Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1425 2020

    Wysłany: 26 lutego 2025, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w żyłach pelno zrostów i w labo babeczki zawsze kombinują, a to poniżej zrostu a to powyżej się wkłuwają.
    W końcu się odważyłam i zapisałam się na krzywą. Macie jakieś rady jak nie 🤮 po glukozie? Piłam ją ostatni raz jakieś 20 lat temu i nie wspominam tego za dobrze.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Pomarzenia Koleżanka
    Postów: 57 79

    Wysłany: 26 lutego 2025, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malcia wrote:
    e72d4f6825463.jpghttps://zapodaj.net/plik-iNYQPGmgxj

    Jeśli chodzi o probiotyki to mi mój lekarz polecił mi taki.

    Mi ostatnio też lekarz ten polecił, probiotyk dla kobiet cierpiących na endometrioze. Biorę i wydaje się ok także polecam :)

    Muczylando lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 26 lutego 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    U mnie też w żyłach pelno zrostów i w labo babeczki zawsze kombinują, a to poniżej zrostu a to powyżej się wkłuwają.
    W końcu się odważyłam i zapisałam się na krzywą. Macie jakieś rady jak nie 🤮 po glukozie? Piłam ją ostatni raz jakieś 20 lat temu i nie wspominam tego za dobrze.
    Kurde współczuję tych problemów ze zrostami wam wszystkim …

    Co do krzywej nie mam porad bo ja to znoszę nadzwyczaj dobrze, z tego co czytałam jak się szykowałam to tylko spokój może uratować trochę . Do krzywej bierzesz wenflon ? Bo po 3 razach pod rząd nawet mnie moja idealna do pobrań ręka już bolała

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1425 2020

    Wysłany: 26 lutego 2025, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alwayssmiling wrote:
    Kurde współczuję tych problemów ze zrostami wam wszystkim …

    Co do krzywej nie mam porad bo ja to znoszę nadzwyczaj dobrze, z tego co czytałam jak się szykowałam to tylko spokój może uratować trochę . Do krzywej bierzesz wenflon ? Bo po 3 razach pod rząd nawet mnie moja idealna do pobrań ręka już bolała
    Jak uda mi się wybłagać w przychodni wenflon to chętnie skorzystam, a jak nie to niech szukają miejsc.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 937 4144

    Wysłany: 26 lutego 2025, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarzenia wrote:
    Mi ostatnio też lekarz ten polecił, probiotyk dla kobiet cierpiących na endometrioze. Biorę i wydaje się ok także polecam :)
    Mi też lekarz to polecił i biorę od 2 msc.

    Muczylando lubi tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2025, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Dzisiaj wszystkie kciuki i serduszka są skierowane dla dziewczyn transferowych:
    ❤️ Promyk92
    ❤️ Alwayssmiling

    Miłego dnia! 🌺

    Konstruktorka93, MagdaGazelka, Karolidu, Milagro ❤️‍🩹, Lunkaaway, nick nieaktualny, sylstaa, linka, Alesiamum, margaretta__, Domi0307, Ketsi, Adirella, Kingus 1, Thoruviel, Alwayssmiling, SercePełneMarzeń, Stoktotka26, Muczylando, Puszkina, Promyk92, Cavarathiel, Andzia, Dariana, Kulka , Monikaa933, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 26 lutego 2025, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Jak uda mi się wybłagać w przychodni wenflon to chętnie skorzystam, a jak nie to niech szukają miejsc.
    Ja prosiłam i powiedziały że to tak nie działa, i jest dużo ryzyko sepsy więc nie polecają....

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 26 lutego 2025, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny 😘
    Trzymam kciuki za dzisiaj🤞🏻🤞🏻🧫🧫🥚🥚🍀🍀🍍🍍

    Konstruktorka93, Alwayssmiling, Promyk92, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Ketsi Autorytet
    Postów: 803 853

    Wysłany: 26 lutego 2025, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    12.02 miałam biopsję więc 13 dni
    Dobrze wiedzieć, bo mi kazali dzwonić po upływie 3 tygodni, ale zaryzykuję za tydzień zapytać czy już może są . Będzie to 2 tygodnie.
    Czy po zabiegu lekarz mówił czy widać jakieś ślady zapalenia ?

    IUI ❌❌❌❌❌
    INV #1
    Pick up 08.24 ( menopur 150)
    FET #1 09.24 CS❌ (cyclogest 3x2, prolutex 2x1, luteina 3x1, encorton 10)

    Immunosupresja 12.24➡️ equoral, encorton

    FET #2 01.25 CN ❌, 3 x 1 cyclogest

    INV #2
    Pick-up 05/25
    22 cumulusy, 12MII, 9 zapłodnionych, 1❄️

    Kariotypy✅
    Kir ✅
    Cross match 20,4%
    NK 8,8%
    Homocysteina 4,6
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 26 lutego 2025, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Grzebałam sobie trochę w necie za probiotykami, co by brać żeby pomóc sobie w walce z zapaleniem endo, doszukałam się że ważne są te 2 konkretne szczepy - Lactobacillus rhamnosus GR-1, Lactobacillus reuteri RC-14 i ma je lacibios Femina. Co myślicie? Dodatkowo mam tributron z maślanem sodu.
    Te szczepy rekomendowane są również przy Helikobakter Pyroli.

    Muczylando, Valletta lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Alma Przyjaciółka
    Postów: 64 72

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Grzebałam sobie trochę w necie za probiotykami, co by brać żeby pomóc sobie w walce z zapaleniem endo, doszukałam się że ważne są te 2 konkretne szczepy - Lactobacillus rhamnosus GR-1, Lactobacillus reuteri RC-14 i ma je lacibios Femina. Co myślicie? Dodatkowo mam tributron z maślanem sodu.

    Z mojego wieloletniego researchu probiotyków (do tego stopnia, że wysyłałam wymazówki do US żeby potwierdzić mikroflorę), super sprawdza się l.crispatus i to jest mój ulubiony probiotyk:
    https://www.amazon.com/APYFORME-Probiotics-Women-Vaginigal-Health/dp/B07PF12SJ2

    Muczylando lubi tę wiadomość

    👩🏼 '94
    AMH czerwiec 2023: 0,78 - 0,95
    AMH październik 2024: 1,37 (po suplementacji)
    Poronienie zatrzymane grudzień 2023 (9tc)
    Jajowody drożne, początki adenomiozy
    3x IUI


    🧑🏻 '92
    badania ok

    1 IVF XI 2024 (brak transferu)
    2 IVF II 2025 (pierwszy transfer)

    preg.png
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dzień dobry! Dzisiaj wszystkie kciuki i serduszka są skierowane dla dziewczyn transferowych:
    ❤️ Promyk92
    ❤️ Alwayssmiling

    Miłego dnia! 🌺
    Powodzenia dziewczyny! 🤞🍀
    Kciuki też za wszystkie pozostałe, zwłaszcza za te testujące - Konstruktorka, czekamy dzisiaj na dobre wieści od Ciebie! 🤞

    Konstruktorka93, Alwayssmiling, Valletta lubią tę wiadomość

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk92, Alwayssmiling trzymamy kciuki 🤞🤞

    A ja mam pytanko, jak się ubrać do punkcji? A własciwie do czasu po punkcji, jest jakiś dyskomfort?Mam głównie zwykłe jeansy i zastanawiam się czy pójść do sklepu szybko po jakiś dres 🙈🙈

    Alwayssmiling, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • MagdaGazelka Ekspertka
    Postów: 140 109

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Promyk92, Alwayssmiling trzymamy kciuki 🤞🤞

    A ja mam pytanko, jak się ubrać do punkcji? A własciwie do czasu po punkcji, jest jakiś dyskomfort?Mam głównie zwykłe jeansy i zastanawiam się czy pójść do sklepu szybko po jakiś dres 🙈🙈
    Wiesz to zależy jak przebiegnie punkcja i jak ja zniesiesz. U mnie zawsze punkcje były tragiczne, jajniki się chowały, trzeba było je mocno dociskać… koszmar. Zawsze byłam mocno obolała więc nie wyobrażam sobie siebie wtedy w dżinsach i u mnie tylko dresik. Ale widziałam dziewczyny, które śmigały jak sarenki, więc to chyba nie ma reguły.
    Najwyżej nie zapniesz guzika 😁

    Starania od 5 lat
    👨37✅
    👩🏼36❌
    endometrioza, PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, mięśniaki macicy
    Crossmatch ❌46.1% (Encorton, Equoral)
    Antytrombina III ❌ 62.97% (heparyna do i po transferze)
    Genetyka ok ✅
    3 x IUI ❌
    07.2024 - 1 IVF, 3 zapłodnione komórki, brak zarodka ❌
    10.2024 - 2 IVF, 1 zapłodniona komórka, brak zarodka ❌
    12.2024 - 3 IVF, 1 zapłodniona komórka, brak zarodka ❌
    ✅dieta, ruch, suplementy
    01.2025 - rozpoczynamy długi protokół (primolut, decapeptyl, omnitrope, menopur 300, gonapeptyl)
    08.02.2024 punkcja 👉 8 zdrowych komórek 💪🥚 7 się zapłodniło, mamy ❄️❄️❄️ 🥹

    08.03 - transfer 2 ❄️❄️ ➡️ beta 0
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Promyk92, Alwayssmiling trzymamy kciuki 🤞🤞

    A ja mam pytanko, jak się ubrać do punkcji? A własciwie do czasu po punkcji, jest jakiś dyskomfort?Mam głównie zwykłe jeansy i zastanawiam się czy pójść do sklepu szybko po jakiś dres 🙈🙈
    Ja miałam legins żeby mi brzucha nie cisnęło jednak ale szczerze dałabym radę w jeansach .

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już krew na próg oddana - mam nadzieję że komisja oceny cieni z fakultetem z dawkowania proga spojrzy jak będzie wynik ;)

    Tymczasem jem slow śniadanko + worek supli i liczę że żołądek po herbatce wykaże chęć współpracy bo od wczoraj mi jeździ po jelitkach :(

    Transfer na 12 dopiero więc jeszcze chyba ta krótka jogę sobie zrobię

    Konstruktorka93, Domi0307, Valletta, Alma, MagdaGazelka, Naadzieja, nick nieaktualny, Kulka lubią tę wiadomość

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi0307 wrote:
    Powodzenia dziewczyny! 🤞🍀
    Kciuki też za wszystkie pozostałe, zwłaszcza za te testujące - Konstruktorka, czekamy dzisiaj na dobre wieści od Ciebie! 🤞
    Byłam już na krwi. Wyniki pewnie popołudniu więc na pewno dam znać. Z rana zrobiłam sikacza, i krecha jest jak byk. Więc oby to był dobry znak....

    Muczylando, Alwayssmiling, Milagro ❤️‍🩹, Domi0307, Valletta, margaretta__, sylstaa, Alma, MagdaGazelka, Naadzieja, Cavarathiel, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kulka lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 373 290

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj dziewczyny!! 💪✊

    Ja dzisiaj znów zrobiłam sikanca i niestety biel dziś 6dpt już tracę nadzieję że cokolwiek z tego będzie

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak❄️


    2024r. Wracamy po przerwie
    Zmiana kliniki Artvimed Kraków
    07.2024 histeroskopia z Cd138 stan zapalny
    09.2024 biopsja endometrium stan zapalny wyleczony👍
    21.12.24 punkcja
    Mamy 2❄️
    20.02.2025 crio🙏
    11dpt- bhcg <1.1😢
    22.04.2025 crio
    10dpt- bhcg <1.2 😢

    10.2025 kolejna stymulacja
    16.10.2025 punkcja 14 pobranych 4 zapłodnione
    1❄️ -- 4bb
    🙏🙏
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1425 2020

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Promyk92, Alwayssmiling trzymamy kciuki 🤞🤞

    A ja mam pytanko, jak się ubrać do punkcji? A własciwie do czasu po punkcji, jest jakiś dyskomfort?Mam głównie zwykłe jeansy i zastanawiam się czy pójść do sklepu szybko po jakiś dres 🙈🙈
    Ja normalnie w jeansach wracałam do domu :) możesz też sukienke ubrać :)

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 26 lutego 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Promyk92, Alwayssmiling trzymamy kciuki 🤞🤞

    A ja mam pytanko, jak się ubrać do punkcji? A własciwie do czasu po punkcji, jest jakiś dyskomfort?Mam głównie zwykłe jeansy i zastanawiam się czy pójść do sklepu szybko po jakiś dres 🙈🙈

    Ja znów mam tylko dresy i leginsy, a jeansów z 3 pary które nie wiem nawet czy jeszcze pasują. Ja czułam brzuch więc nie wiem czy bez dresów byłoby lekko, pewnie dałabym radę ale na pewno lżej będzie w czymś luźniejszym. A sukienki masz? Możesz się przebrać po :)

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ