Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg
    Coś tam widać także mocno trzymam kciuk🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Lunkaaway, Puszkina lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg
    Zapraszamy Panią na betę z poniedziałku 🤭🤞🏼🤞🏼 No łap 🦠🦠🦠😘

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg
    Puszkinaaaa🤞🤞🤞💖💖💖

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 929 4083

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg
    Widać! Jutro stoję z Tobą pod labem i czekam na Twoja betę ❤️

    Puszkina lubi tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, jesteście kochane, kontynuujcie proszę trzymanie kciuków 🤍 ale ja serio tam prawie nic nie widzę i o dziwo jestem daleka od huraoptymizmu, bardziej niepewna, choc gadam tu go mojego kurczaczka żeby się rozgościł 🥹 Postanowiłam trzymać się mojego oryginalnego planu i na betę pojadę we wtorek rano - w poniedziałek nie bardzo mam możliwośc, najwyraźniej polubiłam sporty ekstremalne w postaci testów i jutro pewnie znowu siknę 🙄

    sylstaa, Angi90 , Woczekiwaniu, DEWG, PoskromionaZłośnica, Kingus 1, _mm__, alittle, Valie05, Yahu, Valletta lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 929 4083

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziękuję dziewczyny, jesteście kochane, kontynuujcie proszę trzymanie kciuków 🤍 ale ja serio tam prawie nic nie widzę i o dziwo jestem daleka od huraoptymizmu, bardziej niepewna, choc gadam tu go mojego kurczaczka żeby się rozgościł 🥹 Postanowiłam trzymać się mojego oryginalnego planu i na betę pojadę we wtorek rano - w poniedziałek nie bardzo mam możliwośc, najwyraźniej polubiłam sporty ekstremalne w postaci testów i jutro pewnie znowu siknę 🙄
    Z całego serca Ci kibicuje i naprawdę mam przeczucie, że się uda! Że to jest ten Twój czas! Rozumiem to zachowawcze podejście, ale naprawde ja widzę kreskę a uwierz mi ślepa jestem ,bo mam wadę minus 10 prawie...

    Puszkina lubi tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    Czy ty po leczeniu staniu zapalnego endometrium miałaś ponownie robione badania, żeby sprawdzić czy leczenie pomogło?

    Nie miałam, bo zarówno mój lekarz prowadzący jak i dr Jarosz powiedzieli że nie ma takiej potrzeby, mój stan zapalny był określony jako lekki. Prawie 3 tyg po zakończeniu antybiotykoterapii miałam za to badane cytokiny i subpopulacje limfocytów, i tu wszystko było w normie.

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziękuję dziewczyny, jesteście kochane, kontynuujcie proszę trzymanie kciuków 🤍 ale ja serio tam prawie nic nie widzę i o dziwo jestem daleka od huraoptymizmu, bardziej niepewna, choc gadam tu go mojego kurczaczka żeby się rozgościł 🥹 Postanowiłam trzymać się mojego oryginalnego planu i na betę pojadę we wtorek rano - w poniedziałek nie bardzo mam możliwośc, najwyraźniej polubiłam sporty ekstremalne w postaci testów i jutro pewnie znowu siknę 🙄
    Ja też jak Lunka wierzę, że to już Twój(Wasz) czas, oby ta „4” przyniosła szczęście🤞🍀🌈

    Puszkina, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7e5f7dcff6572.pnghttps://zapodaj.net/plik-tUovIFwt01


    🪻28.04.2025 🪻
    🪻Brzmi przepysznie!🪻
    Dzień sera camembert to idealna okazja, żeby rozkoszować się tym kremowym, delikatnym serem o charakterystycznej, białej pleśniowej skórce. Oficjalnie na świecie obchodzony jest National Camembert Day 28 kwietnia — czyli już dzisiaj!

    Kochane trzymamy za was kciuki!😘
    🪻Sylstaa - wizyta przed kolejną procedura 🖊️
    🪻Nauśka - transfer 🍀
    🪻Sisi30 - wizyta przed transferem 🍀
    🪻Ccarolina - punkcja 💉

    PoskromionaZłośnica, sylstaa, Puszkina, Lunkaaway, Ccarolinaa, Dariana, Sisi30 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Teraz to była moja kolej pomartwić się 😑 Poszłam w nocy do łazienki i zobaczyłam krew, plus słaby ból brzucha, skurczowy. Zdecydowałam nie ryzykować, a jednak zgłosić się do szpitala.
    Okazało się, że krwawienie było nie zbyt duże i szybko przestało krwawić. Z Kropkiem wszystko w porządku, ma już 3,5mm i widać ten pęcherzyk żółtkowy. Ale mnie zostawili na kilka dni do obserwacji, więc będę sobie odpoczywać.

    Azjak lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg

    Ja też tak widzę ewidentnie 🤍 ktoś tam już kopie nóżkami 💛💛

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Dziewiarka Autorytet
    Postów: 911 1428

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziękuję dziewczyny, jesteście kochane, kontynuujcie proszę trzymanie kciuków 🤍 ale ja serio tam prawie nic nie widzę i o dziwo jestem daleka od huraoptymizmu, bardziej niepewna, choc gadam tu go mojego kurczaczka żeby się rozgościł 🥹 Postanowiłam trzymać się mojego oryginalnego planu i na betę pojadę we wtorek rano - w poniedziałek nie bardzo mam możliwośc, najwyraźniej polubiłam sporty ekstremalne w postaci testów i jutro pewnie znowu siknę 🙄

    Dokładnie tak wyglądał mój test przy becie 15 🙈 i też na zdjęciu łatwiej było uchwycić niż na żywo to wybarwienie, najważniejsze, że wybarwił się w tym przedziale czasowym 5 min. Kciuki 🤞

    Puszkina lubi tę wiadomość

    '94 AMH 0,29, MTHFR A1298 i PAI-1 4G/5G hetero, kariotypy ✅
    18.02 ⏸️ naturalnie
    27.03 poronienie zatrzymane 💔
    👼 Miłosz trisomia 22
    Sierpień ciąża biochemiczna 💔
    11.09 IVF MZ 26.09 ET 4BB nieudany 💔 11.10 start drugiej stymulacji 26.10 mamy 1 zarodek 4AB transfer odroczony
    1.12 ⏸️ naturalny cud
    2.12 10 dpo beta 15,55 prog 23,44 🥹
    4.12 12 dpo beta 67,89 prog 28,27 🥹
    6.12 14 dpo beta 200,03 🥹
    10.12 18 dpo beta 1202,29 prog 37,74 🥹
    23.12 USG jest ❤️ CRL 4,5 mm
    13.01 USG ❤️ 167bpm CRL 26,34 mm
    21.01 USG ❤️ 171bpm CRL 36 mm
    28.01 Wyniki Nifty Pro- ryzyka niskie, czekamy na Córeczkę 🥹🌸
    6.02 I prenatalne ❤️ 7,2 cm Cudu 🥰
    17.02 9,5 cm Bobasa 💖
    10.03 200 g Dziewczynki 🌸
    15.04 połówkowe 500 g zdrowej Dzidzi 😍
    16.06 1650 g i prawidłowe III prenatalne ☺️
    age.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam właśnie zastrzyk z Prolutexu a jadę na proga na 9 🫣 poszłam z automatu… czy lepiej przekładać badanie na późniejszą godzinę?

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam właśnie zastrzyk z Prolutexu a jadę na proga na 9 🫣 poszłam z automatu… czy lepiej przekładać badanie na późniejszą godzinę?


    Poziom proga po zastrzyku na pewno będziesz miała wysoki, a raczej poziom bada się przed wzięciem dawki.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Nowa1990_ Ekspertka
    Postów: 196 387

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile płacicie w klinice za wlew z SMOFLipidu albo intralipidu? :)

    👸🏼 35 lat, PAI heterozygota, wysokie NK, pozostałe wszystko ok

    🤴🏻35 lat, morfologia 0-1%, niska jakość nasienia, ale jest duża poprawa 💪🏻

    5.07.2025 - transfer (SMOFlipid, acard, accofil, prolutex, progestan, utrogestan)
    6 dpt - beta 17, 9 dpt - beta 103, 11 dpt - beta 316, 13 dpt - beta 919, 16 dpt - 3185
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam właśnie zastrzyk z Prolutexu a jadę na proga na 9 🫣 poszłam z automatu… czy lepiej przekładać badanie na późniejszą godzinę?

    Lepiej później, w sumie niewiele powie takie badanie godzinę po prolutexie, bo wiadomo że on podbije ładnie proga, a chodzi o to żeby badać progesteron na tak zwanym spadku, czyli rano przed pierwszą dawka leku, albo ewentualnie zaraz przed kolejną (pierwsza opcja jest moim zdaniem najbardziej wiarygodna).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2025, 09:11

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Lepiej później, w sumie niewiele powie takie badanie godzinę po prolutexie, bo wiadomo że on podbije ładnie proga, a chodzi o to żeby badać progesteron na tak zwanym spadku, czyli rano przed pierwszą dawka leku, albo ewentualnie zaraz przed kolejną (pierwszą opcją jest moim zdaniem najbardziej wiatygodna).

    Kochana a powiedz mi odnośnie 10dpt..bo to wypada 2.05, oddajesz krew do swojej kliniki czy w innym punkcie?
    Ja jeszcze nie sprawdzałam, nawet jak 8 będzie 0,klinika każe mi zrobić 10dpt...
    Kombinuje,żeby gdzieś jechać na majówkę i w pi rano"gdzieś" oddać krew.. ale wiele punktów nieczynnych..

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Cześć dziewczyny. Teraz to była moja kolej pomartwić się 😑 Poszłam w nocy do łazienki i zobaczyłam krew, plus słaby ból brzucha, skurczowy. Zdecydowałam nie ryzykować, a jednak zgłosić się do szpitala.
    Okazało się, że krwawienie było nie zbyt duże i szybko przestało krwawić. Z Kropkiem wszystko w porządku, ma już 3,5mm i widać ten pęcherzyk żółtkowy. Ale mnie zostawili na kilka dni do obserwacji, więc będę sobie odpoczywać.

    Bardzo współczuję, ale dobrze że zgłosiłaś się do szpitala, teraz odpoczywaj i postaraj się być dobrej myśli - z kropkiem w porządku 🤍

    domi_ lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Kochana a powiedz mi odnośnie 10dpt..bo to wypada 2.05, oddajesz krew do swojej kliniki czy w innym punkcie?
    Ja jeszcze nie sprawdzałam, nawet jak 8 będzie 0,klinika każe mi zrobić 10dpt...
    Kombinuje,żeby gdzieś jechać na majówkę i w pi rano"gdzieś" oddać krew.. ale wiele punktów nieczynnych..

    U mnie klinika chce 11-12 dpt, więc planuje robić 3 maja, nie w klinice a w Diagnostyce (większość bet robiłam w diagno), któraś w Krakowie na pewno będzie otwarta 3 maja, a ja zostaje tu na miejscu. I tak dopiero w pon pewnie odczytają wiadomość ode mnie, więc jak będą chcieli to 5 maja pojadę do nich na betę.

    Valletta lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1990_ wrote:
    Dziewczyny, ile płacicie w klinice za wlew z SMOFLipidu albo intralipidu? :)


    U mnie w klinice - Invimed biorą 500 zł, widziałam też że w niektórych punktach chcą 700 zł, a zdążają się też kliniki w których kasują 1000zl. Rakieta kiedyś pisała, że w Bocianie w Szczecinie biorą 250zl, ale nie wiem czy nie trzeba być ich pacjentem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2025, 09:22

    Nowa1990_ lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ