Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3557

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że ja i 4BB wracamy razem na chatę 💛 zahaczymy jeszcze o spacer i kąpiel leśną 😃 a w domu czeka rudy kot ! :)

    Wilga27, Mati01, Mimiiiś, Żabka🐸, taterniczka, Puszkina, PoskromionaZłośnica, Bergamo25, Pat87, DEWG, nick nieaktualny, Dariana, Mary27, Kingus 1, _mm__, sylstaa, Lilithgirl, Anulek84, Milagro ❤️‍🩹, Czarna , Cavarathiel, Karolidu, Madzik_, Thoruviel, Sisi30, Malowybitna, Hania2010, domi_, Clausix, krakowiankq, Domi0307, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 764 1414

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie..

    Jest pęcherzyk, żółtkowy i ciążowy. 🥹😭😭😭😭

    Nie ma jeszcze serduszka ale mam się nie stresować bo to normalne.

    Wszystko na tym etapie jest idealnie. Wokół kropusia idealne warunki 🥰🥰🥳🥳🥹😭🥺🥺🥺🥺🥺

    Płacz i śmiech jednocześnie

    Mati01, Mimiiiś, Żabka🐸, taterniczka, Puszkina, PoskromionaZłośnica, Pat87, Agawa85, nick nieaktualny, Mary27, Dariana, Kingus 1, Stokrotka23, _mm__, sylstaa, Lilithgirl, Anulek84, Ala9292, Milagro ❤️‍🩹, Nowa31, Karolidu, Thoruviel, Sisi30, Valletta, Izuś84, Ccarolinaa, Hania2010, domi_, Dzoana88, Andzia, Clausix, Domi0307 lubią tę wiadomość

    👨‍🦱 36l.

    👩34l.

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.
    Podchodzimy do In vitro.
    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭
    3 transfer ❌️
    4 transfer ❌️
    5 transfer❌️
    😭😭😭😭😭
    2 punkcja
    3 punkcja Eurofertil Czechy
    6 transfer❌
    7 transfer 02.04
    5dpt beta 11 prog 14,20
    6dpt beta 44,70 prog 30
    9dpt beta 89,60 prog 39,28
    12dpt beta 312 peog 17
    14dpt beta 797,30 prog 17
    20dpt zarodek w macicy (CRL 0,15cm) czekamy na Twoje serduszko 🥰
    26dpt mamy serduszko 🥹🥹 CRL 0,55cm
    27dpt krwiewienie, sor, serduszko biję
    30dpt CRL 0,93 cm
    preg.png
    age.png
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta - niech się rozgości! 🙂
    Madzik_ - 🥹😍

    Valletta lubi tę wiadomość

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    DEWG przykro mi😞🫂
    mieliście jakieś dodatki przy zapłodnieniu przy takiej morfologii? U nas dodali do drugiej procedury fertilchip i w porównaniu do pierwszej hodowli lepiej się rozwijały zarodki.
    Tak. Przez to, że miałam tylko jedną komórkę, to dr prosiła, aby embriolog dał lepsze podłoże (cokolwiek to oznacza) i selekcję plemników.
    Ale szczegóły wszystkie powie za tydzień na wizycie.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Niestety, moja jedna komórka - jeden zarodek nie dał rady. Właśnie dzwonili z kliniki, że zatrzymał się na 12 komórkach i że od 3 dnia rozwoju nic się później nie zmieniło, więc nie doszło do stadium blastocysty. 😭
    Bardzo wierzyłam w tego Kropka. :(
    Muszę zacząć drugą stymulację. :'(
    Bardzo mi przykro 😞🫂🫂🫂

    DEWG lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Melduję, że ja i 4BB wracamy razem na chatę 💛 zahaczymy jeszcze o spacer i kąpiel leśną 😃 a w domu czeka rudy kot ! :)

    Wgryzaj się mocno kropusiu.🤞🤞

    Valletta lubi tę wiadomość

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Jestem po wizycie..

    Jest pęcherzyk, żółtkowy i ciążowy. 🥹😭😭😭😭

    Nie ma jeszcze serduszka ale mam się nie stresować bo to normalne.

    Wszystko na tym etapie jest idealnie. Wokół kropusia idealne warunki 🥰🥰🥳🥳🥹😭🥺🥺🥺🥺🥺

    Płacz i śmiech jednocześnie

    Wspaniałe wieści.🤩

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, ja jutro w końcu na podgląd endometrium i jak wszystko będzie ok to za tydzień transfer. 🙂
    Im bliżej tym człowiek bardziej niecierpliwie czekam.

    Dariana, Pat87, PoskromionaZłośnica, Karolidu, Domi0307 lubią tę wiadomość

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1954 5813

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Melduję, że ja i 4BB wracamy razem na chatę 💛 zahaczymy jeszcze o spacer i kąpiel leśną 😃 a w domu czeka rudy kot ! :)

    Niech się tam pięknie mości w łóżeczku 🤍🤍🤍

    Valletta lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Melduję, że ja i 4BB wracamy razem na chatę 💛 zahaczymy jeszcze o spacer i kąpiel leśną 😃 a w domu czeka rudy kot ! :)
    Trzymam kciuki za kropka!🤞🏻🤞🏻🍍🍍🍀🍀

    Valletta lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Jestem po wizycie..

    Jest pęcherzyk, żółtkowy i ciążowy. 🥹😭😭😭😭

    Nie ma jeszcze serduszka ale mam się nie stresować bo to normalne.

    Wszystko na tym etapie jest idealnie. Wokół kropusia idealne warunki 🥰🥰🥳🥳🥹😭🥺🥺🥺🥺🥺

    Płacz i śmiech jednocześnie
    Super 😊 kciuki za dalszy rozwój 🤞🏻🤞🏻

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Karolcik Ekspertka
    Postów: 201 291

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mój transfer w tym miesiącu został odwołany przez zbyt cienkie endometrium. Teraz jestem na naturalnym cyklu i Lametta. Ogólnie owulacja u mnie występuje zawsze dość wcześnie (około 12 dnia). Miałam się umówić na monitoring w 10 dniu cyklu ale to jest niestety niedziela, więc umawiam się na poniedziałek. W sobotę wszystkie wizyty zajęte ☹️. Boję się, czy już nie wystartuje mi progesteron i kolejny raz nie będzie transferu. Biorę Lametta od 3 do 7 dnia 2x2, czyli dawka dość wysoka. Zdarzyło Wam się kiedyś odwołanie transferu przez progesteron?

    ONA: 31 lat
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Niezidentyfikowany płyn za macicą
    PCOS

    ON: 36 lat
    Nadciśnienie,
    Teratozoospermia

    Starania od 9 lat,
    Ciąża biochem w 2019 r.,
    IVF: 2024 r.
    Transfer: 18.03.2024 r. 🤞🍀
    4dpt: Beta <0,1000 😭
    Zostały nam ❄️3BB x2
    Transfer 04/25: odwołany. Cienkie endometrium
    Transfer 05/25: odwołany. Wysoki progesteron
    Transfer 02.06.2025 r. blastki 3BB
    Beta 7dpt: 61,50 🥰
    Beta 9dpt: 128
    Beta 11dpt: 252
    Beta 14dpt: 672
    Beta 15dpt: 1030
    USG 25.06: maluszek ma 3mm. Jest serduszko ❤️
    23.07: Veracity
    Bardzo niskie ryzyka 😊 mamy chłopca! 😍
    08.08: prenatalne
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 796 466

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Jestem po wizycie..

    Jest pęcherzyk, żółtkowy i ciążowy. 🥹😭😭😭😭

    Nie ma jeszcze serduszka ale mam się nie stresować bo to normalne.

    Wszystko na tym etapie jest idealnie. Wokół kropusia idealne warunki 🥰🥰🥳🥳🥹😭🥺🥺🥺🥺🥺

    Płacz i śmiech jednocześnie

    ❤️❤️❤️

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA

    transfer 2.04, beta 6dpt - 13.8, 8dpt - 56.54, 10dpt - 91.9
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1726

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłyście może kariotypy w diagnostyce. Jak długo czekalyscie na wynik?

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Dziewczyny robiłyście może kariotypy w diagnostyce. Jak długo czekalyscie na wynik?
    Ja robiłam i dość długo czekałam na pewno coś koło 3 tyg.

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1726

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Ja robiłam i dość długo czekałam na pewno coś koło 3 tyg.

    Dziękuję to muszę się uzbroić w cierpliwość.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Dziękuję to muszę się uzbroić w cierpliwość.

    Ja też czekałam około 3 tygodni na wyniki.

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Dziękuję to muszę się uzbroić w cierpliwość.


    Może w testdna wynik byłby szybciej? Krew do badania można w różnych placówkach pobrać. Chociaż z tego co widzę na ich stronie jest informacja, że czas oczekiwania to 15-21 roboczych, więc wychodzi bardzo podobnie jak w diagnostyce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2025, 12:32

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Melduję, że ja i 4BB wracamy razem na chatę 💛 zahaczymy jeszcze o spacer i kąpiel leśną 😃 a w domu czeka rudy kot ! :)
    No to trzymamy zbiorowo kciuki! A ja jestem ciekawa efektu podwójnie, gdyż również mam zamrożony zarodek 4.2.2. Intryguje mnie jego potencjał...

  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 22 kwietnia 2025, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina kiedy transfer?!

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ