Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Ofelia Przyjaciółka
    Postów: 107 163

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, piąty transfer 8dp beta 2. :(

    👩🏻‍💼32 🧔🏻‍♂️33
    Endometrioza IV stopnia
    Adenomioza
    Starania od 2018
    Oba jajowody usunięte
    I procedura w UK - 4 🥚 1 blastocysta
    II procedura program rządowy - 4 🥚 1 ❄️
    III - 5 🥚 - 2 ❄️
    IV - 6 🥚 6 ❄️
    6 nieudanych transferów.
    Pozostało 4/6 ❄️
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    No niestety, piąty transfer 8dp beta 2. :(

    Nie ma adekwatnych słów, po prostu przytulam 🫂🥺

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    No niestety, piąty transfer 8dp beta 2. :(

    bardzo mi przykro, ściskam Cię mocno!

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    No niestety, piąty transfer 8dp beta 2. :(
    Bardzo mi przykro. Wiem , że możesz teraz czuć smutek, złość czy bezsilność — jeśli potrzebujesz płakać czy krzyczeć, masz do tego pełne prawo.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, sikaniec 9dpt mi wyszedł negatywny, jutro idę na betę i niech sie dzieje co chce...

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    Cześć, sikaniec 9dpt mi wyszedł negatywny, jutro idę na betę i niech sie dzieje co chce...

    niech test będzie wadliwy i jutro będzie dobrze 🤞

    Pozytywna_ lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak to z tym krwawieniem po odstawieniu leków po nieudanym? Kojarzę, że 5 dni średnio się przewijało?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    dziewczyny jak to z tym krwawieniem po odstawieniu leków po nieudanym? Kojarzę, że 5 dni średnio się przewijało?

    U mnie dwa razy było 3 dni po odstawieniu leków.

    merci lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 549 803

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia, bardzo mi przykro 😔 mocno przytulam 🫂

    Pozytywna, wiem co czujesz 😔 ale no dalej potrzymam kciuki za betę 🤞

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    dziewczyny jak to z tym krwawieniem po odstawieniu leków po nieudanym? Kojarzę, że 5 dni średnio się przewijało?
    U mnie 3 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2025, 19:24

    merci lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja mam chyba jakiś hipermetabolizm leków bo po 1 dniu już plamię od kilku godzin i podbrzusze pobolewa jak na miesiączkę, więc do jutra się pewnie rozkręci

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 549 803

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kochana też mam taką pracę że jak ja nie zrobię to nikt. Będzie leżeć ale pomyśl też o sobie. Nie mówię żeby zaraz po transferze brać bo to wiadomo sprawa indywidualna ale jak zajdziesz w ciążę to nie patrz na to czy będzie robota leżeć czy nie. Firma sobie poradzi bez ciebie. No chyba że pracujesz na własny rozrachunek, to trochę komplikuje swobodne pójście na L4

    Zrobię dokładnie tak jak mówisz 😀 pracuje w firmie a w dodatku mam tam ostatnio tyle stresów, że jak tylko będę mogła to idę na zwolnienie i tyle … po prostu teraz po transferze to wiem że jak nie teraz to za tydzień będę miała podwójną ilość 😑 ale z tym się zgadzam, nie ma co się poświęcać dla pracodawcy

    Blaurita, też właśnie dziś dostałam prolutex a nigdy wcześniej nie miałam, aż tak Cię ścięło? Ja brałam też relanium i na wieczór też mam wziąć także w ogóle się boję bo dopiero co się obudziłam 😅 a co do kosztów to też się zgadzam, człowiek idzie do apteki i dopiero tam się dowiaduje że to wszystko takie drogie i to bez refundacji

    blaurita lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nigdy wcześniej nie miałam tego preparatu. Mocno byłam zdziwiona, że tak mnie ścięło 🙈

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Nuparu Ekspertka
    Postów: 147 676

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    No niestety, piąty transfer 8dp beta 2. :(
    Niedawno byłam w tym samym miejscu, przykro mi 😞 liczę że w końcu i nam się uda

    Kakali12 lubi tę wiadomość

    ♀️92 amh=4.3
    Kariotyp ✅ Drożność ✅
    KIR haplotyp Bx (brak 4/5); Cross-Match 29 % - 36%
    HLA-C: C1C2 Subpopulacja limfocytów ✅ Ocena cytokin ✅ V-Leiden, krzepliwość, trombofilia ✅ Ferrytyna, morfologia ✅
    ♂️86 operacja ŻPN 11.25

    4.2024 - 1 IUI ❌ 5.2024 - 2 IUI ❌
    07.24 - punkcja, mamy 16 🥚zapłodnione 6, jeden zarodek 27.07.24 - transfer❌
    Zapładniamy pozostałe oocyty. Dwie ❄️
    28.08.24 II transfer bl 3.1.3; ❌
    18.02.25 III transfer bl 3.2.3 ❌
    Duże zapalenie endometrium, antybiotyki 26 dni - kontrola wynik 0❤️
    02.05.25 start stymulacji II; 11🥚, trzy ❄️
    14.06.25 transfer bl.2.2.2 ❌
    16.07.25 transfer bo. 4.2.3(accofil, clexane, acard,prograf, progesterone besins, utrogestan, prolutex,encorton) ❌
    10.10.25 USG endo Zaczyk
    01.12.25 transfer 3.2.3
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj kontrolne usg endometriumprzed transferem, na razie wszystko ok :) Za tydzień w czwartek druga kontrola i jak będzie wszystko dobrze , to transferujemy ok. 17 grudnia 😁

    blaurita, Pat93, merci, LoliM, Frotka, Fler lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak miałyście podawany zarodek? Z nacięciem i z Embryoglue? U mojego nie zrobili tego nacięcia, choć było mówione, że będzie …
    na spokojnie przeczytałam protokół i teraz się martwię

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Dziewczyny a jak miałyście podawany zarodek? Z nacięciem i z Embryoglue? U mojego nie zrobili tego nacięcia, choć było mówione, że będzie …
    na spokojnie przeczytałam protokół i teraz się martwię
    U mnie embryoglue było

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Dziewczyny a jak miałyście podawany zarodek? Z nacięciem i z Embryoglue? U mojego nie zrobili tego nacięcia, choć było mówione, że będzie …
    na spokojnie przeczytałam protokół i teraz się martwię
    U mnie przy każdym z 4 transferów i nacięcie i embryouglue. Nie przykladałabym jakiejś wielkiej wagi do tego, czy było nacięcie. To fajny dodatek ale IMO nie determinuje powodzenia procesu.

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Dziewczyny a jak miałyście podawany zarodek? Z nacięciem i z Embryoglue? U mojego nie zrobili tego nacięcia, choć było mówione, że będzie …
    na spokojnie przeczytałam protokół i teraz się martwię

    Ja nie miałam żadnej blastki nacinanej. Tylko embryoglue. Może u Ciebie nie było potrzeby bo w trakcie transferu blastka sama zaczęła "wychodzić"?🤔

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    No niestety, piąty transfer 8dp beta 2. :(
    Przykro mi 🫂 też mam za sobą 5 nieudanych transferów, więc wiem co czujesz 🫂

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ