Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • AnulkA Ekspertka
    Postów: 121 281

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta 0,5 teraz czekanie na okres i stymulacja bo nie mamy więcej ❄️

    🙎🏻‍♀️29l
    🧔‍♂️40l
    Niedrożne oba jajowody laparoskopia 2023
    15.02.25 transfer 2 blastocyst❄️❄️
    3BB 4BA
    11.04- pobieranie jajeczek 12
    16.04- 2 zarodki 5dniowe ❄️❄️
    3AA 4AA
    17.05.25 transfer 4AA AH+EmbryoGlue
    6dpt beta 8,0
    10dpt beta 103,8
    12dpt beta 303 prog. 32,80
    16dpt beta 2287 próg. 36,80
    20 dpt beta 9186 prog. 33,92
    27dpt beta 47620
    30.07.25 prenatalne🆗 13+4
    29.08 200g maluszka 18+0
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4679

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    a cyclogest dopochwowo wychodzi we krwi?

    Częściowo tak

    Valletta lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Ladybug Autorytet
    Postów: 702 1198

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Ja mam proga ok 16-17, w porywach do 20 na spadkach (cyclogest 3x1, prolutex 1x1). Też mi zalecała brać wiecej (na przykład prolutex 2x1) ale zostałam na tym dawkowaniu co jest. Spadek do 16 nie jest złym progiem, ona chyba trochę przesadza w drugą stronę :) tzn ja wiem że im wyższy tym lepszy i wchłanianie mamy słabe skoro z takich dawek jest tylko tyle proga, ale dobijanie na siłę do konkretnego poziomu też nie ma sensu według mnie, beta jak ma się nie utrzymać to się nie utrzyma, nieważne ile tego proga nawalimy. Leki dopochwowe przechodzą najpierw przez macicę żeby być wykryte częściowo we krwi więc nie panikowałabym.
    No właśnie, jak przeczytałam, że prog 20 to mało to prawie z krzesła spadłam. U mnie przy udanej ciąży gdzie miałam 3x 1utrogestan + 1x prolutex miałam proga na spadku 14,1, po dołożeniu jeszcze 2 utrogestanów 15,6 i to był mój najwyższy zbadany progesteron ever. Tak już chyba mam i ciąża z tego była. Przy nieudanych próbach też cudowałam, dokładałam a i tak nie przebiłam 15,6 nigdy.
    Im wyższy progesteron tym bardziej mnie mdli, cycki bolą, podbrzusze - czytaj ciążą jak ta lala nawet przed transferem. Także nie cudowałabym z jeszcze większymi dawkami, szczególnie dopochwowo. O podrażnienie nie trudno, a po pozytywnej becie każda niteczka krwi na papierze toaletowym przyprawia o zawał serca.
    Ja jeszcze, mimo mycia rąk jak do operacji, boję się, że jeszcze sobie coś z progiem wsadzę i dostanę zapalenia, także zawsze zabieram się do gmerania w pochwie jak do jeża...

    Muczylando lubi tę wiadomość

    Ona '87 -> AMH 5,87
    On '85 -> niskie parametry nasienia
    I stymulacja i I transfer = sukces -> 2021r ur. córka
    age.png

    starania o rodzeństwo:
    3 transfery nieudane
    histeroskopia - lekki stan zapalny -> wyleczony
    szczepienia, poza tym immuno ok, kariotypy też
    ---
    12.2024 - stymulacja: (od 2dc) menopur 225jm (od 6 dc) menopur 225jm +orgalutran 0,25mg, (od 9 dc) menopur 300jm + orgalutran 0,25mg
    Pick-up -> 12 dojrzałych komórek -> 10 zapłodnionych [HBA-IMSI] -> 7 blastocyst -> PGT-A -> 4 prawidłowe
    24.02 transfer ❌
    23.05 transfer - 6dpt: 37,10; 8dpt: 105; 11dpt: 448

    ---
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) już po przeglądzie, pęchrzyki ładnie urosły 9 powyżej 16mm, gdzie prawy jajnik znacznie bardziej się postarał 😅
    Dzisiaj zastrzyki 3 - 2xGonapeptyl Daily oraz 1xOvitrelle i punkcja 📅 w czwartek (27.02) z samego rana 🙈
    Zbadałam też progesteron, jaka powinna być wartość na 2 dni przed punkcją czyli w sumie tydzień(?) przed (możliwym) transferem??

    Alwayssmiling, MagdaGazelka, Domi0307, Stoktotka26, sylstaa, Dariana, Kulka , Cavarathiel, nick nieaktualny, Puszkina, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • margaretta__ Przyjaciółka
    Postów: 64 243

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Niestety beta 0,5 teraz czekanie na okres i stymulacja bo nie mamy więcej ❄️

    Przykro mi 😞 przytulam🫂

    87💁‍♀️amh 4,25, 1 jajowód usunięty
    81💁‍♂️słaba morfologia

    2024
    I IVF 2 zarodki 3BB i 3CC podane razem - puste jajo płodowe, poronienie farmakologiczne💔
    II IVF
    Punkcja, 24 komórki, 11 zarodków❄️
    Transfer 1, zarodek 5.11, trisomia 21, poronienie💔
    2025
    Badanie PGTa pozostałych zarodków - 6 zdrowych zarodków
    Transfer 2 - 18.02 💔
    Marzec - biopsja - brak stanu zapalnego
    Transfer 3 - 15.04 💔
    Transfer 4 - 20.05 🍀
    9dpt - 183, 11dpt - 407 14dpt 1760
    28dpt jest ❤️ jak dzwon!
    11+6 prenatalne Ok, panorama niskie ryzyka
    preg.png
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Mi kazali badać 3 dni przed transferem - wtedy po wyniki podbili leki, w dniu i transferu i potem 2dpt i 5dpt.
    Zobaczę co jutro wyjdzie i będziemy tu dziewczyny myśleć ciężko i będę kombinować skąd wziąć leki bo przecież nie walnę do kliniki jak kazali nic nie sprawdzać 🤷‍♀️

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • KOT Koleżanka
    Postów: 39 170

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Dotąd zaglądałam na forum jako obserwatorka - to piękne i wzruszające, jak mocno się wspieracie, motywujecie, kibicujecie sobie.

    Ja jestem po pierwszym transferze pięciodniowej blastocysty. Transfer miał miejsce 18.02, więc dziś jest 6-ty dzień. Czekam na badanie bety w najbliższy piątek :-)

    Poza tym: niskie AMH, lekka niedoczynność tarczycy, ale najlepszy jest chyba wiek, bo mam 45 lat.

    Uściski i trzymam kciuki za Was.

    Naadzieja, MagdaGazelka, Pomarzenia, Muczylando, Domi0307, SercePełneMarzeń, Stoktotka26, Cari09, sylstaa, Alwayssmiling, krakowiankq, Adirella, Valletta, margaretta__, Milagro ❤️‍🩹, MK32, Kulka , Alesiamum, Hope85, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Anulek84, Puszkina, Czarna_owieczka, linka, Lwica_Lewka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Wspinaczka/taterniczka i biegaczka górska na dystansach ultra

    2018: Naturalny cud/jestem mamą

    2024/25:
    AMH 0,22 w porywach do 0,36
    Lekka niedoczynność tarczycy
    Za niski poziom białka S / trombofilia (przebyta zakrzepica i zatorowość płucna)
    Wiek 45 l.
    1 procedura/1 transfer - 18.02.
    Beta 236 - 10 dpt
    Beta 832 - 13 dpt
    Beta 1290 - 14 dpt
    Beta 2723 - 16 dpt
    Beta 3908 - 17 dpt
    Beta 7582 - 20 dpt
    Beta 8632 - 21 dpt

    Mamy serduszko, 6 mm - 25 dpt

    27 dpt - krwawienie/ plamienie, poronienie zagrażające, serduszko bije. Po tygodniu krwawienie ustaje.

    2 połowa kwietnia 2025 - zły wynik PAPPA (za niskie białko, za wysoka beta, wysokie ryzyko ZD, porodu przedwczesnego i wstrząsu)

    Maj 2025 - dobry wynik Veracity i Panoramy (nipt) - bardzo małe ryzyka. Czekam na synka :-)

    23.10.2025 - jest synek, waga 3700, wzrost 54 cm, 10 pkt Apgar :-)
  • Ladybug Autorytet
    Postów: 702 1198

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Hej :) już po przeglądzie, pęchrzyki ładnie urosły 9 powyżej 16mm, gdzie prawy jajnik znacznie bardziej się postarał 😅
    Dzisiaj zastrzyki 3 - 2xGonapeptyl Daily oraz 1xOvitrelle i punkcja 📅 w czwartek (27.02) z samego rana 🙈
    Zbadałam też progesteron, jaka powinna być wartość na 2 dni przed punkcją czyli w sumie tydzień(?) przed (możliwym) transferem??
    Dawniej mówili, że poniżej 1, ale teraz chyba dopuszczają poniżej 1,2. Jeśli przekraczasz te wartości transfer będzie w kolejnym cyklu.

    Adirella lubi tę wiadomość

    Ona '87 -> AMH 5,87
    On '85 -> niskie parametry nasienia
    I stymulacja i I transfer = sukces -> 2021r ur. córka
    age.png

    starania o rodzeństwo:
    3 transfery nieudane
    histeroskopia - lekki stan zapalny -> wyleczony
    szczepienia, poza tym immuno ok, kariotypy też
    ---
    12.2024 - stymulacja: (od 2dc) menopur 225jm (od 6 dc) menopur 225jm +orgalutran 0,25mg, (od 9 dc) menopur 300jm + orgalutran 0,25mg
    Pick-up -> 12 dojrzałych komórek -> 10 zapłodnionych [HBA-IMSI] -> 7 blastocyst -> PGT-A -> 4 prawidłowe
    24.02 transfer ❌
    23.05 transfer - 6dpt: 37,10; 8dpt: 105; 11dpt: 448

    ---
    preg.png
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może coś podpowiecie. 1 kwietnia jestem umówioną na teleporadę do dr Jarosz. Chciałabym iść do niej z wynikami badań. W następnym tygodniu 6 marca idę na hiateriskopie, po której pewnie dostane antybiotyki. Po wynikach cd138 jak wyjdzie mi zapalenie też mogę dostać antybiotyki.

    Zaplanowałam że w przyszłym tygodniu przed szpitalem zrobie cytokiny i immunofenotyp ale dopadł mnie teraz katar, bez gorączki. Czy mimo kataru mogę za tydzień zrobić te badania? Jeżeli teraz nie zrobię, później odwleka się to na długi długi czas. Zawsze musi być coś..

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • margaretta__ Przyjaciółka
    Postów: 64 243

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOT wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Dotąd zaglądałam na forum jako obserwatorka - to piękne i wzruszające, jak mocno się wspieracie, motywujecie, kibicujecie sobie.

    Ja jestem po pierwszym transferze pięciodniowej blastocysty. Transfer miał miejsce 18.02, więc dziś jest 6-ty dzień. Czekam na badanie bety w najbliższy piątek :-)

    Poza tym: niskie AMH, lekka niedoczynność tarczycy, ale najlepszy jest chyba wiek, bo mam 45 lat.

    Uściski i trzymam kciuki za Was.


    Jak 18.02 to dzisiaj już leci 7 dzień :) może być tylko jeszcze niepełny, w zależności o której godzinie mialaś transfer

    Mocne kciuki również ✊✊

    KOT lubi tę wiadomość

    87💁‍♀️amh 4,25, 1 jajowód usunięty
    81💁‍♂️słaba morfologia

    2024
    I IVF 2 zarodki 3BB i 3CC podane razem - puste jajo płodowe, poronienie farmakologiczne💔
    II IVF
    Punkcja, 24 komórki, 11 zarodków❄️
    Transfer 1, zarodek 5.11, trisomia 21, poronienie💔
    2025
    Badanie PGTa pozostałych zarodków - 6 zdrowych zarodków
    Transfer 2 - 18.02 💔
    Marzec - biopsja - brak stanu zapalnego
    Transfer 3 - 15.04 💔
    Transfer 4 - 20.05 🍀
    9dpt - 183, 11dpt - 407 14dpt 1760
    28dpt jest ❤️ jak dzwon!
    11+6 prenatalne Ok, panorama niskie ryzyka
    preg.png
  • Pomarzenia Koleżanka
    Postów: 57 79

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOT wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Dotąd zaglądałam na forum jako obserwatorka - to piękne i wzruszające, jak mocno się wspieracie, motywujecie, kibicujecie sobie.

    Ja jestem po pierwszym transferze pięciodniowej blastocysty. Transfer miał miejsce 18.02, więc dziś jest 6-ty dzień. Czekam na badanie bety w najbliższy piątek :-)

    Poza tym: niskie AMH, lekka niedoczynność tarczycy, ale najlepszy jest chyba wiek, bo mam 45 lat.

    Uściski i trzymam kciuki za Was.
    Trzymam kciuki za piątkową bete🍀❤️

    KOT lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ladybug Autorytet
    Postów: 702 1198

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Niestety beta 0,5 teraz czekanie na okres i stymulacja bo nie mamy więcej ❄️
    Przykro mi :-(
    Kojarzy mi się, że masz niską rezerwę jajnikową - bierzesz jakieś suple na poprawę komórek? Może zrób sobie 2 m-ce przerwy na poprawę jakości komórek. Nie zaszkodzi, a naprawdę może pomóc, szczególnie, że każda jest na wagę złota.
    Powodzenia!

    Ona '87 -> AMH 5,87
    On '85 -> niskie parametry nasienia
    I stymulacja i I transfer = sukces -> 2021r ur. córka
    age.png

    starania o rodzeństwo:
    3 transfery nieudane
    histeroskopia - lekki stan zapalny -> wyleczony
    szczepienia, poza tym immuno ok, kariotypy też
    ---
    12.2024 - stymulacja: (od 2dc) menopur 225jm (od 6 dc) menopur 225jm +orgalutran 0,25mg, (od 9 dc) menopur 300jm + orgalutran 0,25mg
    Pick-up -> 12 dojrzałych komórek -> 10 zapłodnionych [HBA-IMSI] -> 7 blastocyst -> PGT-A -> 4 prawidłowe
    24.02 transfer ❌
    23.05 transfer - 6dpt: 37,10; 8dpt: 105; 11dpt: 448

    ---
    preg.png
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 25 lutego 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Niestety beta 0,5 teraz czekanie na okres i stymulacja bo nie mamy więcej ❄️
    🫂🫂

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2437 4290

    Wysłany: 25 lutego 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOT wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Dotąd zaglądałam na forum jako obserwatorka - to piękne i wzruszające, jak mocno się wspieracie, motywujecie, kibicujecie sobie.

    Ja jestem po pierwszym transferze pięciodniowej blastocysty. Transfer miał miejsce 18.02, więc dziś jest 6-ty dzień. Czekam na badanie bety w najbliższy piątek :-)

    Poza tym: niskie AMH, lekka niedoczynność tarczycy, ale najlepszy jest chyba wiek, bo mam 45 lat.

    Uściski i trzymam kciuki za Was.

    Powodzenia! :)

    KOT lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 25 lutego 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkaA przykro mi 😔🫂🫂🫂

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 25 lutego 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Niestety beta 0,5 teraz czekanie na okres i stymulacja bo nie mamy więcej ❄️

    Przykro mi, dużo siły!!!

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • AnulkA Ekspertka
    Postów: 121 281

    Wysłany: 25 lutego 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybug wrote:
    Przykro mi :-(
    Kojarzy mi się, że masz niską rezerwę jajnikową - bierzesz jakieś suple na poprawę komórek? Może zrób sobie 2 m-ce przerwy na poprawę jakości komórek. Nie zaszkodzi, a naprawdę może pomóc, szczególnie, że każda jest na wagę złota.
    Powodzenia!
    Tak biorę wszystkie witaminy jakie są możliwe od roku.
    I tak najpierw muszę zrobić badania i wymazy które są ważne 3 miesiące bo zaraz się kończy ważność , więc stymulacje zacznę dopiero za dwa miesiące

    🙎🏻‍♀️29l
    🧔‍♂️40l
    Niedrożne oba jajowody laparoskopia 2023
    15.02.25 transfer 2 blastocyst❄️❄️
    3BB 4BA
    11.04- pobieranie jajeczek 12
    16.04- 2 zarodki 5dniowe ❄️❄️
    3AA 4AA
    17.05.25 transfer 4AA AH+EmbryoGlue
    6dpt beta 8,0
    10dpt beta 103,8
    12dpt beta 303 prog. 32,80
    16dpt beta 2287 próg. 36,80
    20 dpt beta 9186 prog. 33,92
    27dpt beta 47620
    30.07.25 prenatalne🆗 13+4
    29.08 200g maluszka 18+0
  • Madlen_90 Autorytet
    Postów: 370 201

    Wysłany: 25 lutego 2025, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Tak biorę wszystkie witaminy jakie są możliwe od roku.
    I tak najpierw muszę zrobić badania i wymazy które są ważne 3 miesiące bo zaraz się kończy ważność , więc stymulacje zacznę dopiero za dwa miesiące

    A nie są przypadkiem ważne 6 miesięcy? Oprócz cytologii - ona rok.

    👩🏼35
    AMH 2,30
    Trombofilia ❌ Cytokiny ❌ IMK ❌
    KIR AA , brak implantacyjnych ❌
    HSG, hormony, biochemia, witaminy ✔️
    ANA1 1:80 ✔️ ANA3, ASA ✔️
    CD56 4%, CD138 1/10 - antybiotyki ✔️

    👦🏻38
    Morfologia ✔️ HBA, SCD, MiOXSYS ✔️

    Kariotypy oboje ✔️

    Starania od 12.2023: 2xIUI ❌

    START IVF 1: 18.02.2025
    1 ❄️4BA, 10 🥚 zamrożonych
    ❌6.05 - FET 4BA - 10dpt: 10,1, 13dpt: 1,5 😥

    START IVF 2: 06.08.2025
    Histeroskopia zabiegowa - polip ✔️
    ⏳oczekiwanie na FET w nowej klinice
    11.2025 - naturals 🩵- prenatalne OK 🩵

    🩵 Luty.2022 Synuś - naturalnie
  • AnulkA Ekspertka
    Postów: 121 281

    Wysłany: 25 lutego 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_90 wrote:
    A nie są przypadkiem ważne 6 miesięcy? Oprócz cytologii - ona rok.
    W INVICTA ważne 3 miesiące i to jest męczące bo przed pierwsza stymulacją okazało się że skończyły ważność i musiałam miesiąc odczekać

    🙎🏻‍♀️29l
    🧔‍♂️40l
    Niedrożne oba jajowody laparoskopia 2023
    15.02.25 transfer 2 blastocyst❄️❄️
    3BB 4BA
    11.04- pobieranie jajeczek 12
    16.04- 2 zarodki 5dniowe ❄️❄️
    3AA 4AA
    17.05.25 transfer 4AA AH+EmbryoGlue
    6dpt beta 8,0
    10dpt beta 103,8
    12dpt beta 303 prog. 32,80
    16dpt beta 2287 próg. 36,80
    20 dpt beta 9186 prog. 33,92
    27dpt beta 47620
    30.07.25 prenatalne🆗 13+4
    29.08 200g maluszka 18+0
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1425 2020

    Wysłany: 25 lutego 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    W INVICTA ważne 3 miesiące i to jest męczące bo przed pierwsza stymulacją okazało się że skończyły ważność i musiałam miesiąc odczekać
    Czemu aż miesiąc czekania? Też jestem w invicta i na chlamydie się czeka ok 5 dni, wirusowki są na drugi dzień, biocenoza po ok godzinie, no chyba że wychodzi Ci ważność cytologii to ok, zgodzę się że tyle się czeka.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ