Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ej bo ja nie nadążam, czy już ktoś ze „szczęśliwej 7” testował/betował?
    Raczej nie bo my dopiero 3dpt 🤪 Ja chyba od jutra włączam testy a beta dopiero w Poniedziałek bo w weekendy u mnie na miejscu nie robią a dalej nie mam jak jechać. Przy okazji proszę o wpisanie do kalendarza. 📅14.04 Beta

    _mm__, Lunkaaway lubią tę wiadomość

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4668

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Raczej nie bo my dopiero 3dpt 🤪 Ja chyba od jutra włączam testy a beta dopiero w Poniedziałek bo w weekendy u mnie na miejscu nie robią a dalej nie mam jak jechać. Przy okazji proszę o wpisanie do kalendarza. 📅14.04 Beta
    Aaaa, no właśnie tak myślę, że coś szybko🤣

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Ciekawa jestem, która z Nas pierwsza zrobi betę :D
    Ja tym razem czekam z beta do poniedziałku bo chce już mieć większą pewność. Jutro jak by mi nic nie wyszło to dalej tkwię w zawieszeniu, więc równie dobrze mogłabym nie robić bety wcale. W weekend u mnie na miejscu nie robią. W Poniedziałek już jakiś zarys sytuacji będę miała. Albo się będę cieszyć albo odliczać czas do powtórki bety i odstawienia leków. Ogólnie źle znoszę to branie leków i ten caly cykl sztuczny. Nie wiem czy to "starość", czy coś mi się porąbało już w organizmie. Dzisiaj zwymiotowalam ten zasrany bensis 😮‍💨 Żołądek już mi odmawia posłuszeństwa 😞 albo wszystko nakłada się z przeziębieniem. Co by nie było to ciężko znoszę każdy kolejny dzień 😞

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7065 5893

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ej bo ja nie nadążam, czy już ktoś ze „szczęśliwej 7” testował/betował?

    Ja bym już chętnie siknęła xD ale planuję do poniedziałku wytrzymać... beta dla kliniki w środę.

    sylstaa, krakowiankq, _mm__ lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Czarna Autorytet
    Postów: 261 490

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postaram się wytrzymać do poniedziałku :)

    sylstaa, krakowiankq, Morwa, _mm__ lubią tę wiadomość

  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 878 1046

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce wrote:
    Też mi zimno 🤣 nawet skarpetki na noc musiałam założyć, bo nie mogłam inaczej zasnąć.
    U mnie bardziej wszystko nasila sie wieczorami, ale sama głupieje, bo nie wiem na ile działają na mnie leki, które biorę a na ile kropek może coś na mnie działać. Więc też już dostaje na głowę tym czekaniem i czekaniem ☹️ i tak myslę, czy jutro nie wybrać się na pierwszą betę. 🙄 kusi już bardzo.

    Ja wczoraj robiłam morfologię dla Docenta, więc kusiła mnie beta , ale stwierdziłam, że 4dpt to bez sensu 😉 zrobiłam sobie progesteron, 61 wyszedł, więc ładnie 👌 ale tak mnie boli wkłucie , wcześniej nie miałam problemów z pobieraniem krwi. Teraz chyba przez heparynę boli bardzo albo juz mam styrane żyły 🥲 przez to nie spieszy mi się na kolejne pobieranie krwi 🙈

    sylstaa, Słońce, Slimak, Morwa, Czarna , _mm__ lubią tę wiadomość

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podchodzę do transferu zarodka 5.1.1 przebadanego przy asyście intralipidu, accofilu, heparyny, acardu i hydroxy 🥳🥳

    Transfer na cyklu naturalnym 18 lub 19 kwietnia. Dziś po pierwszej wizycie - oba jajniki pracują 💪💪 Jutro pierwszy wlew.
    Podpowiedz dla tych, które mają wątpliwości z rozłożeniem intralipidu (tak jak ja). Dr Jarosz powiedziała, że jak nie uda się wstrzelić 10 dni przed transferem 1 wlew, to trzeba odpuścić wlew przed jeden dzień transferem i zrobić 10 - 10 dni i potem co 2 tygodnie.

    Poproszę o wpisanie do kalendarza 📅 14.04 - podgląd przed transferem


    No dobra, a teraz naszły mnie lęki - kiedy zrobić badanie proga i czy powinnam zacząć już go jeść?!
    Doktor nic nie kazał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2025, 18:34

    sylstaa, Woczekiwaniu, Domi0307, Morwa, Płotka, nick nieaktualny, Karolidu, Lunkaaway, Puszkina, Nowa31 lubią tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thoruviel wrote:
    Ja wczoraj robiłam morfologię dla Docenta, więc kusiła mnie beta , ale stwierdziłam, że 4dpt to bez sensu 😉 zrobiłam sobie progesteron, 61 wyszedł, więc ładnie 👌 ale tak mnie boli wkłucie , wcześniej nie miałam problemów z pobieraniem krwi. Teraz chyba przez heparynę boli bardzo albo juz mam styrane żyły 🥲 przez to nie spieszy mi się na kolejne pobieranie krwi 🙈

    61 bardzo ładny wynik :)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja tym razem czekam z beta do poniedziałku bo chce już mieć większą pewność. Jutro jak by mi nic nie wyszło to dalej tkwię w zawieszeniu, więc równie dobrze mogłabym nie robić bety wcale. W weekend u mnie na miejscu nie robią. W Poniedziałek już jakiś zarys sytuacji będę miała. Albo się będę cieszyć albo odliczać czas do powtórki bety i odstawienia leków. Ogólnie źle znoszę to branie leków i ten caly cykl sztuczny. Nie wiem czy to "starość", czy coś mi się porąbało już w organizmie. Dzisiaj zwymiotowalam ten zasrany bensis 😮‍💨 Żołądek już mi odmawia posłuszeństwa 😞 albo wszystko nakłada się z przeziębieniem. Co by nie było to ciężko znoszę każdy kolejny dzień 😞

    Oj.. ten Besins strasznie śmierdzi. Nie wiem czy tylko ja to czuję. Ale lubię go bo dobrze mi się po nim śpi. Biorę 1 kapsułkę w środku dnia i drzemka murowana.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniedziałek przeważa w wypowiedziach:) Będzie się działo!

    sylstaa, Domi0307, Czarna , Morwa, _mm__, Pat87, Thoruviel, Płotka, Marikamb, Agnes89, Sisi30 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4668

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Dziewczyny podchodzę do transferu zarodka 5.1.1 przebadanego przy asyście intralipidu, accofilu, heparyny, acardu i hydroxy 🥳🥳

    Transfer na cyklu naturalnym 18 lub 19 kwietnia. Dziś po pierwszej wizycie - oba jajniki pracują 💪💪 Jutro pierwszy wlew.
    Podpowiedz dla tych, które mają wątpliwości z rozłożeniem intralipidu (tak jak ja). Dr Jarosz powiedziała, że jak nie uda się wstrzelić 10 dni przed transferem 1 wlew, to trzeba odpuścić wlew przed jeden dzień transferem i zrobić 10 - 10 dni i potem co 2 tygodnie.

    Poproszę o wpisanie do kalendarza 📅 14.04 - podgląd przed transferem


    No dobra, a teraz naszły mnie lęki - kiedy zrobić badanie proga i czy powinnam zacząć już go jeść?!
    Doktor nic nie kazał...
    Ja nie umiem w naturalny to nie podpowiem🫣

    Miwka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Slimak Ekspertka
    Postów: 171 318

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Dziewczyny podchodzę do transferu zarodka 5.1.1 przebadanego przy asyście intralipidu, accofilu, heparyny, acardu i hydroxy 🥳🥳

    Transfer na cyklu naturalnym 18 lub 19 kwietnia. Dziś po pierwszej wizycie - oba jajniki pracują 💪💪 Jutro pierwszy wlew.
    Podpowiedz dla tych, które mają wątpliwości z rozłożeniem intralipidu (tak jak ja). Dr Jarosz powiedziała, że jak nie uda się wstrzelić 10 dni przed transferem 1 wlew, to trzeba odpuścić wlew przed jeden dzień transferem i zrobić 10 - 10 dni i potem co 2 tygodnie.

    Poproszę o wpisanie do kalendarza 📅 14.04 - podgląd przed transferem


    No dobra, a teraz naszły mnie lęki - kiedy zrobić badanie proga i czy powinnam zacząć już go jeść?!
    Doktor nic nie kazał...


    Nie nie jedz teraz proga. Spokojnie dr sam ci go wlaczy jezeli bedzie to naturalny stymulowany wszystko ci powie 14 na wizycie po zbadaniu hormonow. Czekasz sobie do wizyty. Powodzenia

    Miwka lubi tę wiadomość

    83 / 85
    Endometrium 7-8mm, genotyp homozygotyczny 4G/4G, MTHFR, heterozygota CT, heterozygota AC, ANA 1 dodatnie, histeroskopia x 2 , biopsiaja CD138 x 2 ok, cytokiny ok , komorki NK 12% , pgt-a , BX kirow implantacyjnych brak, laparo+histero ok

    pgt-a; atoziban + embrio glue, acard 150, ovitrell metypred 8g oder encotron 10g, heparyna, akupunktura 6+7 accofil)

    I IVF 2021 ❄️- 5.1.1
    1. Tranfer sztuczny marzec 22- 5dpt 40, 7dpd 30, 10dpd 2 ❌️
    II IVF 2022 ❄️❄️- 5.1.1 i 5.1.1
    2. Tranfer sztuczny listopad ❄️ 10tc 💔❌️
    3. Transfer naturalny ❄️ 5.1.1 5dpt: <1,2❌️

    2023/2024: IVF III ❄️5.1.1 + IV IVF 0 + V IVF ❄️❄️5.1.1 6.1.2
    4. Transfer marzec ❄️5.1.1 7dpt: <1,2 9dpt: <1,2❌️
    5. Transfer ❄️5.1.1 czewriec <2,3 ❌️
    6. Transfer wrzesien <2,3 ❌️

    KONIEC
    2025 Nowy Rodzial KD zmana kliniki
    KD siweze luty ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.1.2 ❄️ 3.2.2
    7. Tranfer naturlany kwiecien - 10dpt - 480 , 12 dpt 1380 :-)
  • AsiuniaQQ Nowa
    Postów: 3 22

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o wpisanie beta 12.04 📆

    Lunkaaway, Nowa31 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja🩷🩵 Koleżanka
    Postów: 46 222

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Runnerka wrote:
    Mam 2 pytanka do dziewczyn, ktore braly gonapeptyl. Dzisiaj kupilam te zastrzyki i od jutra zaczynam, a do tej pory klulam sie tylko ovitrelle, ktory mial taka krociutka igielke.. a i tak srednio mi to szlo 😛
    1. Czy zastrzyki wyjac z lodowki iles minut przed zastrzykiem, czy to nie ma kompletnie znaczenia?
    2. Czy ta igle trzeba wbic cala?😛
    Bezpośrednio Przed podaniem zastrzyku wyjmowałam z lodówki i wbijalam całą igłę , spokojnie one są bardzo cieniutkie 😁✊✊✊

  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slimak wrote:
    Nie nie jedz teraz proga. Spokojnie dr sam ci go wlaczy jezeli bedzie to naturalny stymulowany wszystko ci powie 14 na wizycie po zbadaniu hormonow. Czekasz sobie do wizyty. Powodzenia

    Właśnie zdziwiło mnie, że nie kazał mi zrobić hormonów wcześniej. Podejrzewam, że wyznaczy mi kolejna wizytę w czwartek i wtedy hormony ?

    Dziękuję za podpowiedź, będę grzecznie czekać :))

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1112 1456

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o moją wizytę to mam mieszane uczucia bo kazał mi wrócić w przyszłym miesiącu w 9-10 dzień cyklu sprawdzimy jak się ma i zrobimy transfer to zaczęłam go pytać o różne badania m.in. o scratching endometrium czy robi to mówi że nie ale robi biopsję endometrium i że jeśli chce to może zrobić mi w przyszły miesiącu a w następnym możemy zrobić transfer to spytałam czemu nie w tym miesiącu ta biopsja a lekarz że lepiej w przyszłym i że wrócimy do tematu przy następnej wizycie... Czuję trochę niesmak bo po co mam tyle czekać bez sensu🙂‍↕️ pytałam czy jakieś badania jeszcze robić czy coś to on że już nie... No to muszę czekać... Umówiłam się do drugiego doktora na sobotę co ona mi doradzi ale czuję że to może nie fair bo to wygląda jakbym podważała jego kompetencje... Co myślicie?

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podniosłyście mnie na duchu z tymi dwoma pęcherzykami, ale za to M. znowu dowalił, bo nie rozumie, że pęcherzyki nie rosną lub nie zatrzymają się względem jego kalendarza i mi zrobił awanturę o to, że we wtorek nie może jechać na punkcję... 😭

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • _mm__ Przyjaciółka
    Postów: 82 63

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna wrote:
    Mnie kusi zrobić jutro test mam jeden jedyny w domu j może by tak zrobić , jakoś ciężko wytrzymać do poniedziałku 🤦🏼‍♀️ też śpię w skarpetkach 🤣
    Ja jeszcze dodatkowo dziś przyjmuje kolejną porcję accofilu więc jutro znowu będę umierać 🥹

    Ja także w skarpetkach 😅 Dzisiaj mam kryzys. Nadal boli Prolutex i Clexane. Robią mi się siniaki. Płakać mi się chce na samą myśl. Zmieniłam igłę na 0.3, robiłam okłady przed i nadal to samo. Clexane też tak wam wchodzi ciężko? W sensie chodzi o tłok. W trakcie robienia czuje już pieczenie i trwa to przez parę minut 😔

    IVF
    Kwiecien 2025 ❌
    Maj 2025 ❌

    27.10 II
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Oj.. ten Besins strasznie śmierdzi. Nie wiem czy tylko ja to czuję. Ale lubię go bo dobrze mi się po nim śpi. Biorę 1 kapsułkę w środku dnia i drzemka murowana.
    Mnie właśnie tak ścięło na drzemkę, więc grzecznie drzemię czekając na moment by móc zjeść a tu bach tak zmuliło momentalnie, że masakra 😞 Zły człowiek wymyślił branie tabletek na pusty żołądek 😞 Jakoś się przemęczę, ale jak będę musiała go dłużej brać to poproszę lekarza o zmianę na co innego. Tym bardziej, że dwa razy przynajmniej dziennie muszę jechać samochodem a tak mi się po nim kreci we łbie nie raz, że strach cokolwiek zrobić a co dopiero jeździć autem.

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 10 kwietnia 2025, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia000 wrote:
    Ja też już po podglądzie kurniczka 🥚
    6 pęcherzyków na prawym i 4 trochę mniejsze.na lewym. Niestety nie rosną równo.
    Od dzisiaj zwiększam dawkę menopour z 200j na 300 i jeszcze ten drugi zastrzyk przeciwko pękaniu.
    Kolejny podgląd 📆 w poniedziałek.
    Punkcja prawdopodobnie czwartek/piątek.

    Dosyć mocni prawdopodobne że transfer będzie odroczony przez ryzyko hiperki. Okaże się. Ale już się nie nastawiam w takim razie na swiezy, żeby się nie rozczarować.

    Proszę powiedzcie mi jak liczy się doby do transferu bo wydaje mi się że Pani Doktor się pomyliła.
    Jak punkcja w czwartek to transfer 5 dniowy przypada na poniedziałek czy na wtorek?
    Przepraszam ale jeszcze wielu rzeczy nie wiem, skąd wiesz że jest ryzyko hiperki ? Myślałam że chodzi o dużą ilość pęcherzyków ale jak dziewczyny mają mało to mówią że za mało jak dużo to hiperka? Czy o coś innego tu chodzi ? Dopiero zaczęłam dziś drugi dzień stymulacji także jeśli to głupie pytanie to przepraszam 🙈

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ