Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po punkcji 🥹7 pobranych , 2 okazały się niedojrzałe , 5 dojrzałych 🥹nie wiem czy to dobry wynik ale lekarz mówił że jak na moje amh to jest zadowolony , teraz do poniedziałku czekać na wynik 🥹🫣

    Milagro ❤️‍🩹, Agnes89, Puszkina, Yahu, sylstaa, PoskromionaZłośnica, just_a_girl, Dariana, domi_, Lunkaaway, Linka89, Sisi30, Mary27, _mm__, Nadzieja_95, Lilithgirl, krakowiankq, DEWG, Andzia, Runnerka, Karolidu lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Przełożyłam badanie proga i to będzie około 4h po zastrzyku. Tabletek też nie brałam jeszcze.

    Puszkina, PoskromionaZłośnica lubią tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Agnes89 Przyjaciółka
    Postów: 97 295

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Ja już po punkcji 🥹7 pobranych , 2 okazały się niedojrzałe , 5 dojrzałych 🥹nie wiem czy to dobry wynik ale lekarz mówił że jak na moje amh to jest zadowolony , teraz do poniedziałku czekać na wynik 🥹🫣

    miałam dokładnie to samo :) trzymam kciuki za seksy na szkiełku 🍀😘

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    👩🏻37l 🧔🏻39l

    ❌️AMH- 0,05 (10.2024) > 0,31 (12.2024) > 0,28 (06.2025) > 0,11 (10.2025)
    ❌️Hashimoto
    ❌️teratozoospermia

    IVF:
    I: III-IV.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle -> 7🥚-> 0❄️❌️
    II: V-VI.2025 - Menopur, Gonal-f, Orgalutran, Ovitrelle -> 0🥚❌️
    08.2025 - mezoterapia
    III. 10.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle, Gonapeptyl -> 1🥚❌️
    Decyzja o AK
    IV. 02.02.2026 ET 2x 🦠(utrogestan, besins) <0,2 ❌️
    03.2026 histeroskopia -> doksycyklina
    V. 01.06.2026 FET 4BB (cyclogest, encorton, estrofem, besins) 11dpt 120 14dpt 52,7 ❌️ biochem
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    7e5f7dcff6572.pnghttps://zapodaj.net/plik-tUovIFwt01


    🪻28.04.2025 🪻
    🪻Brzmi przepysznie!🪻
    Dzień sera camembert to idealna okazja, żeby rozkoszować się tym kremowym, delikatnym serem o charakterystycznej, białej pleśniowej skórce. Oficjalnie na świecie obchodzony jest National Camembert Day 28 kwietnia — czyli już dzisiaj!

    Kochane trzymamy za was kciuki!😘
    🪻Sylstaa - wizyta przed kolejną procedura 🖊️
    🪻Nauśka - transfer 🍀
    🪻Sisi30 - wizyta przed transferem 🍀
    🪻Ccarolina - punkcja 💉
    Powodzenia 🤞🏻🤞🏻🍍🍍🍀🍀🧫🧫

    sylstaa lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes89 wrote:
    miałam dokładnie to samo :) trzymam kciuki za seksy na szkiełku 🍀😘
    Dziękuję , ale widzę że żaden nie przetrwał ?🥹

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aruni wrote:
    U mnie dalej wszystko pod znakiem zapytania. Zrobiłam kolejny test, 6 dpt. I 13 dni po ovitrelle. Kreska niby jest.
    Górny z wczoraj, dolny z dzisiaj. Różnica to jakieś 15h.
    Jestem trochę zmieszana bo myślałam, że będzie ciemnieć...
    https://zapodaj.net/plik-fwGxZJjczq
    Pamietajz że beta przyrasta skokowo - najważniejsze, że nie jaśnieje 😊😉 trzymam kciuki 🤞🏻🤞🏻

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    My już po wizycie😌 Plan stymulacji rozpisany, zaczynam Gonalem F dawka 300 jak przy drugiej stymulacji. W USG łącznie 8 pęcherzyków. Czekam na okres i pewnie po majówce zaczynamy🥺
    Trzymana kciuki za piękne jajeczka 🥚🥚🥚🤞🏻🤞🏻

    sylstaa lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Ja już po punkcji 🥹7 pobranych , 2 okazały się niedojrzałe , 5 dojrzałych 🥹nie wiem czy to dobry wynik ale lekarz mówił że jak na moje amh to jest zadowolony , teraz do poniedziałku czekać na wynik 🥹🫣
    Mocne kciuki za seksy na szkiełku 🧫🤞🏻🤞🏻

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny accofilowe,
    Możecie ocenić czy dobrze reaguje na ten specyfik?
    Leukocyty wyjściowe 3,6 (poniżej normy, podobno taki mój urok)
    Dawka 1/5 codziennie
    1 weryfikacja po 3 dawkach - leukocyty 13,9
    2 weryfikacja po 7 dawkach - leukocyty 22,2
    Oczywiście każdy wynik konsultuje, ale też chciałam wasze mądre głowy zapytać. :)

    Miałaś zalecenie zrobienia morfologii żeby poznać dawkę wyjściową czy zrobiłaś sama dla siebie ?

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1393 1985

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Miałaś zalecenie zrobienia morfologii żeby poznać dawkę wyjściową czy zrobiłaś sama dla siebie ?
    Akurat musiałam zrobić morfo bo niedawno przeszłam infekcję (dr określił to jako adenowirus) i brałam antybiotyki..

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Ja już po punkcji 🥹7 pobranych , 2 okazały się niedojrzałe , 5 dojrzałych 🥹nie wiem czy to dobry wynik ale lekarz mówił że jak na moje amh to jest zadowolony , teraz do poniedziałku czekać na wynik 🥹🫣
    Przy takim AMH to jest naprawdę fajny wynik :)
    A teraz trzymamy kciuki za hodowle 🤞

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Losowa1992 Koleżanka
    Postów: 46 81

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już wchodzi stres przed środową wizytą🤷‍♀️
    Dziś po raz ostatni zbadałam betę- 17dpt 1909. Przyrosty są dobre.
    Dodatkowo strasznie boli mnie brzuch już od zastrzyków 😔 clexane daje popalić, accofil mam zalecony codziennie po 1/3. Także po lewej bije clexane a po prawej accofil. Niestety mam mało tlanki tłuszczowej na brzuchu (intensywnje codziennie trenuje od 10 lat)I z tą skóra muszę się nameczyc żebym miała gdzie wstrzyknąć

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Przy takim AMH to jest naprawdę fajny wynik :)
    A teraz trzymamy kciuki za hodowle 🤞
    Dziękuję 🥹❤️oby coś dotrwało :)

    domi_ lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn, które biorą/brały Equoral - przyjmujecie na czczo? z jedzeniem? po jedzeniu?
    Próbuje sobie zorganizować jakoś poranek. Na czczo mam Euthyrox min. pół h przed posiłkiem. o 8.00 z posiłkiem mam brać encorton (tak mam w zaleceniach) i szczerze mówiąc najwygodniej byłoby mi brać Equoral razem z Encortonem.
    Sprawdziłam w ulotce, ale tam jest tylko informacja, żeby nie przyjmować Equoralu z sokiem grejpfrutowy.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Pytanie do dziewczyn, które biorą/brały Equoral - przyjmujecie na czczo? z jedzeniem? po jedzeniu?
    Próbuje sobie zorganizować jakoś poranek. Na czczo mam Euthyrox min. pół h przed posiłkiem. o 8.00 z posiłkiem mam brać encorton (tak mam w zaleceniach) i szczerze mówiąc najwygodniej byłoby mi brać Equoral razem z Encortonem.
    Sprawdziłam w ulotce, ale tam jest tylko informacja, żeby nie przyjmować Equoralu z sokiem grejpfrutowy.
    Wrzucam stronkę do sprawdzania interakcji między lekami/żywnością, można wyszukiwać po leku lub substancji czynnej. Tutaj już wyklinałam Ci cyklosporynę (equoral) i prednizon (encorton):
    https://www.drugs.com/interactions-check.php?drug_list=763-0,1936-0

    Ja jak przyjmowałam to robiłam godzinne przerwy: przed 7 euthyrox, po 8 śniadanie + encorton, a po 9 equoral 🙂

    domi_, Yahu lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Wrzucam stronkę do sprawdzania interakcji między lekami/żywnością, można wyszukiwać po leku lub substancji czynnej. Tutaj już wyklinałam Ci cyklosporynę (equoral) i prednizon (encorton):
    https://www.drugs.com/interactions-check.php?drug_list=763-0,1936-0

    Ja jak przyjmowałam to robiłam godzinne przerwy: przed 7 euthyrox, po 8 śniadanie + encorton, a po 9 equoral 🙂
    Dzięki 🤩 świetna ta stronka! 🔥

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Nadzieja_95 Autorytet
    Postów: 672 956

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Ja już po punkcji 🥹7 pobranych , 2 okazały się niedojrzałe , 5 dojrzałych 🥹nie wiem czy to dobry wynik ale lekarz mówił że jak na moje amh to jest zadowolony , teraz do poniedziałku czekać na wynik 🥹🫣

    Ja miałam 6 pobranych, 5 było dojrzałych i do 5 doby przetrwały 4 😊 (ten piąty przestał się rozwijać w 4 dobie). Także kciuki 😊. Moje AMH też nie jest zbyt wysokie, trochę ponad 1, dokładnie nie pamiętam teraz 😌

    sylstaa, Ccarolinaa lubią tę wiadomość

    Starania od 05/2022

    Ona 29 lat👱‍♀️
    ✔️Hormony w normie
    ✔️Regularne owulacje
    ❌️MTHFR hetero
    ❌️Endometrioza
    ❌️Niedrożny jajowód
    ❌️PAI-homo
    ❌️Kir BX (brak 4/5 kirów implantacyjnych)

    On 31 lat🙋
    ✔️Badania w normie

    09.2024 r. Kwalifikacja do in vitro
    11.2024 r. Punkcja

    11/2024 r. Transfer 4AA❌️
    01/2025 r. Transfer 4AA cb 💔❌️
    02/2025 r. Transfer 3BA ❤️
    (Luteina, cyclogest, clexane, acard, encorton, estrofem)
    5 dpt - 28,3
    7 dpt - 103
    9 dpt - 340
    12 dpt - 1230
    23 dpt - jest ❤️
    Prenatalne - ryzyka niskie, dziewczynka 💗
    17+6 223g 🥰
    20+5 400g 🥰
    29+1 1380g 🥰
    30+5 1670g 🥰
    33 2000g 🥰
    36+1 2700g 🥰

    39 tc cc 3350 g, 57 cm 💕

    age.png
  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 764 1414

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj mam 26 dpt.
    Na wizytę dostałam sie spontanicznie ponieważ od 3 dni pokazuje mi się zabarwiony krwią sluz.

    Na badaniu wyszło, że mój problem pojawia się przez zbyt głębokie wsadzanie proga a moja szyjka jest zbyt delikatna.

    I wiecie coooooo... mamy serduszko 🥰🤩🥳🥹😭😭😭😭😭😭

    Puszkina, domi_, Milagro ❤️‍🩹, sylstaa, Lunkaaway, just_a_girl, Woczekiwaniu, Malowybitna, Ccarolinaa, Lilithgirl, _mm__, Hdfs, Wilga27, PoskromionaZłośnica, DEWG, Andzia, Dariana, Muczylando, Czarna , Karolidu, Dzoana88 lubią tę wiadomość

    👨‍🦱 36l.

    👩34l.

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.
    Podchodzimy do In vitro.
    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭
    3 transfer ❌️
    4 transfer ❌️
    5 transfer❌️
    😭😭😭😭😭
    2 punkcja
    3 punkcja Eurofertil Czechy
    6 transfer❌
    7 transfer 02.04
    5dpt beta 11 prog 14,20
    6dpt beta 44,70 prog 30
    9dpt beta 89,60 prog 39,28
    12dpt beta 312 peog 17
    14dpt beta 797,30 prog 17
    20dpt zarodek w macicy (CRL 0,15cm) czekamy na Twoje serduszko 🥰
    26dpt mamy serduszko 🥹🥹 CRL 0,55cm
    27dpt krwiewienie, sor, serduszko biję
    30dpt CRL 0,93 cm
    preg.png
    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kontynuacja sportów ekstemalnych (wciąż uważam że sikanie na testy to sport dla wytrzymałych) 🤭 Test po lewej wczorajszy, po prawej z przed chwili z tak zwanego losowego sika - 6 dpt bez 1,5 godz. A przy okazji mój dialog z mężem:
    -Ja: Nasikałam na test. Ile widzisz kresek?
    -Mąż: No dwie, ale ta jedna taka blada. A ile ma być? 🤔

    To dokładnie pokazuje jak mało testów w swoim życiu zrobiłam 🫣

    34073a5e45b21.jpghttps://zapodaj.net/plik-z8LtGy0xG3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2025, 14:20

    Milagro ❤️‍🩹, Valletta, Naadzieja, Ladybug, Aleksi, domi_, sylstaa, Lunkaaway, Woczekiwaniu, Malowybitna, Nadzieja_95, nick nieaktualny, Lilithgirl, Wilga27, krakowiankq, PoskromionaZłośnica, MałaMi93., Hania2010, _mm__, DEWG, LoliM, Muczylando, Dariana, Angi90 , Yahu, Karolidu, Lwica_Lewka lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1393 1985

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Kontynuacja sportów ekstemalnych (wciąż uważam że sikanie na testy to sport dla wytrzymałych) 🤭 Test po lewej wczorajszy, po prawej z przed chwili z tak zwanego losowego sika - 6 dpt bez 1,5 godz. A przy okazji mój dialog z mężem:
    -Ja: Nasikałam na test. Ile widzisz kresek?
    -Mąż: No dwie, ale ta jedna taka blada. A ile ma być? 🤔

    To dokładnie pokazuje jak mało testów w swoim życiu zrobiłam 🫣

    34073a5e45b21.jpghttps://zapodaj.net/plik-z8LtGy0xG3
    Mocne kciuki za betę bo ta kreska to już napewno nie cień :)

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ