Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Aruni Przyjaciółka
    Postów: 116 183

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po co ja to sobie zrobiłam 🫠 jestem 5 dpt. I zrobiłam przed chwilą test sikany. Szkoda tylko, że zapomniałam że jestem 12 dni po ovitrelle.
    Jutro chyba będę sprawdzać czy ciemnieje...

    https://zapodaj.net/plik-al31w8iLCh

    Starania od 01.2020
    Nigdy nie byłam w ciąży
    👱‍♀️27 👨‍🦱28
    ❌ IO (homa 2.1)
    ❌ Niedoczynność tarczycy (euthyrox 25)
    ❌Czynnik męski

    2xIUI 👎
    09.2021 start IVF
    10.2021 transfer 4AA cb 💔
    11.2021 transfer 4AA ❌
    03.2022 transfer 4BA ❤️

    Wracamy po rodzeństwo 🥰
    22.04 transfer 4AA
    5 dpt ⏸️ ovitrelle?
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aruni wrote:
    I po co ja to sobie zrobiłam 🫠 jestem 5 dpt. I zrobiłam przed chwilą test sikany. Szkoda tylko, że zapomniałam że jestem 12 dni po ovitrelle.
    Jutro chyba będę sprawdzać czy ciemnieje...

    https://zapodaj.net/plik-al31w8iLCh

    12 dni po to może być zastrzyk jak i ciąża. Trzymam kciuki żeby jednak kreska ciemniała 🤞

    Aruni lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1393 1985

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aruni wrote:
    I po co ja to sobie zrobiłam 🫠 jestem 5 dpt. I zrobiłam przed chwilą test sikany. Szkoda tylko, że zapomniałam że jestem 12 dni po ovitrelle.
    Jutro chyba będę sprawdzać czy ciemnieje...

    https://zapodaj.net/plik-al31w8iLCh
    Kciuki żeby ciemniała🤞🤞

    Aruni lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aruni wrote:
    I po co ja to sobie zrobiłam 🫠 jestem 5 dpt. I zrobiłam przed chwilą test sikany. Szkoda tylko, że zapomniałam że jestem 12 dni po ovitrelle.
    Jutro chyba będę sprawdzać czy ciemnieje...

    https://zapodaj.net/plik-al31w8iLCh
    Trzymam kciuki żeby to był kropek 🤞🏻🤞🏻 kiedy beta?

    Aruni lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Aruni Przyjaciółka
    Postów: 116 183

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Trzymam kciuki żeby to był kropek 🤞🏻🤞🏻 kiedy beta?
    Myślę, żeby dopiero w środę zrobić. Będzie to 8 dpt. Mam jeszcze jeden facelle i jutro będę sikać, wtedy powinno się już coś rozjaśnić czy to ovitrelle czy kropek ruszył.

    Dariana lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    Nigdy nie byłam w ciąży
    👱‍♀️27 👨‍🦱28
    ❌ IO (homa 2.1)
    ❌ Niedoczynność tarczycy (euthyrox 25)
    ❌Czynnik męski

    2xIUI 👎
    09.2021 start IVF
    10.2021 transfer 4AA cb 💔
    11.2021 transfer 4AA ❌
    03.2022 transfer 4BA ❤️

    Wracamy po rodzeństwo 🥰
    22.04 transfer 4AA
    5 dpt ⏸️ ovitrelle?
  • Agnes89 Przyjaciółka
    Postów: 97 295

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aruni wrote:
    I po co ja to sobie zrobiłam 🫠 jestem 5 dpt. I zrobiłam przed chwilą test sikany. Szkoda tylko, że zapomniałam że jestem 12 dni po ovitrelle.
    Jutro chyba będę sprawdzać czy ciemnieje...

    https://zapodaj.net/plik-al31w8iLCh
    Trzymam kciuki, żeby to był kropek 🤞🍀

    Aruni lubi tę wiadomość

    👩🏻37l 🧔🏻39l

    ❌️AMH- 0,05 (10.2024) > 0,31 (12.2024) > 0,28 (06.2025) > 0,11 (10.2025)
    ❌️Hashimoto
    ❌️teratozoospermia

    IVF:
    I: III-IV.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle -> 7🥚-> 0❄️❌️
    II: V-VI.2025 - Menopur, Gonal-f, Orgalutran, Ovitrelle -> 0🥚❌️
    08.2025 - mezoterapia
    III. 10.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle, Gonapeptyl -> 1🥚❌️
    Decyzja o AK
    IV. 02.02.2026 ET 2x 🦠(utrogestan, besins) <0,2 ❌️
    03.2026 histeroskopia -> doksycyklina
    V. 01.06.2026 FET 4BB (cyclogest, encorton, estrofem, besins) 11dpt 120 14dpt 52,7 ❌️ biochem
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7023 5830

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooj zdecydowanie to nie jest mój dzień 😅 czuję się jakby mnie ktoś wyżuł i wypluł, w dodatku mam problem z 💩 i jest mi cały dzień niedobrze. Ale bardzo się staram nie narzekać, bo sama tego chciałam haha 🤪

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg

    LoliM, Woczekiwaniu, DEWG, Agawa85, Dariana, PoskromionaZłośnica, MałaMi93., domi_, Angi90 , sylstaa, Agnes89, Linka89, Valletta, Karolidu, Muczylando, Yahu lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2846 1708

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg

    Super ja widzę, jutro idź ba betę. 🥰🥰

    Puszkina lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Aruni Przyjaciółka
    Postów: 116 183

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg
    Ja zrobiłam to samo a nawet jeszcze gorzej bo jestem 12 dni po ovitrelle 🫠

    Starania od 01.2020
    Nigdy nie byłam w ciąży
    👱‍♀️27 👨‍🦱28
    ❌ IO (homa 2.1)
    ❌ Niedoczynność tarczycy (euthyrox 25)
    ❌Czynnik męski

    2xIUI 👎
    09.2021 start IVF
    10.2021 transfer 4AA cb 💔
    11.2021 transfer 4AA ❌
    03.2022 transfer 4BA ❤️

    Wracamy po rodzeństwo 🥰
    22.04 transfer 4AA
    5 dpt ⏸️ ovitrelle?
  • Azjak Autorytet
    Postów: 522 867

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aruni wrote:
    I po co ja to sobie zrobiłam 🫠 jestem 5 dpt. I zrobiłam przed chwilą test sikany. Szkoda tylko, że zapomniałam że jestem 12 dni po ovitrelle.
    Jutro chyba będę sprawdzać czy ciemnieje...

    https://zapodaj.net/plik-al31w8iLCh

    A ja po cichu już pogratuluję 🍀

    Aruni, Martolina lubią tę wiadomość

    I bobo od I.2018
    II - III.2020 - Clo 😥
    X - XI.2020 - Aromek 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - biochem 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    CÓRKA 31.12.2021 👧🍼❤️🌈

    II bobo od VI.2023
    VI - VIII.2024 - Aromek 😥
    13.IX.2024 - Aromek IV cykl - 1 IUI ❌️
    X - XI.2024 - IUI anulowane 🤨
    XII. 2024 - IVF ❄️❄️❄️
    24.II.2025 I FET 4aa -> 😓👎
    III.2025 -> cd56 ❌️ cd138 ❌️
    V.2025 -> cd56 ❌️ cd138❌️
    14.VII.2025 II FET 3aa -> 😭💔
    Beta: 9dpt - 3, 11dpt - 6.79, 14 dpt < 2.3
    18.IX.2025 IIIFET -> 🌈🍀🧚‍♀️🦄CÓRKA 🩷
    Beta: 4dpt - 8, 6dpt - 40, 8dpt - 90, 11dpt - 381, 13dpt - 695, 16dpt - 2373
    preg.png
  • Aruni Przyjaciółka
    Postów: 116 183

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    A ja po cichu już pogratuluję 🍀
    Przyjmuję tę energię 🍀🍀🍀

    Azjak lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    Nigdy nie byłam w ciąży
    👱‍♀️27 👨‍🦱28
    ❌ IO (homa 2.1)
    ❌ Niedoczynność tarczycy (euthyrox 25)
    ❌Czynnik męski

    2xIUI 👎
    09.2021 start IVF
    10.2021 transfer 4AA cb 💔
    11.2021 transfer 4AA ❌
    03.2022 transfer 4BA ❤️

    Wracamy po rodzeństwo 🥰
    22.04 transfer 4AA
    5 dpt ⏸️ ovitrelle?
  • Azjak Autorytet
    Postów: 522 867

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg

    Czy ty po leczeniu staniu zapalnego endometrium miałaś ponownie robione badania, żeby sprawdzić czy leczenie pomogło?

    I bobo od I.2018
    II - III.2020 - Clo 😥
    X - XI.2020 - Aromek 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - biochem 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    CÓRKA 31.12.2021 👧🍼❤️🌈

    II bobo od VI.2023
    VI - VIII.2024 - Aromek 😥
    13.IX.2024 - Aromek IV cykl - 1 IUI ❌️
    X - XI.2024 - IUI anulowane 🤨
    XII. 2024 - IVF ❄️❄️❄️
    24.II.2025 I FET 4aa -> 😓👎
    III.2025 -> cd56 ❌️ cd138 ❌️
    V.2025 -> cd56 ❌️ cd138❌️
    14.VII.2025 II FET 3aa -> 😭💔
    Beta: 9dpt - 3, 11dpt - 6.79, 14 dpt < 2.3
    18.IX.2025 IIIFET -> 🌈🍀🧚‍♀️🦄CÓRKA 🩷
    Beta: 4dpt - 8, 6dpt - 40, 8dpt - 90, 11dpt - 381, 13dpt - 695, 16dpt - 2373
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg

    Ja widzę kreskę:)
    Jestem mega ciekawa co przyniosą kolejne dni.🤞🤞

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg


    Widać. 😍 Trzymam kciuki za przyrosty. 🙂

    Puszkina lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg

    Nie muszę powiększać zdjęcia żeby widzieć drugą kreskę 🤞 mocno trzymam kciuki żeby to byla ciąża 🤞🫶

    Puszkina lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1097

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg
    Jutro z porannego będzie jeszcze bardziej widoczna! :) Kciuki i gratulacje! :)

    Puszkina lubi tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1097

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Valletta a Ty też już testowałaś? :)

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg
    Ja z tych ślepych a widzę 😁❤️
    Idź jutro na betę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2025, 20:45

    Puszkina lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 27 kwietnia 2025, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny, taka stara a taka głupia 🫣
    Nie wiem co mnie podkusiło, ale siknęłam dziś po południu na test. Pełne 5 dpt. Mam wrażenie że ta kreska jest lepiej widoczna na zdjęciu niż na żywo. Tzn na żywo jest widoczna ale po przepisowych 5 min, więc nie uznaję tego. Kurde te testy to chyba jednak nie sport dla mnie, nerwy stracę 🙄

    a2e3200f21e4c.jpghttps://zapodaj.net/plik-0UFXFeE2Eg

    Widać, widać🤩 Jak na 5dpt to całkiem ładna kreseczka i widać bez rozbierania testu.🤩

    Puszkina lubi tę wiadomość

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ