Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF Listopad 2021
Odpowiedz

IVF Listopad 2021

Oceń ten wątek:
  • Lenaa86 Autorytet
    Postów: 447 642

    Wysłany: 5 listopada 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzkoGorzko wrote:
    Nic jeszcze nie wiem. W poniedziałek maja dzwonić.

    Jak u Ciebie?

    U mnie kolejna porażka, dzisiaj pierwsza doba, tylko dwa się zapłodniły. Póki co to mój najgorszy wynik 😔

    35 l.
    Starania od 2017 r.
    Styczeń 2019 - histero
    Luty 2019 - cb 😔
    2 x IUI 👎
    1 IVF - 2 blastki, beta 0
    2 IVF - 0 blastek
    3 IVF - 2 blastki, cb
    Zmiana kliniki
    4 IVF - 🥰
  • _kosteczka_ Ekspertka
    Postów: 215 438

    Wysłany: 5 listopada 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki tsh i Ft4. TSH z wyniku 1,3 który miałam ponad dwa tygodnie temu spadł do 0,393 a ft4 wysokie 21,34 (norma do 24). Czyli wpadłam w nadczynność. I teraz tak. Biorę Euthyrox na zmianę 50 i 75. Zmniejszyć całkiem na 50? Czy na weekend np zostawić 75? Chyba całkiem zmniejszyć prawda?

    Oczywiście napisałam do dr ale nie wiem kiedy mi odpisze bo jest za granicą.



    2 IUI - nieudane
    cp (usunięty jeden jajowód)
    Laparoskopia i histeroskopia
    (usunięta przegroda macicy,
    sprawdzenie drugiego jajowodu -
    drożny)


    Start IVF

    07.2021r. - punkcja (❄️❄️❄️❄️❄️)
    08.2021r. - transfer odroczony (endometrium 7,5cm)

    20.09.2021r. - transfer

    8dpt - beta 35,760
    10dpt - beta 77,900 prog. 32,56
    12dpt - beta 221
    14dpt - beta 588,300
    16dpt - beta 1655 prog. 38,81
    17dpt - pęcherzyk ciążowy i
    żółtkowy
    29dpt - jest ❤️
    9t4d - mam już ponad 2cm, malutkie
    stópki i rączki 😍
    11t4d - 4,6cm ❤️


    14.03.2024 - transfer nieudany
    11.05.2024 - transfer nieudany
  • kwiatkibratki Ekspertka
    Postów: 212 281

    Wysłany: 5 listopada 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczorajsze nerwy niepotrzebne- wszystko ok, dzidzia ma 3 cm, zaczynam 10tc i czekam na prenatalne :) ! Uffff 🥰

    nick nieaktualny, Dżuli, Guniaczek, Pysiek12, ByA, OlaNova, Luusia, Black_Angel, Lil.ja, nick nieaktualny, Ewelka02, _kosteczka_, Juka2018_1, Alrauna1987, Provitamina, AnnaMD, MałaMi90, Pat87, Zielona87, Aneta8, Dzudi, karioka84, nick nieaktualny, Ania 181, Makt, Laura121, K91, Przylepka, Yoselyn82, nick nieaktualny, niesprawiedliwa, Krakowska, nieOna, Kasia2602, kalima, Gusiaczek, kamisia, pik86, kasiek2620, Wiosanna888, Rybka85, nick nieaktualny, Kasik809, Morwa lubią tę wiadomość

  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 5 listopada 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa86 wrote:
    U mnie kolejna porażka, dzisiaj pierwsza doba, tylko dwa się zapłodniły. Póki co to mój najgorszy wynik 😔
    To u mnie niewiele lepszy bo 3 zapłodnione.
    Ale ogólnie ile pobrali?

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 listopada 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o dopisanie
    PAULA24-GYNCENYRUM KRAKÓW- 29LAT-2IVF

    Juka2018_1, nick nieaktualny, Pat87, Makt, Laura121, Dżuli, nick nieaktualny, kalima, pik86, Wiosanna888, Rybka85, Morwa lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Provitamina Autorytet
    Postów: 683 1298

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa86 wrote:
    U mnie kolejna porażka, dzisiaj pierwsza doba, tylko dwa się zapłodniły. Póki co to mój najgorszy wynik 😔
    Nie załamuj się. Może się okazać że uzyskasz dwa piękne zarodki. Trzeba wierzyć do końca.
    Ku pokrzepieniu: u mnie były tylko dwie komórki, z tego tylko jedna zapłodniona. Do końca nie traciłam wiary. Dzis ten mały zarodeczek wygląda jak mały człowiek i noszę go pod ❤️
    Głową do góry. Być może to ta szczęśliwa procedura 👊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2021, 13:04

    Black_Angel, GorzkoGorzko, nick nieaktualny, Lenaa86, nick nieaktualny, Juka2018_1, nick nieaktualny, AnnaMD, nieOna, Kasia2602, kalima, Wiosanna888, Rybka85, nick nieaktualny, Morwa lubią tę wiadomość

    Starania od kwietnia 2020 roku
    👫 OBOJE 35+

    Prolaktyna: 23,34 ng/ml ✅
    AMH: 1,48 (norma 35 l.- 39 l. : 0,147 - 7,49 ng/ml)
    Testosteron wolny: 3,08 (0,10 - 6,30 pg/ml✅
    Androstendion: 3,29 (0,30 - 3,30 ng/ml✅
    Estradiol: 223,10 (21 - 312 pg/ml) ✅
    TSH: 0,708 (0,350 - 4,940)✅
    FT3: 4,15 pmol/l (2,63 - 5,70)
    FT4: 1,02 ng/dl (0,70 - 1,48)
    Anty TPO < 3,00 IU/ml (0,00 - 5,61)✅
    DHEA-SO4: 281,60 ✅
    FSH: 6,70 mIU/ml (3,03 - 8,08)
    LH: 4,65 mIU/ml (1,80 - 11,78)
    Drożność jajowodów ✅
    Histeroskopia - sierpień 2021r. - OK

    3 x IUI [IV, V, VI 2021r] - brak ciąży

    Sierpień 2021r. IN VITRO
    06.09.2021r. punkcja, pobrano 2 komórki, tylko jedna się zapłodniła - mąż: metoda selekcji plemników PICSI
    09.09.2021r. transfer 8aa + Ebryoglue
    11 dpt: Beta 467,87 / 13 dpt: Beta 953,59 / 15 dpt: Beta 1632,94 / 18 dpt: 3929,93
    Pierwsze USG: 4 październik 21r.: 25 dpt - jest serduszko.
    7470ugpj1funw5wd.png
  • Pat87 Autorytet
    Postów: 793 2739

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj kropek 4BB juz ze mną.
    Progesteron w normie, leków zmieniać nie muszę.
    Teraz szybkie frytki z Maca i do domu.
    17.11 beta🍀

    Guniaczek, nick nieaktualny, Alrauna1987, GorzkoGorzko, kamisia, kwiatkibratki, Zielona87, Pysiek12, Dzudi, Black_Angel, nick nieaktualny, MałaMi90, Lenaa86, Makt, ByA, Dżuli, Przylepka, Yoselyn82, nick nieaktualny, Juka2018_1, nick nieaktualny, AnnaMD, karioka84, OlaNova, Ewelka02, nieOna, Kasia2602, kalima, Gusiaczek, pik86, kasiek2620, Wiosanna888, Rybka85, nick nieaktualny, Kasik809, Morwa lubią tę wiadomość

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Gyncentrum/Bocian
    2020-2024 - 4IVF - 7 FET - 1 cb 💔.
    Genotyp hamujący KIR, NK 15%.
    Cross-match 50%➡️25%➡️6%, Allo-MLR 29%➡️0%
    Brak ❄️, decyzja o AZ
    2024 Angelius dr GM❤️🍀
    18.04.2024 - FET 8 - AZ(1) 💔
    28dpt(6tc)- puste jajo💔💔
    Zespół fosfolipidowy-ok, LCT 23% 👎
    23.09.2024 - FET 9 - AZ(2) 💔
    25.11.2024 - laparotomia - usunięcie mięśniaka
    14.04.2025 - FET 10 - AZ(3) 5AA💔
    Naturalls 🥹
    26.07 32dc⏸️ beta 1756,60
    7+1 1,07cm, jest 💓
    8+4 crl 2,20cm 💓
    10+4 crl 3,94cm 💓
    12+0 I prenatalne, wszystko ok ❤️
    15+4, FeliaTest, zdrowa 🩷
    20+4 II prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    31+0 III prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    23.03.2026 Liliana😍❤️🩷

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa86 wrote:
    U mnie kolejna porażka, dzisiaj pierwsza doba, tylko dwa się zapłodniły. Póki co to mój najgorszy wynik 😔

    W ogóle się nie przejmuj... Po mnie np. widać, że dużo zapłodnionych komórek nie przynosi specjalnego efektu.. Zapłodniło nam się 6 a do zagnieżdżenia doszło tylko raz. W dodatku miałam hodowle tylko do 2 doby i przy próbie podhodowania ostatniego zarodka do blastki, zatrzymał się na przełomie 4/5 doby...
    Także głowa do góry, nie ilość a jakość ✊ :)

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018_1 wrote:
    Ja mam jedno pytanie ;)
    Może kiedyś wam pisałam przy poprzednich transferach ze miałam skurcze w macicy


    Powiedz cie o co mogę się zapytać dr , odnośnie skurczy
    Może jakiś wlew czy lek ???

    Wlew z atosibanu i magnez po transferze :)

    Juka2018_1, Rybka85 lubią tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena to serio nie ma reguły.....

    Ja miałam 7 zarodków 4AA i 4AB z dwóch procedur, 6 już nie ma z nami.....zawsze beta 0

    Moja szwagierka chyba 4 procedury i raptem dwa zarodki klasy 3, jest już w 4 miesiacu ciąży, a ogólnie rzecz biorąc wydawało się, że oni mają dużo mneijsze szanse niż my....i co....życie jest przewrotne ;)

    Lenaa86 lubi tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Lekarz kazał zrobić w poniedziałek.

    Czy jest sens robić testy z moczu sobota-poniedziałek i jakie? Pinki?
    A może któraś z Was robiła na etapie 12-14 dpt i ma jeszcze zdjęcia?

    Tylko jak chcesz mieć na pamiątkę. Na tym etapie to już raczej nie będziesz widziała po kresce czy beta rośnie ;)

    Krakowska lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Lenaa86 Autorytet
    Postów: 447 642

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzkoGorzko wrote:
    To u mnie niewiele lepszy bo 3 zapłodnione.
    Ale ogólnie ile pobrali?

    11, ale tylko 4 były dojrzałe. Utwierdziłam się tylko, że problem jednak tkwi w moich komórkach i nie mam już na to wpływu 😐

    35 l.
    Starania od 2017 r.
    Styczeń 2019 - histero
    Luty 2019 - cb 😔
    2 x IUI 👎
    1 IVF - 2 blastki, beta 0
    2 IVF - 0 blastek
    3 IVF - 2 blastki, cb
    Zmiana kliniki
    4 IVF - 🥰
  • Lenaa86 Autorytet
    Postów: 447 642

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Provitamina wrote:
    Nie załamuj się. Może się okazać że uzyskasz dwa piękne zarodki. Trzeba wierzyć do końca.
    Ku pokrzepieniu: u mnie były tylko dwie komórki, z tego tylko jedna zapłodniona. Do końca nie traciłam wiary. Dzis ten mały zarodeczek wygląda jak mały człowiek i noszę go pod ❤️
    Głową do góry. Być może to ta szczęśliwa procedura 👊

    Dziękuję za dobre słowo 🥰

    35 l.
    Starania od 2017 r.
    Styczeń 2019 - histero
    Luty 2019 - cb 😔
    2 x IUI 👎
    1 IVF - 2 blastki, beta 0
    2 IVF - 0 blastek
    3 IVF - 2 blastki, cb
    Zmiana kliniki
    4 IVF - 🥰
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    Krakowska "weś" olej te testy sikane już :) tylko niepotrzebnie będziesz się schizować, szkoda nerwów :) gadaj z brzuszkiem, kreuj piękny rozwój malucha :)

    Mowe po ovitrelle odradzam testy sikane, ogólnie ja staję się ich przeciwniczką w wczesnych dniach, już chyba nigdy przed 10 dniem nie zorbię testu, to za dużo nerwów jak nie wychodzi, siedzisz jak na bombie zegarowej, z milionem myśli, że moze jeszcze się to pojawi....jak jest ciąża to super bo już wcześnie możesz się cieszyć, ale jak już n-ty raz jej nie ma to dni między pierwszym testem a weryfikacją ostateczną stają się koszmarkiem.....ja szczerze dziś odetchnęłam, jak zrobiłam sikany w 10 dpt i jest biel, a jak dostanę wyniki bety 0 to odetchnę na całego, że kończy się ten głupi stan zawieszenia i złudnych nadziei i można oczyścić duszę i ciało po lekach i stresach i zaczać nowy rozdział....

    O której będzie wynik?

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    O której będzie wynik?
    zwykle nie wcześniej niż 18

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _kosteczka_ wrote:
    Odebrałam wyniki tsh i Ft4. TSH z wyniku 1,3 który miałam ponad dwa tygodnie temu spadł do 0,393 a ft4 wysokie 21,34 (norma do 24). Czyli wpadłam w nadczynność. I teraz tak. Biorę Euthyrox na zmianę 50 i 75. Zmniejszyć całkiem na 50? Czy na weekend np zostawić 75? Chyba całkiem zmniejszyć prawda?

    Oczywiście napisałam do dr ale nie wiem kiedy mi odpisze bo jest za granicą.

    A norma tsh od ilu się zaczyna?
    Ja szczerze bym zostawiła bo za 2-3 tyg może się trochę podnieść :)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam przyrost bety. Po 48 h jest 4111. Przyrost 23%. Chyba już po wszystkim.

    Makt, Pat87, Juka2018_1, Kasia2602 lubią tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    Lena to serio nie ma reguły.....

    Ja miałam 7 zarodków 4AA i 4AB z dwóch procedur, 6 już nie ma z nami.....zawsze beta 0

    Moja szwagierka chyba 4 procedury i raptem dwa zarodki klasy 3, jest już w 4 miesiacu ciąży, a ogólnie rzecz biorąc wydawało się, że oni mają dużo mneijsze szanse niż my....i co....życie jest przewrotne ;)

    To prawda. My łączenie z 2 procedur mieliśmy 5 blastek i jedna morule, z czego 2 blastki były top quality - jedna to córka, a teraz druga ciąża już ze słabiutkiego na papierze zarodka. Wiec nigdy nie wiadomo

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    zwykle nie wcześniej niż 18

    To czekamy :)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 5 listopada 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Sprawdziłam przyrost bety. Po 48 h jest 4111. Przyrost 23%. Chyba już po wszystkim.

    Babo ale po co ty to sobie robisz? Teraz przyrost 66% ma być co 96h..

    Kate1811 lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ