Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać

    Bardzo mi przykro, nie ma tutaj słów pocieszenia
    Ściskam mocno 🫂💔

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Dziewczny, 29 grudnia miałam mieć wizytę i rozpisanie stymualcji. 19 grudnia byłam na wizycie i dostałam estrofem do odstawienia 28 grudnia.
    Jednak dziś nad ranem dostałam okres, w poniedziałek będzie 4 DC. Wygląda na to, że muszę czekać na kolejny cykl ze stymulajca, mam nieskie AMH, teraz było aż 6 AFC.
    Jestem załamana, przez Święta, klinika jest zamknięta i muszę czekać

    Ale jutro jest normalny dzień pracujący - klinika ma zamkniete? Nie dawali jakichkolwiek ogłoszeń na temat otwarcia w dni robocze między świętami? W klinice w której się leczyłam w święta były dyżury a w dni pracujące między świętami były normalne godziny otwarcia. Zresztą święta dziś sie kończą to dokąd oni mają wolne..

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać

    Bardzo mi przykro 🫂 los jest niesprawiedliwy 💔
    Sama nie wiem co bym zrobiła z wizytą, możliwe że mimo wszystko lekarz bedzie chciał cię zobaczyć osobiście.

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 666 1200

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać

    Bardzo mi przykro 🫂

    Może mimo wszystko idź na wizytę?
    Może uda się od razu ustalić dalszy plan działania?…

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać
    Bardzo mi przykro. Może warto iść na tą wizytę. Omówić z lekarzem co się wydarzyło. Co można zrobić i jaki jest dalszy plan. Przytulam

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali strasznie mi przykro :( 05.12 miał byc szczęśliwym dniem transferowym i co to ma znaczyć 🫂 przesyłam ciepłe myśli ❤️‍🩹

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać
    Bardzo mi przykro 🥺 ja bym chyba sie jednak wybrała na te wizytę. Moze powie co dalej jaki mają plan działania.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Mnie pierwszy raz po transferze złapało.

    Mnie złapało po pierwszym transferze w październiku 2024 i nie mogę się jej pozbyć do dziś:/
    Mam nadzieję, że u Ciebie to chwilowe:)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać

    Przykro mi :(

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać

    Współczuję 🫂

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Kakali strasznie mi przykro :( 05.12 miał byc szczęśliwym dniem transferowym i co to ma znaczyć 🫂 przesyłam ciepłe myśli ❤️‍🩹
    Misl byc cudownym dniem i był tylko ze 2 tygodnie, a wszystko szło dobrym torem. Ale ja w życiu mam tylko pecha i pod górkę. Jeszcze nie miałam żeby coś łatwo mi przyszło. Ta droga do szczęścia mnie wykańcza i chyba już nie mam sił.😪🫂😢

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać
    Bardzo jest mi przykro 😢😢 tule mocno 🫂
    Ja bym mimo wszystko pojechała

  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać


    Bardzo mi przykro kochana :( 🫂

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali dopiero Cię pocieszałam, a teraz u mnie coś się dzieje :(

    Od popołudnia trochę mnie ciągnęło w podbrzuszu, jak na okres… poszłam teraz do łazienki i na papierze jasnoczerwona krew ze śluzem…
    Nie wygląda to dobrze… równo 3 tydzień od transferu.
    Jutro zgłoszę to do kliniki… 😥

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Jestem po wizycie w szpitalu. U mnie juz po wszystkim, odstawiam leki beta spadła 917. Jutro mialam miec wizytę w klinice i nie wiem czy ja odwołać


    Nie tak miało być 😞

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Kakali dopiero Cię pocieszałam, a teraz u mnie coś się dzieje :(

    Od popołudnia trochę mnie ciągnęło w podbrzuszu, jak na okres… poszłam teraz do łazienki i na papierze jasnoczerwona krew ze śluzem…
    Nie wygląda to dobrze… równo 3 tydzień od transferu.
    Jutro zgłoszę to do kliniki… 😥

    Kurcze dziewczyny....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2025, 21:49

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Ale jutro jest normalny dzień pracujący - klinika ma zamkniete? Nie dawali jakichkolwiek ogłoszeń na temat otwarcia w dni robocze między świętami? W klinice w której się leczyłam w święta były dyżury a w dni pracujące między świętami były normalne godziny otwarcia. Zresztą święta dziś sie kończą to dokąd oni mają wolne..
    Jest informacja, że od 24 do 27 zamknięte.

    Zaczynała któraś z Was stymualcje od 4 dnia cyklu?
    Trochę się boję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2025, 21:53

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na toalecie i na papier spadła czerwona płynna plama krwi, w tym skrzepy. Uczucie mam w brzuchu jak na okres. Krew barwy jasnoczerwonej.
    Jutro podjadę do kliniki i też zlecę betę… ale to dobrze nie wygląda :((((
    Chat gpt mówi ewentualnie że może być to opcja najgorsza lub krwiak podkosmówkowy…
    Nie wiem, myślicie by jechać dziś na izbę? Mam blisko szpital z ginekologią
    Dałam sobie jeszcze strzała Prolutexu nie wiem może coś pomoże?
    A rano poszła mi lekka krew z nosa przy smarkaniu, nie wiem może za dużo tego Clexane? (1 x dobę)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2025, 21:59

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Byłam na toalecie i na papier spadła czerwona płynna plama krwi, w tym skrzepy. Uczucie mam w brzuchu jak na okres. Krew barwy jasnoczerwonej.
    Jutro podjadę do kliniki i też zlecę betę… ale to dobrze nie wygląda :((((
    Chat gpt mówi ewentualnie że może być to opcja najgorsza lub krwiak podkosmówkowy…
    Nie wiem, myślicie by jechać dziś na izbę? Mam blisko szpital z ginekologią
    Dałam sobie jeszcze strzała Prolutexu nie wiem może coś pomoże?
    A rano poszła mi lekka krew z nosa przy smarkaniu, nie wiem może za dużo tego Clexane? (1 x dobę)

    Może to być krwiaczek. Masz betę ponad 1000 to juz chyba pęcherzyk ciążowy bedzie widoczny o ile się nie mylę.

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ