Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BangBang wrote:
    Oooj tak to jest najgorsze, takie wścibskie pytania. Ja staram się akurat kierownictwu zawsze odpowiadać krótko bo dobrze wiemy że nie trzeba się spowiadać z życia, gorzej jest z „koleżankami” z pracy te to dopiero dopytują. Nie lubię się kłócić ale najchętniej odpowiedziałabym po chamsku na takie pytania, po co im to wiedzieć… co się zmieni w ich życiu.
    Nie lubię tego.

    Idziesz powiększyć odbyt, żeby mogły tam z ciekawości wejść, skoro tak interesuje je cudze życie 😂

    Verudandi, BangBang, Puszkina, przyszłamama96, Karolidu, Jagodecka, Nowa2024, MjakMarta, Rafiki, nick nieaktualny, Yahu, Lilithgirl, MaDi, Hope85, Valie05, Domi0307, OlkaO, sylstaa, Nadzieja. 1, Annn90, Piękno, Thoruviel, Kaliope, Dariana, Kulka lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verudandi wrote:
    "No, to w środę pick-up, widzę jakieś tam 3 pęcherzyki".

    Jakoś nie wstrzymuje oddechu.

    Wiem, że to marne pocieszenie, ale jak by nie było trzymam kciuki, podejscie klinika ma ciulowe, ale moze akurat zaskoczy tym razem i z tymi pęcherzykami/zarodkami później 🤞

    Verudandi, OlkaO, Piękno lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Idziesz powiększyć odbyt, żeby mogły tam z ciekawości wejść, skoro tak interesuje je cudze życie 😂

    😈😈😈😈😈

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Karolidu Autorytet
    Postów: 403 769

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Idziesz powiększyć odbyt, żeby mogły tam z ciekawości wejść, skoro tak interesuje je cudze życie 😂
    Hahahah i tym o to tekstem poprawiłaś mi humor 😂😂😂

    MjakMarta, Muczylando, OlkaO, Arube lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️31 lat
    pcos , zachwiana gospodarka hormonalna na poziomie przysadki , AMH 6,34
    👨32 lat
    Oligoasthenospermia, teratozoospermia 2%
    👧🏼 z ivf 2022
    🐕‍🦺🦮 adopciaki

    Starania 2018
    Marzec 2019 poronienie w 5tc
    2019-2021 starania na Clostylbegyt , Lametta Ovitrelle

    05.2021 pierwsza wizyta IVF
    10.2021 punkcja - duża hiperka - 1 ❄️ 4BB
    23.12.2021r transfer
    2022r 👧🏼 ❤️💪

    09.2024 r 2#IVF
    11.12.2024 punkcja - 13 pobranych - 10 dojrzałych - 2 ❄️❄️ 4BB i 3BB
    2-4.01.2025r - transfer odroczony , płyn w macicy
    3.02 transfer - odroczony , brak przejścia do macicy
    14.02- histeroskopia
    31.03 transfer dwoch mrozakow 🤞🤞🤞
    7 dpt beta <0,20 ; 9 dpt <0,20 😭
    30.05 punkcja - 27 pęcherzyków - 19 zapłodnionych - 9 ❄️
    18.07 FET ❄️ 4AA 🤞beta 6 dpt- 1,27; 8 dpt - 2,77 ; 10 dpt - 6,92 ; 12 dpt- 23, 7; 14 dpt- 70,1 ; 18 dpt - 86 👎
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolidu wrote:
    Hahahah i tym o to tekstem poprawiłaś mi humor 😂😂😂

    Polecam się, mąż na takie odzywki mówi że raczej powinnam iść do psychologa 😂

    OlkaO, leming_89 lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Idziesz powiększyć odbyt, żeby mogły tam z ciekawości wejść, skoro tak interesuje je cudze życie 😂
    Mistrz - zapisuje na ciętą ripostę żeby nie przyszła za późno ;)

    OlkaO lubi tę wiadomość

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alwayssmiling wrote:
    Mistrz - zapisuje na ciętą ripostę żeby nie przyszła za późno ;)

    Taak, po 3 latach pod prysznicem 😄

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Kropkaaa Ekspertka
    Postów: 196 114

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BangBang wrote:
    To rodzinna klinika, przyjmuje pani Małgorzata Zięba i nie wiem czy wróciła już do pracy jej córka Maja Zięba.
    Tak mają godziny popołudniowe, ja miałam problem z pracą i mega mi to ułatwiło życie że przyjmowali po 16. Wizytę miałam nawet 27 grudnia o 19, przyjechały specjalnie zrobić mi monitoring i podać zastrzyk. Zawsze odpisują na SMS, nie ma problemu z receptami. Polecam jeśli ktoś jest z okolic Katowic ;)
    Dzięki, dobrze wiedzieć...ja właśnie mam duży problem z wolnym w pracy i potrzebuje właśnie takich godzin. Dobrze wiedzieć, że jest nadzieja na wizyty o takich porach. W Invimedzie pod tym względem porażka była.

  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LokaDesigner wrote:
    Dziewczyny, muszę się z Wami podzielić dzisiejszymi emocjami i przy okazji poprosić o radę.

    Jestem już po wizycie – kropek jest na miejscu, mam nawet jego zdjęcie (3 mm, a pęcherzyk ciążowy 6 mm). Niestety cała radość została totalnie przyćmiona przez zachowanie lekarza. To była ostatnia wizyta z procedury i na pewno więcej do tego lekarza nie wrócę.

    Już od dawna czułam się u niego nieswojo, bo ani razu nie pamiętał, kim jestem, mimo że pisałam do niego SMS-y z wynikami bety. Nawet dzisiaj na początku wizyty zapytał mnie, czy dostałam miesiączkę! Nie mam pojęcia, jak on prowadzi dokumentację, ale wygląda to tragicznie.

    Najgorsze jednak przyszło później. Grzecznie zapytałam o progesteron, bo zauważyłam, że spadł od transferu i chciałam się upewnić, czy wszystko jest w porządku. Typ dosłownie na mnie naskoczył. Zaczął się wydzierać, że on mi nie kazał badać progesteronu, że mam sobie konsultacje na forum prowadzić, bo on nie będzie niczego interpretował. Byłam w takim szoku, że nawet się nie odezwałam, nie wspominałam nic o forum, więc nie wiem skąd w ogóle to wziął. Zero szacunku.

    Na końcu zaczął jeszcze sapać, że kobiety tylko fora przeglądają i badają progesteron, a potem na L4 lecą… Serio, wyszłam z płaczem. Dopiero teraz, jak dotarłam do domu, trochę się uspokoiłam. Zadzwoniłam od razu do męża, a on się tak wkurzył, że powiedział, że nigdy więcej do niego nie wrócimy.

    I teraz pytanie – szukam nowego lekarza, bo z tym burakiem koniec. Czy któraś z Was z okolic Poznania może polecić dobrego, empatycznego ginekologa? Takiego, który naprawdę zna się na prowadzeniu ciąż po IVF i traktuje pacjentki z szacunkiem?

    Nie mogę się otrząsnąć po dzisiejszym dniu. Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy w tej procedurze, ale jednak… 😞


    Co za BUC :O wiem, że „łatwo się pisze”, ale nie skupiaj już na tym swoich myśli, myśl o tym jaka drogę przeszłaś i gdzie jesteś teraz! Mało się udzielam na forum, ale czytam regularnie i bardzo śledzę historię wspaniałej prowadzącej ❣️

    Z Poznania polecam docenta Brazerta (moje bliskie osoby prowadziły u niego ciąże, a ja jestem teraz pacjentką przy iv) - to jest naprawdę rzeczowy, ale jednocześnie bardzo ciepły człowiek. No i fachowiec :)

    LokaDesigner lubi tę wiadomość

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 3 lutego 2025, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    O siostra transferowa, myślałam niedawno co u Ciebie i jak beta, czy ruszyła. Już miałam drugi raz Cię wołać na forum, żebyś dała znać 😄
    Fajnie, oby tak dalej ❤️

    Sama się w końcu wywołałam 🙈
    Dzięki i mocno trzymam kciuki za nową stymulację u Ciebie 🤞🤞

    Muczylando lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Lwica_Lewka Autorytet
    Postów: 417 312

    Wysłany: 3 lutego 2025, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verudandi wrote:
    A na nadal czekam na telekonsultację z Invicty, tak już z godzinę.
    Rano oddałam krew i miałam to śmieszne USG, z którego się nic nie dowiem, bo "my opisujemy później żeby lekarz wiedział przed konsultacją", więc nie wiem czy będę o północy szukać apteki z lekami do stymulacji (bo wczoraj miałam ostania dawkę) lub z lekiem na wyzwolenie.

    Serio, moja najgorsza decyzja ever.
    Rozumiem Ciebie doskonale, bo jestem już po 2 procedurach w Invikcie, nie mam porównania z żadną inną kliniką, ale nie podoba mi się ich sposób obsługi pacjentów. Trzyma mnie tam jedynie program mazowiecki i badanie zarodków. Na ministerialny program z racji wieku już się nie kwalifikuję. Który lekarz Ciebie teraz prowadzi?

    11.2021 - starania naturalne
    09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
    05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
    11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d

    05.2022 - HyCoSy - jajowody drożne
    ✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny, zespół antyfosfolipidowy, hormony
    ✅AMH - 2,65
    ✅nasienie + fragmentacja DNA
    ✅HLA-C męski C1/C1
    ✅allo MLR - 44,7%
    ✅test IMK - NK 12%
    ✅ cytokiny
    ❌cross match - 29%
    ❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)- brak kirów implant.
    1️⃣ IVF
    • 19.08.2024 -11x🥚
    • 2x ❄️ 5.2.2 -1 zdrowy ❄️ pgt-a
    16.11 transfer ❄️❌
    2️⃣ IVF
    • 7.01.2025 -12x🥚
    • 2x❄️❄️ - pgt-a oba chore
    3️⃣ IVF
    • 9.05.2025 -9x🥚- 1x❄️ - pgt-a chory
    4️⃣ IVF
    • 14.06.2025 -7x🥚- 0x❄️
    5️⃣ IVF - KD
    • 4.2026 - 6x❄️ (3 pgt-a i 2❄️❄️ zdrowe)
    •18.05 transfer 5.1.1
    Beta:
    5 dpt - 22
    7 dpt - 112
    10 dpt - 470
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2567 2116

    Wysłany: 3 lutego 2025, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Dawkę brałam wieczorem o 18, badałam o 8-9 rano więc na ok 10h przed przyjęciem dawki - 22-25 tys


    To nie źle. Ja mam 10.09, i według dr J jest ok, ale w porównaniu do innych widzę, że strasznie mało. Tym bardziej, że badam to około 14h przed przyjęciem kolejnej dawki.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Lwica_Lewka Autorytet
    Postów: 417 312

    Wysłany: 3 lutego 2025, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    To nie źle. Ja mam 10.09, i według dr J jest ok, ale w porównaniu do innych widzę, że strasznie mało. Tym bardziej, że badam to około 14h przed przyjęciem kolejnej dawki.
    Ja miałam 8 tyś i dr J też mi mówiła, że ok, bo u mnie poziom wyjściowy był 3,9 i to sukces, że podskoczyły podwójnie

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    11.2021 - starania naturalne
    09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
    05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
    11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d

    05.2022 - HyCoSy - jajowody drożne
    ✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny, zespół antyfosfolipidowy, hormony
    ✅AMH - 2,65
    ✅nasienie + fragmentacja DNA
    ✅HLA-C męski C1/C1
    ✅allo MLR - 44,7%
    ✅test IMK - NK 12%
    ✅ cytokiny
    ❌cross match - 29%
    ❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)- brak kirów implant.
    1️⃣ IVF
    • 19.08.2024 -11x🥚
    • 2x ❄️ 5.2.2 -1 zdrowy ❄️ pgt-a
    16.11 transfer ❄️❌
    2️⃣ IVF
    • 7.01.2025 -12x🥚
    • 2x❄️❄️ - pgt-a oba chore
    3️⃣ IVF
    • 9.05.2025 -9x🥚- 1x❄️ - pgt-a chory
    4️⃣ IVF
    • 14.06.2025 -7x🥚- 0x❄️
    5️⃣ IVF - KD
    • 4.2026 - 6x❄️ (3 pgt-a i 2❄️❄️ zdrowe)
    •18.05 transfer 5.1.1
    Beta:
    5 dpt - 22
    7 dpt - 112
    10 dpt - 470
  • Karolidu Autorytet
    Postów: 403 769

    Wysłany: 3 lutego 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczyłam dopiero moje wyniki progesteronu - 11.97 nh więc chyba mało ? Mimo że na spadku ?

    🙎‍♀️31 lat
    pcos , zachwiana gospodarka hormonalna na poziomie przysadki , AMH 6,34
    👨32 lat
    Oligoasthenospermia, teratozoospermia 2%
    👧🏼 z ivf 2022
    🐕‍🦺🦮 adopciaki

    Starania 2018
    Marzec 2019 poronienie w 5tc
    2019-2021 starania na Clostylbegyt , Lametta Ovitrelle

    05.2021 pierwsza wizyta IVF
    10.2021 punkcja - duża hiperka - 1 ❄️ 4BB
    23.12.2021r transfer
    2022r 👧🏼 ❤️💪

    09.2024 r 2#IVF
    11.12.2024 punkcja - 13 pobranych - 10 dojrzałych - 2 ❄️❄️ 4BB i 3BB
    2-4.01.2025r - transfer odroczony , płyn w macicy
    3.02 transfer - odroczony , brak przejścia do macicy
    14.02- histeroskopia
    31.03 transfer dwoch mrozakow 🤞🤞🤞
    7 dpt beta <0,20 ; 9 dpt <0,20 😭
    30.05 punkcja - 27 pęcherzyków - 19 zapłodnionych - 9 ❄️
    18.07 FET ❄️ 4AA 🤞beta 6 dpt- 1,27; 8 dpt - 2,77 ; 10 dpt - 6,92 ; 12 dpt- 23, 7; 14 dpt- 70,1 ; 18 dpt - 86 👎
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2567 2116

    Wysłany: 3 lutego 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica_Lewka wrote:
    Ja miałam 8 tyś i dr J też mi mówiła, że ok, bo u mnie poziom wyjściowy był 3,9 i to sukces, że podskoczyły podwójnie


    Sprawdzam swoje leukocyty z różnych morfologii i u mnie w październiku bez stosowania żadnych leków i przed stymulacja poziom leukocytów był na takim samym poziomie jak teraz czyli 10.07, więc można powiedzieć, że nic nie wzrosło. Na wcześniejszy wynikach mam poziom około 7 tys. Z kultura napisałam do dr J czy na pewno to dobry wynik, trudno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2025, 20:59

    Lwica_Lewka lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LokaDesigner wrote:
    Dziewczyny, muszę się z Wami podzielić dzisiejszymi emocjami i przy okazji poprosić o radę.

    Jestem już po wizycie – kropek jest na miejscu, mam nawet jego zdjęcie (3 mm, a pęcherzyk ciążowy 6 mm). Niestety cała radość została totalnie przyćmiona przez zachowanie lekarza. To była ostatnia wizyta z procedury i na pewno więcej do tego lekarza nie wrócę.

    Już od dawna czułam się u niego nieswojo, bo ani razu nie pamiętał, kim jestem, mimo że pisałam do niego SMS-y z wynikami bety. Nawet dzisiaj na początku wizyty zapytał mnie, czy dostałam miesiączkę! Nie mam pojęcia, jak on prowadzi dokumentację, ale wygląda to tragicznie.

    Najgorsze jednak przyszło później. Grzecznie zapytałam o progesteron, bo zauważyłam, że spadł od transferu i chciałam się upewnić, czy wszystko jest w porządku. Typ dosłownie na mnie naskoczył. Zaczął się wydzierać, że on mi nie kazał badać progesteronu, że mam sobie konsultacje na forum prowadzić, bo on nie będzie niczego interpretował. Byłam w takim szoku, że nawet się nie odezwałam, nie wspominałam nic o forum, więc nie wiem skąd w ogóle to wziął. Zero szacunku.

    Na końcu zaczął jeszcze sapać, że kobiety tylko fora przeglądają i badają progesteron, a potem na L4 lecą… Serio, wyszłam z płaczem. Dopiero teraz, jak dotarłam do domu, trochę się uspokoiłam. Zadzwoniłam od razu do męża, a on się tak wkurzył, że powiedział, że nigdy więcej do niego nie wrócimy.

    I teraz pytanie – szukam nowego lekarza, bo z tym burakiem koniec. Czy któraś z Was z okolic Poznania może polecić dobrego, empatycznego ginekologa? Takiego, który naprawdę zna się na prowadzeniu ciąż po IVF i traktuje pacjentki z szacunkiem?

    Nie mogę się otrząsnąć po dzisiejszym dniu. Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy w tej procedurze, ale jednak… 😞

    Ja z Poznania polecam dr Marcina Rajewskiego. Wiedział, że jestem po ivf, nic nigdy nie powiedział. Nic też nie mówił na to, jakie leki brałam. Bardzo przyjemny człowiek- pracuje na Polnej. Od razu u niego robione jest ktg, czułam się zaopiekowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2025, 20:50

    LokaDesigner lubi tę wiadomość

  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 3 lutego 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękno wrote:
    Ja już po punkcji, udało się pobrać 5 komórek, niestety nie najlepszej jakości. Jutro się dowiem, czy jakieś się zapłodniły. Dziękuję za Wasze kciuki, teraz trzymajcie je za zarodki:).
    Kciuki za owocne seksy na szkiełku 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Piękno lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 3 lutego 2025, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolidu wrote:
    Dziewczyny 😭😭😭😭 jestem załamana
    Transfer się nie udał . Pol godziny lekarz próbował obturatorem potem sonda jakoś dojść do macicy i się nie dało . ( fałszywy kanał plus zrosty ).Przy tym taki ból że myślałam , że tam umrę . A to wszystko wynik mojej cesarski .
    Plan jest taki że musi być histeroskopia , żeby zobaczyć co tam się dzieje i jakoś udrożnić wejście do macicy . W tym wszytskim martwię się o zarodka , bo był odmrożony teraz znowu zamrożony ;(

    Psychicznie i fizycznie dzisiaj to jest jakiś dramat 😭

    Czy histeroskopie polecacie w szpitalu na NFZ czy w klinice ( ja jestem Invimed Poznań ) ?
    O nie 😔 strasznie mi przykro 😔 bardzo współczuję bólu i stresu. Wierzę, że kropek da radę🤞🏻🤞🏻

    Karolidu lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 3 lutego 2025, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjakMarta wrote:
    Ja po transferze ❤️ miałam dziś dzień pełny wrażeń (wlew na ostatnią chwilę w innej klinice), ale udało się. Dowiedziałam się też o przebiegu hodowli. Z 5 komórek mamy 3 zarodki 🥹❤️ nie spodziewałam się tak fantastycznego wyniku (dwie poprzednie procedury po jednym zarodku, dowiedzialam sie, że z obserwacji embriologa po tych trzech procedurach wniosek jest: ultrawrażliwe komórki).
    Dziś podany 5BB wychodzący z otoczki 🍀🥹 płakałam dziś z radości, w końcu szczęście do mnie zawitało

    Progesteron z dziś 110 ng/ml 🤯 biorę 2x1 duphaston i 2x1 cyclogest
    Kciuki za kropeczka, niech się pięknie zagnieździ🤞🏻🤞🏻🍍🍍🍀🍀

    OlkaO lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 3 lutego 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proszę o wpis na 📅 21.02 wizyta kwalifikacyjna do 2 procedury. Tak na oko się zapisałam na koniec cyklu, ale nie wiem jak zachowa się ten cykl po zabiegu więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Verudandi, Milagro ❤️‍🩹, sylstaa, Puszkina, MaDi, Piękno, Karolidu, Woczekiwaniu, Kulka lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ