Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Też po pierwszej procedurze miałam 15 w tym dniu 🤜🤛

    Pięknie!☺️
    Widzę że ładna ilość została z tych 15😊
    Zobaczymy jak będzie u mnie 🥰

    Muczylando lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Czarna Autorytet
    Postów: 261 490

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _mm__ wrote:
    Wróciłam w pracy i leżę pod kołdrą 🙈
    Czekasz do 10 dpt czy testujesz szybciej?


    Mam zalecenia od lekarza żeby zrobić 7dpt i 9dpt

    _mm__ lubi tę wiadomość

  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slimak wrote:
    Moze masz dwa ale bardzo ladne , liczy sie jakosc i moze bedzie z tego dzidzus czego ci zycze. Masz krotki protokol ?
    Tak, krótki protokół. Przed rozpoczęciem stymulacji jak sprawdzała jajniki mówiła, że jest dużo drobnych pęcherzyków i zrobimy krótki, ale mocny, żeby było z czego wybierać, a tu jest klapa. 😭 W sobotę mam kolejne USG i najprawdopodobniej we wtorek punkcję, ale straciłam nadzieję, że będzie dobrze... To pęcherzyki, a gdzie jeszcze zapłodnienie, rozwój i badanie zarodków... 😭

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Tak, krótki protokół. Przed rozpoczęciem stymulacji jak sprawdzała jajniki mówiła, że jest dużo drobnych pęcherzyków i zrobimy krótki, ale mocny, żeby było z czego wybierać, a tu jest klapa. 😭 W sobotę mam kolejne USG i najprawdopodobniej we wtorek punkcję, ale straciłam nadzieję, że będzie dobrze... To pęcherzyki, a gdzie jeszcze zapłodnienie, rozwój i badanie zarodków... 😭

    Całkiem niedawno zobaczyłyśmy tu Wszystkie jak Linka miała 2 komórki, z nich 1 zarodek i potem piękne bety!
    Dla mnie to dowód, że wszystko jest możliwe. Jakość, nie ilość:)

    Edit. Ale totalnie rozumiem stres. Ja mam tylko 1 czynny jajnik i przez to o połowę mniejsze szanse na starcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2025, 15:16

    DEWG, Andzia lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4668

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Życzę Wam żeby ten jeden pokój już niebawem się wypełnił 💚

    U mnie wszystkie duże projekty już są skończone.
    Ja zdobyłam wymarzoną pracę. Dom jest gotowy (są w nim dwa dodatkowe pokoje;) ale w nim nie mieszkamy bo "na razie jest za duży". Wynajmujemy go, a przez to też nie mogę się nim w pełni cieszyć.

    Czas stworzyć sobie małe projekty i projekciki!
    Dziś wpadłam na pomysł żebyśmy zrobili sobie sesję zdjęciową naszej rodziny czyli my + 3 koty.
    Oooo taak❤️ ja mam taką sesję z naszą psiulką, robiłam sama na naszym ogrodzie bo mam statyw, ale był fun🙈 a jaki będzie z 3 koteczkami haha😂

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Ladybug Autorytet
    Postów: 702 1198

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Tak, krótki protokół. Przed rozpoczęciem stymulacji jak sprawdzała jajniki mówiła, że jest dużo drobnych pęcherzyków i zrobimy krótki, ale mocny, żeby było z czego wybierać, a tu jest klapa. 😭 W sobotę mam kolejne USG i najprawdopodobniej we wtorek punkcję, ale straciłam nadzieję, że będzie dobrze... To pęcherzyki, a gdzie jeszcze zapłodnienie, rozwój i badanie zarodków... 😭
    Tak jak pisze Krakowiankq - bądź dobrej myśli. Tak naprawdę nic więcej Ci nie zostało, a stres tylko przeszkadza rosnąć komórkom. Także - podwójnie nie warto. Jeśli możesz zajmij się czymś - mi pomagają puzzle. Może okna pomyj - namachasz sie to od razu lepiej się poczujesz.
    Ja wierzę w Twoje pęcherzyki - kto wie, może zostaniesz z 2 pięknymi blastocystami?
    Są dziewczyny co mają po naście pobranych jajec, a blastek jak na lekarstwo, a innym praktycznie nic nie odpada i afirmuj, ze jesteś właśnie w tej grupie - masz 2 pęcherzyki, w których będą 2 piękne dojrzałe komórki.
    Dasz radę!

    DEWG lubi tę wiadomość

    Ona '87 -> AMH 5,87
    On '85 -> niskie parametry nasienia
    I stymulacja i I transfer = sukces -> 2021r ur. córka
    age.png

    starania o rodzeństwo:
    3 transfery nieudane
    histeroskopia - lekki stan zapalny -> wyleczony
    szczepienia, poza tym immuno ok, kariotypy też
    ---
    12.2024 - stymulacja: (od 2dc) menopur 225jm (od 6 dc) menopur 225jm +orgalutran 0,25mg, (od 9 dc) menopur 300jm + orgalutran 0,25mg
    Pick-up -> 12 dojrzałych komórek -> 10 zapłodnionych [HBA-IMSI] -> 7 blastocyst -> PGT-A -> 4 prawidłowe
    24.02 transfer ❌
    23.05 transfer - 6dpt: 37,10; 8dpt: 105; 11dpt: 448

    ---
    preg.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Całkiem niedawno zobaczyłyśmy tu Wszystkie jak Linka miała 2 komórki, z nich 1 zarodek i potem piękne bety!
    Dla mnie to dowód, że wszystko jest możliwe. Jakość, nie ilość:)

    Edit. Ale totalnie rozumiem stres. Ja mam tylko 1 czynny jajnik i przez to o połowę mniejsze szanse na starcie.
    Dobrze wczoraj było powiedziane. To forum daje sporo wsparcia, ale też niestety zaczynamy się porównywać z innymi dziewczynami. Po tych wszystkich wiadomościach o co najmniej kilkunastu pęcherzykach i więcej, miałam nadzieję, że będzie ich przynajmniej 10, a tu tylko 2. 😭

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Kochane..
    Ja po ostatnich wydarzeniach padam, chyba stres wypłukał mi magnez bo mam od wczoraj skurcze stóp/łydek..
    Mimo brania magnezu, który akurat mi się kończy. Jaki magnez polecacie dobry z apteki?
    Nie mam czasu zamówić na allegro,żeby szybko dotarł.. z góry dzięki za porady!
    Magne b6 i elektrolity litorsal senior.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Całkiem niedawno zobaczyłyśmy tu Wszystkie jak Linka miała 2 komórki, z nich 1 zarodek i potem piękne bety!
    Dla mnie to dowód, że wszystko jest możliwe. Jakość, nie ilość:)

    Edit. Ale totalnie rozumiem stres. Ja mam tylko 1 czynny jajnik i przez to o połowę mniejsze szanse na starcie.
    Dobrze wczoraj było powiedziane. To forum daje sporo wsparcia, ale też niestety zaczynamy się porównywać z innymi dziewczynami. Po tych wszystkich wiadomościach o co najmniej kilkunastu pęcherzykach i więcej, miałam nadzieję, że będzie ich przynajmniej 10, a tu tylko 2. 😭 Wiem, że wystarczy tylko 1 dobry, ale jednak zawsze liczy się, że będzie lepiej. Poza tym tekst, że jestem odporna na stymulację - nie zadziałał dobrze.

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Dobrze wczoraj było powiedziane. To forum daje sporo wsparcia, ale też niestety zaczynamy się porównywać z innymi dziewczynami. Po tych wszystkich wiadomościach o co najmniej kilkunastu pęcherzykach i więcej, miałam nadzieję, że będzie ich przynajmniej 10, a tu tylko 2. 😭
    Wiadomo że się porównujemy, ale ty z 2 możesz mieć 2 zarodki i od razu ciążę a my nadal nic. Trzeba wierzyć 🤎 każda z nas jest inna

    DEWG lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam jeszcze raz z nadzieją że któraś też tak miała.

    Dziewczyny, a u mnie się chyba coś popsuło.

    7 marca miałam histeroskopie w 20 dc. Usunięto mi polipa, cd138, cd 56 pobrane i zbadane. Po zabiegu zero dolegliwości i krwawienia. Po 4 dniach w 24 dc dostałam krawienia, które trwało 5 dni więc uznałam je za okres.

    Dzisiaj 32 dzień cyklu, a u mnie cisza i nie ma żadnych oznak zbliżającego się okresu. Cykle mam jak w zegarku co 27, 28 dni i zawsze poprzedza je dzień plamienia. Nawet test zrobiłam 2 dni temu ale negatywny.

    Czy któraś tak miała? Czekam już na ten okres bo mam zacząć immunosupresje przed cyklem transferowym.

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Życzę Wam żeby ten jeden pokój już niebawem się wypełnił 💚

    U mnie wszystkie duże projekty już są skończone.
    Ja zdobyłam wymarzoną pracę. Dom jest gotowy (są w nim dwa dodatkowe pokoje;) ale w nim nie mieszkamy bo "na razie jest za duży". Wynajmujemy go, a przez to też nie mogę się nim w pełni cieszyć.

    Czas stworzyć sobie małe projekty i projekciki!
    Dziś wpadłam na pomysł żebyśmy zrobili sobie sesję zdjęciową naszej rodziny czyli my + 3 koty.

    Jeju, ja mam tak samo! Super pomysł z tą sesją, to tak fajnie pielęgnuje wdzięczność za to co jest.
    Sama jestem w trakcie małego projektu - album ze zdjęciami ze wszystkich podróży :)

    W naszym domku szeregowym mamy 2 dodatkowe pokoje, jeden poszedł na biuro, drugi wynajęliśmy przyjacielowi :)
    Na razie wymyśliłam sobie jeszcze miniprojekt przesadzania roślin domowych na wiosnę + właśnie ta organizacja imprezy 30stkowej, ale trzeba coś jeszcze na zapas znaleźć.

    sylstaa, Minia000 lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybug wrote:
    Tak jak pisze Krakowiankq - bądź dobrej myśli. Tak naprawdę nic więcej Ci nie zostało, a stres tylko przeszkadza rosnąć komórkom. Także - podwójnie nie warto. Jeśli możesz zajmij się czymś - mi pomagają puzzle. Może okna pomyj - namachasz sie to od razu lepiej się poczujesz.
    Ja wierzę w Twoje pęcherzyki - kto wie, może zostaniesz z 2 pięknymi blastocystami?
    Są dziewczyny co mają po naście pobranych jajec, a blastek jak na lekarstwo, a innym praktycznie nic nie odpada i afirmuj, ze jesteś właśnie w tej grupie - masz 2 pęcherzyki, w których będą 2 piękne dojrzałe komórki.
    Dasz radę!
    Dziękuję! Jesteście wszystkie naprawdę wspaniałe! Same nie macie łatwo, a tak wspieracie inne kobiety. 🤩

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Dziękuję! Jesteście wszystkie naprawdę wspaniałe! Same nie macie łatwo, a tak wspieracie inne kobiety. 🤩

    Najważniejsze, że rośnie. Jak nie jesteście zamknięci na kolejną stymulację to wiadomo będzie co poprawić. No i czy koksowałaś coś przed stymulacją? Antyoksydanty, coq10?

    DEWG lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4668

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Dziękuję! Jesteście wszystkie naprawdę wspaniałe! Same nie macie łatwo, a tak wspieracie inne kobiety. 🤩
    Trzymam kciuki za te dwa pęcherzyki🤞😗

    DEWG, DEWG lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slimak wrote:
    Dziewczyny,
    Bardzo chciałam zobaczyć te dwie wymarzone krechy. Zamówiłam testy online – paski o czułości 10 – przyszly wczoraj i dziś rano, spokojnie i na luzie, czekałam na piękną i wyraźną kreskę... a tu nic. Zrobiło mi się słabo, ręce zaczęły się trząść, a łzy same popłynęły. Przecież ja naprawdę czuję, że coś się tam dzieje...
    Spojrzałam jeszcze raz na test pod rozne światła – i widać bardzo, bardzo delikatną kreseczkę. Ale to tak słabe, że wygląda raczej na resztki Ovitrellu.
    Po co ja w ogóle robiłam ten test? Mogłam poczekać do poniedziałku i zrobić betę i wtedy test
    Rozpacz. Tak bardzo boję się o tego kropka.
    Wskoczyłam w buty i biegiem do Rossmanna – kupiłam Facelle, te paski, które u mnie nawet przy becie 3 pokazywały cień cienia. I co? Jest piękna, dość gruba, jeszcze nie mega czerwona, ale bardzo wyraźna i ładna krecha.
    Z całego tego płaczu i zmęczenia położyłam się spać. Mam nadzieję, że ta krecha to już kropek, który coś kombinuje...
    Dziewczyny, test testowi nierówny – zobaczcue nawet podobne paski, o tej samej czułości, potrafią pokazać zupełnie różne wyniki.
    Wrzucisz zdjęcie obu?
    Współczuję stresu 🫂

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Najważniejsze, że rośnie. Jak nie jesteście zamknięci na kolejną stymulację to wiadomo będzie co poprawić. No i czy koksowałaś coś przed stymulacją? Antyoksydanty, coq10?
    Tak. Od listopada biorę miovellie pro - AMH mi wzrosło z 1,85 do 2,54 i miało być ładnie... Poza tym biorę witaminę D, B12, E, PP, resweratrol, ferrytyne, Q10, l-karnityne...

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Tak. Od listopada biorę miovellie pro - AMH mi wzrosło z 1,85 do 2,54 i miało być ładnie... Poza tym biorę witaminę D, B12, E, PP, resweratrol, ferrytyne, Q10, l-karnityne...

    U mnie zawsze było dużo drobnych pęcherzyków, zasługa PCOS, ale dopiero protokół długi przyniósł sensowny wynik stymulacji i hodowli.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Tak, krótki protokół. Przed rozpoczęciem stymulacji jak sprawdzała jajniki mówiła, że jest dużo drobnych pęcherzyków i zrobimy krótki, ale mocny, żeby było z czego wybierać, a tu jest klapa. 😭 W sobotę mam kolejne USG i najprawdopodobniej we wtorek punkcję, ale straciłam nadzieję, że będzie dobrze... To pęcherzyki, a gdzie jeszcze zapłodnienie, rozwój i badanie zarodków... 😭
    Nie ilość a jakość! 💪 bądź dobrej myśli i głowa do góry!

    DEWG lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 967 936

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Tak, krótki protokół. Przed rozpoczęciem stymulacji jak sprawdzała jajniki mówiła, że jest dużo drobnych pęcherzyków i zrobimy krótki, ale mocny, żeby było z czego wybierać, a tu jest klapa. 😭 W sobotę mam kolejne USG i najprawdopodobniej we wtorek punkcję, ale straciłam nadzieję, że będzie dobrze... To pęcherzyki, a gdzie jeszcze zapłodnienie, rozwój i badanie zarodków... 😭
    Kochana.... jakoś, jakoś, jakoś!!! Nie ilość, trzeba w to wierzyć! Wierz mi wiem jakie to ciężkie, ale to to część tego maratonu 🍀🍀

    DEWG lubi tę wiadomość

    Ona : 36 🧡Hashimoto,adeno,mieśniak, mthfr oraz pai, KIR AA NK 44% Cross match - ujmeny, AMH 23'-2,8 24' -2,1 25'-3,6? On: 40 🧡obniżone parametry nasienia Kariotypy ok
    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I IVF 12/2023 , brak zarodków 😭
    II IVF 05/2024 ❄️❄️4AB ,4BC
    08/24 FET 4 AB 😿💔
    02/25FET 4 BC 😿
    III IVF 03/2025 ❄️❄️❄️! 05/2025 histeroskopia (usunięcie zrostów, cd138 ok, brak stanu zapalnego)
    06/25 FET 5 AA🍀 14 tc 💔👼
    02/26 FET ❤️ 🥹 🙏🌈
    12+1 Prenatalne , ryzyka niskie
    Felia - Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ