Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️
Odpowiedz

❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️

Oceń ten wątek:
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9222 wrote:
    Wyszłam dziś ze szpitala. Byłam od soboty ze względu na plamienia. Ordynator zdecydował, że najlepiej będzie jeśli samo się oczysci i wypisał mnie. Jestem na l4 do końca tygodnia i liczę, że od następnego wrócę do pracy.
    Na usg tylko pęcherzyk, bez ciałka żółtego i echa zarodka.

    Jestem załamana, po 4 latach walki pierwszy raz w życiu byłam w ciąży 😔

    Ale nie poddaje się 19.12 umówiłam się na wizytę kwalifikacyjna do nowej kliniki, aby skorzystać z programu MZ i walczymy dalej. Najważniejsze mieć u boku osobę, która Cię w tym wspiera. Mam to szczęście, że mam wspaniałego męża, który jest ze mną od początku i nie pozwala mi upaść..

    Dbajcie o siebie ❤️
    Bardzo, bardzo mi przykro 😞🫂🫂

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiktoriaP wrote:
    02.12.2024r
    Jestem po transferze blastocysty klasy 4AA ♥️
    Transfer świeży.
    Niech się kropek ładnie zadomawia❤️🤞🏻🤞🏻🍍

    PoskromionaZłośnica lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • arminaa Autorytet
    Postów: 541 794

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Gratuluję kochana ❤️
    Mówiłam Ci, że test nie musi wcale nic znaczyć. Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia i trzymam mocno kciuki za piękne przyrosty 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Dziękuję ❤ A Ty robiłaś dzisiaj bete?

    Starania od IX 2022 :)
    ♀️ 29
    ♂️ 35

    ONA:
    Owulacje naturalne
    HSG VI 2024: jajowody drożne

    ON:
    I badanie VI.2023: 14,15 mln/ml, 66,51 mln/ejakulat, RP 6,48%, RNP 13,89%, żywe 83%, morfologia 0%.
    Wdrożone przez androloga leki: clostilbegyt i pento hexal retard.
    II badanie XI.2023: 11,00 mln/ml, 50,60 mln/ejakulat, RP 9,18%, RNP 10,76%, żywe 31%, morfologia 0%.
    Decyzja o operacji żylaków powrózka nasiennego (I.2024)
    III badanie V.2024: 18,25 mln/ml, 74,83 mln/ejakulat, RP 17,22%, RNP 10,93%, żywe 58%, morfologia 2%.

    VIII 2024 - IUI ❌️
    IX 2024 - II IUI ❌️
    X 2024 - IVF - punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️
    22.XI 2024 - transfer ✅
    10 dpt - 219 mlU/ml
    12 dpt - 541 mlU/ml
    14 dpt - 1523 mlU/ml
    20 dpt - 4504 mlU/ml

    preg.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka90 wrote:
    Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków- przydały się😊 Mamy piękne serduszko ❤️ ❤️❤️ i mam kartę ciąży już 😊
    Super!❤️❤️ Rośnijcie zdrowo 😊

    Optymistka90 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Lampart66 Ekspertka
    Postów: 198 250

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Żabka, Klaudia przytulam i siły na przyszłość ❤️💙🧡💚.

    Żabka🐸 lubi tę wiadomość

    👥starania od 8 długich lat 👣
    20.09.2021 transfer 4ab
    ♥️2022 mój skarb 💎 synek♥️
    ❄️3bb
    9 dpt 45,90
    12 dpt 104
    14 dpt 202,97
    16 dpt 426,20
    20 dpt 1801
  • Lampart66 Ekspertka
    Postów: 198 250

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉👣 wspaniałej celebracji z rodziną 💚🧡💙❤️

    Optymistka90 lubi tę wiadomość

    👥starania od 8 długich lat 👣
    20.09.2021 transfer 4ab
    ♥️2022 mój skarb 💎 synek♥️
    ❄️3bb
    9 dpt 45,90
    12 dpt 104
    14 dpt 202,97
    16 dpt 426,20
    20 dpt 1801
  • Karolka92 Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jest Was tu dużo więc może znajdzie się ktoś, kto doświadczył tego co ja i mi pomoże. Otóż jestem po 1 nieudanym transferze świeżego zarodka. 3 dni przed datą kolejnego transferu dostałam krwawienia a był to mój 15 dc i 4 dzień po zastrzyku ovitrelle, cykl monitorowany. Transfer oczywiście odwołany i tu moje pytanie, czy mam się czego obawiać jeżeli chodzi o następne transfery? Skąd moglo pojawic sie to krwawienie? Pierwszy raz miałam krwawienie między miesiączkami, wcześniej miesiączki występowały co do dnia, nawet po nieudanym transferze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2024, 16:42

    32👱🏼‍♀️ 34🧔

    AMH 1,35 ng/ml

    2020 początek starań
    04.2022 poronienie ciąży naturalnej
    10.2024 punkcja - pobrane 12🥚zapłodnione 6, 5 zarodków
    6.11.2024 transfer 5 blastki 4AA
    15.11 beta <2,3
    30.11 krwawienie w 15 dc
    30.12.2024 transfer 5 blastki 4AA
    8dpt beta 50,7, prog 17
    10dpt beta 145,85, prog 19,93
    12 dpt beta 426 prog 20,52
    14 dpt beta 1215 prog 18,23
    Cyclogest 2x1
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Dziękuję ❤ A Ty robiłaś dzisiaj bete?
    Tak, u mnie niestety wynik tylko się potwierdził.

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Ja mam rano zrobić betę i progesteron i z wynikami idę na usg.

    U mnie właśnie nie karzą robić bety już przed usg więc bardziej dla siebie robię. Ale nie wiem czy wytrzymam do czwartku bo to jednak jutro mocno kusi.🙈

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • MjakMarta Autorytet
    Postów: 386 673

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Dobrze Cię widzieć spowrotem😉 Tak się złożyło, że 5 grudnia mam transfer😀 to ja za Twoją wizytę będę trzymać mocno kciuki🤞
    I ja trzymam kciuki za transfer 🤞🍀 niech dzieje się magia ✨️✨️✨️ kiedy jak nie w grudniu ✨️✨️✨️

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    Starania od 2020
    👱‍♀️ 32
    🙋‍♂️ 36

    3 IUI ❌

    1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️

    2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️

    3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️

    4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
    Wdrożone leczenie immuno ⬆️
    1.04. Transfer 4AA ✅️🍀
    Beta hcg:
    8 dpt 113;
    10 dpt 315;
    12 dpt 539;
    15 dpt 1689;
    7w5d ❤️
    11w6d USG prenatalne zdrowa dzidzia👶
    preg.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za te wspólne 2 miesiące. Uzyskałam tu ogrom wiedzy, wsparcia i pozytywnej energii. Powoli przenoszę się na wątek udany. Będę do was zaglądać i mam nadzieję, że szybko się zobaczymy na udanym. 🍀

    domi_, Dziewiarka, Yenne, Siuleczka., nick nieaktualny, Dariana, Karolaaas, kitsune, nick nieaktualny, magda87, fleur, LokaDesigner, Katline, Filiżanka8, PoskromionaZłośnica, Miwka, Muczylando, Andzia, Lunkaaway, Maria_Christina, tika32, Yahu, evcix84, latte28, Mała M., Moonflower, Nanako lubią tę wiadomość

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Dziewiarka Autorytet
    Postów: 911 1428

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do którego dnia pić koktajl? 10 dpt to mniej więcej 15 dpo?

    '94 AMH 0,29, MTHFR A1298 i PAI-1 4G/5G hetero, kariotypy ✅
    18.02 ⏸️ naturalnie
    27.03 poronienie zatrzymane 💔
    👼 Miłosz trisomia 22
    Sierpień ciąża biochemiczna 💔
    11.09 IVF MZ 26.09 ET 4BB nieudany 💔 11.10 start drugiej stymulacji 26.10 mamy 1 zarodek 4AB transfer odroczony
    1.12 ⏸️ naturalny cud
    2.12 10 dpo beta 15,55 prog 23,44 🥹
    4.12 12 dpo beta 67,89 prog 28,27 🥹
    6.12 14 dpo beta 200,03 🥹
    10.12 18 dpo beta 1202,29 prog 37,74 🥹
    23.12 USG jest ❤️ CRL 4,5 mm
    13.01 USG ❤️ 167bpm CRL 26,34 mm
    21.01 USG ❤️ 171bpm CRL 36 mm
    28.01 Wyniki Nifty Pro- ryzyka niskie, czekamy na Córeczkę 🥹🌸
    6.02 I prenatalne ❤️ 7,2 cm Cudu 🥰
    17.02 9,5 cm Bobasa 💖
    10.03 200 g Dziewczynki 🌸
    15.04 połówkowe 500 g zdrowej Dzidzi 😍
    16.06 1650 g i prawidłowe III prenatalne ☺️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria_Christina wrote:
    Melduję się po wizycie! Pęcherzyk pękł! Lekarz sprawdził na usg.

    Proszę o wpisanie do kalendarza:

    Transfer w piątek o 14:00📆

    Lekarz mówi, że ładne endometrium i że „go kusi aby nie dawać mi progesteronu”

    No ale dał mi ten progesteron : cyclogest 1 x dziennie na noc, luteina pod język 3 x dziennie.

    Od immunologa Acard i Fraxiparyna.

    Transfer w Mikołaja! Czekam teraz do piątku! :)

    Czy mogę spytać w jakiej dawce fraxi? ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo0olka wrote:
    To chyba będziemy siostrami transferowymi bo ja też transfer w poniedziałek jak będzie co transferować ❤️

    Suuuper 😊 razem raźniej 😉

  • MjakMarta Autorytet
    Postów: 386 673

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Dziewczyny cała się trzęse.. przyszły wyniki bety.
    219 mlU/ml ❤❤ 10 dpt.
    Ja w to nie wierzę 🤯🤯
    Powiedzcie mi że to jest to 😲
    Pięknie ❤️ to jest to, uwierz, dzieje sie magia 🍀🍀🍀 trzymam kciuki za prawidłowe przyrosty 🤞

    arminaa lubi tę wiadomość

    Starania od 2020
    👱‍♀️ 32
    🙋‍♂️ 36

    3 IUI ❌

    1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️

    2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️

    3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️

    4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
    Wdrożone leczenie immuno ⬆️
    1.04. Transfer 4AA ✅️🍀
    Beta hcg:
    8 dpt 113;
    10 dpt 315;
    12 dpt 539;
    15 dpt 1689;
    7w5d ❤️
    11w6d USG prenatalne zdrowa dzidzia👶
    preg.png
  • Filiżanka8 Autorytet
    Postów: 497 458

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9222 wrote:
    Wyszłam dziś ze szpitala. Byłam od soboty ze względu na plamienia. Ordynator zdecydował, że najlepiej będzie jeśli samo się oczysci i wypisał mnie. Jestem na l4 do końca tygodnia i liczę, że od następnego wrócę do pracy.
    Na usg tylko pęcherzyk, bez ciałka żółtego i echa zarodka.

    Jestem załamana, po 4 latach walki pierwszy raz w życiu byłam w ciąży 😔

    Ale nie poddaje się 19.12 umówiłam się na wizytę kwalifikacyjna do nowej kliniki, aby skorzystać z programu MZ i walczymy dalej. Najważniejsze mieć u boku osobę, która Cię w tym wspiera. Mam to szczęście, że mam wspaniałego męża, który jest ze mną od początku i nie pozwala mi upaść..

    Dbajcie o siebie ❤️
    Dobrze ze się nie poddajesz!
    Taki maz to skarb! Wiem co mówię, tylko dzięki nie niemu nie oszalałam.

    Tyle się dziś działo na forum a mnie tak dziś ścięło to wczorajszej wieczornej dawca accofilu ze dramat ze ledwo ogarniam.
    Nadal trzymam kciuki za dobre informacje! i myśle innych smutnych sprawach

    Klaudia9222 lubi tę wiadomość

    *Starania 2017. 87/86
    *Stymulacja1: 4 zarodki po PGTA
    *Transfery 11.22 i 12.22 nieudane
    *Transfer3. Lipiec 2023❤️ Ciąża prawidłowa do 26 tyg💔😭
    *06.2024 stymulacja 2-ga- 0
    *09.2024Stymulacja3: 3 zarodki, po PGTA zero:(
    *25.11.2024 transfer, beta zero
    *22.01.2025 stymulacja4:2zarodki, po PGTA 1 zdrowy
    *16.05.2025 transfer, beta zero
    *07.2025 histeroskopia
    *09.2025 punkcja2 zarodki:1zdrowy
    *12.2025 laparoskopia:endometrioza
    *02.2026 transfer numer6, full opcja
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rozpoczynam nowy cykl 🥳 więc umówiłam się do kliniki 📆 13.12. monitoring przed transferem. Proszę o wpis w kalendarzu ☺️
    Oby to był dobry piątek trzynastego 🤞🍀

    MikiFiki, Dziewiarka, Siuleczka., sailor89, Karolaaas, Andzia, domi_, kitsune, Yenne, Lampart66, LokaDesigner, Katline, Filiżanka8, Muczylando, PoskromionaZłośnica, arminaa, Dariana, Lunkaaway, evcix84, nick nieaktualny, Woczekiwaniu, Puszkina, Milagro ❤️‍🩹, Cavarathiel lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjakMarta wrote:
    I ja trzymam kciuki za transfer 🤞🍀 niech dzieje się magia ✨️✨️✨️ kiedy jak nie w grudniu ✨️✨️✨️
    ♥️

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 764 1414

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam się dziewczyny...

    5dpt rano godzina 6:00

    Byłam na badaniach krwi
    Prog. 30
    Morfologia wiadomo wariactwo

    ZROBIŁAM Betę... nic nie drgnęło.

    👨‍🦱 36l.

    👩34l.

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.
    Podchodzimy do In vitro.
    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭
    3 transfer ❌️
    4 transfer ❌️
    5 transfer❌️
    😭😭😭😭😭
    2 punkcja
    3 punkcja Eurofertil Czechy
    6 transfer❌
    7 transfer 02.04
    5dpt beta 11 prog 14,20
    6dpt beta 44,70 prog 30
    9dpt beta 89,60 prog 39,28
    12dpt beta 312 peog 17
    14dpt beta 797,30 prog 17
    20dpt zarodek w macicy (CRL 0,15cm) czekamy na Twoje serduszko 🥰
    26dpt mamy serduszko 🥹🥹 CRL 0,55cm
    27dpt krwiewienie, sor, serduszko biję
    30dpt CRL 0,93 cm
    preg.png
    age.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 2 grudnia 2024, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Przyznam się dziewczyny...

    5dpt rano godzina 6:00

    Byłam na badaniach krwi
    Prog. 30
    Morfologia wiadomo wariactwo

    ZROBIŁAM Betę... nic nie drgnęło.

    Przytulam mocno 🫂🫂🫂

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ