Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 25 grudnia 2025, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 7dpt a ja dostałam opryszczki na ustach :/ Chyba z 2 lata nie miałam. Niby czytam, że to niegroźne jeżeli przechodzi się kolejny raz. Macie jakieś domowe sposoby? Albo co można w takim wypadku brać?

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 25 grudnia 2025, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczyny 7dpt a ja dostałam opryszczki na ustach :/ Chyba z 2 lata nie miałam. Niby czytam, że to niegroźne jeżeli przechodzi się kolejny raz. Macie jakieś domowe sposoby? Albo co można w takim wypadku brać?
    Łapałam po każdym transferze, aktualnie w ciąży miałam z 3 razy. Nie brałam nic, smarowałam tylko maścią cynkową.

    Anka84 lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 25 grudnia 2025, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Łapałam po każdym transferze, aktualnie w ciąży miałam z 3 razy. Nie brałam nic, smarowałam tylko maścią cynkową.

    Mnie pierwszy raz po transferze złapało.

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 25 grudnia 2025, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczyny 7dpt a ja dostałam opryszczki na ustach :/ Chyba z 2 lata nie miałam. Niby czytam, że to niegroźne jeżeli przechodzi się kolejny raz. Macie jakieś domowe sposoby? Albo co można w takim wypadku brać?
    U mnie pasta do zębów na wysuszenie wystarczyła :)

    Anka84 lubi tę wiadomość

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 25 grudnia 2025, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczyny 7dpt a ja dostałam opryszczki na ustach :/ Chyba z 2 lata nie miałam. Niby czytam, że to niegroźne jeżeli przechodzi się kolejny raz. Macie jakieś domowe sposoby? Albo co można w takim wypadku brać?
    To ja w pierwszej ciąży miała co chwilę i gdzieś na początku również i lekarz kazał smarować albo łykać zovirax :)

    Anka84 lubi tę wiadomość

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 26 Grudzień ❄️🎄

    964037683eb5b.pnghttps://zapodaj.net/plik-Fm1cdUYXmL

    💎Cytat na dziś:

    „Nadzieja to prezent, który możesz sobie dawać codziennie.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    Europa renesansu – ciężarne nie mogą patrzeć na księżyc (MIT)

    Miało to powodować… narodziny dziecka z „księżycowymi plamami”.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    Dziś odpoczynek, spacer….cos dla siebie
    Powodzenia 🩷

    Adirella, Rozemocjonowana, Monixma, sylstaa, Paula. lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Dobra.
    Chyba nie wytrzymam.
    Znalazłam test. Jutro jest 6dpt.
    Aż się prosi, żeby go użyć 🫣
    🎄🎄🎄
    U mnie nie mogły być testy w domu bo zawsze ich użyłam. Jeśli się zdecydujesz to mocno trzymam kciuki

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczyny 7dpt a ja dostałam opryszczki na ustach :/ Chyba z 2 lata nie miałam. Niby czytam, że to niegroźne jeżeli przechodzi się kolejny raz. Macie jakieś domowe sposoby? Albo co można w takim wypadku brać?
    Kochana maść cynkowa. To bezpieczny środek.

    Anka84 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powoli kończy się grudzień i poszukiwana/ poszukiwane są chętne do poprowadzenia wątku styczniowego. ❤️💎❓❓❓

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 666 1200

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    U mnie nie mogły być testy w domu bo zawsze ich użyłam. Jeśli się zdecydujesz to mocno trzymam kciuki

    Oczywiście , że zrobiłam.
    I oczywiście idealna biel.
    Pójdę jutro na betę…
    Ale chyba nie mam większych nadziei… 🥺

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Oczywiście , że zrobiłam.
    I oczywiście idealna biel.
    Pójdę jutro na betę…
    Ale chyba nie mam większych nadziei… 🥺
    Idź koniecznie. Ja dziś idę. To 11 dpt więc ogromny stres.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 666 1200

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Idź koniecznie. Ja dziś idę. To 11 dpt więc ogromny stres.

    Pierwszy przyrost miałaś super!
    Dziś też będzie dobrze 🩷🎄

    Rozemocjonowana lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Oczywiście , że zrobiłam.
    I oczywiście idealna biel.
    Pójdę jutro na betę…
    Ale chyba nie mam większych nadziei… 🥺

    Nic nie musi być przesądzone, może leniuszek dopiero rusza, a moze test zły
    Na pewno ta biel nie podnosi na duchu ale nie musi być wyrokiem
    Krew prawdę powie 🤞🏻🍀

    Totalnie_pogubiona, Monixma, blaurita, Adirella lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są wyniki. Beta 347. Było 2 dni temu 90,7. Ale progesteron spadł z 29 na 20

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2025, 12:11

    jabk0va, Monixma, sylstaa, Totalnie_pogubiona, merci, Jagodziankaa1994, nick nieaktualny, Andzia, Rosołek123, Estera95, Karolaaas, Rozemocjonowana, Paula., Linka89, Pozytywna_, Lidziorek, blaurita, Adirella, krakowiankq, LoliM, Anka84, MoniaB lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1080 2871

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Są wyniki. Beta 347. Było 2 dni temu 90,7. Ale progesteron spadł z 29 na 20

    Piękna beta!! 🤩
    Progesteron około 20 też jest ok 💪

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie mieszkam niedaleko Jastrzębia nie wiedzie gdzie najlepiej udać sie do szpitala bo znowu krwawie.


    Mi lekarka w razie czego kazała jechać na Medykow do Katowic

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3092 3864

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Są wyniki. Beta 347. Było 2 dni temu 90,7. Ale progesteron spadł z 29 na 20
    Beta super 🍀❤️ a na progesteronie to tak sie nie znam, ale pewnie póki mieścisz sie w widełkach to jest ok.
    Ja w szczesliwej ciazy nie pamietam czy badałam progesteron czy gin mi zlecal czy nie . Bylam młoda niby jakas tam wiedzę mialam ale nie taka jak teraz. W dodatku nawet nie przyznawałam mu sie, ze witaminy biorę bo tez dopiero zalecał brać od ktoregos tam tygodnia ciazy dopiero.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3092 3864

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kochane powoli kończy się grudzień i poszukiwana/ poszukiwane są chętne do poprowadzenia wątku styczniowego. ❤️💎❓❓❓
    Już nie moge doczekać sie stycznia ❄️❄️❄️

    Pozytywna_ lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny, 29 grudnia miałam mieć wizytę i rozpisanie stymualcji. 19 grudnia byłam na wizycie i dostałam estrofem do odstawienia 28 grudnia.
    Jednak dziś nad ranem dostałam okres, w poniedziałek będzie 4 DC. Wygląda na to, że muszę czekać na kolejny cykl ze stymulajca, mam nieskie AMH, teraz było aż 6 AFC.
    Jestem załamana, przez Święta, klinika jest zamknięta i muszę czekać

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3092 3864

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Dziewczny, 29 grudnia miałam mieć wizytę i rozpisanie stymualcji. 19 grudnia byłam na wizycie i dostałam estrofem do odstawienia 28 grudnia.
    Jednak dziś nad ranem dostałam okres, w poniedziałek będzie 4 DC. Wygląda na to, że muszę czekać na kolejny cykl ze stymulajca, mam nieskie AMH, teraz było aż 6 AFC.
    Jestem załamana, przez Święta, klinika jest zamknięta i muszę czekać
    A przy estrofemie można okres dostać? Myslalam ze dopiero jak sie odstawi. Chociaż ja zawsze mialam połączenie estrofemu z dupkiem.
    Moj gin juz w cyklu w którym mialam dostać okres rozpisywał mi hormony, żeby zacząć brać od 2dc . Ale moze ten 4dc nie bedzie za późno zeby zacząć stymulacje.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ