Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    Tez mam wizytę w tym miesiącu, ale powiem im, ze z wyboru chcę po Nowym Roku. Przynajmniej zredukuje czynnik złorzeczenia przez koleżanki z pracy, że w takim gorącym okresie jakim są święta, mnie nie będzie. Odrobię pańszczyzne i tyle

    Rób co dla Ciebie dobre!
    Nie robisz tego nikomu na złość, a ludzie jak będą chcieli to i tak będą gadać niezależnie od wszystkiego

    letnia lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ❤️ mam nadzieję, że wizyta dziś potwierdzi, że wszystko jest w porządku, trzymajcie 🤞🤞

    Początek drogi, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94 wrote:
    Nie wiem czy mam rację, ale tak to sobie rozkminiam 😅
    Dziękuję, nie najgorzej. Odliczam już do felii i do prenatalnych, może później to wszystko do mnie dotrze i zacznę się cieszyć.
    Ja za Ciebie dalej trzymam kciuki za piękną drugą stymulację 🍀


    Pierwszy trymestr na pewno jest ciężki, bo głową starczyło ma różne wizje. Mam nadzieję, że radość jeszcze nadejdzie. ♥️
    To miłe, że trzymasz za mnie kciuki. Powiem szczerze, że stymulacja się już mniej stresuje. Teraz zastanawiam się czy wśród tych zarodków będzie jakiś zdrowy, ale jestem pozytywnej myśli. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2025, 13:05

    Nina94, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Przykro mi i przytulam 🫂 ja dzisiaj wykonałam bhcg, bo od dwóch dni zaczęłam czuć się normalnie, przytomnie, gdzie wcześniej miałam mdłości, byłam zmęczona i nieprzytomna, beta dziś 143546, co daje jedynie 47% przyrostu od poprzedniego pomiaru. Klinika nie chce mnie przyjąć, a ja nie wiem co robić i znalazłam jakąś prywatną wizytę dzisiaj popołudniu. Staram się nie nastawiać, no ale… 😕


    Przy tak wysokich betach taki przyrost wydaje się jak najbardziej ok. Nie mam doświadczenia w betach, bo w ciągu trzech latach starań najwyższa beta jaką miałam to 0,2.. Ale każdy mówi, że po 1000 beta zwalnia, a Ty masz tę betę tak piękną. Trzymam kciuki!! Oby wszystko było dobrze 💛

    letnia lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ja na cyklu sztucznym miałam mniej więcej między 200-300 pg/ml. Może masz inne jednostki?

    Właśnie nie. Te same :/

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczyny orientujecie się jaki powinien być estradiol na cyklu sztucznym do transferu. Ostatnio miałam ponad 3500pg i doktor mówił , że ok. Dzisiaj zbadałam dla samej siebie i mam 2500pg. Czytam, że większość ma dużo niższe wartości ok 200-500pg i że za wysoki też jest niewskazany. Znacie limity? :/


    Ja nie znam limitów, ale w cyklu z transferem w dniu transferu miałam 1014 pg / ml i lekarz się cieszył i mówił, że super.

    W cyklu ze stymulacją mi mówił, że jak będzie powyżej 4 tys. to mnie nie dopuści do świeżego transferu i tak właśnie było.

    Anka84 lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie, 0.97 cm człowieka z migającym na ekranie serduszkiem 🥹🥰 jestem Wam mega wdzięczna za wsparcie, po tym co przeczytałam pojechałam na wizytę spokojniejsza i z nadzieją, że będzie dobrze, i jest dobrze ❤️

    sylstaa, Adirella, merci, Nuparu, jabk0va, Początek drogi, Anka84, blaurita, Andzia, LoliM, Pozytywna_, MoniaB, Frotka, Estera95, White1, nick nieaktualny, Clausix, DarUlka, Mary27, Rozemocjonowana, paulity, Lusiaa22, Mimi7, Ewelcia1605, Nowa31, Lubiemisiowezelki, Linka89, Yahu, Claudii, domi_, Dewelka lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    Niestety bhcg <2.3 😟😟 no trudno...

    O nie.. przykro mi .. 😞

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie najlepiej robic zastrzyk z prolutex?

  • azibomba Koleżanka
    Postów: 120 8

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wyniki rozwoju zarodkow w sensie jakiej sa klasy beda na panelu pacjenta czy trzeba prosic o nie klinike?dziekuje za odp

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2497 3154

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny gdzie najlepiej robic zastrzyk z prolutex?
    W brzuch i najlepiej zmieniać strony żeby nie kłuć cały czas w te same miejsce bo mogą wyjść siniaki i krwiaki które bardzo długo się utrzymują

    paulity lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1403 1991

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    Czy wyniki rozwoju zarodkow w sensie jakiej sa klasy beda na panelu pacjenta czy trzeba prosic o nie klinike?dziekuje za odp
    To zależy jaka klinika.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 7 Grudzień ❄️🎄

    f7173e770865a.pnghttps://zapodaj.net/plik-0OU2aOtYJQ

    💎Cytat na dziś:

    „To, że jest trudno, nie znaczy, że niemożliwe.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    XIX wiek – “dziecko wygląda jak to, o czym myśli matka” (MIT)

    Wierzono, że strachy, smutki lub zachwyty matki przenoszą się na wygląd dziecka.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    Dziś robimy sobie dzień pełen oddechu — odpoczywamy, relaksujemy się i zbieramy siły na kolejny tydzień.
    Niech to będzie spokojny, ciepły moment tylko dla Was.


    Udanego dnia 🩷

    sylstaa, blaurita, Rozemocjonowana, Rosołek123, Adirella, Pozytywna_, Kat84, Fler lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    No niestety, piąty transfer 8dp beta 2. :(
    Kochana będziesz powtarzać betę dla kliniki w poniedziałek?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia jak dotrwać do bety w sobotę....

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4561

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozemocjonowana wrote:
    Nie mam pojęcia jak dotrwać do bety w sobotę....
    Oszukać głowe i zająć się rzeczami, które sprawiają Ci przyjemność 👌 to jedyna taktyka, która potrafi pomóc przetrwać 😉

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozemocjonowana wrote:
    Nie mam pojęcia jak dotrwać do bety w sobotę....
    Ja też się nad tym zastanawiam i chyba zrobię wcześniej. Te dni oczekiwania są zawsze najtrudniejsze.

    Ja myślę nad środą, to będzie 7dpt. Myślę że już powinno być coś wiadomo, zwłaszcza że miałam transferowany zarodek 5-dniowy.

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka wrote:
    Ja też się nad tym zastanawiam i chyba zrobię wcześniej. Te dni oczekiwania są zawsze najtrudniejsze.

    Ja myślę nad środą, to będzie 7dpt. Myślę że już powinno być coś wiadomo, zwłaszcza że miałam transferowany zarodek 5-dniowy.

    Jak miałaś transfer w piątek, to wychodzi, że środa to 5 dzień po transferze, a nie 7. Chyba, że to się jakoś inaczej liczy?

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7042 5841

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie na każdym etapie jest do dupy 😅😫

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Jak miałaś transfer w piątek, to wychodzi, że środa to 5 dzień po transferze, a nie 7. Chyba, że to się jakoś inaczej liczy?
    Frotka transferowała 3.12 środa więc w środę powinno być już coś być wiadomo

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ