Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF Lipiec 2021
Odpowiedz

IVF Lipiec 2021

Oceń ten wątek:
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2773 2348

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Wracam z USG. Już się pogodziłam z sytuacja. Puste jajo jak się patrzy. Stwierdził że mimo że przyrost bety jest to jest ona ogólnie za mała jak na 7tc. Mam jeszcze raz przyjść za tydzień na ostateczne potwierdzenie i wtedy mam odstawić leki...
    Trzeba się już zbierać mentalnie do 2IVF bo to był nasz jedyny zarodek z 1 procedury.
    Przykro mi ... :( Takie rzeczy, sytuacje nie powinny się w ogóle dziać! :( Trzymaj się.

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • NoVa Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Ja już za dużo koniaków dostałam od losu. Najpierw odeszła mama. W styczniu po powrocie z pracy znalazłam swojego tatę martwego. Dobrze się czuł a następnego dnia już go nie było. Mieliśmy brać ślub za miesiąc ale w związku z ta sytuacja przełożyliśmy go na przyszły rok. W międzyczasie zrobiłam badania i okazało się że amh niziutkie i nie ma co tracić czasu. W tamtym tygodniu jeszcze parę łez pociekło. Teraz nie czuje już nic. Chyba się już przyzwyczaiłam, że tych szczęśliwych chwil to u mnie jak kot napłakał. A tragedię sprawiają że skóra robi się gruba...
    Kochana tymbardziej należy Ci się coś od życia! Dla mnie to co piszesz to niewyobrażalne tragedię po których nie jedna osoba by się nie podniosła. Życzę Ci teraz samych dobrych chwil w życiu,bo juz wystarczająco dużo przeszłas

  • Turkusowa82 Autorytet
    Postów: 2372 3492

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm1 wrote:
    U mnie po immunosupresji była cb w czerwcu no i teraz może się uda. Ale ja dostałam metformine na IO, bo dopiero teraz mam wykryte. Jak coś to też mamy jeszcze 1 podejście i też kończymy starania.
    Ja trzeci miesiąc biorę metformine, nie wiem co będzie jak ostatni zarodek nie da ciąży 🤷

  • Hekate Autorytet
    Postów: 2588 4679

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella - bardzo mi przykro :(

    obydwoje rocznik 87
    starania od 2018r., czynnik męski
    1 ICSI 01/02.2020 - 12 oocytów, 6 zapładnianych, 1 słaby zarodek
    ET 02.2020 - beta <0,2
    2 IMSI 05/06.2020
    12 oocytów, 9 zapłodnień, transfer świeży + 6 mrozaczków
    4.06.2020 - ET-biochem, beta doszła do 300
    22.07.2020 - FET- beta <0,1
    21.08.2020 - FET - wczesny biochem
    październik 2020- immunologia
    19.01.2021 - FET moruli
    7dpt - 31,7, 9dpt - 77,1, 13dpt - 630,3, 27dpt - beta 32707, zarodek 0,784 cm i serduszko, 13t2d - usg genet+pappa - wszystko ok; Nifty pro - zdrowa dziewczynka; połówkowe 20t3d - 451g
    39tc - 1.10.2021 g.10.00 CC - Sara 4280g 58 cm :)
    11.09.2023 - FET morula
    9.11.2023 - blastka padła przed transferem
    3 IMSI 12.2023/01.2024
    mamy 5.1.1, 4.1.1, 4.2.1, 4.2.2, 4.2.3
    202110014880.png
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura121 wrote:
    Ogólnie do dr Posadzkiej ( ona mi rozpisała stymulację i byłam raz na podgladzie) a poza tym to za każdym razem u kogoś innego byłam. Punkcję robił dr Chrostowski a transfer dr Kaczmarczyk. Mimo dość wysokiego amh mialam tylko 5 dojrzalych komórek dobrej jakości a w rezultacie z całej procedury został jeden zarodek który dał ciążę.. 😘

    Aha. Kojarzę ją :) Taka spoko babeczka. Ja akurat podczas stymulacji i monitoringu na nią nie trafiłam, ale byłam kiedyś u niej na wizycie na Allianz zeby mieć kontropinię czy IVF to dla nas jedyna opcja. Ja chodzę do dr Miki. On mi robił punkcję, a transfer dr Chrostowski.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoVa wrote:
    Kochana tymbardziej należy Ci się coś od życia! Dla mnie to co piszesz to niewyobrażalne tragedię po których nie jedna osoba by się nie podniosła. Życzę Ci teraz samych dobrych chwil w życiu,bo juz wystarczająco dużo przeszłas

    Dzięki :)

    I Wam wszystkim za słowa wsparcia :) dobrze, że jest to forum, bo tylko tu można na spokojnie pogadać bo przed rodziną i w pracy się człowiek ukrywa...

    NoVa lubi tę wiadomość

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • SweetDream07 Autorytet
    Postów: 409 598

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Cały czas czuje jajniki i podbrzusze biorę magnez i no spe ale nic nie pomaga a od dziś bolą mnie piersi :(
    Chciałam umówić sobie wizytę do dr Mańki ale terminy na przyszły rok :(
    A Ty robiłaś już bete ?:)
    I jakie masz leki po transferze ?:)

    Ja też zrobiłam betę w 5 dpt i oczywiście klapa. Na dzisiejszym sikaczu coś majaczy - jakiś cień cienia cienia cienia mojego cienia i jeszcze nie tracę nadziei :)
    Powtórzę betę 9 lub 10 dpt, a na razie wierzę w swojego okruszka 🍀✊😉

    paulity, Makt, Kalamea lubią tę wiadomość

    preg.png

    13.02.23r. - transfer, Reprofit Ostrava
    05.03.23r. - jest 💚
    18.04.23r. - prenatalne OK, 5.85 cm 💚
    02.05.23r. - USG 13+6, 8.20 cm 💚 dziewczynka 💚🤗
    06.06.23r. - USG 18+6, 330 gram Księżniczki 💚
    04.07.23r. - USG 22+6, 630 gram Szczęścia 💚
    - - - - -
    Historia IVF:
    I procedura, 3 zarodki z KD - Eurofertil:
    * 1 transfer - biochem
    * 2 transfer - beta 0
    * 3 transfer - puste jajo, poronienie wywołane w szpitalu w 9 tc 💔

    II procedura, 1 zarodek z KD - Eurofertil:
    * 4 transfer - beta 0

    III procedura, 6 zarodków z KD - Reprofit:
    * 5 transfer (świeży) - beta 0
    * 6 transfer - nasz Okruszek 💚
    Czekają na Nas: ⛄⛄⛄⛄
  • kasiek2620 Autorytet
    Postów: 3378 6453

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Ja już za dużo koniaków dostałam od losu. Najpierw odeszła mama. W styczniu po powrocie z pracy znalazłam swojego tatę martwego. Dobrze się czuł a następnego dnia już go nie było. Mieliśmy brać ślub za miesiąc ale w związku z ta sytuacja przełożyliśmy go na przyszły rok. W międzyczasie zrobiłam badania i okazało się że amh niziutkie i nie ma co tracić czasu. W tamtym tygodniu jeszcze parę łez pociekło. Teraz nie czuje już nic. Chyba się już przyzwyczaiłam, że tych szczęśliwych chwil to u mnie jak kot napłakał. A tragedię sprawiają że skóra robi się gruba...
    😢😢😢przykre ze spotkało Cię tyle smutków w tak krótkim.czasie. Czasem zastanawiam się czemu los nas tak doświadcza....zasługujesz na szczęśliwy finał. Przytulam

    06.2004-ciąża naturalna(corka) 25.03.2018-naturalna-8tc[*]
    2IUI
    Marzec 2019 I procedura
    4.05.2019(2)17.08.2019 19.10.2019
    08.20AK
    27.01 tr AK 6dpt
    26.02tr 2zarodków(AK+AZ) :-(
    30.04.21 tr AZ
    5dpt beta 13.3,7dpt beta 54 10dpt beta 104 11dpt beta 124 13dpt beta 109,15dpt beta 38.
    7.07.21 7tr. 0
    brak kilku kirow impl.wysokienk(38%)
    10.09.21 8tr. 5dpt 8,4 7dpt 30,1 11dpt 33..
    Szczepienia limfocytami
    24.03.22 9tr-0
    27.05.22 10 tr. 6dpt 23 8dpt 58 10dpt beta 117 12dpt beta 251 14dpt beta 593 17dpt beta 2094mlU 19dpt 3773
    20dpt pęcherzyk 25dpt❤i krwiak
    12+4 69mm dziewczynki
    15+4 158 gram szczęścia FHR 154
    18+4 262 g
    19+3 332g
    21+4 462
    24+4 868
    26+4 1220
    28+3 1486
    30+4 1728
    32+4 2400
    34+4 2680
    36+4 3952
    age.png
  • kasiek2620 Autorytet
    Postów: 3378 6453

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetDream07 wrote:
    Ja też zrobiłam betę w 5 dpt i oczywiście klapa. Na dzisiejszym sikaczu coś majaczy - jakiś cień cienia cienia cienia mojego cienia i jeszcze nie tracę nadziei :)
    Powtórzę betę 9 lub 10 dpt, a na razie wierzę w swojego okruszka 🍀✊😉
    Poka!!!!

    06.2004-ciąża naturalna(corka) 25.03.2018-naturalna-8tc[*]
    2IUI
    Marzec 2019 I procedura
    4.05.2019(2)17.08.2019 19.10.2019
    08.20AK
    27.01 tr AK 6dpt
    26.02tr 2zarodków(AK+AZ) :-(
    30.04.21 tr AZ
    5dpt beta 13.3,7dpt beta 54 10dpt beta 104 11dpt beta 124 13dpt beta 109,15dpt beta 38.
    7.07.21 7tr. 0
    brak kilku kirow impl.wysokienk(38%)
    10.09.21 8tr. 5dpt 8,4 7dpt 30,1 11dpt 33..
    Szczepienia limfocytami
    24.03.22 9tr-0
    27.05.22 10 tr. 6dpt 23 8dpt 58 10dpt beta 117 12dpt beta 251 14dpt beta 593 17dpt beta 2094mlU 19dpt 3773
    20dpt pęcherzyk 25dpt❤i krwiak
    12+4 69mm dziewczynki
    15+4 158 gram szczęścia FHR 154
    18+4 262 g
    19+3 332g
    21+4 462
    24+4 868
    26+4 1220
    28+3 1486
    30+4 1728
    32+4 2400
    34+4 2680
    36+4 3952
    age.png
  • SweetDream07 Autorytet
    Postów: 409 598

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiek2620 wrote:
    Poka!!!!


    6a252ca6f544.jpg

    Robiony dziś rano - 7 dpt, a zdjęcie testu pstryknęłam teraz 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2021, 19:57

    preg.png

    13.02.23r. - transfer, Reprofit Ostrava
    05.03.23r. - jest 💚
    18.04.23r. - prenatalne OK, 5.85 cm 💚
    02.05.23r. - USG 13+6, 8.20 cm 💚 dziewczynka 💚🤗
    06.06.23r. - USG 18+6, 330 gram Księżniczki 💚
    04.07.23r. - USG 22+6, 630 gram Szczęścia 💚
    - - - - -
    Historia IVF:
    I procedura, 3 zarodki z KD - Eurofertil:
    * 1 transfer - biochem
    * 2 transfer - beta 0
    * 3 transfer - puste jajo, poronienie wywołane w szpitalu w 9 tc 💔

    II procedura, 1 zarodek z KD - Eurofertil:
    * 4 transfer - beta 0

    III procedura, 6 zarodków z KD - Reprofit:
    * 5 transfer (świeży) - beta 0
    * 6 transfer - nasz Okruszek 💚
    Czekają na Nas: ⛄⛄⛄⛄
  • kasiek2620 Autorytet
    Postów: 3378 6453

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetDream07 wrote:
    6a252ca6f544.jpg

    Robiony dziś rano - 7 dpt, a zdjęcie testu pstryknęłam teraz 🙈
    Jakby chciało coś przebić...trzymam nieustannie kciuki

    06.2004-ciąża naturalna(corka) 25.03.2018-naturalna-8tc[*]
    2IUI
    Marzec 2019 I procedura
    4.05.2019(2)17.08.2019 19.10.2019
    08.20AK
    27.01 tr AK 6dpt
    26.02tr 2zarodków(AK+AZ) :-(
    30.04.21 tr AZ
    5dpt beta 13.3,7dpt beta 54 10dpt beta 104 11dpt beta 124 13dpt beta 109,15dpt beta 38.
    7.07.21 7tr. 0
    brak kilku kirow impl.wysokienk(38%)
    10.09.21 8tr. 5dpt 8,4 7dpt 30,1 11dpt 33..
    Szczepienia limfocytami
    24.03.22 9tr-0
    27.05.22 10 tr. 6dpt 23 8dpt 58 10dpt beta 117 12dpt beta 251 14dpt beta 593 17dpt beta 2094mlU 19dpt 3773
    20dpt pęcherzyk 25dpt❤i krwiak
    12+4 69mm dziewczynki
    15+4 158 gram szczęścia FHR 154
    18+4 262 g
    19+3 332g
    21+4 462
    24+4 868
    26+4 1220
    28+3 1486
    30+4 1728
    32+4 2400
    34+4 2680
    36+4 3952
    age.png
  • mm1 Autorytet
    Postów: 1896 1726

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiek2620 wrote:
    Mm1 też byłyśmy razem na watku dwa lata temu. Czas zapyla A my nadal w czarnej dupie. Chyba się już trochę z tym oswoilam. Jestem na tym etapie że się nakrecam że dzieci mnie irytują. Tak ogarniam swoją psychikę.
    Pamiętam bardzo dobrze. Mamy podobną historię. Duże dziecko naturalnie i potem problem...

    Ja 39 lat
    09.2006 Julia
    jajowody drożne, czynnik męski :( IO
    IUI 07.2017 :(
    08.2017 rozpoczęcie procedury IVF
    15.09.2017 pick up mamy ❄❄❄❄❄
    13.11.2017 crio ❄❄ :(
    19.07.2019 crio ❄ +embryoglue cb 😔
    23.10.2019 crio ❄+embryoglue 6tc*😢
    8 dpt beta 65,6
    10 dpt beta 117,4 ( po 43h ) prog 17,60
    12 dpt beta 264,3 prog 19,00
    24 dpt beta 15880 prog 19,00
    02.06.2020 crio ❄ + embryoglue 😢
    2 IVF 08.2020 IMSI
    21.08.2020 pick up mamy ❄ ❄ ❄ ❄
    26.10.2020 crio ❄ 4ab😢
    26.04.2021 crio ❄ cb 😢
    17.07.2021 crio ❄️ 3ab cb 😥
    20.09.2021 crio ❄️ 4ab 😢
    3 IVF 11.2021 IMSI
    29.11.2021 pick up mamy ❄️❄️ 3ab
    Biopsja ok, histeroskopia ok.
  • SweetDream07 Autorytet
    Postów: 409 598

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiek2620 wrote:
    Jakby chciało coś przebić...trzymam nieustannie kciuki


    Jakaś nadzieja zawsze jest.. :) jutro powtórzę testy rano: mam facelle paskowy z Rossmana i testeo z Allegro.
    Do pobudki o 5 już niedługo, oby się okruszek rozkręcał ✊🍀

    Morwa, Makt, kasiek2620 lubią tę wiadomość

    preg.png

    13.02.23r. - transfer, Reprofit Ostrava
    05.03.23r. - jest 💚
    18.04.23r. - prenatalne OK, 5.85 cm 💚
    02.05.23r. - USG 13+6, 8.20 cm 💚 dziewczynka 💚🤗
    06.06.23r. - USG 18+6, 330 gram Księżniczki 💚
    04.07.23r. - USG 22+6, 630 gram Szczęścia 💚
    - - - - -
    Historia IVF:
    I procedura, 3 zarodki z KD - Eurofertil:
    * 1 transfer - biochem
    * 2 transfer - beta 0
    * 3 transfer - puste jajo, poronienie wywołane w szpitalu w 9 tc 💔

    II procedura, 1 zarodek z KD - Eurofertil:
    * 4 transfer - beta 0

    III procedura, 6 zarodków z KD - Reprofit:
    * 5 transfer (świeży) - beta 0
    * 6 transfer - nasz Okruszek 💚
    Czekają na Nas: ⛄⛄⛄⛄
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetDream07 wrote:
    Ja też zrobiłam betę w 5 dpt i oczywiście klapa. Na dzisiejszym sikaczu coś majaczy - jakiś cień cienia cienia cienia mojego cienia i jeszcze nie tracę nadziei :)
    Powtórzę betę 9 lub 10 dpt, a na razie wierzę w swojego okruszka 🍀✊😉
    Czyli jutro nie idziesz na bete ? Robisz albo w środę albo w czwartek?

    preg.png
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa możesz dopisać dziś 19dpt beta 15553.7 ✊🙏🥰

    Morwa, Cytrynka 123, Mojanadzieja, Stokrotka 86, prosiulek, nat87, Makt, Gosia895, majka_o, nick nieaktualny, Przylepka, _otus_, Kalamea, vona lubią tę wiadomość

  • SweetDream07 Autorytet
    Postów: 409 598

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Czyli jutro nie idziesz na bete ? Robisz albo w środę albo w czwartek?

    Wpisz mnie na czwartek - jutro nie mam odwagi 🙈

    preg.png

    13.02.23r. - transfer, Reprofit Ostrava
    05.03.23r. - jest 💚
    18.04.23r. - prenatalne OK, 5.85 cm 💚
    02.05.23r. - USG 13+6, 8.20 cm 💚 dziewczynka 💚🤗
    06.06.23r. - USG 18+6, 330 gram Księżniczki 💚
    04.07.23r. - USG 22+6, 630 gram Szczęścia 💚
    - - - - -
    Historia IVF:
    I procedura, 3 zarodki z KD - Eurofertil:
    * 1 transfer - biochem
    * 2 transfer - beta 0
    * 3 transfer - puste jajo, poronienie wywołane w szpitalu w 9 tc 💔

    II procedura, 1 zarodek z KD - Eurofertil:
    * 4 transfer - beta 0

    III procedura, 6 zarodków z KD - Reprofit:
    * 5 transfer (świeży) - beta 0
    * 6 transfer - nasz Okruszek 💚
    Czekają na Nas: ⛄⛄⛄⛄
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetDream07 wrote:
    Wpisz mnie na czwartek - jutro nie mam odwagi 🙈
    Czyli czekasz do 10dpt? Ok wpisuje na czwartek ;)

    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 26 lipca 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetDream07 wrote:
    Ja też zrobiłam betę w 5 dpt i oczywiście klapa. Na dzisiejszym sikaczu coś majaczy - jakiś cień cienia cienia cienia mojego cienia i jeszcze nie tracę nadziei :)
    Powtórzę betę 9 lub 10 dpt, a na razie wierzę w swojego okruszka 🍀✊😉

    To masz podobna sytuację , ale bo ja zrobiłam test to coś dla mnie majaczy ale dopiero to zobaczyłam tak po 30minutach i się ucieszyłam ale beta mnie już dobiła:(
    I masz 5dpt ? To jedziemy ma tym samym wózku!! Trzymam kciuki 🍀🍀😊😊

  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 26 lipca 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia895 wrote:
    Ja jutro idę na bete 😔 strasznie się boje .
    Po transferze mam lutinus, estrofem, no-spa max, magnez, Acard, encorton i neoparin zastrzyki.
    Nic nie szkodzi zapisać się do Mańki. Termin będzie czekał a co przyniesie los to zobaczysz.
    Powtórz jeszcze za dwa dni bete ✊✊✊

    Widzisz a ja mam tylko luteine 3x2 neoparin zastrzyki acard wit d i prenetal uno
    A na własną rękę biorę no spe i magnez
    Trzymam kciuki , koniecznie daj znać 🍀🍀😊😊

    Gosia895 lubi tę wiadomość

  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 26 lipca 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wrote:
    No właśnie w tamtym tygodniu stopniowo schodziłam z dawek, w niedziele już nic nie brałam i dziś rano od razu zbadałam poziom. Dopytam lekarki jutro na prenatalnych co radzi robić.

    Wg mnie na tym etapie ciąży będzie juz tylko coraz wyższy :) także zbadałaby spokojnie za kilka dni ;)

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
‹‹ 358 359 360 361 362 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ