Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    U mnie beta 0.
    Przestaje wierzyć, że się kiedykolwiek uda.
    Zostaje znowu z niczym, to był jedyny zarodek.

    Rozpadlam się na kawałki.

    Bardzo mi przykro :(

  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 28 lutego 2025, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję ogromną pustkę. Ja już nawet nie wiem po tylu latach co mam sprawdzić.
    Dwie moje procedury słabe komórki, pobrane po 3-4 komórki, ruszyły dwa zarodki, finalnie zostawało po jednym. Dwa transfery nieudane.
    Komórka dawczyni, 23, lata, potwierdzona płodność, ruszyły 3 zarodki, po 4 dobie były 2 a finalnie do 5 jeden 4AA podany. Nie mam nic. Wyniki męża podobno super i z KD miało być inaczej. Obstawa leków. Ja już nie wiem. Nie mam siły na kolejne porażki.
    Czuję, że kończą mi się szansę i te drzwi się zamykają 😭😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2025, 16:48

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 28 lutego 2025, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Czuję ogromną pustkę. Ja już nawet nie wiem po tylu latach co mam sprawdzić.
    Dwie moje procedury słabe komórki, pobrane po 3-4 komórki, ruszyły dwa zarodki, finalnie zostawało po jednym. Dwa transfery nieudane.
    Komórka dawczyni, 23, lata, potwierdzona płodność, ruszyły 3 zarodki, po 4 dobie były 2 a finalnie do 5 jeden 4AA podany. Nie mam nic. Wyniki męża podobno super i z KD miało być inaczej. Obstawa leków. Ja już nie wiem. Nie mam siły na kolejne porażki.
    Czuję, że kończą mi się szansę i te drzwi się zamykają 😭😭
    Daj sobie czas kochana!
    Już tyle przeszliście, jesteś bardzo silna. W końcu zaświeci słoneczko!

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2436 4290

    Wysłany: 28 lutego 2025, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    U mnie beta 0.
    Przestaje wierzyć, że się kiedykolwiek uda.
    Zostaje znowu z niczym, to był jedyny zarodek.

    Rozpadlam się na kawałki.

    Bardzo mi przykro :(

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2540 4672

    Wysłany: 28 lutego 2025, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też klapa 0,7😔

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Kami.N Autorytet
    Postów: 489 763

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta ponownie napiszę, że uważam, że trzeba wziąć pod uwagę także że pomimo dobrych wyników nasienia na papierze, gdzieś głębiej genetycznie jest problem i ono nie jest takie dobre, ale zweryfikowałaby procedura z inną dawczynią bez problemu.

    Miałaś "tylko" 3 transfery. Oczywiście każdy wiąże się z dużym obciążeniem, ale jest refundacja, nie warto się poddawać. Kolejna procedura nie będzie dla Ciebie obciążeniem ani finansowym, ani nie tak bardzo fizycznym skoro jest dawczyni. A psychicznie- na pewno dasz radę, warto walczyć skoro jest to wsparcie.
    To żadne pocieszenie, ale są tu (lub były, ale już się nie udzielają) Dziewczyny mające po 10-15 nieudanych transferów, po 6-8 procedur na własnych komórkach, po wydanych setkach tysięcy złotych bo bez wsparcia zaczynały.

    To także do Oli,
    Olu, to zrozumiałe że drugi transfer nieudany boli. "Kilka miesięcy podporządkowanych pod klinikę i nie mam siły"- są tutaj Dziewczyny, które mają po 5-10 lat podporządkowanego życia pod starania.

    Warto walczyć. Na koniec, prędzej lub później ( no cóż, w naszym wypadku raczej później) większość z nas (znaczna większość) osiąga cel.
    Pisze trochę z prywaty, nasi znajomi się poddali na dość wczesnym etapie leczenia....i teraz żałują, ale jest już za późno.

    Thoruviel, Puszkina, KasiaWitaminka, Hania2010, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Valie05 Autorytet
    Postów: 1551 2867

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Dostałam dzisiaj wyniki ma pasożyty (robiłam w allergen) i mam koleżkę, jakiegoś blastocitis hominis. Pierwsze słyszę 😶

    Miałam koleżkę ze 3 lata temu ;) dostałam od gastrologa 2 tygodnie antybiotyku i było z głowy. Lekarz był trochę przejęty tylko, bo podobno łapią to zwykle osoby z obniżoną odpornością. Zlecił kilka badań ale nic nie wyszło

    Dariana lubi tę wiadomość

    👩🏼 91’
    Amh-1.6 (07.2024); hormony (dostinex - hiperprolaktynemia) ✅ tarczyca, insulina ✅ hipoglikemia reaktywna ❌ MUCHa ✅ Wit. D, B12, homocysteina, ferrytyna ✅ Kariotypy cytokiny❓ immunofenotyp ✅ komórki NK ✅ przewlekłe EBV ❌ trombofilia❌ ; CD138 ✅ Bx i 4/5 KIRów ✅

    🧔🏻‍♂️ 89’
    usunięte żylaki powrózka nasiennego ✅ - brak poprawy; ciężki czynnik męski

    1 IVF - Oviklinika Waw
    08.2024 3 🥚 -> 2 ❄️
    27.11.2024 transfer, blastka 4.2.2 ❌ EG + AH + Neoparin + smoflipid
    27.12.2024 transfer, blastka 3.2.2 EG + AH + Neoparin + Hydroxychlorquine
    6dpt-36; 8dpt-91; 12 dpt-361; 14 dpt-905; 20 dpt GS 1,11 YS 0,22 22 dpt-13901; 27 dpt-33512; 28 dpt-CRL 5mm i  ❤️ 8tc+3-CRL 1,9cm; 9tc+3 CRL 2,7 cm; 12tc+3 prenatalne ok CRL 5,8 cm 🩵

    age.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2436 4290

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie też klapa 0,7😔

    Ojej :( przykro mi

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    U mnie beta 0.
    Przestaje wierzyć, że się kiedykolwiek uda.
    Zostaje znowu z niczym, to był jedyny zarodek.

    Rozpadlam się na kawałki.
    Ogromnie mi przykro 😔🫂🫂🫂🫂🫂

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie też klapa 0,7😔
    😢😢😢😢😢 przytulam mocno

    sylstaa lubi tę wiadomość

  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie też klapa 0,7😔
    Tak bardzo mi przykro 😔🫂🫂🫂🫂🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2025, 17:08

    sylstaa lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Czuję ogromną pustkę. Ja już nawet nie wiem po tylu latach co mam sprawdzić.
    Dwie moje procedury słabe komórki, pobrane po 3-4 komórki, ruszyły dwa zarodki, finalnie zostawało po jednym. Dwa transfery nieudane.
    Komórka dawczyni, 23, lata, potwierdzona płodność, ruszyły 3 zarodki, po 4 dobie były 2 a finalnie do 5 jeden 4AA podany. Nie mam nic. Wyniki męża podobno super i z KD miało być inaczej. Obstawa leków. Ja już nie wiem. Nie mam siły na kolejne porażki.
    Czuję, że kończą mi się szansę i te drzwi się zamykają 😭😭

    Może zmiana kliniki? Trochę to dziwne że wyniki męża ok a przy tak młodej dawczyni tylko 1 zarodek. Wiem że porażka boli i trzymam kciuki żebyś w końcu mogła nam napisać że ta walka była warta tych cierpień. Wierzę że w końcu Ci się uda 🫂

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie też klapa 0,7😔
    :( przytulam mocno

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Cavarathiel Autorytet
    Postów: 1077 2341

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta, sylstaa, tak bardzo mi przykro 🙁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2025, 17:10

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania na luźno od 01.2023, świadome starania od 06.2024
    32👩 34🧔
    ◽ AMH 0,56 (11.24)
    ◽ Adenomioza
    ◽ immunologia ❗

    📅 11.2024 Bocian Szczecin
    ◽04-21.01.25 🥚3->3 MII: ❄️ 4AA i i 3BB
    20.02.25 - FET - beta<2,3 ❌
    24.03.25 - FET - beta<2,3 ❌

    ◽02-17.05.25🥚7->2 MII:❄️4AB
    22.05, 20.06, 17.07 diphereline i hydroxy
    13.08.25 - FET - Encorton, Acard, Prograf, Accofil
    5dpt ⏸️, 6dpt 31, 8dpt 57,4, 10dpt 122, 14dpt 527, 21dpt 7274, 27dpt CRL 0,41 i❤️
    nifty pro - zdrowa dziewczynka 🩷
    12+3 - I prenatalne 6,2cm
    20+2 - 324g
    21+1 - II prenatalne 424 g
    24+2 - 629g
    28+2 - 1235g
    31+2 - 1729g
    33+2 - 2071g
    36+2 - 2663g
    39+2 - 3343g
    41+2 - już z nami ❤️3900g, 56cm

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Może zmiana kliniki? Trochę to dziwne że wyniki męża ok a przy tak młodej dawczyni tylko 1 zarodek. Wiem że porażka boli i trzymam kciuki żebyś w końcu mogła nam napisać że ta walka była warta tych cierpień. Wierzę że w końcu Ci się uda 🫂

    Już w ramach programu zmieniałam raz klinikę..
    Też mnie to zastanawia dlaczego tylko jeden zarodek :(
    W czwartek za tydzień mam wizytę i zapytam odnośnie dodatkowych badań dla męża.

    Andzia lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie też klapa 0,7😔
    Tak bardzo bardzo mi przykro ;( bądź silna!

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie też klapa 0,7😔
    Również bardzo mi przykro😞🫂 przytulam mocno

    sylstaa lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma od gdzieś rozpiskę jakie prócz rozszerzonego badania nasienia/ dodatkowe badania można wykonać w sytuacji, gdy wyniki są dobre ale żeby pogrzebać? Chce sprawdzić co u nas było sprawdzane .. czy wtedy po prostu jakieś dodatkowe metody przy selekcji plemnika przy zapładnianiu, gdy coś znajdą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2025, 17:52

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Już w ramach programu zmieniałam raz klinikę..
    Też mnie to zastanawia dlaczego tylko jeden zarodek :(
    W czwartek za tydzień mam wizytę i zapytam odnośnie dodatkowych badań dla męża.

    Polubilam za chęć walki 😊
    Nie wiem jakie wyniki ma twój mąż ale trzeba działać 💪

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 28 lutego 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U mnie też klapa 0,7😔
    Przykro mi 😔🫂

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ