Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    A mnie znowu pokusiło zrobić test i mam cień cienia. Z początku nie widziałam nic. Ale po 4 min patrze a tam delikatna kreseczka.
    Ale super 😍 kiedy planujesz bete?
    Z porannego moczu robiłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2025, 20:30

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🗓️ poproszę o zmianę w kalendarzu 20.12 mam jednak IV monitoring a nie punkcje

    Punkcje może w poniedziałek ale to jutro się okaże

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Ale super 😍 kiedy planujesz bete?
    Z porannego moczu robiłaś?
    Tak z porannego. Beta zaplanowana na poniedziałek 22.12.

    Linka89, Totalnie_pogubiona, Nowa84 lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4560

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Masakra dziewczyny robiłam o 6 rano badanie i jeszcze wyników nie ma :(
    Kiedyś miałam identycznie w Alabie. Wynik był 21.20. Na końcu zachowywałam się jak paranoiczka i Alab mnie zablokował na 30 minut 😂

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Tak z porannego. Beta zaplanowana na poniedziałek 22.12.
    To juz na pewno bedzie ładna 😊 jakie masz testy?

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dwa dni ciągnęło mnie. Wczoraj zero objawów i dziś znowu ból na okres. Blastocysta 4.1.1.
    U mnie są takie same objawy cały czas od 4dpt. Wierzę, że to dobry znak🌈🍀

    Linka89, domi_, Totalnie_pogubiona, Anka84, Woczekiwaniu, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 316 421

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! widzę, że na forum dobre wieści mieszają się ze złymi:o zazdroszczę i gratuluję pozytywnych wyników i tulę te z Was, którym się znów nie udało.
    Formalnie to moje drugie poronienie, więc dostaliśmy z kliniki wskazania na dodatkowe badania i suplementy. Dziś poszłam na pakiet badań na zakrzepicę, mój M. zbadał dokładniej nasienie. Zaczęłam też łykać dodatkowo Q10, NAC i Resveratrol.
    W sumie to trudno się skupić na świętowaniu, gdy 02.01 wizyta z USG przed rozpisaniem nowego protokołu...

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 20 Grudzień ❄️🎄

    5c06c1411f2a8.pnghttps://zapodaj.net/plik-nCDriDLiQl

    💎Cytat na dziś:

    „Światło wraca nawet po najdłuższej nocy.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    Europa XIX wiek – “chłopiec odbiera urodę matce” (MIT)

    Popularne do dziś, ale absolutnie nieprawdziwe.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️ Totalnie_pogubiona - transfer 🍍🍍
    ❄️ Butterfly_84 - IV podgląd w trakcie stymulacji 🥚🔍

    Powodzenia 🩷

    sylstaa, Karolaaas, Anka84, Adirella, krakowiankq, MałaStokrotka, blaurita, Monixma lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    To juz na pewno bedzie ładna 😊 jakie masz testy?
    Wczoraj robiłam z facielle a dziś rano z pink. I dziś już nie było cień cienia tylko cień 🤣coś zaczyna się dziać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 06:36

    sylstaa, letnia, Rosołek123, Linka89, Nowa84, Karolaaas, Ewelcia1605, Anka84, jabk0va, Adirella, Estera95, krakowiankq, MałaStokrotka, Lidziorek, BangBang, LoliM, MoniaB lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli miałam taka sytuację z tą beta a zarodek był przebadany to mogę zrobić coś przed następnym transferem coś przebadać?

  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Wczoraj robiłam z facielle a dziś rano z pink. I dziś już nie było cień cienia tylko cień 🤣coś zaczyna się dziać.
    Pokaz 😍

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jeśli miałam taka sytuację z tą beta a zarodek był przebadany to mogę zrobić coś przed następnym transferem coś przebadać?
    Kochana ja się nie będę wypowiadać ponieważ nie pogłębiałam diagnostyki pomimo 1 poronienia i jednego nieudanego transferu. Uznałam że to był czynnik losowy. Dbam o siebie. Dobrze jem, biorę suplementy. Wspieram endometrium.
    Warto abyś uzupełniła stopkę w której krótko napiszesz jakie miałaś transfery, ewentualnie porobione badania. Będzie łatwiej coś doradzić. Nie wiem jak ty ale ja bym jeszcze raz sprawdziła betę. Dla świętego spokoju.

    Ishildur lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Pokaz 😍
    dc6a4be4386c8.jpghttps://zapodaj.net/plik-An6DFAwPah

    To wynik po 3 minutach. Nie jakiś stary po godzinie 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:18

    Kasiak621, Nowa84, Rosołek123, Anka84, Ewelcia1605, sylstaa, merci, Linka89, Mimi7, MałaStokrotka, Hania2010, Lidziorek, Monixma, Karolaaas, LoliM lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kochana ja się nie będę wypowiadać ponieważ nie pogłębiałam diagnostyki pomimo 1 poronienia i jednego nieudanego transferu. Uznałam że to był czynnik losowy. Dbam o siebie. Dobrze jem, biorę suplementy. Wspieram endometrium.
    Warto abyś uzupełniła stopkę w której krótko napiszesz jakie miałaś transfery, ewentualnie porobione badania. Będzie łatwiej coś doradzić. Nie wiem jak ty ale ja bym jeszcze raz sprawdziła betę. Dla świętego spokoju.
    Musze się do tego zabrać po szukać tego wszystkiego. O my po 3lataxh wracamy po rodzieństwo dla córki :)
    Dzisiaj mam o 13 rozmawiać z lekarzem zobaczymy co powie myślę że też każe powtórzyć jeszcze betę a mi się nawet nie chciało aplikować dzisiaj leków :(

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Musze się do tego zabrać po szukać tego wszystkiego. O my po 3lataxh wracamy po rodzieństwo dla córki :)
    Dzisiaj mam o 13 rozmawiać z lekarzem zobaczymy co powie myślę że też każe powtórzyć jeszcze betę a mi się nawet nie chciało aplikować dzisiaj leków :(
    Myślę że będzie kazał powtórzyć. I daj koniecznie znać. To był zarodek mrożony? Cykl naturalny? Sztuczny? Przepraszam że dopytuje ale bardzo się staram zapamiętać Wasze wszystkie historie ale kiepsko mi idzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:25

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Myślę że będzie kazał powtórzyć. I daj koniecznie znać. To był zarodek mrożony? Cykl naturalny? Sztuczny? Przepraszam że dopytuje ale bardzo się staram zapamiętać Wasze wszystkie historie ale kiepsko mi idzie.
    Cykl sztuczny i zarodek mrożony po badaniu :) dam znać myślę czy nie jechać dzisiaj do laboratorium jeszcze

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Cykl sztuczny i zarodek mrożony po badaniu :) dam znać myślę czy nie jechać dzisiaj do laboratorium jeszcze
    Jeśli ma to Cię uspokoić to bym pojechała. Tylko czy dziś będą wyniki? Nie rób tylko badań w diagnostyce. Tam na bank dziś nie będzie wyników. Najlepiej takie laboratorium gdzie od razu robią analizę.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jeśli miałam taka sytuację z tą beta a zarodek był przebadany to mogę zrobić coś przed następnym transferem coś przebadać?


    Moim zdaniem warto sprawdzić czy nie masz stanu zapalnego endometrium. To takie top badanie przy biochemie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 10:18

    Lumira lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 668 1202

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w ten (przynajmniej w Łodzi) ponury poranek!🌨️
    Transfer o 12:40.
    Stresuję się chyba mocniej niż za pierwszym razem…🤯
    Trzymanie kciuków wskazane 🫣😉

    Ewelcia1605, Rosołek123, Linka89, sylstaa, Estera95, Anka84, MałaStokrotka, letnia, Hania2010, jabk0va, Monixma, Adirella, Karolaaas, LoliM, Pozytywna_, MoniaB lubią tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Witajcie w ten (przynajmniej w Łodzi) ponury poranek!🌨️
    Transfer o 12:40.
    Stresuję się chyba mocniej niż za pierwszym razem…🤯
    Trzymanie kciuków wskazane 🫣😉
    Trzymamy mocno

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ