Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Wiem, że to co napiszę może być co najwyżej dowodem anegdotycznym, bo podobnie jak u Niny było wiele innych rzeczy wdrożonych, ale mój ostatni, kwietniowy transfer równiez był pierwszym kiedy były seksy dzień przed🤭
    U mnie było zupełnie odwrotnie. Zawsze zgodnie z zaleceniami sexy, ale był temat na forum o wkurzaniu macicy przed transferem i w cyklu, w którym zaszłam, odpuściliśmy. No ale skoro jest Was dwie a pewnie więcej, którym się udało po sexach to będę się stosować przed transferem. Już trudno 😅

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juuula wrote:
    U Ciebie piękna długość zarodka! Gratuluję 🥹 u mnie jednak dużo za mały.. jutro kolejne USG.
    Odrazu pisz co i jak :)

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 548 802

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli no w sumie to opinie są podzielone 😅 jak ze wszystkim w sumie 😀
    Jutro ok. 11 mam badać proga, wiecie czy aplikować przed badaniem czy się wstrzymać? 🤔

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro na 10:00 idę…

    Powiecie tak w skrócie, co robić a czego nie robić po transferze? Mam zamiar jutro leżeć plackiem, ale nie wiem czy to dobrze 🫣

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94, Puszkina, przekonałyscie mnie 😂
    Dopisuje do przygotowania do transferu 🤞🤩

    krakowiankq, Yahu lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak też z innej beczki pytanie powiedzcie mi jak z kąpielami u Was ? Czy kąpiele we wannie są bezpieczne? Bo ja przed transferem kochałam długie kąpiele a teraz "mecze" się pod prysznicem :p obecnie męczy mnie zgaga aż pali :( czytałam o migdach ale słabo działają

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Ja jutro na 10:00 idę…

    Powiecie tak w skrócie, co robić a czego nie robić po transferze? Mam zamiar jutro leżeć plackiem, ale nie wiem czy to dobrze 🫣

    Ruch wskazany więc nie trzeba a wręcz nie powinno się leżeć plackiem (chyba że będziesz czuć jakiś ból to nie wymagaj od siebie tylko odpoczywaj i zażyj magnez lub nospe)😊 byleby nie dźwigać ciężarów 😊 traktuj się jak kobiete w ciąży 😘

    blaurita lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    A ja tak też z innej beczki pytanie powiedzcie mi jak z kąpielami u Was ? Czy kąpiele we wannie są bezpieczne? Bo ja przed transferem kochałam długie kąpiele a teraz "mecze" się pod prysznicem :p obecnie męczy mnie zgaga aż pali :( czytałam o migdach ale słabo działają

    Ja cały czas kąpiele bo nie mam prysznica, po prostu nie wolno brać gorących kąpieli 😊
    Na początku w strachu kąpałam się w letniej wodzie ale już długo aż tak się nie katuje i jest to ciepła woda- mam tylko schizy że jak myje brzuch to nie polewam go cały czas wodą i nie masuje tylko myje i daje mu spokój 😅

    Na zgage to farmaceuta da ci tabletki do ssania bo można 😊 ewentualnie napij się mleka

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler wrote:
    Czyli no w sumie to opinie są podzielone 😅 jak ze wszystkim w sumie 😀
    Jutro ok. 11 mam badać proga, wiecie czy aplikować przed badaniem czy się wstrzymać? 🤔

    Mi pani doktor kazała zrobić badanie proga 3-4 godziny po doustnym i dopochwowym dzień przed transferem

    Fler lubi tę wiadomość

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Sydor mówił,że sperma wpływa na receptywność endometrium ;) poprawia ja :D
    Jedynie faktycznie w tych świeżych transferach, jak ktoś miał ciężka stymulację lepiej odpuścić.
    Wychodzi na to,za sperma ma dużo właściwości 🤣 bo nawet przed porodem podobno zmiękcza szyjkę czy coś tam i może wywołać poród i wspomóc 🤣🩷
    Ja teraz przy tym 6 transferze postawiłam wszystko na jedną kartę. Do tej pory żadnych seksów przed transferami a nawet ze dwa tygodnie wcześniej a teraz to trochę poszaleliśmy i dzień przed transferem tak samo. Jestem po szczepieniach limfocytami partnera, które bardzo mi pomogły i docent P. mówił żeby sobie nie żałować 😉 bo to pomaga. Do tego piję codziennie koktajl z arbuza, buraka i imbiru.
    Czy to pomogło, okaże się za kilka dni. Może w końcu po raz pierwszy zobaczę pozytywną betę 🙂

    Valletta, domi_, blaurita, Yahu lubią tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę też spróbować wejść do wanny sobie ale może po kolejnej wizycie potwierdzającej że wszystko jest ok :) najgorzej to się chyba odważyć :)

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Wiem, że to co napiszę może być co najwyżej dowodem anegdotycznym, bo podobnie jak u Niny było wiele innych rzeczy wdrożonych, ale mój ostatni, kwietniowy transfer równiez był pierwszym kiedy były seksy dzień przed🤭

    Czuję się podwójnie przekonana 🤣

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    Muszę też spróbować wejść do wanny sobie ale może po kolejnej wizycie potwierdzającej że wszystko jest ok :) najgorzej to się chyba odważyć :)

    Wszystko w swoim czasie ☺️ zawsze można zaczynać od mniejszej ilości wody w wannie a potem stopniowo sobie zwiększać ☺️

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3559

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka wrote:
    Ja teraz przy tym 6 transferze postawiłam wszystko na jedną kartę. Do tej pory żadnych seksów przed transferami a nawet ze dwa tygodnie wcześniej a teraz to trochę poszaleliśmy i dzień przed transferem tak samo. Jestem po szczepieniach limfocytami partnera, które bardzo mi pomogły i docent P. mówił żeby sobie nie żałować 😉 bo to pomaga. Do tego piję codziennie koktajl z arbuza, buraka i imbiru.
    Czy to pomogło, okaże się za kilka dni. Może w końcu po raz pierwszy zobaczę pozytywną betę 🙂

    Wszystkie chwyty są dozwolone 🩷
    A bliskość partnera to coś co na pewno pomoże, a nie zaszkodzi 🩷 trzymam kciuki 🌸🌸🌸🍼

    Frotka lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Niezabudka86 Koleżanka
    Postów: 51 30

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Mam obiekcje co do brania leku dopochwowo… ale skoro piszecie, aby brać, to wezmę… doktor kazał przyjść z niewypróżnionym pęcherzem 😮 nie wiem jak ja to wytrzymam, co chwilę chce mi się siku 🫠
    Przy pierwszym transferze też miałam mieć pełny pęcherz i też co chwila chciało mi się siku. Po przybyciu do kliniki wysikalam się od razu i poszliśmy podpisywać dokumenty, później na salę i jak już dotarłam na "stół" pęcherz był spowrotem pelny. Tego dnia też piłam dużo.

    blaurita lubi tę wiadomość

    Ja '86, on '81
    AMH- 0.839-'25r, 0.6-'26r
    Kariotyp ✅
    Jajowody drożne
    IUI -❌
    2025:
    I IVF 05.2024 - cztery zarodki 5 dn.
    12.08 FET - ❌
    09.10 FET - ❌
    cd138 - ok
    KIR bx, ale brak kirów implantacyjnych
    04.03.2026 FET - accofil, prograf - ❌
    03.04.2026 FET - accofil, prograf - ❌
  • Kasikos Przyjaciółka
    Postów: 84 101

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane. Dzisiaj dostałam pierwszy okres po punkcji jajników i pobraniu jajeczek, byłam też u mojego lekarza prowadzącego z kliniki, żeby sprawdził, co dalej. Okres jest bardzo bolesny... Bardziej, niż zwykle.

    Martwi mnie bardziej to, że lekarz powiedział, że jajniki nadal jeszcze nie doszły do siebie i są powiększone (a to już 11 dni po punkcji), więc czekamy, i mam się pokazać pod koniec tego cyklu, żeby zaplanować transfer. Zastanawiam się, czemu jajniki jeszcze nie wróciły do normy? O czym to świadczy? Nie dostałam też jeszcze dokładnego wykazu jakości moich zarodków, ale zamierzam poprosić w klinice. Czy macie może takie doświadczenia i wiecie, z czym się wiążą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2025, 10:12

    👧🏼 85 🧔‍♂️ 80 🐈x3

    2015-2018 starania naturalne
    2019-2024 przerwa w staraniach
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
    24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
    26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
    30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 5 Grudzień ❄️🎄

    91cda9af48319.jpghttps://zapodaj.net/plik-eW3yhpzVY2

    💎Cytat na dziś:

    „Jesteś silniejsza, niż myślisz.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    Rzym – test z czosnkiem (ZABOBON)

    Jeśli kobieta rano „pachniała” czosnkiem z ust po włożeniu do pochwy ząbka – była w ciąży.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️ Kakali12 - transfer 🍍
    ❄️ Fler - transfer 🍍
    ❄️ LoliM - transfer 🍍


    Powodzenia ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2025, 04:34

    Adirella, Kat84, Fler, just_a_girl, LoliM lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❄️ Kakali12 - transfer 🍍
    ❄️ Fler - transfer 🍍
    ❄️ LoliM - transfer 🍍

    Niech się kropki wgryzają 🤞🤞 i zadomowią jak najdłużej!


    Co do seksów przed ja planowałam, ale przez ten cyclogest się bałam jakiegoś podrażnienia czy infekcji 🫣 może natępnym razem zmienie zdanie i się przełamie 😅😅

    Fler lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @merci mi się transfer przesunął o 3 dni względem tego co było planowane i aplikacja w dzień negatywnej bety "nie zapomniałaś wpisać miesiączki" 🫣 kiedyś doceniałam te powiadomienia, tym razem trochę się obraziłam 😅

    Malutka_111, merci lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    🎄❄️ 5 Grudzień ❄️🎄

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️ Kakali12 - transfer 🍍
    ❄️ Fler - transfer 🍍
    ❄️ LoliM - transfer 🍍


    Powodzenia ❤️

    Powodzenia dziewczyny 🤞🤞 niech to będzie dobry dzień ❤️

    Ja poproszę o wpisanie 📅 09.12 wizyta w klinice potwierdzająca ciążę (oby!).

    Fler, Malutka_111, Kat84, DarUlka, LoliM lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ