Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie dzisiaj 12dpt, beta 742🚀🥹
    Pięknie. Niech dalej rośnie.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Dzwonila położna z kliniki i dopytałam o leki które mogę a które nie powiedzieli że mam zakaz ketoprofenu bo on rozrzedza krew a i Ibuprom i paracetamol mogę.... ale dam sobie rękę obciąć że lekarka rano mówiła o paracetamol.
    Termofor tak jak mówisz faktycznie nie można.

    Ostatnia punkcja to był pikuś wszystko robiłam po niej, a naszczescie przeszło mi po lekach teraz bo był dramat.

    Tak miałam estradiol przez lekami stymulacyjnymi, teraz już nie

    Moje dwie poprzednie punkcje też były lajtowe i czułam sie po nich super. Po tej tydzień wegetowałam na kanapie.

    Mam nadzieję, że szybko dolegliwości bólowe Ci ustąpią. Jedz dużo białka i pij elektrolity, i odpoczywaj 🍀

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie dzisiaj 12dpt, beta 742🚀🥹

    Piękny prezent na święta 🥰

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie dzisiaj 12dpt, beta 742🚀🥹
    No to faktycznie rakieta wystrzeliła 😄 pięknie, oby tylko tak dalej 🍀

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po pierwszym ciążowym USG. 😁

    Widzieliśmy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    📆 7 stycznia usłyszymy serduszko ♥️

    Jeszcze ciężko uwierzyć

    nick nieaktualny, merci, Clausix, letnia, blaurita, sylstaa, paulity, Anka84, Mimi7, Rosołek123, Butterfly_84, jabk0va, Cień, Paula., Fler, Adirella, Monixma, Frotka, Estera95, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozemocjonowana wrote:
    Melduję się po pierwszym ciążowym USG. 😁

    Widzieliśmy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    📆 7 stycznia usłyszymy serduszko ♥️

    Jeszcze ciężko uwierzyć
    Gratulacje, rośnijcie zdrowo ❤️

    Rozemocjonowana lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozemocjonowana wrote:
    Melduję się po pierwszym ciążowym USG. 😁

    Widzieliśmy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    📆 7 stycznia usłyszymy serduszko ♥️

    Jeszcze ciężko uwierzyć
    Wspaniała wiadomość. Piękny prezent świąteczny

    Rozemocjonowana lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wystawione skierowanie na histero ponieważ lekarz przypuszcza że to zrosty po cc i później transfer jeśli b będzie wszystko dobrze, kamień z serca że zrobi mi ta histeroskopie

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny mam wystawione skierowanie na histero ponieważ lekarz przypuszcza że to zrosty po cc i później transfer jeśli b będzie wszystko dobrze, kamień z serca że zrobi mi ta histeroskopie
    Dobra wiadomość. Trzeba to koniecznie sprawdzić przed kolejnym transferem

    paulity lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    I jak u Ciebie Kakali? 🍀🍀🍀
    Jestem po wizycie jest pełno skrzepow, nie wróży to nic dobrego, pobraliśmy betę jutro wyniki i kontakt z lekarzem. Teraz mam odpoczywać leki mam brac tak jak brałam. Nie wiem czy ktoś wyszedł w tej sytuacji z pozytywnymi wieściami 😪😪

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie jest pełno skrzepow, nie wróży to nic dobrego, pobraliśmy betę jutro wyniki i kontakt z lekarzem. Teraz mam odpoczywać leki mam brac tak jak brałam. Nie wiem czy ktoś wyszedł w tej sytuacji z pozytywnymi wieściami 😪😪

    O matko 😔 skąd te skrzepy? Jest jakieś przypuszczenie? A jaką masz obstawę lekowa? Bierzesz Estrofem, Clexane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2025, 20:28

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozemocjonowana wrote:
    Melduję się po pierwszym ciążowym USG. 😁

    Widzieliśmy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    📆 7 stycznia usłyszymy serduszko ♥️

    Jeszcze ciężko uwierzyć

    Wspaniale 🍀 liczę, że zobaczę podobny obrazek na moim USG 29.12 🤞🏻

    Rozemocjonowana, Paula. lubią tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 768 402

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie jest pełno skrzepow, nie wróży to nic dobrego, pobraliśmy betę jutro wyniki i kontakt z lekarzem. Teraz mam odpoczywać leki mam brac tak jak brałam. Nie wiem czy ktoś wyszedł w tej sytuacji z pozytywnymi wieściami 😪😪
    Czy lekarz mówił dlaczego te skrzepy wystąpiły?

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:( brak zarodków
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka 🥲
    3 IVF 2❄️❄️
    8.12.2025 po 4 latach przerwy ❄️3BB
    (Accofil,Acard, Prograf, Neoparin, Prolutex, Utragestan, Papaveryna, Atosiban) I duzooo pozytywnej emocji🤣
    5dpt beta 10,4 progesteron 16....
    7dpt beta 45 progesteron 27
    9dpt beta 122.2 progesteron 66
    11 dpt beta 288.8 progesteron 71.4
    14 dpt beta 1086.7 progesteron 30
    21 dpt beta 20268.9 progesteron 90.9
    31.12 mamy ❤️
    12.02. 1 Prenatalne OK, ryzyka niskie 🥰
    9.04.2026 2 Prenatalne OK
    11.06.2026 3 Prenatalne OK
    Dziewczynka- Zuzanna czekamy 🥰
    Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    preg.png
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Wspaniale 🍀 liczę, że zobaczę podobny obrazek na moim USG 29.12 🤞🏻

    Będę trzymać kciuki

    blaurita lubi tę wiadomość

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    O matko 😔 skąd te skrzepy? Jest jakieś przypuszczenie? A jaką masz obstawę lekowa? Bierzesz Estrofem, Clexane?
    Biorę estrofem 3x1,duphaston 2x1, utrogestan 3x300mg, prolutex 1x25mg i clexan 1x40mg. Leki biorę dalej a po becie bedziemy wiedzieć czy zaczęło sie poronienie😢

    blaurita lubi tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 738 1493

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malutka_111 @sylstaa gratulacje Dziewczyny! ❤️ niech Kropeczki ładnie rosną! 🍀✊

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 37+4 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 03:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 23 Grudzień ❄️🎄

    22c025e7a3172.pnghttps://zapodaj.net/plik-SW5Sy9iuUC

    💎Cytat na dziś:

    „Dasz radę – tak jak dawałaś do tej pory.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    XX wiek – kobieta w ciąży powinna “jeść za dwoje” (MIT)

    Nadal żywe, a niezdrowe.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️ Kasiopek - kontrolna wizyta lekarska 🩺
    ❄️ Paula. - wizyta lekarska monitoring przed transferem 🩺👀
    ❄️ Kakali12 - wizyta lekarska, USG po transferze

    Powodzenia 🩷

    Monixma, Paula., Rozemocjonowana, Anka84, Fler, blaurita, sylstaa lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    🎄❄️ 23 Grudzień ❄️🎄

    22c025e7a3172.pnghttps://zapodaj.net/plik-SW5Sy9iuUC

    💎Cytat na dziś:

    „Dasz radę – tak jak dawałaś do tej pory.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    XX wiek – kobieta w ciąży powinna “jeść za dwoje” (MIT)

    Nadal żywe, a niezdrowe.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️ Kasiopek - kontrolna wizyta lekarska 🩺
    ❄️ Paula. - wizyta lekarska monitoring przed transferem 🩺👀
    ❄️ Kakali12 - wizyta lekarska, USG po transferze

    Powodzenia 🩷
    Trzymam za nas kciuki 😊

    U mnie dzis 9dc pewnie bede miala jeszcze jedna wizytę przed transferem. Oby w tym cyklu urosly tylko pęcherzyki a nie jakies torbiele 😉

    merci, Monixma lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    🎄❄️ 23 Grudzień ❄️🎄

    22c025e7a3172.pnghttps://zapodaj.net/plik-SW5Sy9iuUC

    💎Cytat na dziś:

    „Dasz radę – tak jak dawałaś do tej pory.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    XX wiek – kobieta w ciąży powinna “jeść za dwoje” (MIT)

    Nadal żywe, a niezdrowe.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️ Kasiopek - kontrolna wizyta lekarska 🩺
    ❄️ Paula. - wizyta lekarska monitoring przed transferem 🩺👀
    ❄️ Kakali12 - wizyta lekarska, USG po transferze

    Powodzenia 🩷

    Powodzenia dziewczyny 🤞

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Czy lekarz mówił dlaczego te skrzepy wystąpiły?
    Nie wiem dlaczego sa skrzepy. Byłam tak zestresowana, ze nie dopytałam.
    Krwawienia ustalo obecnie mam plamienie brązowe, wczorajszy wynik bety w 17dpt to 5521mlU. Nie wiem czy dobrze. Ale leki mam brac, l4 , leżenie, nic nie robienie, usg w sobotę, chyba ze znowu zacznę krwawić to sor.

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ