Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • pyati Autorytet
    Postów: 617 624

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    A znowu dr Pyrzyk, jest trochę mniej znanym immunologiem i zaleca 1/5 dawki codziennie i wtedy to dawkowanie jest równomierne, więc ciężko powiedzieć który sposób leczenia jest tym dobrym. 😞 Co to znaczy od razu każe schodzić? Nie stosuje się u niego accofilu do 10-12 tc?
    Ja mam zalecenie 1/4 dawki codziennie do 10 tc. Od Pasnika

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    KIR AA 🙄
    Cross match 25,0 %
    ANA 1:320 SS-A silnie dodatnie
    APS
    Endometrioza
    i może 🍟do tego?
    Nasienie fragmentacja ✔ HBA ❌
    AMH 4,92 ✔

    IVF styczeń 2025 Klinika Bocian
    1 stymulacja- menopur 200, orgalutran
    estradiol 1466 -> 3147-> 4688
    27.01 punkcja
    pobrane 15 🥚 13 dojrzałych, 10 zapłodnionych, 9 zapłodniło się prawidłowo PICSI
    finalnie ❄❄❄❄❄
    Po PGT-A tylko ❄❄ prawidłowe...
    27.02 FET 5.1.1 🍀
    3.03 beta 2,65; 4,19- 4dpt; 4.03 beta 7,49- 5 dpt
    5.03 beta 16,5- 6dpt; 6.03 beta 27,2- 7dpt
    7.03 beta 44,4- 8dpt; 8.03 beta 67,1- 9dpt
    10.03 beta 139- 11dpt; 11.03 beta 217- 12dpt
    13.03 beta 560- 14dpt 14.03 beta 985- 15dpt
    18.03 beta 3912- 19dpt; 20.03 beta 6530- 21dpt
    20dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🤎🤎
    23dpt wizyta w klinice CRL 2,2 mm
    01.04 jest 🤎

    preg.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cavarathiel wrote:
    Ja już z kropkiem 4.1.1 na pokładzie 😁
    Progesteron robi mnie w konia. Przedwczoraj na spadku wyszło mi 19, dziś natomiast przrd transferem pare godzin po przyjęciu wszystkich tabletek 12 🙄 Najpewniej ultrogestan mi się rozpuszcza tak sobie. Na szczęście lekarz jest super i od razu wypisał mi dodatkowo prolutex.
    Kiedy najlepiej powtórzyć proga dla skontrolowania sytuacji, moge dopiero za pare dni razem z pierwszą betą? Czy lepiej wcześniej?

    U mnie w klinice chcą wynik progra 2dpt, 5dpt i 10 z betą :)

    Cavarathiel lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2568 2120

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyati wrote:
    Ja mam zalecenie 1/4 dawki codziennie do 10 tc. Od Pasnika


    A na jakim poziomie utrzymywały Ci się leukocyty?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • AniaB93 Ekspertka
    Postów: 162 538

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    https://ibb.co/9mhMHd9n
    Dziewczyny zrobiony przed chwila dzisiaj jest 5dpt
    Czy mogę się już po cichu cieszyć?

    Je również mam zamiar zrobić w sobotę 5dpt ponieważ wyjeżdżamy na tydzień w góry ze Znajomymi 😅

    👱‍♀️32 lat - 👉Czynnik V Leiden 𝐡𝐞𝐭𝐞𝐫𝐨,👉 MTHFR 𝐡𝐞𝐭𝐞𝐫𝐨, 👉PAI 1 𝐡𝐞𝐭𝐞𝐫𝐨, problemy immunologiczne
    👉Przeciwciała przeciw plemnikowe 𝐨𝐛𝐞𝐜𝐧𝐞

    ☘️Starania od 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟎 r.
    IUI - 03.2023r. ❌
    PUNKCJA - 24 jajeczka ➡️14 komórek ➡️13 zarodków 5️⃣ dniowych .
    1️⃣❄️IVF - 28.08.2024 r. ❌
    2️⃣❄️IVF - 25.09.2024 r. ⏸️- 9 tc.💔
    3️⃣❄️IVF - 17.02.2025r. BETA HCG👉8dpt -38, 10dpt -31⬇️❌
    4️⃣❄️IVF - 10.06.2025r. - ❌
    5️⃣❄️IVF - 11.08.2025 r. - ❌
    6️⃣❄️IVF - 11.09.2025 - 8dpt - 68mIU/ml, 11dpt- 188mIU/ml, 13dpt - 423 mIU/ml
    27dpt- jest ❤️

    📅Histeroskopia , konsultacja z immunologiem
    💊SMOFLIPID, accofil, encorton, clexane, acard

    preg.png
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy po transferze zalecano wam jakieś spacerki czy raczej odpoczynek i pozostanie w domku?
    Mam straszną ochotę na spacerek ( wiem że zimno ale słoneczko jest piękne) :)

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • AnulkA Ekspertka
    Postów: 121 281

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaB93 wrote:
    Je również mam zamiar zrobić w sobotę 5dpt ponieważ wyjeżdżamy na tydzień w góry ze Znajomymi 😅
    Ja mam strasznego stresa przed jutrzejszą beta 🫣

    🙎🏻‍♀️29l
    🧔‍♂️40l
    Niedrożne oba jajowody laparoskopia 2023
    15.02.25 transfer 2 blastocyst❄️❄️
    3BB 4BA
    11.04- pobieranie jajeczek 12
    16.04- 2 zarodki 5dniowe ❄️❄️
    3AA 4AA
    17.05.25 transfer 4AA AH+EmbryoGlue
    6dpt beta 8,0
    10dpt beta 103,8
    12dpt beta 303 prog. 32,80
    16dpt beta 2287 próg. 36,80
    20 dpt beta 9186 prog. 33,92
    27dpt beta 47620
    30.07.25 prenatalne🆗 13+4
    29.08 200g maluszka 18+0
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dziewczyny, czy po transferze zalecano wam jakieś spacerki czy raczej odpoczynek i pozostanie w domku?
    Mam straszną ochotę na spacerek ( wiem że zimno ale słoneczko jest piękne) :)

    Ja mam na kartce,że pierwsze 4 dni raczej oszczędny tryb życia a potem można wrócić do normalnego funcjonowania. Od 18.02 siedzę w domu, ale jutro już wracam do pracy - myślę,że spokojny spacerek nie zaszkodzi kropkowi :)

    OlkaO lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • AniaB93 Ekspertka
    Postów: 162 538

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Ja mam strasznego stresa przed jutrzejszą beta 🫣

    Ja poprzednio w ogóle się nie stresowałam i zrobiłam dopiero test 10dpt i jak wyszły dwie kreski, to pojechałam na betę, a teraz dzisiaj 3dpt i jakoś mi się dłuży 🥲
    Brzuch miałam wczoraj i przedwczoraj taki opuchnięty jak podczas pierwszych dni miesiączki i czułam lekko obolały. Przed transferem nic nie czułam.

    Poprzednim razem to mnie również lekko pobolewał brzuch nawet w nocy czułam i myślałam że dostanę miesiaczke, ale była niespodzianka.

    👱‍♀️32 lat - 👉Czynnik V Leiden 𝐡𝐞𝐭𝐞𝐫𝐨,👉 MTHFR 𝐡𝐞𝐭𝐞𝐫𝐨, 👉PAI 1 𝐡𝐞𝐭𝐞𝐫𝐨, problemy immunologiczne
    👉Przeciwciała przeciw plemnikowe 𝐨𝐛𝐞𝐜𝐧𝐞

    ☘️Starania od 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟎 r.
    IUI - 03.2023r. ❌
    PUNKCJA - 24 jajeczka ➡️14 komórek ➡️13 zarodków 5️⃣ dniowych .
    1️⃣❄️IVF - 28.08.2024 r. ❌
    2️⃣❄️IVF - 25.09.2024 r. ⏸️- 9 tc.💔
    3️⃣❄️IVF - 17.02.2025r. BETA HCG👉8dpt -38, 10dpt -31⬇️❌
    4️⃣❄️IVF - 10.06.2025r. - ❌
    5️⃣❄️IVF - 11.08.2025 r. - ❌
    6️⃣❄️IVF - 11.09.2025 - 8dpt - 68mIU/ml, 11dpt- 188mIU/ml, 13dpt - 423 mIU/ml
    27dpt- jest ❤️

    📅Histeroskopia , konsultacja z immunologiem
    💊SMOFLIPID, accofil, encorton, clexane, acard

    preg.png
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dziewczyny, czy po transferze zalecano wam jakieś spacerki czy raczej odpoczynek i pozostanie w domku?
    Mam straszną ochotę na spacerek ( wiem że zimno ale słoneczko jest piękne) :)
    Spacerek chyba nie powinien zaszkodzić, taka delikatna aktywność poprawia przepływ krwi. A to słoneczko naprawdę zachęca, ja zaraz biorę mojego pod pachę i lecimy pospacerować 😉

    Konstruktorka93, sylstaa lubią tę wiadomość

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Ja mam na kartce,że pierwsze 4 dni raczej oszczędny tryb życia a potem można wrócić do normalnego funcjonowania. Od 18.02 siedzę w domu, ale jutro już wracam do pracy - myślę,że spokojny spacerek nie zaszkodzi kropkowi :)
    Jakąś joge na zagniezdżenie praktykujesz?
    Ja wczoraj poszłam na krótki spacer i jogę też robiłam. Mam nadzieję, że kropkowi nie zaszkodzi....

    sylstaa, Domi0307 lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • pyati Autorytet
    Postów: 617 624

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    A na jakim poziomie utrzymywały Ci się leukocyty?
    Jeszcze nie zaczęłam, w przyszłym tygodniu mam transfer i będę zaczynać.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    KIR AA 🙄
    Cross match 25,0 %
    ANA 1:320 SS-A silnie dodatnie
    APS
    Endometrioza
    i może 🍟do tego?
    Nasienie fragmentacja ✔ HBA ❌
    AMH 4,92 ✔

    IVF styczeń 2025 Klinika Bocian
    1 stymulacja- menopur 200, orgalutran
    estradiol 1466 -> 3147-> 4688
    27.01 punkcja
    pobrane 15 🥚 13 dojrzałych, 10 zapłodnionych, 9 zapłodniło się prawidłowo PICSI
    finalnie ❄❄❄❄❄
    Po PGT-A tylko ❄❄ prawidłowe...
    27.02 FET 5.1.1 🍀
    3.03 beta 2,65; 4,19- 4dpt; 4.03 beta 7,49- 5 dpt
    5.03 beta 16,5- 6dpt; 6.03 beta 27,2- 7dpt
    7.03 beta 44,4- 8dpt; 8.03 beta 67,1- 9dpt
    10.03 beta 139- 11dpt; 11.03 beta 217- 12dpt
    13.03 beta 560- 14dpt 14.03 beta 985- 15dpt
    18.03 beta 3912- 19dpt; 20.03 beta 6530- 21dpt
    20dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🤎🤎
    23dpt wizyta w klinice CRL 2,2 mm
    01.04 jest 🤎

    preg.png
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za czujność. Beta jest na pewno dobra, sprawdziłam. Miałam ostatnio przy becie 1.4 też widoczną kreskę na teście. Wieczorem razem z hormonami będzie beta powtórzona. A jutro pójdę sprawdzić czy coś się zmienia. Przyjmuje wszytskie przytulaski. 🫂
    Jadzia przytulam i trzymam kciuki! 🫂🤞🍀

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2573 3427

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy juz kartę informacyjną. 1 zarodek 5BB zamrożony, drugi dziś zdegenerował. Czekamy na wyniki cd138. I jak wszystko pójdzie dobrze to w kwietniu pewnie transfer 😀.

    Karolidu, nick nieaktualny, Mała M., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    👩 37 lat, hashimoto, IO, bielactwo, AMH - 1,12
    👨🏻 38 lat, oligoteratozoospermia
    Kariotypy OK
    2018
    1 IUI - ❌ 2 IUI -❌ 3 IUI -cb
    4 IUI - ❤️
    Kwiecień 2019 - mamy synka

    2024 powrót do kliniki
    Sierpień
    Podejście do IUI - brak dawki inseminacyjnej- rezygnacja z IUI
    Wrzesień
    I procedura ICSI długi protokół
    Październik
    💉7🥚 4 dojrzałe
    4 blastki 4BB
    PGT-A 3 z wadami genetycznymi, 1 nieinformatywny
    Grudzień
    10.12. transfer nieinformatywnego
    7dpt beta 3, 13dpt beta <0,2

    Styczeń 2025
    II procedura, długi protokół, hbIMSI
    Punkcja 14.02. Pobrano 5🥚 1❄️5BB
    Marzec 2025 Leczenie stanu zapalnego endometrium
    Maj 2025
    13.05. Transfer 6BB
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2542 4673

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dziewczyny, czy po transferze zalecano wam jakieś spacerki czy raczej odpoczynek i pozostanie w domku?
    Mam straszną ochotę na spacerek ( wiem że zimno ale słoneczko jest piękne) :)
    U mnie codziennie rano joga, ale to już od bardzo dawna, więc teraz zmniejszyłam intensywność. Wczoraj byłam też na niezbyt długim spacerze z 🐶 i dzisiaj pewnie też pójdę☀️

    OlkaO lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Ketsi Autorytet
    Postów: 803 853

    Wysłany: 20 lutego 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    A znowu dr Pyrzyk, jest trochę mniej znanym immunologiem i zaleca 1/5 dawki codziennie i wtedy to dawkowanie jest równomierne, więc ciężko powiedzieć który sposób leczenia jest tym dobrym. 😞 Co to znaczy od razu każe schodzić? Nie stosuje się u niego accofilu do 10-12 tc?
    Chodzi Ci o dr Pyrzyk z Bydgoszczy ??

    IUI ❌❌❌❌❌
    INV #1
    Pick up 08.24 ( menopur 150)
    FET #1 09.24 CS❌ (cyclogest 3x2, prolutex 2x1, luteina 3x1, encorton 10)

    Immunosupresja 12.24➡️ equoral, encorton

    FET #2 01.25 CN ❌, 3 x 1 cyclogest

    INV #2
    Pick-up 05/25
    22 cumulusy, 12MII, 9 zapłodnionych, 1❄️

    Kariotypy✅
    Kir ✅
    Cross match 20,4%
    NK 8,8%
    Homocysteina 4,6
  • Ketsi Autorytet
    Postów: 803 853

    Wysłany: 20 lutego 2025, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dziewczyny, czy po transferze zalecano wam jakieś spacerki czy raczej odpoczynek i pozostanie w domku?
    Mam straszną ochotę na spacerek ( wiem że zimno ale słoneczko jest piękne) :)

    Należy żyć jak na co dzień, leżenie niby jest gorsze niż ruch.

    IUI ❌❌❌❌❌
    INV #1
    Pick up 08.24 ( menopur 150)
    FET #1 09.24 CS❌ (cyclogest 3x2, prolutex 2x1, luteina 3x1, encorton 10)

    Immunosupresja 12.24➡️ equoral, encorton

    FET #2 01.25 CN ❌, 3 x 1 cyclogest

    INV #2
    Pick-up 05/25
    22 cumulusy, 12MII, 9 zapłodnionych, 1❄️

    Kariotypy✅
    Kir ✅
    Cross match 20,4%
    NK 8,8%
    Homocysteina 4,6
  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 20 lutego 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 7dpt, beta 0,5
    Ehh 😞

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 20 lutego 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Jakąś joge na zagniezdżenie praktykujesz?
    Ja wczoraj poszłam na krótki spacer i jogę też robiłam. Mam nadzieję, że kropkowi nie zaszkodzi....

    Przed transferem praktykowałam jogę/spacery a od transferu odpoczywam. Dwa dni urlopy a teraz praca w trybie home office. Nie praktykowałam jogi. Jestem na etapie,że boję się cokolwiek zrobić :D

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Kami.N Autorytet
    Postów: 489 763

    Wysłany: 20 lutego 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia moim zdaniem potrzebujesz porządnego sterydu. 10mg.encortonu to praktycznie placebo.

  • Kami.N Autorytet
    Postów: 489 763

    Wysłany: 20 lutego 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście przy założeniu że zarodki są prawidłowe.

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ