Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn którym powiodło się inf, czy po swoich doświadczeniach zdecydujecie się na kolejne dziecko i inf?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10543 7267

    Wysłany: 7 marca 2022, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka30 wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn którym powiodło się inf, czy po swoich doświadczeniach zdecydujecie się na kolejne dziecko i inf?
    Tutaj masz trzy wątki z fioletowej, gdzie są dziewczyny w kolejnych ciążach po IVF:
    Ogólny - https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciaza-po-ivf-rodzimy-w-2022,22933,76.html
    Dziewczyny z kliniki MedArt - https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/medart-w-ciazy,19883,336.html
    I z Provity - https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/angeliusowe-mamy-zbiorczy-wate-kdla-kobiet-w-ciazy-i-po-porodzie,19106,209.html
    Myślę, że tam szybciej Ci odpowiedzą🙂

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • maaarczak.09 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 17 marca 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Powiedzcie mi, czy takie ciągnięcie przy wstaniu z łóżka lub po gwałtownej zmianie pozycji w prawej pachwinie, promieniuje mi to na podbrzusze i trwa dosłownie z 15 sekund jest normalne? Jestem w 4 tygodniu, do lekarza idę za tydzień dopiero i troszkę się boję, to moja pierwsza ciąża. Poza tym nic innego mi się nie dzieje

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4572 5038

    Wysłany: 20 marca 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przepraszam, że tak się wepchałam 🤭
    Szukam Krakowskiej? Podobna masz neoparin na sprzedaż ?
    Jeśli to czytasz i jeszcze masz, akceptuj proszę zaproszenie i odezwij się na priv.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 27 marca 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

‹‹ 278 279 280 281 282
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ