X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2022, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    Szczerze? 3 lekarz mówi mi to samo.
    Niesamowite. A sama zamierzasz coś szukać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2022, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    U mnie ewentualnie mozna sprobowac na cyklu sztucznym, ale to trochę bez sensu skoro implementacja była na naturalnym 🤷🏻‍♀️ no nic, w kolejnym cyklu podejdziemy do transferu i zobaczymy. Trochę stresów związanych z przeprowadzka nam odeszło, więc może i w głowie inaczej będzie i może to też 'zwiekszy szanse'
    Myślę że takie gadanie o głowie to jednak gadanie. Zrobisz jak uważasz. Ale biopsja by nie zaszkodziła na pewno. Ja bym po dwóch cb nie szła w ciemno. Mnie jedna tyle kosztowała emocji że teraz szukam. I co gorsza znajduje.

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 7 lutego 2022, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Myślę że takie gadanie o głowie to jednak gadanie. Zrobisz jak uważasz. Ale biopsja by nie zaszkodziła na pewno. Ja bym po dwóch cb nie szła w ciemno. Mnie jedna tyle kosztowała emocji że teraz szukam. I co gorsza znajduje.
    Dokładnie.. ja 3/4 badań wyżej zrobiłam sama. I wyszło co wyszło. Na szczęście ogromną większość zrobiłam jeszcze przed ivf. Pomiędzy 2 a 3 procedura właściwie tylko Kiry i allo plus dokładniejsze badania męża. I tu ma szczęście nic nie wyszło. Moim zdaniem do tak obciążającej procedury trzeba podejść jak najlepiej przygotowanym.. niestety wielu lekarzy zaczyna drążyć temat dopiero po kilku niepowodzeniach. A dla nas to kolejne traumy i morza wylanych łez których można by uniknąć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 23:26

    paprotka17, Krakowska lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2022, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLuny wrote:
    A ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że przed przystąpieniem do IVF każda para powinna obowiązkowo przejść szkolenie o całej procedurze zapłodnienia pozaustrojowego i dopiero wtedy zdecydować czy chęć iść tą drogą.
    Jasne, najlepiej z księdzem, co? I obowiązkowo po każdym oddaniu nasienia spowiedź. Myślę, że życie tutaj dziewczynom daje wystarczające szkolenie. Może zostańmy jednak na etapie doradzania w badaniach. To nie jest forum o moralności.

    zbik lubi tę wiadomość

  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2372 3888

    Wysłany: 7 lutego 2022, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego szczerze polecam swoją klinikę bo ze wszystkich badań , które wymieniła Bocianiątko nie ruszyłam tylko immunologii , a resztę miałam robioną zanim podeszłam do inseminacji.
    Tym bardziej przed tak obciążającą psychicznie, fizycznie i finansowo procedrurą warto się diagnozować😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 23:34

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2022, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dokładnie.. ja 3/4 badań wyżej zrobiłam sama. I wyszło co wyszło. Na szczęście ogromną większość zrobiłam jeszcze przed ivf. Pomiędzy 2 a 3 procedura właściwie tylko Kiry i allo plus dokładniejsze badania męża. I tu ma szczęście nic nie wyszło. Moim zdaniem do tak obciążającej procedury trzeba podejść jak najlepiej przygotowanym.. niestety wielu lekarzy zaczyna drążyć temat dopiero po kilku niepowodzeniach. A dla nas to kolejne traumy i morza wylanych łez których można by uniknąć...
    Przykład. Już w sumie pisalam. Dostałam skierowanie na biopsje od zwykłego gina. Mówię o tym babce w klinice, a ona mówi, że jak chce to ok, ale ona nie wodzi potrzeby. Zrobiłam. Dzisiaj poszłam z wynikiem. Oczywiście wyszło zapalenie. I jednak dobrze ze zrobiłam. Musze poczekać na histero, żeby sprawdzić czy zapalenia nie ma. Powinnam jej powiedzieć, że nie widziała potrzeby... I z transfery w marcu zrobi się kwiecień lub maj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 23:36

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2022, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Dlatego szczerze polecam swoją klinikę bo ze wszystkich badań , które wymieniła Bocianiątko nie ruszyłam tylko immunologii , a resztę miałam robioną zanim podeszłam do inseminacji.
    Tym bardziej przed tak obciążającą psychicznie, fizycznie i finansowo procedrurą warto się diagnozować😊
    A gdzie jesteś?

  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2372 3888

    Wysłany: 7 lutego 2022, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    A gdzie jesteś?
    MedART Poznań
    Kładą duży nacisk na dietę , dlatego robią odrazu test genetyczny na gluten i laktozę, a także na suplementację .
    Sama pracuję w prywatnej placówce medycznej dlatego zawsze mówię głośno o tym jak ważna jest diagnostyka i dobry sprzęt , niestety w polskich realiach wiąże się to z dużymi kosztami🤨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 23:47

    Krakowska, paprotka17 lubią tę wiadomość

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 8 lutego 2022, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska, przyjmij, proszę, zaproszenie

    Krakowska lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2022, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbik wrote:
    O co Tobie chodzi? Może wstąp do rządu? Może warto zarzucić pomysł aby zmusić kobiety do urodzenia wszystkich zarodków, ze wszystkich komórek, jako warunek podejścia do procedury? Bo się MamieLuny coś nie podoba.
    Przez takie osoby jak Ty, z takimi sztywnymi poglądami ludzie boja się mówić o ivf, bo zaraz znajdzie sie ktoś kto rzuci kamień. Odpuść ten temat, dosyć tu natrułaś.

    Gdzie napisałam że trzeba urodzić wszystkie zarodki? Napisałam tylko co myślę o nielegalnej utylizacji zarodków i celowym nieudanym transferze. Przypominam : w Polsce utylizacja zdrowych zarodków jest nielegalna. I na takie warunki zgodzili się wszyscy podpisując umowę z kliniką.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2022, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLuny wrote:
    Gdzie napisałam że trzeba urodzić wszystkie zarodki? Napisałam tylko co myślę o nielegalnej utylizacji zarodków i celowym nieudanym transferze. Przypominam : w Polsce utylizacja zdrowych zarodków jest nielegalna. I na takie warunki zgodzili się wszyscy podpisując umowę z kliniką.
    Nie wszyscy z forum leczą się w Polsce. Aborcja w PL też jest nielegalna i kobiety muszą wyjeżdżać. Je też będziesz oceniac? Chyba jednak posunęłaś się za daleko, skoro tyle osób się odniosło. Powiem jak mój mąż, kiedy zaczynam kogoś oceniac: "a co Cie to obchodzi?". I wtedy sobie myślę, no właśnie, co mnie to obchodzi. Świat nie jest czarno-bialy. Poza tym to ci dla mnie niedopuszczalne dla kogoś jest normą. I odwrotnie. Możesz napisać, że "Ty" byś zrobiła tak czy tak, ale nie oceniaj innych dziewczyn.

    Bocianiątko, Krakowska, Misia90, zbik, Lilii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2022, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Jasne, najlepiej z księdzem, co? I obowiązkowo po każdym oddaniu nasienia spowiedź. Myślę, że życie tutaj dziewczynom daje wystarczające szkolenie. Może zostańmy jednak na etapie doradzania w badaniach. To nie jest forum o moralności.

    Nie chodzi o moralność czy poglądy, ale o wiedzę. Są na forum dziewczyny, które mają ze sobą lata leczenia, a brak podstawowych badań :/ Autorytet doradza winko po transferze i odstawienie leków kiedy bhcg nie satysfakcjonuje...a to tylko kwiatki z ostatnich wpisów.
    I to nie ja demonizuje IVF. Dla mnie to jedna ze sposobów na rodzicielstwo. To nie ja krytykuje dziewczyny które decydują się na AZ, KD, surogatkę czy nasienie dawcy. Ale dziwię się że rodzice zamierzają ukrywać takie fakty przed dziećmi choćby ze względów medycznych.

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6440 3624

    Wysłany: 8 lutego 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    Zobaczymy co jeszcze lekarz w klinice mi zaleci przed transferem, ale dowiem sie mniej więcej za ok. Miesiąc. W sumie na pewno nie dodatkowe badania. Ja coś czuję że oni potraktują mnie jakbym miała jakieś mutacje czy inne rzeczy -.-

    Sama możesz się przebadać. Byłam w jednej z czołowych klinik w Krk przez 1,5 roku. Lekarz zupełnie ominal problem imunologii i krzepliwosc krwi itp. Właściwie każda inseminacja udana, beta drga ale.... czarne upławy I koniec. Chcą już ivf. Zmiana lekarza i kliniki, lekarz zleca trochę badań a tu Ana dodatne, hashi w kosmos, zespół antyfosfolipidowy plus dorzucam badania jakie dziewczyny mi tu poleciły. Do ivf juz podeszłam przebadana. Co prawda główna przyczynę niepłodności odkrywamy dopiero w trakcie przygotowań do 1 transferu ale miałam głowę spokojniejsza jak sama coś nie coś wiem więcej:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2022, 07:27

  • Kaczka Ekspertka
    Postów: 162 155

    Wysłany: 8 lutego 2022, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny witam Was ponownie
    Jestem po 3 cim transferze ostatni zarodek z tej procedury, jak się nie uda to planuje zmienić klinikę i lekarza prowadzącego. Jestem z Krakowa proszę o wskazanie lekarza godnego polecenia niekoniecznie związanego z dana klinika. A oprócz tego klinikę również. Dotychczas leczyłam się w PArens.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6440 3624

    Wysłany: 8 lutego 2022, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka wrote:
    Cześć Dziewczyny witam Was ponownie
    Jestem po 3 cim transferze ostatni zarodek z tej procedury, jak się nie uda to planuje zmienić klinikę i lekarza prowadzącego. Jestem z Krakowa proszę o wskazanie lekarza godnego polecenia niekoniecznie związanego z dana klinika. A oprócz tego klinikę również. Dotychczas leczyłam się w PArens.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie

    Priv.

    Kaczka lubi tę wiadomość

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4368

    Wysłany: 8 lutego 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLuny wrote:
    Nie chodzi o moralność czy poglądy, ale o wiedzę. Są na forum dziewczyny, które mają ze sobą lata leczenia, a brak podstawowych badań :/ Autorytet doradza winko po transferze i odstawienie leków kiedy bhcg nie satysfakcjonuje...a to tylko kwiatki z ostatnich wpisów.
    I to nie ja demonizuje IVF. Dla mnie to jedna ze sposobów na rodzicielstwo. To nie ja krytykuje dziewczyny które decydują się na AZ, KD, surogatkę czy nasienie dawcy. Ale dziwię się że rodzice zamierzają ukrywać takie fakty przed dziećmi choćby ze względów medycznych.

    I tak, jestem za wolnością wyboru, nie walczeniem zawsze do etapu gdy konieczne ze względu na zaawansowanie martwej ciąży koniecznie jest łyżeczkowanie jeżeli wyniki nie są dobre. I prawdą. Niech lekarze uczciwie mówią klientkom jakie są szanse. Dla kogoś 2% może być za mało by dalej pchać leki i narażać się na zabieg i dodatkową traumę plus stratę czasu, dla kogoś dużo.
    Ja zostałam oszukana i będę mówić o tym głośno jak takie podejście zrobiło mi dodatkową krzywdę (dodatkową do samego poronienia na co nikt nie miał wpływu). I robi wielu kobietom.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbik wrote:
    O co Tobie chodzi? Może wstąp do rządu? Może warto zarzucić pomysł aby zmusić kobiety do urodzenia wszystkich zarodków, ze wszystkich komórek, jako warunek podejścia do procedury? Bo się MamieLuny coś nie podoba.
    Przez takie osoby jak Ty, z takimi sztywnymi poglądami ludzie boja się mówić o ivf, bo zaraz znajdzie sie ktoś kto rzuci kamień. Odpuść ten temat, dosyć tu natrułaś.
    👏👏👏👏👏👏 na stojąco

    zbik lubi tę wiadomość

  • Szatyneczka Autorytet
    Postów: 2564 5362

    Wysłany: 8 lutego 2022, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    To polityka klinik INV, wiem bo widzę to po dziewczynach z innych klinik też. I tak też wypaliłam lekarzowi prosto w gębę, że dlatego to robią bo to polityka klinik. Miał na tyle przyzwoitości, że przynajmniej wprost nie zaprzeczył. A potem hodują dziewczynom puste jaja, które trzeba usuwać zabiegowo. W prywatnym szpitalu więc tam gdzie ogólnie jest kameralnie i nie ma przemiału lekarz powiedział, że tego samego dnia też miał dziewczynę z pustym jajem z mojej kliniki. Jasne, przy ładnych betach też się może zdarzyć, ale rzadziej. Kłamią obrzydliwie szuje i też im powiedziałam wprost, że odnośnie bet im nie ufam im za grosz i każda kobieta ma prawo do prawdy, nawet jeżeli jest ona niekorzystna, a co ona zrobi z tą informacją, czy odstawi leki czy nie to już jej sprawa.
    Nie zgodzę się z tym że to polityka kliniki dlatego że byłam 9 razy w naturalnej ciąży i w większości z nich beta nie przyrastała prawidłowo a jednak lekarze też chcieli czekać i nie byli to lekarze z klinik tylko ze szpitala, prywatni i na NFZ

    Niki345, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    Rocznik '90 starania od 2009
    9 ciąż naturalnych | 2 procedury 3transfer 4.12 - > transfer blastki 5AA ( wlew z immunoglobulin, intralipid, accofil,encorton10mg,heparyna,papaveryna➡️ 6dpt - 24,8 | prog. 18 ( w dniu FET 7)
    9dpt - 66,33 | prog. 16
    10dpt - 106,7 ( inne labo)
    11dpt - 147,89 | prog. 19🙏
    13dpt - 351,95 | prog. 23,15 ☺️
    17dpt - 2565,49 - - >usg pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    18dpt - > wizyta w klinice -pęcherzyk ciążowy 8,5mm i pęcherzyk żółtkowy 19dpt - 4657,30 prog.14,52
    24dpt - 23635 | prog. 11,36 mamy zarodek3,5mm
    26dpt- 34469,9|prog.25,29
    34dpt - usg crl 1,39cm 😍❤️
    14.01. 22- > dzidziuś macha nóżkami crl 2,12 tydz. 8+5 z usg z OM 8+2
    20.01--> tydz. 9+4 z usg crl 2,84 ❤️
    09.02 - >prenatalne 13+1 zdrowa dzidzia|01.03 - > 16+0 - będzie syn ❤️
    ANTOŚ URODZONY 05.08.2022 <-- MAŁY WIELKI CUD ❤️😍
    moja historia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2022, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLuny wrote:
    Nie chodzi o moralność czy poglądy, ale o wiedzę. Są na forum dziewczyny, które mają ze sobą lata leczenia, a brak podstawowych badań :/ Autorytet doradza winko po transferze i odstawienie leków kiedy bhcg nie satysfakcjonuje...a to tylko kwiatki z ostatnich wpisów.
    I to nie ja demonizuje IVF. Dla mnie to jedna ze sposobów na rodzicielstwo. To nie ja krytykuje dziewczyny które decydują się na AZ, KD, surogatkę czy nasienie dawcy. Ale dziwię się że rodzice zamierzają ukrywać takie fakty przed dziećmi choćby ze względów medycznych.
    Dalej to nie Twój interes. Która to dziewczyna ma za sobą lata starań i nie ma podstawowych badań? Jakie to podstawowe badanie? Morfologia? Nie kojarzę takiej dziewczyny. Wino po transferze - ja bym się nie napiła, ale porównując do kobiet które zachodzą naturalnie i nie wiedzą, coś się napiją - można przypuszczać że może nie zaszkodzić. Natomiast na taki krok zapewne mało z nas się zdecyduje. Ukrywanie dawstwa przed dziećmi? Chcesz to swoim mów, ale daj innym decydować. Co Ci do tego? Odstawienie leków - jedne walczą mimo beznadziejnych przyrostów, inne nie chcą ciągnąć. Ile dziewczyny, tyle historii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2022, 08:29

    Krakowska, Lilii lubią tę wiadomość

  • Swatka Autorytet
    Postów: 949 1424

    Wysłany: 8 lutego 2022, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Podczytuje z doskoku tyle ile się da przy 4.5 miesięcznym łobuziaku. Trzymam kciuki za wszystkie starające 🤞✊️.
    Pisałam w grudniu czy styczniu z podobnym problemem 🙈. Ale tym razem jestem po wizycie u ginekologa bo nie karmie już 2 miesiące a okresu ani widu ani słychu. Jama macicy powiekszona i dostalam duphaston albo na wywołanie miesiączki albo na wczesną ciążę. Dzisiaj zrobiłam test i coś mi majaczy, albo mam zwidy.
    https://naforum.zapodaj.net/44d44a1274d6.jpg.html

    Mojanadzieja, Juka2018_1, Krakowska lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
    AMH - 1.18 ng/ml
    NK 29%
    05.01.2021 r. - transfer 8A
    8 dpt - beta hcg 2.31
    10 dpt - beta hcg 22.92
    13 dpt - beta hcg 88.17
    15 dpt - beta hcg 233.90
    17 dpt - beta hcg 629.40
    22 dpt pecherzyk ciążowy
    27 dpt zarodek z ❤
    16.02 - całe 1.63 cm szczęścia 💗
    4.03 - 3.79 cm 💗
    13.03 - 4.80 cm 💗 rośnie kruszynka
    16.03 - prenatalne, zdrowy chłopczyk ❤
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ