Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • AnulkA Ekspertka
    Postów: 121 281

    Wysłany: 20 lutego 2025, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/9mhMHd9n
    Dziewczyny zrobiony przed chwila dzisiaj jest 5dpt
    Czy mogę się już po cichu cieszyć?

    KarolinaKika, Ann🔆, Cavarathiel, Clausix, Muczylando, Lusiaa22, Karolidu, Cytrynka 123, AniaB93, kiresan lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️29l
    🧔‍♂️40l
    Niedrożne oba jajowody laparoskopia 2023
    15.02.25 transfer 2 blastocyst❄️❄️
    3BB 4BA
    11.04- pobieranie jajeczek 12
    16.04- 2 zarodki 5dniowe ❄️❄️
    3AA 4AA
    17.05.25 transfer 4AA AH+EmbryoGlue
    6dpt beta 8,0
    10dpt beta 103,8
    12dpt beta 303 prog. 32,80
    16dpt beta 2287 próg. 36,80
    20 dpt beta 9186 prog. 33,92
    27dpt beta 47620
    30.07.25 prenatalne🆗 13+4
    29.08 200g maluszka 18+0
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2573 3427

    Wysłany: 20 lutego 2025, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alwayssmiling wrote:
    Któraś miała do punkcji takie kombo : ovitrelke + gonapeptyl ?

    Dziś 4 zastrzyki na raz - oby tam teraz dojrzewały ładnie 🤞
    Ja miałam 🙂. W obu procedurach.

    Starania od 2015
    👩 37 lat, hashimoto, IO, bielactwo, AMH - 1,12
    👨🏻 38 lat, oligoteratozoospermia
    Kariotypy OK
    2018
    1 IUI - ❌ 2 IUI -❌ 3 IUI -cb
    4 IUI - ❤️
    Kwiecień 2019 - mamy synka

    2024 powrót do kliniki
    Sierpień
    Podejście do IUI - brak dawki inseminacyjnej- rezygnacja z IUI
    Wrzesień
    I procedura ICSI długi protokół
    Październik
    💉7🥚 4 dojrzałe
    4 blastki 4BB
    PGT-A 3 z wadami genetycznymi, 1 nieinformatywny
    Grudzień
    10.12. transfer nieinformatywnego
    7dpt beta 3, 13dpt beta <0,2

    Styczeń 2025
    II procedura, długi protokół, hbIMSI
    Punkcja 14.02. Pobrano 5🥚 1❄️5BB
    Marzec 2025 Leczenie stanu zapalnego endometrium
    Maj 2025
    13.05. Transfer 6BB
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 20 lutego 2025, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny 🤞🤞

    Mnie wczoraj też coś zaczęło rozkładać, dostałam wolne w pracy na te dwa dni (szefostwo wie o sytuacji i bardzo wspiera) i mam nadzieję że do soboty się wykuruje 🙈 robiłam już inhalacje, testy na grype itd. ujemne (u małża też), także byle do przodu 🤞

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2277 1725

    Wysłany: 20 lutego 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alwayssmiling wrote:
    Widzę po stopce że miałaś świeże transfery, bo właśnie czytam że nie polecane a też szykuje się na świeży i głowa pracuje.

    Jak ci finalnie zadziałało pęcherzyki vs ilość dojrzałych, pamiętasz?
    4 komórki , dwie dojrzałe , dwie się zapłodniły , narazie są dwa zarodki 🤞🤞🤞
    Mam niskie amh stąd moje wyniki są kiepskie

    Alwayssmiling, Clausix, Dariana, sylstaa, Martolina, nick nieaktualny, Karolaaas lubią tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2025, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, chyba nie wracam z dobrymi wiadomościami.

    Beta tylko 1.17 ☹️
    WBC całkiem w normie 9.9 🫠

    Jeszcze progesteron i estradiol będzie ale późnym wieczorem. 😩

  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 20 lutego 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    4 komórki , dwie dojrzałe , dwie się zapłodniły , narazie są dwa zarodki 🤞🤞🤞
    Mam niskie amh stąd moje wyniki są kiepskie
    Ale z dwóch dojrzałych dwa zarodki 🤞a właśnie tu był pies u mnie ostatnio ( 5 lat temu) pogrzebany niby 10 pęcherzyków a tu nic . Teraz pół roku koksowałam i liczę że będzie choć ten jeden 💪

    KarolinaKika lubi tę wiadomość

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Ann🔆 Autorytet
    Postów: 1967 2624

    Wysłany: 20 lutego 2025, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    https://ibb.co/9mhMHd9n
    Dziewczyny zrobiony przed chwila dzisiaj jest 5dpt
    Czy mogę się już po cichu cieszyć?
    Coś się zaczyna dziać🥰 piękna kreseczka🍀 trzymam kciuki za betę💪🏼🤞🏼🍀

    AnulkA lubi tę wiadomość

    Rocznik 86, AMH 2020 0,87->2025 0,55
    Endometrioza III 2013 usunięcie jajnika, IO
    12.2023 histero zabiegowa nisza
    Kariotypy prawidłowe, KIR AA (brak 5!)

    1 IVF transfer 08.2020 ET 8b
    7dpt - 19, 11dpt - 159,5, 13dpt - 455,6, 18dpt - 2228
    23dpt - 7309, 30dpt - ❤️ 05.2021 39+0, 3200, 52 cm🧸

    Walczymy o rodzeństwo!
    Transfer 09.2022 (N) ET 3BB cb💔
    Transfer 04.2023 (N) FET 2AC cb💔
    ✖️ 06.2023 klapa (pęcherzyki pękły przed punkcją)
    Zmiana kliniki!
    Transfer 01.2024 (S) FET 4AB💔
    Transfer 04.2024 (N) FET 4BA💔
    poronienie zatrzymane 9tc (8+3) 🖤👼🏻

    IV IVF 02.2025 💉🐓🥚punkcja: ❄️4AA
    Transfer 17.02.2025 ET 3BB💔

    ⌛️03/04.2025 badania
  • AnulkA Ekspertka
    Postów: 121 281

    Wysłany: 20 lutego 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann🔆 wrote:
    Coś się zaczyna dziać🥰 piękna kreseczka🍀 trzymam kciuki za betę💪🏼🤞🏼🍀
    Czyli możliwe że to już nie zastrzyk (8 luty)

    🙎🏻‍♀️29l
    🧔‍♂️40l
    Niedrożne oba jajowody laparoskopia 2023
    15.02.25 transfer 2 blastocyst❄️❄️
    3BB 4BA
    11.04- pobieranie jajeczek 12
    16.04- 2 zarodki 5dniowe ❄️❄️
    3AA 4AA
    17.05.25 transfer 4AA AH+EmbryoGlue
    6dpt beta 8,0
    10dpt beta 103,8
    12dpt beta 303 prog. 32,80
    16dpt beta 2287 próg. 36,80
    20 dpt beta 9186 prog. 33,92
    27dpt beta 47620
    30.07.25 prenatalne🆗 13+4
    29.08 200g maluszka 18+0
  • Cavarathiel Autorytet
    Postów: 1077 2341

    Wysłany: 20 lutego 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Niestety, chyba nie wracam z dobrymi wiadomościami.

    Beta tylko 1.17 ☹️
    WBC całkiem w normie 9.9 🫠

    Jeszcze progesteron i estradiol będzie ale późnym wieczorem. 😩
    Nie tak miało być. Bardzo mi przykro, tule mocno😢 🫂

    Starania na luźno od 01.2023, świadome starania od 06.2024
    32👩 34🧔
    ◽ AMH 0,56 (11.24)
    ◽ Adenomioza
    ◽ immunologia ❗

    📅 11.2024 Bocian Szczecin
    ◽04-21.01.25 🥚3->3 MII: ❄️ 4AA i i 3BB
    20.02.25 - FET - beta<2,3 ❌
    24.03.25 - FET - beta<2,3 ❌

    ◽02-17.05.25🥚7->2 MII:❄️4AB
    22.05, 20.06, 17.07 diphereline i hydroxy
    13.08.25 - FET - Encorton, Acard, Prograf, Accofil
    5dpt ⏸️, 6dpt 31, 8dpt 57,4, 10dpt 122, 14dpt 527, 21dpt 7274, 27dpt CRL 0,41 i❤️
    nifty pro - zdrowa dziewczynka 🩷
    12+3 - I prenatalne 6,2cm
    20+2 - 324g
    21+1 - II prenatalne 424 g
    24+2 - 629g
    28+2 - 1235g
    31+2 - 1729g
    33+2 - 2071g
    36+2 - 2663g
    39+2 - 3343g
    41+2 - już z nami ❤️3900g, 56cm

    age.png
  • Ann🔆 Autorytet
    Postów: 1967 2624

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Czyli możliwe że to już nie zastrzyk (8 luty)
    Anulka takiej pewności na tym etapie nikt Ci nie da. Tylko beta i przyrost prawdę powie. To może być resztka Ovitrelle ale może być też już kropek. Ja myślę, że kropek🍀🤞🏼 Możesz jutro powtórzyć sikańca i sprawdzić czy wyjdzie ciemniejsza kreska i może zrób betę, za dwa dni powtórz i będziesz miała chociaż na tę chwilę jasność?

    Pamiętaj, że to strasznie wcześnie. Dużo cierpliwości teraz życzę🫶🤞🏼🍀 kciuki!🍀🍀

    Rocznik 86, AMH 2020 0,87->2025 0,55
    Endometrioza III 2013 usunięcie jajnika, IO
    12.2023 histero zabiegowa nisza
    Kariotypy prawidłowe, KIR AA (brak 5!)

    1 IVF transfer 08.2020 ET 8b
    7dpt - 19, 11dpt - 159,5, 13dpt - 455,6, 18dpt - 2228
    23dpt - 7309, 30dpt - ❤️ 05.2021 39+0, 3200, 52 cm🧸

    Walczymy o rodzeństwo!
    Transfer 09.2022 (N) ET 3BB cb💔
    Transfer 04.2023 (N) FET 2AC cb💔
    ✖️ 06.2023 klapa (pęcherzyki pękły przed punkcją)
    Zmiana kliniki!
    Transfer 01.2024 (S) FET 4AB💔
    Transfer 04.2024 (N) FET 4BA💔
    poronienie zatrzymane 9tc (8+3) 🖤👼🏻

    IV IVF 02.2025 💉🐓🥚punkcja: ❄️4AA
    Transfer 17.02.2025 ET 3BB💔

    ⌛️03/04.2025 badania
  • AnulkA Ekspertka
    Postów: 121 281

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann🔆 wrote:
    Anulka takiej pewności na tym etapie nikt Ci nie da. Tylko beta i przyrost prawdę powie. To może być resztka Ovitrelle ale może być też już kropek. Ja myślę, że kropek🍀🤞🏼 Możesz jutro powtórzyć sikańca i sprawdzić czy wyjdzie ciemniejsza kreska i może zrób betę, za dwa dni powtórz i będziesz miała chociaż na tę chwilę jasność?

    Pamiętaj, że to strasznie wcześnie. Dużo cierpliwości teraz życzę🫶🤞🏼🍀 kciuki!🍀🍀
    Jutro mam betę dla kliniki

    Ann🔆 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️29l
    🧔‍♂️40l
    Niedrożne oba jajowody laparoskopia 2023
    15.02.25 transfer 2 blastocyst❄️❄️
    3BB 4BA
    11.04- pobieranie jajeczek 12
    16.04- 2 zarodki 5dniowe ❄️❄️
    3AA 4AA
    17.05.25 transfer 4AA AH+EmbryoGlue
    6dpt beta 8,0
    10dpt beta 103,8
    12dpt beta 303 prog. 32,80
    16dpt beta 2287 próg. 36,80
    20 dpt beta 9186 prog. 33,92
    27dpt beta 47620
    30.07.25 prenatalne🆗 13+4
    29.08 200g maluszka 18+0
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    https://ibb.co/9mhMHd9n
    Dziewczyny zrobiony przed chwila dzisiaj jest 5dpt
    Czy mogę się już po cichu cieszyć?
    Kciuki za betę 🤞🏻🤞🏻

    Valletta lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Malcia Ekspertka
    Postów: 204 593

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cavarathiel transfer 🌱✨
    ❤️ Natha transfer 🌱✨
    ❤️ Mała M. wizyta przed transferem🩺
    ❤️ linka kontrola cyklu przed transferem🩺

    Dziewczyny powodzenia dzisiaj .✊️
    Linka oby wszystko szło zgodnie z planem ✊️

    Jagodecka a jak tam twoja beta? Nic nie napisałaś o wynikach a tu czekamy 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2025, 09:10

    Valletta, Konstruktorka93, Mała M. lubią tę wiadomość

    👩 38
    Pcos, insulinooporność, AMH 14,8
    Reszta badań ok
    🧑 38
    Morfologia 3%
    ............................................
    Starania od 2018
    Luty 2019 poronienie 10 tc💔
    Badania genetyczne Ok
    Wrzesień, październik, listopad 2019 cykle stymulowane clo + ovitrell
    Sukces 13 sierpnia 2020r urodziła się córeczka❤️
    .......................................................
    Od roku starania o rodzeństwo bezskuteczne...
    Czerwiec 2024r kwalifikacja do programu MZ
    I procedura
    Lipiec- punkcja (22 komórki 1 zarodek 4BB)
    16.08 transfer nr 1❄️ ❌️
    II procedura
    08.10 histeroskopia ✅️
    21.12 -start stymulacji Menopur 150j
    04.01 punkcja > pobrano 22 komórki z czego 8 dojrzałych
    Mamy 2 ❄️❄️
    05.02 transfer nr 2❄️
    9 dpt - beta 15,39 cb ❌️
    13.03 transfer nr 3 ❄️
    9 dpt beta 0,5 ❌️
    III procedura
    26.05.25r - start stymulacji
    07.06. - punkcja-pobrano 50 komórek z czego 18 dojrzałych
    Mamy 2 ❄️
    08.08 - transfer nr 4 ❄️❌️
  • Ann🔆 Autorytet
    Postów: 1967 2624

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Niestety, chyba nie wracam z dobrymi wiadomościami.

    Beta tylko 1.17 ☹️
    WBC całkiem w normie 9.9 🫠

    Jeszcze progesteron i estradiol będzie ale późnym wieczorem. 😩
    😞 Cholera.. Powtórzyłabym za dwa dni 🙏🏼🍀🤞🏼przytulam🫂

    Rocznik 86, AMH 2020 0,87->2025 0,55
    Endometrioza III 2013 usunięcie jajnika, IO
    12.2023 histero zabiegowa nisza
    Kariotypy prawidłowe, KIR AA (brak 5!)

    1 IVF transfer 08.2020 ET 8b
    7dpt - 19, 11dpt - 159,5, 13dpt - 455,6, 18dpt - 2228
    23dpt - 7309, 30dpt - ❤️ 05.2021 39+0, 3200, 52 cm🧸

    Walczymy o rodzeństwo!
    Transfer 09.2022 (N) ET 3BB cb💔
    Transfer 04.2023 (N) FET 2AC cb💔
    ✖️ 06.2023 klapa (pęcherzyki pękły przed punkcją)
    Zmiana kliniki!
    Transfer 01.2024 (S) FET 4AB💔
    Transfer 04.2024 (N) FET 4BA💔
    poronienie zatrzymane 9tc (8+3) 🖤👼🏻

    IV IVF 02.2025 💉🐓🥚punkcja: ❄️4AA
    Transfer 17.02.2025 ET 3BB💔

    ⌛️03/04.2025 badania
  • Ann🔆 Autorytet
    Postów: 1967 2624

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Jutro mam betę dla kliniki
    Zatem mocne kciuki!🤞🏼🍀✊🏼✊🏼✊🏼

    Rocznik 86, AMH 2020 0,87->2025 0,55
    Endometrioza III 2013 usunięcie jajnika, IO
    12.2023 histero zabiegowa nisza
    Kariotypy prawidłowe, KIR AA (brak 5!)

    1 IVF transfer 08.2020 ET 8b
    7dpt - 19, 11dpt - 159,5, 13dpt - 455,6, 18dpt - 2228
    23dpt - 7309, 30dpt - ❤️ 05.2021 39+0, 3200, 52 cm🧸

    Walczymy o rodzeństwo!
    Transfer 09.2022 (N) ET 3BB cb💔
    Transfer 04.2023 (N) FET 2AC cb💔
    ✖️ 06.2023 klapa (pęcherzyki pękły przed punkcją)
    Zmiana kliniki!
    Transfer 01.2024 (S) FET 4AB💔
    Transfer 04.2024 (N) FET 4BA💔
    poronienie zatrzymane 9tc (8+3) 🖤👼🏻

    IV IVF 02.2025 💉🐓🥚punkcja: ❄️4AA
    Transfer 17.02.2025 ET 3BB💔

    ⌛️03/04.2025 badania
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4679

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Niestety, chyba nie wracam z dobrymi wiadomościami.

    Beta tylko 1.17 ☹️
    WBC całkiem w normie 9.9 🫠

    Jeszcze progesteron i estradiol będzie ale późnym wieczorem. 😩

    Kurcze, ale kreseczka za ładna jak na betę 1.17.
    Albo beta już spadła a w moczu jeszcze się wykryła, albo błąd labu i trzymam kciuki za to drugie 🤞

    Ann🔆 lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Niestety, chyba nie wracam z dobrymi wiadomościami.

    Beta tylko 1.17 ☹️
    WBC całkiem w normie 9.9 🫠

    Jeszcze progesteron i estradiol będzie ale późnym wieczorem. 😩
    🫂 ten test wyglądał dobrze - jeszcze nie puszczam kciuków dziś u Ciebie 6dpt wierzę że jeszcze może ruszyć

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę pewnie jutro. Mam dwie opcje albo jutro albo w poniedziałek. Wolałabym widzieć na czym stoję. Ostatnio też była 1.4 w 5 dpt i nie poszła do góry, więc raczej spodziewam się, że będzie spadać. 😔 Jarosz odpisała, że nie zawsze WBC muszą być podniesione. Dwa dni temu zrobiłam morfologię na własną rękę były 24.1 a dziś już tylko 9.9. Ale to już rozważania na wątek o Accofilu.

  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2277 1725

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alwayssmiling wrote:
    Ale z dwóch dojrzałych dwa zarodki 🤞a właśnie tu był pies u mnie ostatnio ( 5 lat temu) pogrzebany niby 10 pęcherzyków a tu nic . Teraz pół roku koksowałam i liczę że będzie choć ten jeden 💪
    Ja tez sie juz z rok koksuję 🤣🤣

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 20 lutego 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Powtórzę pewnie jutro. Mam dwie opcje albo jutro albo w poniedziałek. Wolałabym widzieć na czym stoję. Ostatnio też była 1.4 w 5 dpt i nie poszła do góry, więc raczej spodziewam się, że będzie spadać. 😔 Jarosz odpisała, że nie zawsze WBC muszą być podniesione. Dwa dni temu zrobiłam morfologię na własną rękę były 24.1 a dziś już tylko 9.9. Ale to już rozważania na wątek o Accofilu.
    Kochana :( Trzymam kciuki żeby beta ruszyła.
    W czeskiej klinice zawsze mi powtarzają że oni uważają że bety lubią skoczyć do góry pomiędzy 6-8 dpt... Liczę że właśnie tak będzie u Ciebie. Przytulam mocno <3

    nick nieaktualny, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ