Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌷🕊🌈🌍 IVF KWIECIEŃ '24 🌷🕊🌈🌍
Odpowiedz

🌷🕊🌈🌍 IVF KWIECIEŃ '24 🌷🕊🌈🌍

Oceń ten wątek:
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Z tego co zrozumiałam to dofinansowanie kriotransferu niestety, ale będzie dotyczyło tylko tych par, które korzystały wcześniej z dofinansowania rządowego, albo samorządowego... Ci, którzy płacili z własnej kieszeni dalej będą musieli płacić sami

    Przecież to byłoby takie niesprawiedliwe....

    izabelka90, Mała3, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Dziewczyny od momentu, w którym wystartowała kampania M. Rozenek i fundacja wiedziałam, że ten moment nadejdzie !♥️ i jest ! Sama zbierałam podpisy do tego, aby projekt wszedł do sejmu, jeszcze za poprzedniej „władzy”, co przydało się tylko do statystyki, bo aktualny rząd w większości jest prokobiecy. Coś pieknego. Aż się płakać chce. Jeszcze trochę ponad miesiąc i ruszacie z kopyta !🐎 🥹
    Dokładnie!!!
    Ja wiedziałam że ten dzień nastąpi, potrzebna tylko była zmiana władzy, pasztetka podpisała ale gdyby nie zrobił tego to i tak decyzja MZ refundacja by weszła. Kwestia była tylko żeby przeszło w Sejmie i Senacie.

    Także kochane - mamy to 🤩
    Mi koleżanka z pracy zrobiła niespodzianke i zajadamy pierogi z mięsem, które zrobił wczoraj jej mąż. (wiedzą że walczymy, że za nami pierwsza procedura już nie, myślą że total naturalnie jeszcze walczymy, ale ze jest opcja że być może będziemy potrzebowali tej refundacji)

    Przyjaciółka123, izabelka90 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Ja musiałam po nieudanym transferze odetchnąć psychicznie od wszystkiego, w tym od forum. Ale wracam z nową nadzieją.. dziś byłam zbadać krzywą cukrową i insulinową i tsh.. zobaczymy co będzie.
    Widzę że są już jakieś przecieki na temat refundacji. Gdzie można znaleźć jakieś info bo nic nie mogę znaleźć :)
    alittle jak się masz ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 11:50

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouuu wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    Ja musiałam po nieudanym transferze odetchnąć psychicznie od wszystkiego, w tym od forum. Ale wracam z nową nadzieją.. dziś byłam zbadać krzywą cukrową i insulinową i tsh.. zobaczymy co będzie.
    Widzę że są już jakieś przecieki na temat refundacji. Gdzie można znaleźć jakieś info bo nic nie mogę znaleźć :)
    alittle jak się masz ??
    Fundacja nasz bocian na insta i fb, ministerstwo zdrowia fb.

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Przecież to byłoby takie niesprawiedliwe....
    No słabe by to było, tym bardziej, że to, że nie miałyśmy żadnej refundacji nie wynika z własnego wyboru, tylko dlatego, że w naszych rejonach jej nie ma.

    Ale uważam, że tak nie będzie, to jest finansowane z innych środków, więc co ma miejskie dofinansowanie do tego z NFZ.

    hope28, Sarenka, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

  • WiolaA Autorytet
    Postów: 463 638

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny martwiłam się że jak taka rozwinięta blastka to już powinna wyjść 🙈
    Spróbuję jutro 😊

    preg.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4301

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Przecież to byłoby takie niesprawiedliwe....

    Też tak uważam. Tym bardziej, że do tej pory musieliśmy pokrywać wszystko z własnej kieszeni. Posłuchaj sobie transmisji od 14:25-15:05. Niestety, ale wg tego co mówi Pani minister z kriotransferu wcześniej zamrożonych zarodków będą mogli skorzystać tylko beneficjenci wcześniejszych programów. Dla mnie to świństwo. Z mężem mamy takie podejście, że nieważne na jakim etapie rozwoju, to są nasze dzieci. Przecież to by znacznie obniżyło koszty. Ktoś kto ma zamrożone zarodki ma zaczynać od początku? Tak by państwo pokryło np 5000 zł, a wolą zapłacić np. 20000 za nową procedurę? Bo pewnie niektórzy będą zmieniać kliniki i zaczynać od 0 żeby załapać się na dofinansowanie.

    Mała3, Sarenka lubią tę wiadomość

  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Z tego co zrozumiałam to dofinansowanie kriotransferu niestety, ale będzie dotyczyło tylko tych par, które korzystały wcześniej z dofinansowania rządowego, albo samorządowego... Ci, którzy płacili z własnej kieszeni dalej będą musieli płacić sami
    Nie. Każde zamrożone zarodki będą mogły być transferowane z NFZ 👍👏💪

    Info w komentarzu do live na ig fundacji Nasz Bocian

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 12:09

    hope28, Jenny93, Mela, izabelka90, Sarenka, Niecierpliwka lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouuu wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    Ja musiałam po nieudanym transferze odetchnąć psychicznie od wszystkiego, w tym od forum. Ale wracam z nową nadzieją.. dziś byłam zbadać krzywą cukrową i insulinową i tsh.. zobaczymy co będzie.
    Widzę że są już jakieś przecieki na temat refundacji. Gdzie można znaleźć jakieś info bo nic nie mogę znaleźć :)
    alittle jak się masz ??

    Hejka,
    Dalej czekam.

    Powodzenia z badankami 🧡

    Lilouuu lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekajcie czyli ja dobrze rozumiem, czyli teoretycznie każdy czy ze swoimi komórkami i plemnikami czy z dawstwem nasienia lub komórki będzie mógł skorzystać min 4 razy z procedury?
    U mnie tylko dawstwo nasienia wchodzi w grę, bo pozyskali plemniki od męża z biopsji, ale były nieruchome.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 12:08

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Nie. Każde zamrożone zarodki będą mogły być transferowane z NFZ 👍👏💪

    Gdzie masz to potwierdzone Rakietka? Bo z wypowiedzi na live to co innego wynika. Chociaż mam nadzieję, że to kwestia niedopowiedzenia.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4301

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Nie. Każde zamrożone zarodki będą mogły być transferowane z NFZ 👍👏💪

    Jesteś pewna? Pytałaś o to w fundacji? Bo z konferencji wynika coś innego i już się zdążyłam wkurzyć xd

    alittle, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

  • hope28 Autorytet
    Postów: 390 1174

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Nie. Każde zamrożone zarodki będą mogły być transferowane z NFZ 👍👏💪

    Oby tak było.... :( bo już się zmartwiłam, że nas nie obejmie :( a u nas w mieście nie ma po prostu dofinansowania :( byłoby to strasznie niesprawiedliwe :(

    👩'95
    AMH 05.2023 -> 1,74
    Przeciwciała anty - TPO 🟢
    test na endometriozę - negatywny 💪
    cytokiny: TNF-alfa ❌
    KIR Bx 🟢 brak jednego ds
    Kariotyp 🟢
    PAI-1 -> 4G/4G
    Biopsja endometrium - Burkholderia :(

    🧔🏻‍♂️'94
    Kariotyp 🟢
    po białaczce limfoblastycznej,
    nasienie zamrożone przed rozpoczęciem leczenia

    26.08. PICK UP
    14 kumulusów -> 11 dojrzałych -> zapłodniono 8 -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️

    ❄️ I Transfer, 5.1.1, 24.01 => <0,2 💔
    ❄️ II Transfer, 5.2.1, 13.02 + accofil => 💔

    Został 1 ❄️
    5.2.2

    Leczenie: Levofloksacyna, metronidazol, biostrepta, arilin rapid, lactovaginal, pabi-dexamethason

    ❄️5.2.2 III Transfer 23.08 ❤ + Ovitrelle, acard, heparyna, pabi-dexamethason
    22.08 prg 11,50 ng/ml
    3dpt beta 41,90 mIU/ml prg 34,60 ng/ml
    5dpt beta 18,00 mIU/ml prg 29,10 ng/ml
    6dpt beta 13,80 mIU/ml
    7dpt beta 11,5 mIU/ml prg 24,10 ng/ml
    10dpt beta 7,6 prg 15,5
    11dpt beta 10,3
    13dpt beta 20,3
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4301

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouuu wrote:
    Czekajcie czyli ja dobrze rozumiem, czyli teoretycznie każdy czy ze swoimi komórkami i plemnikami czy z dawstwem nasienia lub komórki będzie mógł skorzystać min 4 razy z procedury?
    U mnie tylko dawstwo nasienia wchodzi w grę, bo pozyskali plemniki od męża z biopsji, ale były nieruchome.

    Do in vitro plemniki nie muszą się ruszać. Mój mąż też ma 0% ruchliwych. Chyba, że chodzi o to, że nie było żywych.

  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Hejka,
    Dalej czekam.

    Powodzenia z badankami 🧡
    Ja to chce żeby coś znaleźli bo mnie już denerwuje to stwierdzenie „Pani jest zdrowa”… i szukaj wiatru w polu, ale teraz czytam, że nawet takie pary jak ja i mąż (azoospermia) będą miały dofinansowanie także mimo załamania nerwowego w ostatnim czasie pojawiła się nadzieja ❤️

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouuu wrote:
    Czekajcie czyli ja dobrze rozumiem, czyli teoretycznie każdy czy ze swoimi komórkami i plemnikami czy z dawstwem nasienia lub komórki będzie mógł skorzystać min 4 razy z procedury?
    U mnie tylko dawstwo nasienia wchodzi w grę, bo pozyskali plemniki od męża z biopsji, ale były nieruchome.

    Jak wiek się zgadza to tak. Pytanie czy jako jedną procedurę liczą jeden transfer czy całość (punkcja + transfer).

    Bo ja tu widzę jedną dziurę. Jedni z punkcji mają sporo zarodków, nierzadko wątpliwej jakości co niekoniecznie kończy się ciążą, a inni 1-2 sztuki, co daje malucha.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Jak wiek się zgadza to tak. Pytanie czy jako jedną procedurę liczą jeden transfer czy całość (punkcja + transfer).

    Bo ja tu widzę jedną dziurę. Jedni z punkcji mają sporo zarodków, nierzadko wątpliwej jakości co niekoniecznie kończy się ciążą, a inni 1-2 sztuki, co daje malucha.
    Jedna procedura to jedna procedura, niezależnie ile jest zarodkow. Oni w dokumentacji nazywają stymulacją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 12:13

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Do in vitro plemniki nie muszą się ruszać. Mój mąż też ma 0% ruchliwych. Chyba, że chodzi o to, że nie było żywych.
    Pani embriolog stwierdziła, że nie dało się ich ruszyć, a próbowała… hmmm
    Tyle, że u nas były pozyskane w drodze biopsji jądra

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope28 wrote:
    Oby tak było.... :( bo już się zmartwiłam, że nas nie obejmie :( a u nas w mieście nie ma po prostu dofinansowania :( byłoby to strasznie niesprawiedliwe :(
    Nie siejemy paniki 😉
    https://zapodaj.net/plik-BEOwul5yBb

    Jest piękne!

    Lilouuu, Różyczka91, izabelka90, hope28 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Jak wiek się zgadza to tak. Pytanie czy jako jedną procedurę liczą jeden transfer czy całość (punkcja + transfer).

    Bo ja tu widzę jedną dziurę. Jedni z punkcji mają sporo zarodków, nierzadko wątpliwej jakości co niekoniecznie kończy się ciążą, a inni 1-2 sztuki, co daje malucha.
    Hmm mam nadzieję, że procedura to punkcja i transfer (niezależnie od zarodków). No niby tak, ale to zawsze jest ogroooomna pomoc dla takich osób jak my. A zwłaszcza, że poszerzyli program o wiek i dawstwa.❤️

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ