X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6440 3624

    Wysłany: 26 lutego 2022, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spineczka wrote:
    Witajcie dziewczyny, napisze kilka slow od siebie po tym co mnie spotkało dlatego ze temat ten przwijał sie tutaj kilkukrotnie a mianowicie: przeciaganie przez lekarza na siłe przyjmowania lekow w sytuacji niejednoznacznej/nierokujacej czy beznadziejnej jak bylo w moim przypadku. W moim przypadku zakonczyło sie to tragicznie.

    Nie pisze tego żeby Was straszyc, musicie być świdome że zawsze moze pójśc cos nie tak...

    Ostatni raz opisywalam Wam moja wiyte w klinice w środe rano, pęcherzyk ciązowy byl w jamie macicy....ale był caly zniekształcony i splaszczony. Ja nie jestem lekarzem a dla mnie to byl straszny widok. Uważam (moje subiektywne zdanie) że juz wtedy powinnam dostac od lekarza instrukcje co sie bedzie dzialo i na co sie mam przygotować. Powinnam dostac skierowanie do szpitala na wypadek gdyby moj stan sie pogorszył i jechac natychmiast. Ale nie, ja dostala instrukcje lezeć i brac leki umowic sie na wyzyte za TYDZIEN (!)....
    Moj stan sie pogarszal, a krwawienie zamiast słabnąć nasilało sie...
    W czwartek rano znowu dzwonilam do GC ze chce przyjechac na pilną wizyte. Panie na recepcji byly juz poirytowane ze znowu dzwonie....przeciez dopiero bylam na wyzycie we wtorek i w srode. Jest czwartek a ja znowu dzwonie....Wywalczylam teleporade: ustalilismy ze w piatek zrobie bete jesli jest spadajaca odstawiam leki jesli rokujaca mam przyjechac w sobote poza koleka na wizyte...

    W czwartek wieczorem zaczęłam sie juz zle czuć, mialam silne bole brzucha. Udalo mi sie zasnac na chwile. Przed polnoca poszlam do lazienki i tyle pamietam...ocknelam sie na podlodze w kałuzy krwi niewiem ile leżalam. Udało mi sie dobudzic narzeczonego, przybiegl do łazienki i byl przerazony moim widokiem bo rozbiłam glowę. Dostalam strasznego krwotoku, zaczely mi dretwiec konczyny i oblewac mnie zimne poty zaczęlam serio obawiac sie o swoje zycie. Prawdopodobnie mialam zapaść. Pojechalismy na pogotowie, zostawili mnie w szptilamu od razu pod kroplowkami i farmakologicznie pobowali wywolac poronienie tego co ja na sile probowalam zatrzymac lekami...

    W piatek wieczorem, czyli wczoraj udalo mi sie opuscic szpital choc do ostatniej chwii nie byl to pewne (czy nie bedzie konieczny zabieg)....

    Wydaje mi sie że od wtorku mineła wieczność!

    Życze Wam wszystkim powodzenia i trzymam mocno kciuki za Was, jak musze troche ochłonąć przed kolejna procedura!

    Spineczko, prawie się popłakałam;-( Żadne słowa nie będą dla Ciebie otucha, ale .... trzymaj się:-*

  • 19Malina19 Koleżanka
    Postów: 39 60

    Wysłany: 26 lutego 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asante wrote:
    Ja miałam podejrzenie polipów, które wyszły na USG przed transferem.. też byłam w szoku, bo wcześniej miałam mnóstwo USG i ich nie było.. lekarz kazał zrobić USG na początku cyklu, żeby sprawdzić czy to na pewno polipy.. już ich nie było, więc wytłumaczył mi, że to nie były polipy.. i znów mogę się przygotować do transferu, także (póki co) odwlekł się tylko o trzy tygodnie.

    Wiem, że to bardzo niefajne jak coś tak wyskakuje i się odwleka, ale zobaczysz, szybko zleci, jesteś już blisko! ❤️

    Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa otuchy❤️ Przespałam wczorajszy dzień i całą noc i czuje się troszkę lepiej. Idę jeszcze dzisiaj na USG do mojej gin ( nie z kliniki), żeby na spokojnie wypytać i porozmawiać bo wczoraj przez tą wiadomość straciłam głowę, popłakałam się i nie porozmawiałam za wiele z lekarzem

    spineczka, Asante lubią tę wiadomość

    Starania od 2019
    2 x IUI❌ (lemetta, ovitrelle)
    I procedura IVF 02.2022(bemfola 150)
    25.02. Punkcja (uzyskano 8 komórek, 6 udało się zapłodnić✊🏼)
    Polip w trzonie macicy, transfer odroczony😞
    Histeroskopia 23.03
    Transfer 5 dniowej blastki 4AA 27.04✊🏼
    7dpt beta 95
    9dpt beta 212
    15dpt beta 1512
    19dpt beta 4225 widać pęcherzyk ciążowy z żółtkowym, a nad nim krwiak
    26dpt jest bijące ❤️ Krwiak nadal się utrzymuje
    17 tc będzie synuś😊
  • 19Malina19 Koleżanka
    Postów: 39 60

    Wysłany: 26 lutego 2022, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Miałam w Artvimedzie, bez narkozy, tylko ze znieczuleniem miejscowym (jakiś żel).
    Nic nie bolało.

    A mi powiedzieli w Gyncentrum, że robią w znieczuleniu ogólnym. Zastanawam się jeszcze, czemu nie mogli mi tego usunąć od razu po punkcji, jak byłam już uśpiona

    Starania od 2019
    2 x IUI❌ (lemetta, ovitrelle)
    I procedura IVF 02.2022(bemfola 150)
    25.02. Punkcja (uzyskano 8 komórek, 6 udało się zapłodnić✊🏼)
    Polip w trzonie macicy, transfer odroczony😞
    Histeroskopia 23.03
    Transfer 5 dniowej blastki 4AA 27.04✊🏼
    7dpt beta 95
    9dpt beta 212
    15dpt beta 1512
    19dpt beta 4225 widać pęcherzyk ciążowy z żółtkowym, a nad nim krwiak
    26dpt jest bijące ❤️ Krwiak nadal się utrzymuje
    17 tc będzie synuś😊
  • Sherlook Autorytet
    Postów: 589 783

    Wysłany: 26 lutego 2022, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spineczka wrote:
    Witajcie dziewczyny, napisze kilka slow od siebie po tym co mnie spotkało dlatego ze temat ten przwijał sie tutaj kilkukrotnie a mianowicie: przeciaganie przez lekarza na siłe przyjmowania lekow w sytuacji niejednoznacznej/nierokujacej czy beznadziejnej jak bylo w moim przypadku. W moim przypadku zakonczyło sie to tragicznie.

    Nie pisze tego żeby Was straszyc, musicie być świdome że zawsze moze pójśc cos nie tak...

    Ostatni raz opisywalam Wam moja wiyte w klinice w środe rano, pęcherzyk ciązowy byl w jamie macicy....ale był caly zniekształcony i splaszczony. Ja nie jestem lekarzem a dla mnie to byl straszny widok. Uważam (moje subiektywne zdanie) że juz wtedy powinnam dostac od lekarza instrukcje co sie bedzie dzialo i na co sie mam przygotować. Powinnam dostac skierowanie do szpitala na wypadek gdyby moj stan sie pogorszył i jechac natychmiast. Ale nie, ja dostala instrukcje lezeć i brac leki umowic sie na wyzyte za TYDZIEN (!)....
    Moj stan sie pogarszal, a krwawienie zamiast słabnąć nasilało sie...
    W czwartek rano znowu dzwonilam do GC ze chce przyjechac na pilną wizyte. Panie na recepcji byly juz poirytowane ze znowu dzwonie....przeciez dopiero bylam na wyzycie we wtorek i w srode. Jest czwartek a ja znowu dzwonie....Wywalczylam teleporade: ustalilismy ze w piatek zrobie bete jesli jest spadajaca odstawiam leki jesli rokujaca mam przyjechac w sobote poza koleka na wizyte...

    W czwartek wieczorem zaczęłam sie juz zle czuć, mialam silne bole brzucha. Udalo mi sie zasnac na chwile. Przed polnoca poszlam do lazienki i tyle pamietam...ocknelam sie na podlodze w kałuzy krwi niewiem ile leżalam. Udało mi sie dobudzic narzeczonego, przybiegl do łazienki i byl przerazony moim widokiem bo rozbiłam glowę. Dostalam strasznego krwotoku, zaczely mi dretwiec konczyny i oblewac mnie zimne poty zaczęlam serio obawiac sie o swoje zycie. Prawdopodobnie mialam zapaść. Pojechalismy na pogotowie, zostawili mnie w szptilamu od razu pod kroplowkami i farmakologicznie pobowali wywolac poronienie tego co ja na sile probowalam zatrzymac lekami...(edit: w tym momencie byla juz tylko struktura po zapadnietym pecherzyku)

    W piatek wieczorem, czyli wczoraj udalo mi sie opuscic szpital choc do ostatniej chwii nie byl to pewne (czy nie bedzie konieczny zabieg)....

    Wydaje mi sie że od wtorku mineła wieczność!

    Życze Wam wszystkim powodzenia i trzymam mocno kciuki za Was, jak musze troche ochłonąć przed kolejna procedura!
    Straszne jest to co piszesz. Aż się popłakałam.

    3Edmp2.png

    👩‍🦰36 👨‍🦱37

    Starania od 2019 roku.

    On:
    - morfologia 0%-2%, ruch postępowy szybki 0%, ruch postępowy 11%, żywotność 58%
    - insulinooporość.

    Ona:
    - AMH - 4.65
    - hormony - ok!
    - hiperinsulinemia
    - anty tpo⬆️, anty tg⬆️, euthyrox 25

    3.12.2021 - 1 icsi
    💉Bemfola 150, Orgalutran 0.25, Gonapeptyl
    15.12.2021 - punkcja 18 komórek, zapłodnionych 10✊✊
    2x 2AB, 2x1AB✊✊

    18.02.2022 - Transfer 2AB - cykl naturalny - luteina, encorton i acesan💕
    6dpt beta 11.11, proge 35;
    8dpt beta 30.55 prog 42;
    10 dpt beta 67.74 prog 59;
    12 dpt beta 213.99 prog 45 (leki wzięte rano, badanie wieczorem)
    19 dpt beta 2205.5 prog 38.9 ( leki rano, badanie po 10h)
    28 dpt jest 💜 🥰🥰🥰
    06.05.2022 usg prenatalne ✔️✔️
    09.05.2022 nifty pro!! Zdrowy chłopak ❤️❤️❤️👶
    Zostały 3 ❄️❄️❄️
    💕Nadzieja umiera ostatnia 💕
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2007 5614

    Wysłany: 26 lutego 2022, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień mam nadzieję dobry 😘
    Wczoraj miałam punkcję z małymi przygodami 😬, ale już jestem w domku i się wyleguję bo jeszcze nie czuję się najlepiej, bardzo chcę wierzyć, że było warto i choć jedna z tych 6 pobranych komórek to będzie moje ukochane dziecko 🙏💖🍀

    19Malina19, Rossetia, Ezola lubią tę wiadomość

    Lat 39
    Starania od 2012
    AMH-5,23/Badania wzorowe, rurki drożne, plemniki są;) cykle i owulki jak w zegarku, więc o co do.. chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF 02.2022 P.krótki
    25.02(12dc)punkcja(12p./7pobrano/6kom.zapł./2blastki z 5 doby❄️❄️2AB)
    24.03(16dc)-FET/c.sztuczny/embryoglue + AH
    Ciąża bezzarodkowa💔-poronienie niezupełne/12.05-zabieg😟
    10.08(18dc)-FET/c.nat/embryoglue🙏-Null😓
    IVF II P. krótki
    16.09(2dc)-start-28.09(14dc)-punkcja(15p./ estradiol >5000/pobrano 2 kom🤷‍♀️🤯😥/ 1 jedyny blastek-ocalały
    ❄️421 😍... czeka🍍💖🍀
    ... i się doczekał ;) 04.03.23 FET/c.nat./embryoglue + AH
    Betka: 5dpt-24,34/7dpt-101,02/9dpt-246,96/11dpt-495,07/13dpt-1235,84/16dpt-5851,83/20dpt-20394,85
    16.03(16dpt)-jest pęcherzyk
    27.03(23dpt)-jest serduszko❤️

    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4368

    Wysłany: 26 lutego 2022, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spineczko, współczuję.
    Nie umiem skomentować, czuję się bezradna, gdy próbuję choć tutaj przestrzec niektóre dziewczyny jestem atakowana, jest duży nacisk (nie tylko lekarski) by brać leki do oporu. A to ma częściej gorsze konsekwencje niż zaprzestanie.

    Ja dziś mam prawdopodobnie ostatnie USG przed transferem. Według moich wyliczeń bazujących na ostatnim przyroście endometrium na dziś powinno być 10 i już powinien być włączony progesteron.
    Wszystkim życzę udanych transferów i pięknych, wysokich bet.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2022, 09:06

    Sherlook, Paulina12345, Rossetia, Zielona@, Cytrynka 123, dustofstars, stara Staraczka, Moniek330, L.aura, Hiszpaneczka, Ezola, Misia90 lubią tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1955 1896

    Wysłany: 26 lutego 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spineczka wrote:
    Witajcie dziewczyny, napisze kilka slow od siebie po tym co mnie spotkało dlatego ze temat ten przwijał sie tutaj kilkukrotnie a mianowicie: przeciaganie przez lekarza na siłe przyjmowania lekow w sytuacji niejednoznacznej/nierokujacej czy beznadziejnej jak bylo w moim przypadku. W moim przypadku zakonczyło sie to tragicznie.

    Nie pisze tego żeby Was straszyc, musicie być świdome że zawsze moze pójśc cos nie tak...

    Ostatni raz opisywalam Wam moja wiyte w klinice w środe rano, pęcherzyk ciązowy byl w jamie macicy....ale był caly zniekształcony i splaszczony. Ja nie jestem lekarzem a dla mnie to byl straszny widok. Uważam (moje subiektywne zdanie) że juz wtedy powinnam dostac od lekarza instrukcje co sie bedzie dzialo i na co sie mam przygotować. Powinnam dostac skierowanie do szpitala na wypadek gdyby moj stan sie pogorszył i jechac natychmiast. Ale nie, ja dostala instrukcje lezeć i brac leki umowic sie na wyzyte za TYDZIEN (!)....
    Moj stan sie pogarszal, a krwawienie zamiast słabnąć nasilało sie...
    W czwartek rano znowu dzwonilam do GC ze chce przyjechac na pilną wizyte. Panie na recepcji byly juz poirytowane ze znowu dzwonie....przeciez dopiero bylam na wyzycie we wtorek i w srode. Jest czwartek a ja znowu dzwonie....Wywalczylam teleporade: ustalilismy ze w piatek zrobie bete jesli jest spadajaca odstawiam leki jesli rokujaca mam przyjechac w sobote poza koleka na wizyte...

    W czwartek wieczorem zaczęłam sie juz zle czuć, mialam silne bole brzucha. Udalo mi sie zasnac na chwile. Przed polnoca poszlam do lazienki i tyle pamietam...ocknelam sie na podlodze w kałuzy krwi niewiem ile leżalam. Udało mi sie dobudzic narzeczonego, przybiegl do łazienki i byl przerazony moim widokiem bo rozbiłam glowę. Dostalam strasznego krwotoku, zaczely mi dretwiec konczyny i oblewac mnie zimne poty zaczęlam serio obawiac sie o swoje zycie. Prawdopodobnie mialam zapaść. Pojechalismy na pogotowie, zostawili mnie w szptilamu od razu pod kroplowkami i farmakologicznie pobowali wywolac poronienie tego co ja na sile probowalam zatrzymac lekami...(edit: w tym momencie byla juz tylko struktura po zapadnietym pecherzyku)

    W piatek wieczorem, czyli wczoraj udalo mi sie opuscic szpital choc do ostatniej chwii nie byl to pewne (czy nie bedzie konieczny zabieg)....

    Wydaje mi sie że od wtorku mineła wieczność!

    Życze Wam wszystkim powodzenia i trzymam mocno kciuki za Was, jak musze troche ochłonąć przed kolejna procedura!
    Bardzo mi przykro😔 Jestem przerażona tym co napisałaś, sama czekam na poronienie. Leki odstawiłam już 2 tygodnie temu, od 3 tygodni wiem ze ta ciąża nie rokuje bo za wolno rośnie beta, ale oba pecherzyki mimo ze za wolno to rosną i lekarz każe co tydz przychodzić na usg i sprawdza. Mówi ze w szpitalu n tym etapie nic nie zrobią jak coś się rozwija. Jest to 8 tc a nie widać zarodków, tylko rosną pecherzyki

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2007 5614

    Wysłany: 26 lutego 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spineczko nie mam słów na to co Cię spotkało 😥 bardzo współczuję oraz życzę dużo siły i nadziei ❤️

    Lat 39
    Starania od 2012
    AMH-5,23/Badania wzorowe, rurki drożne, plemniki są;) cykle i owulki jak w zegarku, więc o co do.. chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF 02.2022 P.krótki
    25.02(12dc)punkcja(12p./7pobrano/6kom.zapł./2blastki z 5 doby❄️❄️2AB)
    24.03(16dc)-FET/c.sztuczny/embryoglue + AH
    Ciąża bezzarodkowa💔-poronienie niezupełne/12.05-zabieg😟
    10.08(18dc)-FET/c.nat/embryoglue🙏-Null😓
    IVF II P. krótki
    16.09(2dc)-start-28.09(14dc)-punkcja(15p./ estradiol >5000/pobrano 2 kom🤷‍♀️🤯😥/ 1 jedyny blastek-ocalały
    ❄️421 😍... czeka🍍💖🍀
    ... i się doczekał ;) 04.03.23 FET/c.nat./embryoglue + AH
    Betka: 5dpt-24,34/7dpt-101,02/9dpt-246,96/11dpt-495,07/13dpt-1235,84/16dpt-5851,83/20dpt-20394,85
    16.03(16dpt)-jest pęcherzyk
    27.03(23dpt)-jest serduszko❤️

    age.png
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6440 3624

    Wysłany: 26 lutego 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Bardzo mi przykro😔 Jestem przerażona tym co napisałaś, sama czekam na poronienie. Leki odstawiłam już 2 tygodnie temu, od 3 tygodni wiem ze ta ciąża nie rokuje bo za wolno rośnie beta, ale oba pecherzyki mimo ze za wolno to rosną i lekarz każe co tydz przychodzić na usg i sprawdza. Mówi ze w szpitalu n tym etapie nic nie zrobią jak coś się rozwija. Jest to 8 tc a nie widać zarodków, tylko rosną pecherzyki

    Współczuję:-(

  • 19Malina19 Koleżanka
    Postów: 39 60

    Wysłany: 26 lutego 2022, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Dzień mam nadzieję dobry 😘
    Wczoraj miałam punkcję z małymi przygodami 😬, ale już jestem w domku i się wyleguję bo jeszcze nie czuję się najlepiej, bardzo chcę wierzyć, że było warto i choć jedna z tych 6 pobranych komórek to będzie moje ukochane dziecko 🙏💖🍀
    Ja też miałam wczoraj punkcję i chociaż nie mogę mieć transferu w tym cylku, to mam nadzieję, że chociaż uda się zapłodnić jak najwięcej komórek🙏🏽
    Będziesz czekać na tel czy sama dzwonić do laboratorium i pytać o postępy?🙂

    Starania od 2019
    2 x IUI❌ (lemetta, ovitrelle)
    I procedura IVF 02.2022(bemfola 150)
    25.02. Punkcja (uzyskano 8 komórek, 6 udało się zapłodnić✊🏼)
    Polip w trzonie macicy, transfer odroczony😞
    Histeroskopia 23.03
    Transfer 5 dniowej blastki 4AA 27.04✊🏼
    7dpt beta 95
    9dpt beta 212
    15dpt beta 1512
    19dpt beta 4225 widać pęcherzyk ciążowy z żółtkowym, a nad nim krwiak
    26dpt jest bijące ❤️ Krwiak nadal się utrzymuje
    17 tc będzie synuś😊
  • Stolnica Ekspertka
    Postów: 200 484

    Wysłany: 26 lutego 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny druga weryfikacja 5dpt
    Beta 8,2
    Estradiol 2200
    Progesteron 18,51

    Mówcie piszcie, ja na przemian płacze myśle i czekam na telefon od lekarza. Ściskam ❤️

    Sherlook, Paulina12345, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    Marzec 2016- Ivf Invicta Warszawa -transfer 2 zarodków- ❤️synek
    Kwiecień 2017-❄️Transfer-brak ciąży

    Luty 2022
    21.02.2022 transfer 5 dniowej blastocysty
    3dpt - beta 1,1
    5dpt- beta 8,2
    8dpt - beta 66,6
    10dpt- beta 116,8
    16dpt - beta 2,1

    29.03.2022 transfer ❄️
    3dpt - beta <0,1
    6dpt- beta 28.4
    10dpt-beta 261,9
    13dpt -beta 1370
    17dpt-beta 5833
    Jest pęcherzyk
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 26 lutego 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,
    Spineczka współczuję Ci przeżyć i traumy... 😕

    Krakowska czyli niebawem transfer ✊

    Ja mam wizytę we wtorek, zobaczymy jak tam endometrium, liczę że będzie ok i w kolejnym tygodniu będzie transfer... Zaczynam mieć lekkiego stresa

    Sherlook, Cytrynka 123, Krakowska, I am waiting for a miracle, Juka2018_1 lubią tę wiadomość

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • wombi Autorytet
    Postów: 4726 4444

    Wysłany: 26 lutego 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spineczka bardzo mi przykro ze musiałaś to wszystko przejść.
    Ja akurat tez jestem za tym żeby nie przeciągać niektórych rzeczy w nieskończoność bo może się wykończyć psychicznie.

    Dziewczyny nie pojechałam na betę bo musiałam się w końcu trochę wyspać. Zrobię w poniedziałek. Dzisiaj nasikałem na test i kreska jest ciemniejsza niż kontrolna. Poza tym czekanie na wynik bety mnie strasznie stresuje 🙈

    Cytrynka 123, Sherlook, kid_aa, Hiszpaneczka, Krakowska, Bella93 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    07.2024 FET :( 5bb
    09.2024 FET ????
  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4177 3652

    Wysłany: 26 lutego 2022, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spineczka, Boże jestem przerażona tym co napisałaś 😭 cholernie mi przykro, że Cię to spotkało, to musiało być straszne, trzymaj się Kochana ❤️

    Stolnica, beta obiecująca a powiedz mi robiłaś test dzisiaj ?

    Starania od 01.2020
    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04.22 Clostilbegyt+Pentohexal ➡30.06 JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉7.10.21 punkcja, 0❄️
    💉29.12.21 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔21.02 Transfer 4AA
    💉5.04.22 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud! 06.2022 💕
    10.06 29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    2.07 jest serduszko 💗
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d 11.02.2023 jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
    age.png
  • Stolnica Ekspertka
    Postów: 200 484

    Wysłany: 26 lutego 2022, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    Spineczka, Boże jestem przerażona tym co napisałaś 😭 cholernie mi przykro, że Cię to spotkało, to musiało być straszne, trzymaj się Kochana ❤️

    Stolnica, beta obiecująca a powiedz mi robiłaś test dzisiaj ?

    Dzisiaj nie robiłam testu.

    Spineczka, ciężko cokolwiek napisać:( Oby ta trauma która przeżyłaś tylko Cię wzmocniła. ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2022, 10:00

    Marzec 2016- Ivf Invicta Warszawa -transfer 2 zarodków- ❤️synek
    Kwiecień 2017-❄️Transfer-brak ciąży

    Luty 2022
    21.02.2022 transfer 5 dniowej blastocysty
    3dpt - beta 1,1
    5dpt- beta 8,2
    8dpt - beta 66,6
    10dpt- beta 116,8
    16dpt - beta 2,1

    29.03.2022 transfer ❄️
    3dpt - beta <0,1
    6dpt- beta 28.4
    10dpt-beta 261,9
    13dpt -beta 1370
    17dpt-beta 5833
    Jest pęcherzyk
  • mashimo Autorytet
    Postów: 403 559

    Wysłany: 26 lutego 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Spineczko ♥️

    Bardzo mi przykro.
    Zapewne żadne słowa nie będą na tyle pomocne, aby Cię pocieszyć ...
    Będę trzymać za Ciebie kciuki i bardzo mocno w Ciebie wierzę, bo jesteś silna kobietą.
    Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, a na ten czas spokoju i odnalezienie ukojenia ♥️


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2022, 10:12

    Stolnica lubi tę wiadomość


    Starania od 11.2017
    👱‍♀️'88
    Komórki NK 17%
    Kariotyp ✅
    👱‍♂️'87
    Kariotyp ✅

    Gyncentrum od 11.2018 .
    2019 - 1 x IUI ❌
    2020 - 2 x IUI ❌
    08.2021 - I IVF (1 ❄️) Beta 0 ❌
    11.2021 - II punkcja ➡️ MSOME+FertilChip, EmbryoGen + PGT-A.
    6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    4 prawidłowe ❄️❄️❄️❄️ po PGT-A
    12.02.2022: KET
    9dpt- beta 96,91
    11dpt- beta 285,5
    13dpt- beta 812,07
    16 dpt- beta 3906,4
    19 dpt- I USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy
    30 dpt (6t6d) jest ♥️ i 👶 9 mm
    37 dpt (7t6d) 👶 1,64 cm
  • Guem Autorytet
    Postów: 549 364

    Wysłany: 26 lutego 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dołączam do wątku jeszcze w lutym bo w końcu udało mi się rozpocząć, ruszam z długim protokołem (choć właściwie tabletki anty zaczęłam już w grudniu kiedy miało się wszystko zacząć, niestety od tego czasu przeszłam dwa razy covid plus zmiana lekarza wszystko wydłużyła ale mam nadzieję że już teraz będzie dobrze). Mam bardzo niskie amh plus zaawansowaną endometriozę więc realnie patrząc moje szanse na własne jajka są niewielkie ale jak nie spróbuję to zawsze będę się zastanawiać czy by się udało. Od jakiegoś czasu biorę wszystkie suple z pierwszej strony plus jeszcze kilka witamin bo wiem że na ilość nie mam wpływu to chociaż może na jakość odrobinę mogę zadziałać. I tu mam pytanie, wczoraj skończyłam antykoncepcje i dostałam zastrzyk reseligo, za dwa tygodnie start ze stymulacja czy nadal mogę brać wszystkie te suplementy czy coś może zaburzać i powinnam odstawić?

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Papatkiiii Autorytet
    Postów: 889 902

    Wysłany: 26 lutego 2022, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze mają znieczulice na to co czują kobiety w ciężkich sytuacjach , dla niektórych liczy się tylko pieniądz i budowanie statystyk ..
    Nie interesuje ich , że przeciąganie sytuacji i branie leków działa źle na psychikę ale i również jest zagrożeniem dla życia 😭😭

    Wierzę, że wszystko będzie dobrze i całym sercem jestem przy wszystkich kobietkach w trudnych chwilach ❤żadne słowa i czyny nie są w stanie zaspokoić bólu i rozgoryczenia :-(
    Życzę dużo wytrwałości, zdrowia, pomyślności ❤
    Spineczko jesteś silna ..Przeszłaś dużo:(
    Wierzę w Ciebie i Wierzę, że spełni się Twoje marzenie i wszystko będzie dobrze .
    Całym sercem jestem z Toba ❤❤❤

    Krakowska lubi tę wiadomość

    👩 '94 / IO,hiperprolaktynemia,jajowod niedrożny/
    👨 '93 wszystko ok 👍
    👱‍♀️ '13 naturalsik
    I stymulacja pazdziernik 2021
    💉 Gonal 150 , Mensinorm,Fostimon , Encorton .
    🥚 - 6 . Wszystkie zdegradowały , transfer sie nie odbył 😪
    II stymulacja grudzień 2021
    💉 Gonal 150 , Mensinorm, Fostimon, Encorton .
    🥚 10 zapłodnionych
    3 x 4AA❄️❄️❄️

    18.02.22 transfer ❄️(Acard,Encorton,Utrogestan,Neoparin )

    5dpt cień ⏸️6dpt beta5.75 prog. 14.79.8 dpt beta 6.84
    (inne labo) .Prog 11.10dpt 5.54 biochem:-(

    21.04. transfer ❄️
    5dpt cień ⏸️
    Beta 5dpt 1.25
    Beta 6dpt 0.44

    11.01.23 transfer 😍😍
    4dpt ⏸️
    5dpt beta 23,09 mIU/ml , progesteron 8,39 ng/ml.
    7dpt beta 72,25 mIU/ml , Progesteron 29,92 ng/ml
    12dpt beta 798,3 mIU/ml ,progesteron 12,27 ng/ml
    27dpt mamy ❤️


    preg.png
  • Apka Autorytet
    Postów: 475 603

    Wysłany: 26 lutego 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie:
    7dpt beta 51.19, prog 32
    9dpt (dziś) beta 115.9, prog 40 🙏🤞🍀💚

    Następna beta 13 dpt, osiwieje do tego czasu ;)

    L.aura, kid_aa, Cytrynka 123, Stolnica, Sherlook, Hiszpaneczka, mashimo, karioka84, wombi, MałaMi90, Ewelka02, Rossetia, I am waiting for a miracle, Misia90 lubią tę wiadomość

    2021: 2x IUI - nieudane :(
    ________________________________________
    12.2021 ICSI -> 1 zarodeczek 5.1.1
    17.02.2022 FET; cykl naturalny
    23.02 6dpt: beta 23.07; prog 14.60
    24.02 7dpt: beta 51.19; prog 32.35
    26.02 9 dpt: beta 115.9; prog 40.72
    02.03 beta 824.3; prog 33.54
    Pierwsze USG 14.03 6w1d CRL 0.57 cm i <3 bije
    27.10.2022 urodził sie zdrowy Synek 💙
    _______________________________________
    Wrzesien 2023 -wracamy po rodzeństwo, II procedura, 07.09 punkcja
    30.01.2024 FET cykl naturalny zarodek 3.1.1
    6dpt beta 49.83
    8dpt beta 122
    10 dpt beta 345.18
    13 dpt beta 1385.65
    17 dpt beta 7032.83

    12t1dc usg 1trym, ryzyka niskie, dziewczynka?
    19t6dc USG 2trym, 334g córeczki
    29t4dc USG 3 trym, 1510g naszej dziewczynki


    age.png


    preg.png
    Drugi Bobasek w drodze
  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2549 3221

    Wysłany: 26 lutego 2022, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spineczko! Bardzo, bardzo Wam współczuje. Przeszliście prawdziwy koszmar. 😔
    Trzymajcie się!

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ