Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️
Odpowiedz

❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️

Oceń ten wątek:
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9222 wrote:
    Dziewczyny chciałbym wam bardzo podziękować za wszystkie rady i otuchę jaką otaczylyscie mnie tu i na listopadowym wątku..
    Niestety nasza historia się kończy, beta nieprawidłowo przyrasta, mam odstawić leki i czekać na krwawienie😔😭
    To był nasz jedyny zarodek, więc musimy zaczynać od nowa z nowym rokiem.
    Powodzenia dla wszystkich, trzymam za Was kciuki ❤️

    Bardzo mi przykro 💔Miałaś USG I potwierdziło brak ciąży?

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • karo0olka Autorytet
    Postów: 867 1405

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    To ja jestem zdecydowanie oporna.
    Mam zestaw 1x Prolutex, 3x Cyclogest, 2x Utrogestan i miałam proga bez porannych leków 13 a z lekami 28. 🫠
    Chyba że to ten Besins działa takie cuda, ale mój lekarz go nie używa.

    To chyba będziemy siostrami transferowymi bo ja też transfer w poniedziałek jak będzie co transferować ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    III transfer ET 3 dniowy 8A synuś ❤️
    4.11.2024 wracamy po rodzeństwo z
    6.12.2024 Punkcja -> 4🥚 2 dojrzałe - 1 ❄️ 4BB
    3.01.2025 KET 4BB - beta 10dpt <0.2
    2.03.2025 Początek IV procedury 😍
    12.03.2025 Punkcja 2xMII 🥚🥚
    V transfer ET 3-dniowy 8A + EG❤️
    5dpt ⏸️ 6dpt Beta 7.7, 9dpt Beta 73, 11dpt Beta 228, 14dpt 753 🥹🥹
    23dpt- 2.5mm szczęścia i ❤️
    Badania prenatalne zdrowa dziewczynka 🩷
    19.11.2025 Iga 🩷


    28.12.2023r. Michałek 8:53 3840g/56cm
    Apgar 10/10 🩵

    age.png
  • sailor89 Autorytet
    Postów: 289 578

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9222 wrote:
    Dziewczyny chciałbym wam bardzo podziękować za wszystkie rady i otuchę jaką otaczylyscie mnie tu i na listopadowym wątku..
    Niestety nasza historia się kończy, beta nieprawidłowo przyrasta, mam odstawić leki i czekać na krwawienie😔😭
    To był nasz jedyny zarodek, więc musimy zaczynać od nowa z nowym rokiem.
    Powodzenia dla wszystkich, trzymam za Was kciuki ❤️

    Przykro mi bardzo, przytulam 🫂🫂🫂

    Nie miałaś mieć jeszcze wizyty 6 grudnia?

    ♀️'89 | AMH: 4 - kariotyp ok
    ♂️ '89 - kariotyp ok

    10.24 punkcja - 5❄️ (4x4.1.1, 1x4.1.2) nie przebadane
    12.11.2024 r - transfer❄️ 4.1.1
    🍀 7dpt- ⏸
    20.11 -8dpt beta - 173,20 mIU/ml
    23.11 -11dpt beta - 781,76 mIU/ml
    03.12 - 5w5d - GS 1,56 YS 0,39
    18.12 brak 💔 21.12 poronienie 6/8 tyg

    24.06.2025 r - transfer❄️ 4.1.1
    5 dpt ⏸ 6 dpt-35 8 dpt-121 10 dpt - 241 16 dpt - 1677 23 dpt - 3039 GS 0.94 27 dpt - 5613 🤔 30 dpt puste jajo 😔 GS 1.5

    19.05.2026 - transfer❄️ 4.1.1 ❌

    Ferrytyna 37,17 ng/ml
    TSH 2,064
    MTHFR i PAI-1/SERPINE1 - hetero
    NK w krwi - 15%
    Zespół antyfosfolipidowy i ANA - ujemne
    Genotyp Bx mąż C1
    ✅ 2DL1, 2DL3, 2DL4 del, 2DS1, 2DS4 (del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
    ⛔ 2DL2, 2DL4 norm, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1 var
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4570

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9222 wrote:
    Dziewczyny chciałbym wam bardzo podziękować za wszystkie rady i otuchę jaką otaczylyscie mnie tu i na listopadowym wątku..
    Niestety nasza historia się kończy, beta nieprawidłowo przyrasta, mam odstawić leki i czekać na krwawienie😔😭
    To był nasz jedyny zarodek, więc musimy zaczynać od nowa z nowym rokiem.
    Powodzenia dla wszystkich, trzymam za Was kciuki ❤️
    Kochana, tak mocno Cię przytulam i współczuje!
    Jest plan żebyś szła do szpitala czy czekasz w domu? Jesteś na L4?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2024, 15:08

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9222 wrote:
    Dziewczyny chciałbym wam bardzo podziękować za wszystkie rady i otuchę jaką otaczylyscie mnie tu i na listopadowym wątku..
    Niestety nasza historia się kończy, beta nieprawidłowo przyrasta, mam odstawić leki i czekać na krwawienie😔😭
    To był nasz jedyny zarodek, więc musimy zaczynać od nowa z nowym rokiem.
    Powodzenia dla wszystkich, trzymam za Was kciuki ❤️
    Bardzo mi przykro. Nowy rok, nowa szansa ❤️

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 567 1027

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewiarka wrote:
    Dziękuję, oby były jak najlepsze 🌈 ja wiem, że jeszcze wiele się może wydarzyć, w końcu jedną ciążę straciłam, ale cieszę się chwilą- cos w końcu zaskoczyło 🥹
    Gratulacje i kciuki za dalszy rozwój ❤️

    Dziewiarka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 567 1027

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Jest dużo lepiej niż przy pierwszej stymulacji gdzie estriadiol był wystrzelony w kosmos. Teraz przeszłam to praktycznie bezproblemowo porównując z pierwsza.
    No to dobrze, u mnie też lepiej niż poprzednio ale dziś coś właśnie gorzej się czuję.

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • arminaa Autorytet
    Postów: 541 794

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cała się trzęse.. przyszły wyniki bety.
    219 mlU/ml ❤❤ 10 dpt.
    Ja w to nie wierzę 🤯🤯
    Powiedzcie mi że to jest to 😲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2024, 15:40

    evcix84, domi_, Lunkaaway, Optymistka90, magda87, Karolaaas, Klaudia9222, sailor89, fleur, Yenne, Dzoana88, Dziewiarka, Iwkaaa, Andzia, sylstaa, Milagro ❤️‍🩹, Filiżanka8, Butterfly23, Tinka8.7, nick nieaktualny, MjakMarta, kitsune, nick nieaktualny, Muczylando, Malowybitna, Katline, Karolidu, PoskromionaZłośnica, GeNiOlKaa92, rozalaa, latte28, Puszkina, Ewela1986, Mała M., Ścigacz, Werka96, Ketsi, Cavarathiel, Nanako lubią tę wiadomość

    Starania od IX 2022 :)
    ♀️ 29
    ♂️ 35

    ONA:
    Owulacje naturalne
    HSG VI 2024: jajowody drożne

    ON:
    I badanie VI.2023: 14,15 mln/ml, 66,51 mln/ejakulat, RP 6,48%, RNP 13,89%, żywe 83%, morfologia 0%.
    Wdrożone przez androloga leki: clostilbegyt i pento hexal retard.
    II badanie XI.2023: 11,00 mln/ml, 50,60 mln/ejakulat, RP 9,18%, RNP 10,76%, żywe 31%, morfologia 0%.
    Decyzja o operacji żylaków powrózka nasiennego (I.2024)
    III badanie V.2024: 18,25 mln/ml, 74,83 mln/ejakulat, RP 17,22%, RNP 10,93%, żywe 58%, morfologia 2%.

    VIII 2024 - IUI ❌️
    IX 2024 - II IUI ❌️
    X 2024 - IVF - punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️
    22.XI 2024 - transfer ✅
    10 dpt - 219 mlU/ml
    12 dpt - 541 mlU/ml
    14 dpt - 1523 mlU/ml
    20 dpt - 4504 mlU/ml

    preg.png
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 567 1027

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9222 wrote:
    Dziewczyny chciałbym wam bardzo podziękować za wszystkie rady i otuchę jaką otaczylyscie mnie tu i na listopadowym wątku..
    Niestety nasza historia się kończy, beta nieprawidłowo przyrasta, mam odstawić leki i czekać na krwawienie😔😭
    To był nasz jedyny zarodek, więc musimy zaczynać od nowa z nowym rokiem.
    Powodzenia dla wszystkich, trzymam za Was kciuki ❤️
    Przykro mi, przytulam, powodzenia w dalszej drodze ❤️

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 567 1027

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Dziewczyny cała się trzęse.. przyszły wyniki bety.
    209 mlU/ml ❤❤ 10 dpt.
    Ja w to nie wierzę 🤯🤯
    Powiedzcie mi że to jest to 😲
    ale super, gratulacje i kciuki ❤️

    arminaa lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • Siuleczka. Autorytet
    Postów: 530 897

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9222 wrote:
    Dziewczyny chciałbym wam bardzo podziękować za wszystkie rady i otuchę jaką otaczylyscie mnie tu i na listopadowym wątku..
    Niestety nasza historia się kończy, beta nieprawidłowo przyrasta, mam odstawić leki i czekać na krwawienie😔😭
    To był nasz jedyny zarodek, więc musimy zaczynać od nowa z nowym rokiem.
    Powodzenia dla wszystkich, trzymam za Was kciuki ❤️

    Ta jedna mala walka sie konczy ale pamietaj, ze chodzi o wygranie wojny z losem. Bitwa o szczęście czasami jest wyjatkowo trudna i wyboista. Przytulam bardzo bardzo mocno, doskonale rozumiem co czujesz.
    Mam nadzieje ze szybko odzyskasz wiare w to, ze sie uda i w styczniu wystartujesz z masa energii do kolejnego boju, ktory skonczy sie w koncu tak, jak trzeba!

    Ona: 35l AMH: 2,34 On: 33l
    Starania od 06.2022
    09.2022: 💔 zatrzymanie 8-9tc, koniecznosc zaindukowania farmakologicznego poronienia
    05.2023: I wizyta w Gyncentrum
    Jajowody drożne, kariotyp prawidłowy, cykle regularne
    11.2023: operacyjne usunięcie żylaków powrózka nasiennego u męża - poprawa parametrow, morfologia 3%
    04, 05. 2024: 2x cykl monitorowany stymulowany
    06, 07. 2024: 2x IUI
    08. 2024: stymulacja Gonal F 225j/d + Orgalutran 12/6/1 ❄️blastka AB
    10.2024: biopsja endometrium: 61% cd(nk)56 bright, 39% cd(nk)56 dim; Endobiome 99,86% Lactobacillus spp; brak stanu zapalnego; genotyp Bx brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5
    23.11 I transfer-cykl sztuczny (smoflipid, encorton, accofil)
    7dpt beta-hcg 53,90 mIU/ml
    10dpt beta-hcg 172,92 mIU/ml
    12dpt beta-hcg 464,9 mIU/ml
    16dpt beta-hcg 3370,00 mIU/ml
    18dpt beta-hcg 7414,4 mIU/ml

    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4570

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Dziewczyny cała się trzęse.. przyszły wyniki bety.
    209 mlU/ml ❤❤ 10 dpt.
    Ja w to nie wierzę 🤯🤯
    Powiedzcie mi że to jest to 😲
    Mówiłam!!! <3
    Jeeeej! Tak bardzo Ci gratuluję :)
    Test ciążowy to błogosławieństwo i przekleństwo! :P

    arminaa lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 933 4132

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Dziewczyny cała się trzęse.. przyszły wyniki bety.
    209 mlU/ml ❤❤ 10 dpt.
    Ja w to nie wierzę 🤯🤯
    Powiedzcie mi że to jest to 😲
    Ha!cudownie🥹🥳

    arminaa lubi tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Dziewczyny cała się trzęse.. przyszły wyniki bety.
    209 mlU/ml ❤❤ 10 dpt.
    Ja w to nie wierzę 🤯🤯
    Powiedzcie mi że to jest to 😲

    Super wynik. I Tobie testy wychodziły białe? Piękna beta🤩

    arminaa, domi_ lubią tę wiadomość

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Siuleczka. Autorytet
    Postów: 530 897

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Dziewczyny cała się trzęse.. przyszły wyniki bety.
    209 mlU/ml ❤❤ 10 dpt.
    Ja w to nie wierzę 🤯🤯
    Powiedzcie mi że to jest to 😲

    Ty biegnij ten progesteron sobie zaaplikowac!
    Pieknie to wyglada ❤️

    Mowilam, ze nie ma co na testy sikac? 😜

    domi_, arminaa, Yenne lubią tę wiadomość

    Ona: 35l AMH: 2,34 On: 33l
    Starania od 06.2022
    09.2022: 💔 zatrzymanie 8-9tc, koniecznosc zaindukowania farmakologicznego poronienia
    05.2023: I wizyta w Gyncentrum
    Jajowody drożne, kariotyp prawidłowy, cykle regularne
    11.2023: operacyjne usunięcie żylaków powrózka nasiennego u męża - poprawa parametrow, morfologia 3%
    04, 05. 2024: 2x cykl monitorowany stymulowany
    06, 07. 2024: 2x IUI
    08. 2024: stymulacja Gonal F 225j/d + Orgalutran 12/6/1 ❄️blastka AB
    10.2024: biopsja endometrium: 61% cd(nk)56 bright, 39% cd(nk)56 dim; Endobiome 99,86% Lactobacillus spp; brak stanu zapalnego; genotyp Bx brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5
    23.11 I transfer-cykl sztuczny (smoflipid, encorton, accofil)
    7dpt beta-hcg 53,90 mIU/ml
    10dpt beta-hcg 172,92 mIU/ml
    12dpt beta-hcg 464,9 mIU/ml
    16dpt beta-hcg 3370,00 mIU/ml
    18dpt beta-hcg 7414,4 mIU/ml

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Dziewczyny cała się trzęse.. przyszły wyniki bety.
    209 mlU/ml ❤❤ 10 dpt.
    Ja w to nie wierzę 🤯🤯
    Powiedzcie mi że to jest to 😲
    Gratulacje🤞😀 testy zawidoły jak zwykle 🤪 ale takie niespodzianki na forum to my lubimy🫢

    arminaa, PoskromionaZłośnica lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, się w wątku grudniowym.🙂

    Życzę wszystkim powodzenia w tym nowym wspaniałym miesiącu. 🤞🤞

    Ja czekam na piątkowe usg. Poproszę o wpisanie do kalendarza 6.12 pierwsze usg po transferze.📅

    Nie mam za wielkich nadziei że względu na niskie bety, czekam co los przyniesie.

    Karolaaas, evcix84, Yenne, LokaDesigner, Andzia, nick nieaktualny, Karolidu, PoskromionaZłośnica, latte28, Ketsi lubią tę wiadomość

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Klaudia9222 Ekspertka
    Postów: 138 370

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Kochana, tak mocno Cię przytulam i współczuje!
    Jest plan żebyś szła do szpitala czy czekasz w domu? Jesteś na L4?
    Wyszłam dziś ze szpitala. Byłam od soboty ze względu na plamienia. Ordynator zdecydował, że najlepiej będzie jeśli samo się oczysci i wypisał mnie. Jestem na l4 do końca tygodnia i liczę, że od następnego wrócę do pracy.
    Na usg tylko pęcherzyk, bez ciałka żółtego i echa zarodka.

    Jestem załamana, po 4 latach walki pierwszy raz w życiu byłam w ciąży 😔

    Ale nie poddaje się 19.12 umówiłam się na wizytę kwalifikacyjna do nowej kliniki, aby skorzystać z programu MZ i walczymy dalej. Najważniejsze mieć u boku osobę, która Cię w tym wspiera. Mam to szczęście, że mam wspaniałego męża, który jest ze mną od początku i nie pozwala mi upaść..

    Dbajcie o siebie ❤️

    Karolidu lubi tę wiadomość

    Amh-2.5
    Nasienie-ok
    Immunologia-ok
    I procedura
    ❄️
    6.11 4aa
    6tc 💔💔💔
    II procedura
    ❄️❄️❄️
    25.02 4ba < 2.3
    30.06 2aa
    01.08-💔 7tc
    14.01- 4cb <2.3
  • arminaa Autorytet
    Postów: 541 794

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agawa85 wrote:
    Super wynik. I Tobie testy wychodziły białe? Piękna beta🤩
    W sobotę biały, po paru godzinach jak chciałam wyrzucić to zauważyłam delikatną kreskę, ale sądziłam że to fabryczna się wybarwiła 😀😅

    Starania od IX 2022 :)
    ♀️ 29
    ♂️ 35

    ONA:
    Owulacje naturalne
    HSG VI 2024: jajowody drożne

    ON:
    I badanie VI.2023: 14,15 mln/ml, 66,51 mln/ejakulat, RP 6,48%, RNP 13,89%, żywe 83%, morfologia 0%.
    Wdrożone przez androloga leki: clostilbegyt i pento hexal retard.
    II badanie XI.2023: 11,00 mln/ml, 50,60 mln/ejakulat, RP 9,18%, RNP 10,76%, żywe 31%, morfologia 0%.
    Decyzja o operacji żylaków powrózka nasiennego (I.2024)
    III badanie V.2024: 18,25 mln/ml, 74,83 mln/ejakulat, RP 17,22%, RNP 10,93%, żywe 58%, morfologia 2%.

    VIII 2024 - IUI ❌️
    IX 2024 - II IUI ❌️
    X 2024 - IVF - punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️
    22.XI 2024 - transfer ✅
    10 dpt - 219 mlU/ml
    12 dpt - 541 mlU/ml
    14 dpt - 1523 mlU/ml
    20 dpt - 4504 mlU/ml

    preg.png
  • arminaa Autorytet
    Postów: 541 794

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siuleczka. wrote:
    Ty biegnij ten progesteron sobie zaaplikowac!
    Pieknie to wyglada ❤️

    Mowilam, ze nie ma co na testy sikac? 😜
    Po wyniku od razu go wsadziłam i jeszcze raz nasikałam na test bo nie wierzyłam tym wynikom 😅 odczytywał je mąż i mówi 209, a ja do niego że jaja sobie robi 😅😅

    Starania od IX 2022 :)
    ♀️ 29
    ♂️ 35

    ONA:
    Owulacje naturalne
    HSG VI 2024: jajowody drożne

    ON:
    I badanie VI.2023: 14,15 mln/ml, 66,51 mln/ejakulat, RP 6,48%, RNP 13,89%, żywe 83%, morfologia 0%.
    Wdrożone przez androloga leki: clostilbegyt i pento hexal retard.
    II badanie XI.2023: 11,00 mln/ml, 50,60 mln/ejakulat, RP 9,18%, RNP 10,76%, żywe 31%, morfologia 0%.
    Decyzja o operacji żylaków powrózka nasiennego (I.2024)
    III badanie V.2024: 18,25 mln/ml, 74,83 mln/ejakulat, RP 17,22%, RNP 10,93%, żywe 58%, morfologia 2%.

    VIII 2024 - IUI ❌️
    IX 2024 - II IUI ❌️
    X 2024 - IVF - punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️
    22.XI 2024 - transfer ✅
    10 dpt - 219 mlU/ml
    12 dpt - 541 mlU/ml
    14 dpt - 1523 mlU/ml
    20 dpt - 4504 mlU/ml

    preg.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ