Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💘🌨🍩 IVF LUTY 2023 🍩🌨💘
Odpowiedz

💘🌨🍩 IVF LUTY 2023 🍩🌨💘

Oceń ten wątek:
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mouse88 wrote:
    Jeśli jest blastka to nie za wcześnie moj lekarz już w 6dpt jeśli beta wynosi 0 każe odstawić leki.
    Ja przy pierwszym transferze robiłam betę w 8dpt i odrazu informacja od lekarza, że odstawiamy leki. Więc wiem, że przy blastce w 7dpt musi coś wyjsc jak ma to dobrze rokować. Nie ma bata.

    kamisia, Kasiek789, Krakowska, Koniczynka_87 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • FullMoon Autorytet
    Postów: 696 1274

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mouse88 wrote:
    Jeśli jest blastka to nie za wcześnie moj lekarz już w 6dpt jeśli beta wynosi 0 każe odstawić leki.


    Jasne, jesli beta jest negatywna na tym etapie to rozumiem takie podejście chociaż nie mam jeszcze doświadczenia z ivf i jeszcze nie testowałam nigdy tak wcześnie. Wiadomo, że to inaczej się liczy :)
    Bardziej odnosiłam się do testów sikanych, mi one słabo wychodziły.

    age.png

    starania od 04.2021
    01.2022 - biochem💔
    08.2022 - zarodek przestał rozwijać się ok 6t.c., poronienie indukowane w 8t.c.💔

    🍀1.03.23 start IVF ICSI
    🍀11.03.23 punkcja; pobrano 9 komórek, 8 dojrzałych, uzyskano 6 blastek z 5 doby

    🤍16.03.2023 ET 4.2.1
    betaHCG: 7dpt 19,7; 9dpt 29; 11dpt 36,3; 13dpt 100,2🙏15dpt 309,7; 18dpt 1167; 20dpt 2029; 22dpt 3416;30dpt 18813; 34dpt 27812 🍀
    26 dpt🤍6w3d mamy🤍
    💖21.11.2023 Lara Alicja 💖
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esma wrote:
    Rozmawiałam z lekarzem, ale jak grochem o ścianę. Mówił mi, że on ma wiedzę medyczną, a ja forumową... Że może być nawet spadek bety, a ciąża może trwać. I że zaprasza za tydzień na wizytę, na której będzie widać pęcherzyk, chyba, ze chcę to zaprzepaścić i odstawić leki. I mam nie powtarzac bety, bo się tym stresuje a to szkodliwe dla ciąży. Nie będę wymieniać tu nazwiska ani miasta, ale to lekarz będący jednym z pionierów invitro w Polsce. A sama wizyta u niego to kilka stów. A moim zdaniem dawanie nadziei w takiej sytuacji jest nieetyczne.

    Rany, to straszne, że taki autorytet mówi takie bzdury, zwłaszcza o tej spadającej becie.. A ile kobiet musiało mu uwierzyć, robiąc sobie przy tym krzywdę. Ręce opadają.
    Ciekawe co by Ci powiedział na tej wizycie za tydzień 🤦🏻‍♀️

    Krakowska lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pauelka wrote:
    Ja przy pierwszym transferze robiłam betę w 8dpt i odrazu informacja od lekarza, że odstawiamy leki. Więc wiem, że przy blastce w 7dpt musi coś wyjsc jak ma to dobrze rokować. Nie ma bata.

    Zgadza się.

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2612 2876

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FullMoon wrote:
    Jasne, jesli beta jest negatywna na tym etapie to rozumiem takie podejście chociaż nie mam jeszcze doświadczenia z ivf i jeszcze nie testowałam nigdy tak wcześnie. Wiadomo, że to inaczej się liczy :)
    Bardziej odnosiłam się do testów sikanych, mi one słabo wychodziły.

    zależy jakie testy robiłaś, bo są takie od 25 i są też takie w ogóle do dupy ;-) jak wiesz kiedy masz owulację to w sumie łatwo wyliczyć, bo od owulacji 5 dni powstaje blastka + 5-6 dni i można sikać/robić betę :-) a i tak z reguł wcześniej jest wszystko jasne.

  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esma wrote:
    Nie ma czego zadrościć. Poronienie, ciąża biochemiczna, ciąża pozamaciczna to nic przyjemnego. Ja wolałabym mieć betę 0 i jasna sytuację. A nie przechodzić przez to kolejny raz. Zazdrościć to zazdroszcze donoszonych, zdrowych ciąż. Ale tak pozytywnie zazdroszczę:)

    Mam takie samo podejście. Z tym zerem.

    Jeśli to Twój kolejny biochem/strata to proponowałabym poszerzenie diagnostyki. Zwłaszcza o immunologię.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męczę tę stronę, ale wyniku wciąż brak. Ale zrobiłam statystykę z nudów- jak nie prosiłam o szybki wynik bety - wynik był już o 10.30. Jak prosiłam o "przepchanie", wyniki w dwóch przypadkach o godzinie 12 i 14.50 🙈

    Dziś też idą na rekord hehe No już więcej prosić nie będę haha 🙈🙈🙈🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 11:50

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trini87 wrote:
    Jak ja Wam zazdroszcze, że coś się nawet ruszyło a nie ciągle zero 😣 Czekam na wyniki. Nie wiem czy do szpitala znowu na histero iść... ale to pół roku w plecy. Nie wiem gdzie jest błąd ehh...
    Czy do przodu to bym polemizowała. Ja to się czuję bardziej na krok do przodu - dwa do tyłu 🙈

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Mojej koleżance przy złych wynikach rozpisano kolejne wizyty, w tym prenatalne.
    Inną z tej Grupy lekarz kazał się cieszyć z wyniku około 4 bety w 10 dpt .
    Mnie przy becie 210 w 13 dpt (ładna wylęgająca się blastocysta) i krwawieniach zapewniano, że ciąża jest tak samo zagrożona jak każda inna, nie ma podwyższonego ryzka i mówiono, że za tydzień zakładamy kartę ciąży.
    Szkoda słów. Ja przynajmniej prosto w gębę, jak i przez telefon powiedziałam co myślę o ich polityce. I wcale nie ukrywałam ani nie usprawiedliwiałam przy kolejnym razie, że odstawiłam leki z własnej woli.
    Może chodzi o nabijanie kasy... wizyta = kasa.

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esma wrote:
    Rozmawiałam z lekarzem, ale jak grochem o ścianę. Mówił mi, że on ma wiedzę medyczną, a ja forumową... Że może być nawet spadek bety, a ciąża może trwać. I że zaprasza za tydzień na wizytę, na której będzie widać pęcherzyk, chyba, ze chcę to zaprzepaścić i odstawić leki. I mam nie powtarzac bety, bo się tym stresuje a to szkodliwe dla ciąży. Nie będę wymieniać tu nazwiska ani miasta, ale to lekarz będący jednym z pionierów invitro w Polsce. A sama wizyta u niego to kilka stów. A moim zdaniem dawanie nadziei w takiej sytuacji jest nieetyczne.

    Zgadzam się z Tobą.
    To nie jest etyczne.
    Jednak faktycznie nazwisko lekarza ani podanie kliniki nic nie zmieni bo ja znam takie przypadki z wielu klinik (czy tu opisane, czy koleżanki mi piszą na priv) i różnych miast.
    Można tylko jak najczęściej pisać o tym zjawisku oraz mówić wprost lekarzom (jak ktoś ma siły)co się o tym sądzi lub przypierać do muru serią pytań o statystyki, wyniki, dane naukowe, linki do badań etc.

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2612 2876

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pauelka wrote:
    Może chodzi o nabijanie kasy... wizyta = kasa.

    o tym samym pomyślałam ;-)

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

  • FullMoon Autorytet
    Postów: 696 1274

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja871 wrote:
    zależy jakie testy robiłaś, bo są takie od 25 i są też takie w ogóle do dupy ;-) jak wiesz kiedy masz owulację to w sumie łatwo wyliczyć, bo od owulacji 5 dni powstaje blastka + 5-6 dni i można sikać/robić betę :-) a i tak z reguł wcześniej jest wszystko jasne.

    Zawsze robiłam facelaki paskowe :) na nim widziałam cieńcienia, z pierwszego sika. w dniu kiedy beta była ponad 40😅

    age.png

    starania od 04.2021
    01.2022 - biochem💔
    08.2022 - zarodek przestał rozwijać się ok 6t.c., poronienie indukowane w 8t.c.💔

    🍀1.03.23 start IVF ICSI
    🍀11.03.23 punkcja; pobrano 9 komórek, 8 dojrzałych, uzyskano 6 blastek z 5 doby

    🤍16.03.2023 ET 4.2.1
    betaHCG: 7dpt 19,7; 9dpt 29; 11dpt 36,3; 13dpt 100,2🙏15dpt 309,7; 18dpt 1167; 20dpt 2029; 22dpt 3416;30dpt 18813; 34dpt 27812 🍀
    26 dpt🤍6w3d mamy🤍
    💖21.11.2023 Lara Alicja 💖
  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2612 2876

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FullMoon wrote:
    Zawsze robiłam facelaki paskowe :) na nim widziałam cieńcienia, z pierwszego sika. w dniu kiedy beta była ponad 40😅

    to może za dużo wody pijesz hahaha ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulllka wrote:
    Yyyyyy, ale w Sopocie nie ma KLN. Są w Gdyni i Gdańsku.

    To widocznie otworzą specjalnie dla mieszkańców Radomia 😆😂🤣

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja871 wrote:
    o tym samym pomyślałam ;-)

    Niekoniecznie. U mnie były wszystkie wizyty darmowe w ramach pakietu.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Trini87 Autorytet
    Postów: 1002 451

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esma wrote:
    Nie ma czego zadrościć. Poronienie, ciąża biochemiczna, ciąża pozamaciczna to nic przyjemnego. Ja wolałabym mieć betę 0 i jasna sytuację. A nie przechodzić przez to kolejny raz. Zazdrościć to zazdroszcze donoszonych, zdrowych ciąż. Ale tak pozytywnie zazdroszczę:)
    Esma rozumiem, ale choć raz chcialabym widzieć, że beta ruszyła...

    KateM lubi tę wiadomość

  • FullMoon Autorytet
    Postów: 696 1274

    Wysłany: 9 lutego 2023, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkaradnyszkaradek wrote:
    To widocznie otworzą specjalnie dla mieszkańców Radomia 😆😂🤣

    😅😅😅

    age.png

    starania od 04.2021
    01.2022 - biochem💔
    08.2022 - zarodek przestał rozwijać się ok 6t.c., poronienie indukowane w 8t.c.💔

    🍀1.03.23 start IVF ICSI
    🍀11.03.23 punkcja; pobrano 9 komórek, 8 dojrzałych, uzyskano 6 blastek z 5 doby

    🤍16.03.2023 ET 4.2.1
    betaHCG: 7dpt 19,7; 9dpt 29; 11dpt 36,3; 13dpt 100,2🙏15dpt 309,7; 18dpt 1167; 20dpt 2029; 22dpt 3416;30dpt 18813; 34dpt 27812 🍀
    26 dpt🤍6w3d mamy🤍
    💖21.11.2023 Lara Alicja 💖
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 9 lutego 2023, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trini87 wrote:
    Jak ja Wam zazdroszcze, że coś się nawet ruszyło a nie ciągle zero 😣 Czekam na wyniki. Nie wiem czy do szpitala znowu na histero iść... ale to pół roku w plecy. Nie wiem gdzie jest błąd ehh...

    Trini, ja to Ciebie jeszcze pamietam z 2022 i wątków miesięcznych...
    będziesz powtarzać badania, żeby wykluczyć stany zapalne i badać zarodki?
    Imuno ruszyłaś prócz kir??

    zostaliście w tej samej klinice?

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 9 lutego 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pauelka wrote:
    Może chodzi o nabijanie kasy... wizyta = kasa.

    albo o "statystyki" - jest ciąża? jest. klinika się do tego przyłożyła. to, że potem ciąży nie ma? nieważne. 🤦🏻‍♀️

    kamisia, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 9 lutego 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esma wrote:
    Rozmawiałam z lekarzem, ale jak grochem o ścianę. Mówił mi, że on ma wiedzę medyczną, a ja forumową... Że może być nawet spadek bety, a ciąża może trwać. I że zaprasza za tydzień na wizytę, na której będzie widać pęcherzyk, chyba, ze chcę to zaprzepaścić i odstawić leki. I mam nie powtarzac bety, bo się tym stresuje a to szkodliwe dla ciąży. Nie będę wymieniać tu nazwiska ani miasta, ale to lekarz będący jednym z pionierów invitro w Polsce. A sama wizyta u niego to kilka stów. A moim zdaniem dawanie nadziei w takiej sytuacji jest nieetyczne.

    Przekichane że zamiast merytoryki spotykasz się z radą żeby się nie denerwować. Masz rację wyniki są słabe a zachowanie lekarza bezczelne. Ja bym prawdopodobnie powtórzyła jeszcze raz i jeśli nie będzie jakiegoś kosmicznego wzrostu to bym poinformowała lekarza że odstawiam leki. Policji na Ciebie nie naśle.

    PS. Chyba po takim doświadczeniu nie umiałabym już współpracować z takim lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 12:12

    Aurrora, Koniczynka_87, KateM, Krakowska lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ