Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF Listopad 2021
Odpowiedz

IVF Listopad 2021

Oceń ten wątek:
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzyzia wrote:
    Moja lekarka mi tak ciążę uratowała, bo ja już leki odstawiłam, bo przyrosty niewłaściwe 🤷‍♀️

    Tłumaczyła mi potem, że oni dlatego każą betę robić dopiero 14dpt. Nie dlatego, że wcześniej nic nie wyjdzie, ale dlatego że wcześniej potrafi świrować, a te dwa tygodnie po transferze powinno się ustabilizować. No i faktycznie ja byłam takim przypadkiem, że dopiero 14dpt bety się uspokoiły. A nie mają jak sprawdzić wcześniej, czy pacjentka nie należy jednak do tej grupy z niskim, a mimo to prawidłowym bHCG.

    Mówię o beznadziejnych przypadkach, tak jak u Krakowskiej było, co nie skończyło się dobrze. Twój jest wyjątkiem. Dlatego tu każda zna Twój nick, bo takich cudów nie ma wiele.

    Robienie bety w 14dpt może nie wyłapać biochemu, co jest istotną informacją.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Robaczek Autorytet
    Postów: 1365 1775

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Dziewczyny dziaja 5dpt...ja dalej szok
    https://zapodaj.net/6174585914eb1.jpg.html
    Piękna kreseczka😃

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

    2016 29.08 - punkcja pobrano 15 komórek, 9 prawidłowych, zapodniono 6 i mamy 6 zarodków.
    03.09.2016 podano 2 zarodki trzydniowe i został z nami 1 - Natalka.
    Zostało 4 ❄❄❄❄ ( 2 trzydniowe i 2 blastki)
    2020 powrót po rodzeństwo - badania i leczenie gronkowca
    1.03.2021 criotransfer, podana blastka - nieudany.
    31.03.2021 crotransfer - kolejna blastka - nieudany
    Kwiecień- histeroskopia - wszystko ok
    31.05.2021 - criotranafer podany zarodek trzydniowy ( drugi hodowany do blastki i ponownie zamrozony)- nieudany
    02.07.2021 criotranasfer blastki
    07.07.2021 beta 22- 6 dpt.
    08.07.2021 beta 42- 7 dpt
    19.07.2021 beta 6842 - 17 dpt

    7470rjjgfwkskiid.png
  • marti7 Autorytet
    Postów: 494 381

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Melduję się, że wróciłam właśnie z bety - 10dpt dwudniowego zarodka. Raczej nastawiam się na zły wynik, żeby potem nie było wielkiego rozczarowania. Chociaż wiadomo, ze i tak będzie, nieważne jakbyśmy się na to nastawiły :(

    Ale widzę, ze dzisiaj piękny poranek tu na forum. Gratuluje dziewczyny! 🥰 Może i ja podtrzymam tę świetną passę. Przynajmniej mam taką nadzieje 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 09:53

    kamisia, Dżuli, Julianne93, Pysiek12, Przylepka, Ania 181, Makt, Pat87, Morwa, Juka2018_1 lubią tę wiadomość

  • Wiosanna888 Autorytet
    Postów: 609 1214

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Ależ dzisiaj transferowo 😍

    I krechy się sypią!! To będzie dobry dzień ❤️
    Dokladnie tak!!!

    To bedzie super dzien!!! 😊🎉✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

    Ania 181 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️🙋🏻‍♂️

    oar8s65gz9yzog34.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti7 wrote:
    Dzień dobry! Melduję się, że wróciłam właśnie z bety - 10dpt dwudniowego zarodka. Raczej nastawiam się na zły wynik, żeby potem nie było wielkiego rozczarowania. Chociaż wiadomo, ze i tak będzie.

    Ale widzę, ze dzisiaj piękny poranek tu na forum. Gratuluje dziewczyny! 🥰 Może i ja podtrzymam tę świetną passę. Przynajmniej mam taką nadzieje 🥺

    Ogromne kciuki!

    marti7 lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Dzyzia Autorytet
    Postów: 1454 1751

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Mówię o beznadziejnych przypadkach, tak jak u Krakowskiej było, co nie skończyło się dobrze. Twój jest wyjątkiem. Dlatego tu każda zna Twój nick, bo takich cudów nie ma wiele.

    Robienie bety w 14dpt może nie wyłapać biochemu, co jest istotną informacją.
    No oczywiście. Generalnie chodzi mi o to, że to niekoniecznie musi wynikac ze złej woli czy tam niedouczenia lekarza, ale z faktu, że mógł widzieć już takie przypadki. A nie da się stwierdzić, czy dany pacjent nie będzie wyjątkiem, póki nie stanie się tym wyjątkiem. Nie wiem, czy rozumiesz, ci mam na myśli 🙈

    Robaczek , Makt, karioka84, pik86, Szatyneczka lubią tę wiadomość

    AMH=0,83
    IVF - 2 blastki
    7 dpt - 16.8; 9 dpt - 23.4; 11 dpt - 27.1; 14 dpt - 123;
    17 dpt - 511; 22 dpt - 2400
    Córeczka urodzona 10/2019

    Ciąża pozamaciczna 02/2021

    09/2021 ciąża naturals
    Synek urodzony 6/2022

    05/2025 ciąża naturals

    preg.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost z dziś nieprawidłowy - 55% wg kalkulatora.
    Wyniki - 856,5.
    Nie wiem kiedy lekarz do mnie oddzwoni. Jak Wy to widzicie?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Julianne93 Autorytet
    Postów: 270 759

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti7 wrote:
    Dzień dobry! Melduję się, że wróciłam właśnie z bety - 10dpt dwudniowego zarodka. Raczej nastawiam się na zły wynik, żeby potem nie było wielkiego rozczarowania. Chociaż wiadomo, ze i tak będzie, nieważne jakbyśmy się na to nastawiły :(

    Ale widzę, ze dzisiaj piękny poranek tu na forum. Gratuluje dziewczyny! 🥰 Może i ja podtrzymam tę świetną passę. Przynajmniej mam taką nadzieje 🥺

    Trzymam kciuki i też czekam na wyniki bety 😱

    marti7 lubi tę wiadomość

    f2w39n73el5nm7yz.png

    👩🏻 28 lat
    endometrioza III/IV stopień, podejrzenie adenomiozy
    2019 - histeroskopia (polip, niedrożny jajowód)
    05.2021 AMH: 1,63 ng/ml

    GYNCENTRUM Katowice
    07-09.2021 - Zoladex, 09-19.09.2021 - stymulacja Gonal F 900 225 j. Menopur 75 j. - 10 pęcherzyków, 21.09 punkcja - 25 komórek, 4 blastocysty AA, 3 prawidłowe po PGT-a
    06.11.2021 transfer (scratching, encorton, wlew accofil, intralipid), 4dpt beta 12, 6dpt beta 68,88, 9dpt 472,2, 11dpt 846,2, 14dpt 2163
    30.11.2022 jest ❤️
    10.12.2021 crl 1,30 cm

    WYNIKI:
    CD4/CD8: 3,8 (0,9-1,9) zapalenie zęba -> 2,32 (0,8-2,5) po wyleczeniu
    Komórki NK : 17% zapalenie zęba -> 10,5% po wyleczeniu
    Aktywność komórek NK: 26,9%
    KIR BX: bez 2DL2, 2DL5 gr.2, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 3DP1var
  • marti7 Autorytet
    Postów: 494 381

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julianne93 wrote:
    Trzymam kciuki i też czekam na wyniki bety 😱

    Trzymam kciuki również 🥰 o której wyniki?
    Ja chyba jakoś koło 14-15. Nie wiem jak ja wytrzymam 😃

  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 10 listopada 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzyzia wrote:
    No oczywiście. Generalnie chodzi mi o to, że to niekoniecznie musi wynikac ze złej woli czy tam niedouczenia lekarza, ale z faktu, że mógł widzieć już takie przypadki. A nie da się stwierdzić, czy dany pacjent nie będzie wyjątkiem, póki nie stanie się tym wyjątkiem. Nie wiem, czy rozumiesz, ci mam na myśli 🙈

    Tak, rozumiem. Sama pewnie w swojego kropka bym wierzyła do końca, przy słabych przyrostach. Ale zdawałabym sobie sprawę z tego, że może być różnie. I CHCIAŁABYM żeby lekarz mnie informował o tym, że sytuacja może skończyć się źle. Tzn w momencie kiedy bym nie była tego świadoma, a dzięki forum - jestem.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Przyrost z dziś nieprawidłowy - 55% wg kalkulatora.
    Wyniki - 856,5.
    Nie wiem kiedy lekarz do mnie oddzwoni. Jak Wy to widzicie?

    Krakowska, ja bym czekała dalej. Jeszcze jedna beta, albo USG. Cholera jasna.

    Makt lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti7 wrote:
    Dzień dobry! Melduję się, że wróciłam właśnie z bety - 10dpt dwudniowego zarodka. Raczej nastawiam się na zły wynik, żeby potem nie było wielkiego rozczarowania. Chociaż wiadomo, ze i tak będzie, nieważne jakbyśmy się na to nastawiły :(

    Ale widzę, ze dzisiaj piękny poranek tu na forum. Gratuluje dziewczyny! 🥰 Może i ja podtrzymam tę świetną passę. Przynajmniej mam taką nadzieje 🥺
    Czemu się nastawiasz na zły wynik? Dla bezpieczenstwa psychicznego?

  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska, a Ty wszystkie bety robisz w jednym labie? Bo raz piszesz o diagnostyce, raz o klinice - to jest jedno laboratorium?

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Robaczek Autorytet
    Postów: 1365 1775

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Krakowska, ja bym czekała dalej. Jeszcze jedna beta, albo USG. Cholera jasna.
    Też myślę, że musisz jeszcze poczekać.

    2016 29.08 - punkcja pobrano 15 komórek, 9 prawidłowych, zapodniono 6 i mamy 6 zarodków.
    03.09.2016 podano 2 zarodki trzydniowe i został z nami 1 - Natalka.
    Zostało 4 ❄❄❄❄ ( 2 trzydniowe i 2 blastki)
    2020 powrót po rodzeństwo - badania i leczenie gronkowca
    1.03.2021 criotransfer, podana blastka - nieudany.
    31.03.2021 crotransfer - kolejna blastka - nieudany
    Kwiecień- histeroskopia - wszystko ok
    31.05.2021 - criotranafer podany zarodek trzydniowy ( drugi hodowany do blastki i ponownie zamrozony)- nieudany
    02.07.2021 criotranasfer blastki
    07.07.2021 beta 22- 6 dpt.
    08.07.2021 beta 42- 7 dpt
    19.07.2021 beta 6842 - 17 dpt

    7470rjjgfwkskiid.png
  • lesna Autorytet
    Postów: 1423 1242

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich pozytywnych informacji i trzymam kciuki za transfery ✊
    Mam takie pytanie, co brałyście pomiędzy punkcją, a transferem poza kwasem foliowym?

    Dżuli lubi tę wiadomość

    imgage.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g
    36+3 2341g
    18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️
  • kwiatkibratki Ekspertka
    Postów: 212 281

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Przyrost z dziś nieprawidłowy - 55% wg kalkulatora.
    Wyniki - 856,5.
    Nie wiem kiedy lekarz do mnie oddzwoni. Jak Wy to widzicie?

    Kurczę dobijaj się do lekarza… albo do kliniki o pilny kontakt. Sama nie wiem co myśleć ale tez bym się denerwowała :(

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Staraniowo🙂 Autorytet
    Postów: 606 583

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesna wrote:
    Gratuluję wszystkich pozytywnych informacji i trzymam kciuki za transfery ✊
    Mam takie pytanie, co brałyście pomiędzy punkcją, a transferem poza kwasem foliowym?
    Leki z kliniki magnez wit D metylowane b12 i foliowy ananas

    lesna lubi tę wiadomość

    Starania od 05. 2018 👶
    Endometrioza3st -> lap 2021 lap 2023

    💉Badania 💉
    Amh 3,5–>3,3
    Hormony ok Kariotyp ok
    Kir BX brak ~>2DL2,2Dl5(gr2), 2DS2, 2DS3,2DS4norm ,3DP1var
    Mutacja MTHFR hetero.PAI - 1 hetero
    Wysokie Nk i cytokiny
    Allo Mlr 6%->po szczepieniach 67.7%
    ———————————————-
    IUI- 06.2021
    1 Ivf 09.2021
    -pobrano 9 komórek, - z 5komórek zapłodniło się 2 finalnie 1❄️ Kl 4.2.2
    3.11.2021 transfer🐣 9 dpt bhcg 29.4 12dpt bhcg 4,2 💔 CB
    2 Ivf 05.2022 5zarodkizdegenerowały
    3ivf 09.2023 4 zarodkizdegenerowały
    01.2023 Ivf KD Reprofit 6❄️
    29.03 transfer bhcg 2,8 💔
    27.07 transfer z ivig->7dpt-97bhcg-9dpt-350-12dpt-912 jest pęcherzyk
    23dpt jest ❤️
  • marti7 Autorytet
    Postów: 494 381

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Czemu się nastawiasz na zły wynik? Dla bezpieczenstwa psychicznego?
    Wiesz co, mam jakieś przeczucie, że zarodek mógł być słabej jakości 😞 Bo pozostałe trzy zapłodnione komórki nie wytrzymały do 5 doby. Wiec to moja jedyna szansa teraz. Skoro z tamtymi zarodkami było coś nie tak, to jakoś tak przypuszczam, ze z tym z transferu może być podobnie. Boje się tego rozczarowania trochę, no ale kto wie, może coś zaskoczy 🙏🏻😊

  • Dzyzia Autorytet
    Postów: 1454 1751

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Przyrost z dziś nieprawidłowy - 55% wg kalkulatora.
    Wyniki - 856,5.
    Nie wiem kiedy lekarz do mnie oddzwoni. Jak Wy to widzicie?
    Jeśli lekarz każe odstawić leki - odstawilabym leki.
    Jeśli każe brac dalej brałabym, ale USG jak najszybciej, zobaczyć, co tam się dzieje.
    Masz większe prawdopodobieństwo, że coś jest nie OK. Ale nie ma 100% pewności. Ja gdybym sama w takiej sytuacji odstawiła leki, jeszcze pewnie latami zastanawiałabym się, czy to nie błąd. Mam nadzieję, że lekarz znając Twoja historie będzie w stanie ocenić sytuację obiektywnie.

    AMH=0,83
    IVF - 2 blastki
    7 dpt - 16.8; 9 dpt - 23.4; 11 dpt - 27.1; 14 dpt - 123;
    17 dpt - 511; 22 dpt - 2400
    Córeczka urodzona 10/2019

    Ciąża pozamaciczna 02/2021

    09/2021 ciąża naturals
    Synek urodzony 6/2022

    05/2025 ciąża naturals

    preg.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 10 listopada 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Moja córeczka już na świecie, jednak sama wybrała sobie termin- urodziła się wczoraj🥰 3kg i ponad 50cm🥰 z om-37+5, z transferu 37+2.
    Nie powiem, że zapomniałam o wszystkim a nasza droga żeby ją mieć to nic- to było bardzo wiele i pamiętam każde badanie, iui, punkcję, transfery, niepowodzenia i trudne decyzje.
    Ale spotkał nas cud i w końcu jest z nami.
    I warto było podjąć walkę.


    Ps. Żeby nie było tak slodko- jak rana po CC ******* boli.🤭

    Niki, postaram się dziś opisać moją drogę na Twojego bloga🍀

    Gratulacje kochana! Cieszcie się sobą 🥰

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ