X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czekamy na foto bobasa Sisi

    Betka ja dzis bylam to jakas masakra tyle ludzi a przeceny beda najwieksze za jakis tydz dwa,ale doszlam do wniosku ze nie warto za duzo kupowac bo teraz tylko rosne:)
    Kupilam tylko leginsy z brzuchem,i musze znalesc jakies staniki.
    Ja dzis szaleje za kwasnym pierogi z kapusta i grzybami i gotuje jeszcze kapuste:)

    Lilah super,ze jest plany czekamy razem z Toba.
    Niezapominajka jak tam wrocilas.


    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Oto mój gumiś <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1fef6b0e8a10.jpg

    Ma 2.96cm i serduszko bije 165 uderzeń na minutę. Wszystko wygląda dobrze. Lekarz u którego miałam robić in vitro w Polsce był w szoku. Najpierw myślał, że to naturalna ciąża i na pewno udało się dzięki histeroskopi którą mi zrobił we wrześniu, gdy wyprowadziłam go z błedu to powiedział: "Ale jak to, udało się u konkurencji i to w Anglii??" Powiedziane pół żartem ;)
    Wszystkim wam życzę takich widoków w niedalekiej przyszłości :)

    evcikm81, Lilah lubią tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było. weszlam poczytac i az mi łzy poleciały :(. Niezapominajka, LIlah jestem z Wami myślami. Nie mam nawet pojecia co czujecie. Strasznie mi przykro! Trzymam kciuki za Nowy Rok musi Wam sie udać!!!

    Stiffi super ze juz list masz!

    U mnie drugi cykl na CLO. W pierwszym Nawte owu nie wystąpiła także pewnie nie ma na co liczyć.

    Sissi piekny maluszek!

    Zycze Wszystkim maluszków w brzuszkach w Nowym Roku a tym ktore juz je maja zeby miały je jak najszybciej przy sobie! I spełnienia marzeń jesli macie jeszcze jakies!!!

    Lilah, sisi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Car Per fajnie ze zajrzalas, zastanawialam sie jak tam u Ciebie sprawy wygladaja? Ile jeszcze cykli na CLO ci zostalo? Przykro mi, ze ten cykl sie nie udal ale trzymam mocno kciuki za nastepny.


    Sisi gratuluje maluszka.


    Dziewczyny zycze Wam wspanialego Nowego Roku, ciezaroweczkom naszym nudnych i spokojnych ciaz az do konca a reszcie to wiadomo czego zycze...Tego czego i sobie :)
    Zebysmy w przyszlym roku nie mogly poszalec na Sylwestrze z powodu mocno zaawansowanych ciaz czy karmienia naszych brzdacow ;)

    Niezapominajka mocne przytulaski dla Ciebie, mam nadzieje ze porzadnie wypoczywasz :)





    sisi lubi tę wiadomość

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego Najlepszego dziewczyny w Nowym Roku, niech sie Wam spelni to najwieksze, najpiekniejsze marzenie.

    Sisi cudny ten twoj akrobata; )

    Lilah lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najlepszego:))) brzuchatym spokojnej ciazy a reszczie zeby to byl wasz rok:)
    Dosiego

    SissiAnn, Lilah lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam sie w nowym roku I 13 tyg.Jak tam u was dziewczyny.Jak swieta I NR ja dzis wracam do pracy masakra jak sie nie chce,do tego tak zimno,ale trzeba przetrwac jakos te zimne miesiace.
    Milego

    SissiAnn lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie witam w Nowym Roku, wszystkiego najlepszego !! :) Sissi piekna dzidzia, jak dobrze czytac ze brzuszki rosna :). Trzymam kciuki teraz za wszystkie nadchodzace wizyty, Lilah super ze w lutym juz mozecie startowac :). Ja teraz tez czekam na wizyte 9.01 i mam nadzieje ze bede tez mogla zaczynac. Krwawienie po ciazy biochemicznej trwalo bite 10 dni i bylo bardzo obfite i bolesne. ciesze sie ze to juz za mna ale na pewno wszystko sie tam ladnie oczyscilo. biore sie troche za siebie, zdrowa dietka i cwiczenia by przygotowac troche organizm na te kolejna probe. Pozdrawiam i buziaki

    SissiAnn, Lilah lubią tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwego Nowego Roku dziewczyny.
    Niezapominajka ciesze sie ze wszystko wrocilo do normy i jestes gotowa na kolejna tym razem szczesliwa probe :P
    Sissi cudowny bobas :)
    CarPer powodzenia w nastepnym cyklu.

    Zwoleniczki aku : czy polecacie aku po transferze ? Pytam poniewaz dzis bylam swiadkiem dyskusji z ktorej sie dowiedzialam ze aku w dniu transferu zmniejsza szanse gdyz macica jest zbyt rozluzniona .Do tej pory bylam przekonana ze aku pomaga i ze najlepiej pojsc na aku przed i po transferze a teraz zaczynam miec watpliwosci ......

    Jeszcze raz wszystkiego naj dziewczyny i zeby Nam wszystkim spelnilo sie nasze najwieksze marzenie :)
    Sciskam mocno I zaciskam kciukasy za wszystkie czekajace nas wizyty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 21:36

    Lilah lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej SisiAnn jak we wszystkim sa rozne opinie,ja bardzo sie ciesze,ze poszlam po Bo mnie bardzo uspokoilo,a czy mialo pozytywnè dziala nie wiem kto to moze wiedziec,wszystkie 5 bylysmy po,ciezko powiedziec,moze warto gdzies poczytac na ten temat.Ale z drugiej strony skoro polecaja cos w tym jest.

    SissiAnn lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduje sie i ja w Nowym Roku.

    U mnie plan jest taki, ze za ok 3-4 tygodnie ruszamy, tylko pewnie znowu dostane antyki na poczatek. Nie dopytalam o to.
    Dostane wieksza dawke menopuru, zeby bylo wiecej jajeczek. I to wlasciwie tyle, wiecej sie dowiem za kilka tygodni.

    SisiAnn mi sie nie udalo, ale i tak jestem wielka zwolenniczka akupunktury, bo nic innego nie wplynelo tak dobrze na moje cykle (poza lekami). I dziala na mnie bardzo relaksujaco.
    Przy drugim podejsciu tez mam zamiar skorzystac. A Twoja wizyta tez sie zbliza powoli chyba?




    SissiAnn lubi tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja nareszcie w domku. Wyjazd bardzo udany ale te podróże nas wykończyły.
    Wszystkim wam życzę aby ten rok 2017 był najbardziej udanym i aby nasze najwieksze marzenie się ziściło!
    Byłam dzisiaj u położnej i przeprowadzono ze mną obszerny wywiad i dostałam mnóstwo ulotek. Skierowano mnie na tą wizytę nie do tego szpitala gdzie chciałam ale stwierdziłam, że odległość taka sama więc już odpuściłam. Położna powiedzieła mi, że ten pierszy wywiad zrobili mi tutaj bo mój GP podlega pod nich, a rodzić i scany będę miała w tym szpitalu o który prosiłam. Kolejna wizyta z położną mam umówioną na 17 lutego i to będzie już ta właściwa położna z mojej przychodni z którą będę się spotykać co miesiąc. Czekam teraz na list ze szpitala z datą usg prenatalnego, będą mi też robić badania krwi na trisomie 18,21 i 13 bodajże.

    SissiAnn ja miałam aku przed i po transferze i miało to wpłynąć głównie na ukrwienie i zminimalizować skurcze które są nie wskazane przy implantacji.
    Udało się trzem na pięć ale Niezapominajka też była chwilę w ciąży.
    Trzeba też pamiętać, że choćby nie wiem jak przygotowało się macicę to jeśli zarodek nie był dobry genetycznie to i tak nie przetrwa, czasami trzeba spróbować kilka razy aby trafić na ten odpowiedni.

    SissiAnn lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • budziczek Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Czy są tu jakieś "świeże" staraczki które są na początku drogi do IVF w Anglii ? Lub dziewczyny które przechodziły przez to wszystko ?


    Jak długo Wam to wszystko zajęło ...? Badania aż po dzień samego transferu ...?

    Pozdrawiam ciepło

    KasiaB
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WitaM Lilah w Nowym Roku :) Ja kochana zaczynam 17.01 prawdopodobnie , wszystko zalezy od tej mojej nieszczesnej prolaktyny. Przed swietami spadla mi z 786 na 548 , powtorka badani w poniedzialek, mam nadzieje ze spadnie przynajmniej do 400 i sie utrzyma. Jak dobrze pojdzie to zaczniemy w podobnym czasie :)

    Niezapominajka trzymam kciukasy za poniedzialek.

    Co do Acu zgadzam sie z. Wami w 100% .
    Nie wiem po co wogole slucham jakis dziwnych dyskusji i sie tylko nakrecam. Szczerze to chyba zaczynam miec porzadnego stresa i metlik tysiaca pytan i obaw w glowie, a wujek Google wcale nie pomaga.
    Powinnam miec zakaz korzystania z google przynajmnij do transferu:))

    Witam Budziczek Nie mam reguly ja dlugo to trwa, kazdy przypadek jest inny. Na czas oczekiwania wplywa wiele czynnikow jak wiek, przyczyna czy nawet post code . My zaczelismy w lipcu od skierowania przez GP na badania hormonalne i nasienia. W sierpniu mielismy spotkanie w klinice z pielegniarka i skierownie na reszte badan. Pazdziernik spotkanie z konsultantem decyzja o IVF Listopad spotkanie z konsultantem , nistety przez zbyt wysoki wynik prolaktyny nie zaczelismy w grudniu. Mam nadzieje ze 17.01 bedzie dniem magicznym a moze raczej poczatkiem magicznych dni....


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 00:37

    Lilah lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SisiAnn to trzymam kciuki zeby spadla ta prolaktyna u Ciebie. A leczysz to?
    Bo ja mialam podobnie z prolaktyna, najpierw bylo ponad 700, juz nie pamietam dokladnie wyniku, a potem spadlo na 400.
    Nie bralam zadnych lekow, poszlam na aku i zaczelam wiecej sie relaksowac. Lekarze nie chcieli, zebym brala leki i mowili, ze to stres.
    Jak troche zwolnilam to podzialalo ;)

    Budziczek witaj, wiekszosc z nas tutaj jest juz po pierwszym ivf, a niektore tak jak SisiAnn dopiero sie szykuja.
    U mnie od podjecia decyzji o ivf do transferu minelo pol roku. Ale to juz po tym jak zostalismy zakwalifikowani do ivf na nhs.

    A wszystko ile trwalo to ciezko mi powiedziec juz teraz, bo po diagnozach u GP i wszpitalu jak uslyszelismy o ivf, to nie bylismy na to gotowi i tak to zostawilismy na jakies 1.5 roku. W styczniu 2016 mielismy ostatnia wizyte w szpitalu gdzie zapadla decyzja ze dostaniemy ivf na nhs jesli tylko chcemy.Decyzje podjelismy pod koniec maja a na poczatku grudnia mialam transfer.

  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie , nie lecze tego. Tez mi powiedzieli ze to stress. Wiec , zmienilam prace na mniej stresujaca i zaczelam brac Vit C i Vit B6.
    W poniedzialek mam ponowne badanie poziomu prolaktyny i spotykam sie z endokrynologiem. Nie wiem co on zadecyduje .... aha jeszcze w miedzyczasie mialam zrobione MRI zeby sprawdzic czy nie ma czegosc w przysadce mozgowej co by moglo zaklocac prawidlowy poziom hormonow.

    Szczerze to w Kingston Hospital chyba przeszlismy z M przez wszystkie departameny . Pelne MOT jak nic ;)
    Hihihih

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,ja tez polecam aku, trzeba chwytac sie wszystkiego co moze nas zrelasowac, u mnie nie wiem czy to pomoglo ale po zabiegach zawsze czulam sie rozluzniona.

    Niezapominajka wielkie kciuki za poniedzialek, czekam na wiesci.

    Ja wizyte mam 12.01 z polozna,,rosne dosc szybko, pojawiaja sie zachcieajki po ktorych potem cierpie:)ostatnio musialam zjesc talarki, teraz mam mega zgage, juz sobie obiecalam ze jem lekkie dania, jutro rosolek

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    budziczek wrote:
    Cześć dziewczyny
    Czy są tu jakieś "świeże" staraczki które są na początku drogi do IVF w Anglii ? Lub dziewczyny które przechodziły przez to wszystko ?


    Jak długo Wam to wszystko zajęło ...? Badania aż po dzień samego transferu ...?

    Pozdrawiam ciepło
    Witaj budziaczek, większość dziewczyn jest juz po ivf. Ja jestem w połowie drogi, gdyż jedno spotkanie z konsultantem mielismy juz w sierpniu, teraz mamy w czerwcu miec i ruszamy z ivf. zobaczymy jak to dalej pojdzie;-) A jak Ty jests daleko i jaka i Ciebie przyczyna?;-) U nas problem to nasienie mojego M.


    A reszte dziewczyn witam w nowym roku ;-) My dzis dojechalismy do uk .... ciezko sie wraca ale co zrobic... 5msc czekania zostało... odliczam ;-) Aaaa no i po spotkaniu z lekarzem w pl właśnie kupuje mojemu M androfertin - może coż poprawi nasienie... zobaczymy ;-)

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od samego skierowania do transfrru minęło jakieś 5 miesięcy. Ale już 3 lata temu mówili mi, że będę potrzebowała in vitro tylko odwlekali to w czasie.

    Betka a datę scanu już masz? Ja czekam jak na szpilkach, boję się, że się nie wyrobia do końca 14 tyg chociaż położna mówiła, że mam się nie martwić.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi ja jeszcze nie mam daty scanu, nie martw sie, ewentualnie im o sobie przypomnij jakby sie nie odzywali

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ