Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌷🕊🌈🌍 IVF KWIECIEŃ '24 🌷🕊🌈🌍
Odpowiedz

🌷🕊🌈🌍 IVF KWIECIEŃ '24 🌷🕊🌈🌍

Oceń ten wątek:
  • Różyczka91 Autorytet
    Postów: 1966 3529

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ona nic nie mówi o procedurach realizowanych z własnych środków...

    Ja 32, mąż 33.
    Starania od stycznia '20.
    Obniżone parametry nasienia,
    Allo 0% ,
    Biopsja endometrium 12/10 - leczenie od grudnia '23 do lutego '24

    I IVF start maj '23. Uzyskano 3 Zarodki
    1 transfer czerwiec 23 5AB -nieudany
    2 transfer lipiec 23 4CC - nieudany
    3 transfer wrzesień 23 - 4AC - nieudany
    Zmiana kliniki
    Start stymulacji listopad.
    Mamy 1 przebadany Zarodek 5.1.1.
    Transfer z immunoglobulinami.
    23.04. TRANSFER 🙏🦋
    5 dpt ⏸️ beta 17,74 🙏
    7 dpt beta 56,13 , progesteron 34,78 🙏
    9 dpt beta 150,90 🙏
    13 dpt beta 903,80 🙏
    17 dpt beta 4312 , prog 32,58 🙏
    21 dpt beta 14 4330 , prog 28,73 🙏
    28 dpt jest ❤️🙏 6+4
    8+1 CRL 2cm 🙏
    10+4 CRL 4,3 cm 🙏
    12+4 CRL 7,5 cm 🙏
    16+5 200g🙏💜
    20+4 400 g 🙏❤️
    24+3 710 g i 31 cm 🙏💜
    28+3 1250 g 🙏🩷
    32+ 2 1810 i 44 cm 🙏❤️
    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczka91 wrote:
    Ale ona nic nie mówi o procedurach realizowanych z własnych środków...

    Też się właśnie nad tym zastanawiam.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Też się właśnie nad tym zastanawiam.
    Nawet te z programów nie były w pełni opłacane i nie fundował ich NFZ, więc uważam, że to akurat nie gra roli, zamrożone to zamrożone.

  • Milka33 Autorytet
    Postów: 1411 2394

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, ale nie do końca rozumiem chyba. To ma być 100% refundacji? I np jak mam zamrożone teraz 2 zarodki to w czerwcu mogłabym je transferować "za darmo"?

    1. ET 4.1.2 ❌😞

    - 5 dpt beta 1.5
    -10 dpt beta <0.1 🙁

    2. FET 12.2023
    poronienie zatrzymane 💔 8 tc.

    3. FET 05.2024 💗

    Maluszek z nami 🩵🩵🩵
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Nawet te z programów nie były w pełni opłacane i nie fundował ich NFZ, więc uważam, że to akurat nie gra roli, zamrożone to zamrożone.

    Bo już powiedziałam Lubemu, że trochę oszczędzimy. Nie chcę, żeby się rozczarował 😂 dobiliśmy 100k w wydatkach.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Bo już powiedziałam Lubemu, że trochę oszczędzimy. Nie chcę, żeby się rozczarował 😂 dobiliśmy 100k w wydatkach.
    Domyślam się, że na to liczycie, sama przestałam już liczyć koszta, ponad 100 koła pękło, a udany transfer to nie koniec wydatków, leki, wizyty, niekończąca się opowieść.... dobrze, że chociaż cyclogest za darmo dają w końcu 😅😅

    alittle lubi tę wiadomość

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Od początku wierzyłam w tę refundacje... słyszałam dookoła, że na pewno nie będzie, że pewnie pod koniec kadencji nowego rządu, że kolejna niespełniona obietnica. A że jak wejdzie, to będzie dla nielicznej grupy. Idąc 15 października do urn wiedziałam, że idę oddać najważniejszy głos w moim życiu. I jest ! Wszystko się spełnia.
    I wierzę że to w czerwcu ruszy 🍀

    taaak, ja tez oddajac glos 15.10. mialam takie same odczucia. ♥️♥️♥️

    jezu, ale wiecie co.. niepotrzebnie weszlam w komentarze pod postem informujacym o briefingu prasowym. 🙄
    ja wiedzialam, ze niektorzy ludzie to ciemnoty, ale to co tam pisza.. nóż mi sie w kieszeni otwiera. 🫠🙄😂 debile max. 🤦🏼‍♀️

    PannaMigotka_88 lubi tę wiadomość

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczka91 wrote:
    Ale ona nic nie mówi o procedurach realizowanych z własnych środków...
    Na fundacji jest potwierdzone że każdy zarodek zamrożeny od 1 czerwca będzie transferowany z refundacji NFZ 👍

    Milka33, izabelka90, Przyjaciółka123, Różyczka91, hope28, Justi11 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka33 wrote:
    Wow, ale nie do końca rozumiem chyba. To ma być 100% refundacji? I np jak mam zamrożone teraz 2 zarodki to w czerwcu mogłabym je transferować "za darmo"?
    100% .
    Tak, za darmo 👍

    Milka33, Sarenka, izabelka90 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto dopatrzył się braku kryterium amh ??? 🤩🤩🤩

    Przyjaciółka123, izabelka90, aganieszkam, Koś lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Różyczka91 Autorytet
    Postów: 1966 3529

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się ( choć chciałabym się mylić ) ,że za darmo będą te transfery , które uzyskały dotację z programu czy to kiedyś jak była refundacja czy to z programów dofinansowywanych z miasta.

    Chyba ,że to doprecyzują ,że refundacji będą obowiązywać wszystkie criotransfery.

    Ja 32, mąż 33.
    Starania od stycznia '20.
    Obniżone parametry nasienia,
    Allo 0% ,
    Biopsja endometrium 12/10 - leczenie od grudnia '23 do lutego '24

    I IVF start maj '23. Uzyskano 3 Zarodki
    1 transfer czerwiec 23 5AB -nieudany
    2 transfer lipiec 23 4CC - nieudany
    3 transfer wrzesień 23 - 4AC - nieudany
    Zmiana kliniki
    Start stymulacji listopad.
    Mamy 1 przebadany Zarodek 5.1.1.
    Transfer z immunoglobulinami.
    23.04. TRANSFER 🙏🦋
    5 dpt ⏸️ beta 17,74 🙏
    7 dpt beta 56,13 , progesteron 34,78 🙏
    9 dpt beta 150,90 🙏
    13 dpt beta 903,80 🙏
    17 dpt beta 4312 , prog 32,58 🙏
    21 dpt beta 14 4330 , prog 28,73 🙏
    28 dpt jest ❤️🙏 6+4
    8+1 CRL 2cm 🙏
    10+4 CRL 4,3 cm 🙏
    12+4 CRL 7,5 cm 🙏
    16+5 200g🙏💜
    20+4 400 g 🙏❤️
    24+3 710 g i 31 cm 🙏💜
    28+3 1250 g 🙏🩷
    32+ 2 1810 i 44 cm 🙏❤️
    age.png
  • Różyczka91 Autorytet
    Postów: 1966 3529

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Na fundacji jest potwierdzone że każdy zarodek zamrożeny od 1 czerwca będzie transferowany z refundacji NFZ 👍

    NO TO SUPER!

    Ja 32, mąż 33.
    Starania od stycznia '20.
    Obniżone parametry nasienia,
    Allo 0% ,
    Biopsja endometrium 12/10 - leczenie od grudnia '23 do lutego '24

    I IVF start maj '23. Uzyskano 3 Zarodki
    1 transfer czerwiec 23 5AB -nieudany
    2 transfer lipiec 23 4CC - nieudany
    3 transfer wrzesień 23 - 4AC - nieudany
    Zmiana kliniki
    Start stymulacji listopad.
    Mamy 1 przebadany Zarodek 5.1.1.
    Transfer z immunoglobulinami.
    23.04. TRANSFER 🙏🦋
    5 dpt ⏸️ beta 17,74 🙏
    7 dpt beta 56,13 , progesteron 34,78 🙏
    9 dpt beta 150,90 🙏
    13 dpt beta 903,80 🙏
    17 dpt beta 4312 , prog 32,58 🙏
    21 dpt beta 14 4330 , prog 28,73 🙏
    28 dpt jest ❤️🙏 6+4
    8+1 CRL 2cm 🙏
    10+4 CRL 4,3 cm 🙏
    12+4 CRL 7,5 cm 🙏
    16+5 200g🙏💜
    20+4 400 g 🙏❤️
    24+3 710 g i 31 cm 🙏💜
    28+3 1250 g 🙏🩷
    32+ 2 1810 i 44 cm 🙏❤️
    age.png
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    100% .
    Tak, za darmo 👍

    Jeżeli tak to się teraz baaaardzo zastanowię czy nie czekać do czerwca

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    A kto dopatrzył się braku kryterium amh ??? 🤩🤩🤩
    Na początku mówili o tym, że jedynym jest tylko wiek 😃 aż się zastanawiałam czy dobrze zrozumiałam 🤭🤭

  • Mela Autorytet
    Postów: 480 564

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I podobno ustawa o refundacji leków ma być skorelowana z refundacją? Że i tutaj będzie zmiana?

    ♀️ 37
    ♂️ 38

    AMH 1,02 (03.2023 r.) -> 1,89 (08.2023 r.) -> 1,07 (09.2023 r.) -> 1,37 (01.2024 r.) -> 1,05 (09.2024) -> 0,91 (04.2025) -> 1,13 (08.2025) -> 1,25 (04.2026)
    Homocysteina 16,3 -> 12,2 -> 10,7 -> 10,5 -> 9,2 (01.2024 r.) -> 8,2 (03.2024 r.) -> 10, 2 (09.2024) -> 10,7 (04.2026) -> 8,78 (08.2025)
    Kariotypy OK
    Teratozoospermia
    HSG - niedrożny lewy jajowód, prawy szczelinowato-zwężający
    Mutacje genu MTHFR: 665C>T (hetero), 1286A>C (hetero)
    PAI-1 4g/4g (homo)
    Czynnik V Leiden hetero
    PPJ (ANA1) dodatni
    PPJ (ANA2) dodatni
    PPJ (ANA3): centromer B (+++), AMA-M2 (+), reszta ujemne -> zdiagnozowana twardzina ograniczona
    24.11.2023 - punkcja, 6 komórek, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu ❌️ (stymulacja Menopur 300 j. + Ganirelix)
    12.04.2024 - punkcja, 3 komórki, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu (Gonal F 300j + Menopur 75j + Orgalutran)
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11345 9592

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Kochana poczekaj do czerwca 😉
    Właśnie transferuje w lipcu, więc byłoby idealnie 😅

    Różyczka91, izabelka90, Sarenka lubią tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Jeżeli tak to się teraz baaaardzo zastanowię czy nie czekać do czerwca
    No kurcze, pewnie, na drodze nie leży a jak Ci ma wypaść w maju teraz, to warto przeczekać ten miesiąc 🙏

    Sarenka lubi tę wiadomość

  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Na fundacji jest potwierdzone że każdy zarodek zamrożeny od 1 czerwca będzie transferowany z refundacji NFZ 👍

    Mogę prosić linka?

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Na początku mówili o tym, że jedynym jest tylko wiek 😃 aż się zastanawiałam czy dobrze zrozumiałam 🤭🤭
    Nieeee, dobrze 😉
    Do 42 rż kobiety bez amh na własnych komórkach z facet do 55 niezależnie od pochodzenia nasienia. Tu 4 procedury. Do 45 rż na kd , do 2 procedur i 6 komórek zapłodnionych.

    Bajka !!!

    Przyjaciółka123, izabelka90, Różyczka91, Sarenka, Justi11 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Właśnie transferuje w lipcu, więc byłoby idealnie 😅
    Aaa, a mnie coś maj się ubzdural 😅

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ