Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • pyati Autorytet
    Postów: 617 624

    Wysłany: 4 lutego 2025, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlkaO wrote:
    Dzięki za taki komentarz ale niczym się nie różnisz od tych złośliwych osób, które tak krytykujesz. Wstyd, że takie rzeczy tutaj piszesz…
    Dlaczego? Autorka pisze o swoich odczuciach, Ty wiesz lepiej jakich ludzi ona spotyka na swojej drodze i jakie ma przemyślenia na ten temat?
    Czyli rozumiem że to działa w jedną stronę, ludzie wierzący mogą swoje dyrdymały głosić innym ale odpowiedzieć już im nie wolno bo co? Śmieszne.

    Nowa2024, Thoruviel, DEWG, Karolidu, MaDi, Ladybug lubią tę wiadomość

    KIR AA 🙄
    Cross match 25,0 %
    ANA 1:320 SS-A silnie dodatnie
    APS
    Endometrioza
    i może 🍟do tego?
    Nasienie fragmentacja ✔ HBA ❌
    AMH 4,92 ✔

    IVF styczeń 2025 Klinika Bocian
    1 stymulacja- menopur 200, orgalutran
    estradiol 1466 -> 3147-> 4688
    27.01 punkcja
    pobrane 15 🥚 13 dojrzałych, 10 zapłodnionych, 9 zapłodniło się prawidłowo PICSI
    finalnie ❄❄❄❄❄
    Po PGT-A tylko ❄❄ prawidłowe...
    27.02 FET 5.1.1 🍀
    3.03 beta 2,65; 4,19- 4dpt; 4.03 beta 7,49- 5 dpt
    5.03 beta 16,5- 6dpt; 6.03 beta 27,2- 7dpt
    7.03 beta 44,4- 8dpt; 8.03 beta 67,1- 9dpt
    10.03 beta 139- 11dpt; 11.03 beta 217- 12dpt
    13.03 beta 560- 14dpt 14.03 beta 985- 15dpt
    18.03 beta 3912- 19dpt; 20.03 beta 6530- 21dpt
    20dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🤎🤎
    23dpt wizyta w klinice CRL 2,2 mm
    01.04 jest 🤎

    preg.png
  • Malcia Ekspertka
    Postów: 204 593

    Wysłany: 4 lutego 2025, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka wrote:
    No nie żartuj!!! O której godzinie miałaś i w sumie w której klinice? 😅

    Ja leczę się w gamecie ale nie wiem w jakiej ty więc tak tylko napisałam 🙂

    👩 38
    Pcos, insulinooporność, AMH 14,8
    Reszta badań ok
    🧑 38
    Morfologia 3%
    ............................................
    Starania od 2018
    Luty 2019 poronienie 10 tc💔
    Badania genetyczne Ok
    Wrzesień, październik, listopad 2019 cykle stymulowane clo + ovitrell
    Sukces 13 sierpnia 2020r urodziła się córeczka❤️
    .......................................................
    Od roku starania o rodzeństwo bezskuteczne...
    Czerwiec 2024r kwalifikacja do programu MZ
    I procedura
    Lipiec- punkcja (22 komórki 1 zarodek 4BB)
    16.08 transfer nr 1❄️ ❌️
    II procedura
    08.10 histeroskopia ✅️
    21.12 -start stymulacji Menopur 150j
    04.01 punkcja > pobrano 22 komórki z czego 8 dojrzałych
    Mamy 2 ❄️❄️
    05.02 transfer nr 2❄️
    9 dpt - beta 15,39 cb ❌️
    13.03 transfer nr 3 ❄️
    9 dpt beta 0,5 ❌️
    III procedura
    26.05.25r - start stymulacji
    07.06. - punkcja-pobrano 50 komórek z czego 18 dojrzałych
    Mamy 2 ❄️
    08.08 - transfer nr 4 ❄️❌️
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 lutego 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. W sobote dostalam 🐒. Sobota niedziela normalne krwawienie a wczoraj to juz jeden tampon na dzien by wystarczyl... dzis tez... czy to liczyc jako normalną 🐒? Bo ja od niedzieli juz wstrzykuje bemfole I sie zastanawiam czy to moze od tego 🤷‍♀️ przed rozpoczeciem stymulacji Pani doktor robila usg zeby sprawdzic czy mozemy zaczac I data zielone swiftly.

    A co do tematu o ludziach co są anty in vitro.- dziewczyny swiata nie zbawimy i wszystkich nie uczynimy szczęśliwymi- dbajmy o swoje szczęście i to nie tylko w kwestii in vitro ale wszystkiego ☺️
    Ja nie jestem jakos pobozna ale moj maz jest i to bardzo ale nigdy nic zlego nie powiedzial na temat in vitro- wrecz cieszy sie ze jest taka metoda ktora moze nam pomóc 😉

    A dla tekstu "Bog tak chcial" to odpowiadam chamsko- ' jak bedziesz miec raka to nie ustawiaj sie w kolejce po chemie bo przecież Bog tak chcial"

    Piękno, OlkaO, Nowa2024, Hania2010 lubią tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • linka Autorytet
    Postów: 1418 1699

    Wysłany: 4 lutego 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malcia wrote:
    Ja leczę się w gamecie ale nie wiem w jakiej ty więc tak tylko napisałam 🙂
    Ja też 😅 a o ktorej miałaś punkcje?

    2015 naturals 👧 🩷

    ❌️Amh: 06/2024 0,4 😢 07/2024 0,5 09/2024 0,6 01/2025 0,8 😀

    🍀Start IVF grudzień 2024🍀
    💉23.12.2024 puregon 450, orgalutran, ovitrelle, decapeptyl
    04.01.2025 Punkcja 3 🥚-> 2 dojrzałe komórki 🌞🌞 -> 1 zapłodniona -> 1 piękna blastka ❄️
    🌱27.02.2025 FET ❤️🤞🍀
    🍀Bhcg
    🍀7dpt 73 🍀9dpt 205 🍀11dpt 515 🍀13dpt 1201 🍀16dpt 4086 🍀19dpt 12671 GS 1,44 cm YS 0,38 cm i zarodek 🍀21dpt CRL 2,1mm i ❤️ 🍀25dpt CRL 3,6 mm i ❤️ 🍀28dpt CRL 7,6mm FHR 131 ❤️ 🍀35dpt CRL 1,51 cm ❤️ 🍀9w3d CRL 2,75 cm FHR 174 🥰 🍀10w3d CRL 3,98 cm FHR 171 🥰🍀11w3d CRL 5,03 cm FHR 151 🥰
    🍀12w2d prenatalne, papp-a i panorama ryzyka niskie i 🧒🩵💙🥰
    🍀38w2d 2820 g 57 cm szczęścia 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2025, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Dziewczyny. W sobote dostalam 🐒. Sobota niedziela normalne krwawienie a wczoraj to juz jeden tampon na dzien by wystarczyl... dzis tez... czy to liczyc jako normalną 🐒? Bo ja od niedzieli juz wstrzykuje bemfole I sie zastanawiam czy to moze od tego 🤷‍♀️ przed rozpoczeciem stymulacji Pani doktor robila usg zeby sprawdzic czy mozemy zaczac I data zielone swiftly.

    A co do tematu o ludziach co są anty in vitro.- dziewczyny swiata nie zbawimy i wszystkich nie uczynimy szczęśliwymi- dbajmy o swoje szczęście i to nie tylko w kwestii in vitro ale wszystkiego ☺️
    Ja nie jestem jakos pobozna ale moj maz jest i to bardzo ale nigdy nic zlego nie powiedzial na temat in vitro- wrecz cieszy sie ze jest taka metoda ktora moze nam pomóc 😉

    A dla tekstu "Bog tak chcial" to odpowiadam chamsko- ' jak bedziesz miec raka to nie ustawiaj sie w kolejce po chemie bo przecież Bog tak chcial"

    Myślę, że normalne. Ja biorąc Estrofem czyli rozpoczynając cykl sztuczny do transferu też mam krótsze krwawienie.

    Andzia, OlkaO lubią tę wiadomość

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1425 2020

    Wysłany: 4 lutego 2025, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie dostałam wyniki KIR i jest tak jak czułam, mam AA.
    https://zapodaj.net/plik-bj9OZc4vcF

    Oczywiście najpierw wjechała załamka, ale muszę się ogarnąć i zawalczyć o ostatnią ❄️.
    Czy może mi ktoś teraz wyjaśnić co dalej? Bo jak rozumiem muszę się umówić do dr Jarosz na konsultacje, jakie badania dorobić?
    Nie robiłam HLA, bo jak rozmawiałam z babeczką z testdna i usłyszała że korzystamy z dawcy nasienia to powiedziała że to nie będzie miarodajne 🤷‍♀️

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Malcia Ekspertka
    Postów: 204 593

    Wysłany: 4 lutego 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka wrote:
    Ja też 😅 a o ktorej miałaś punkcje?

    Po 8 rano

    👩 38
    Pcos, insulinooporność, AMH 14,8
    Reszta badań ok
    🧑 38
    Morfologia 3%
    ............................................
    Starania od 2018
    Luty 2019 poronienie 10 tc💔
    Badania genetyczne Ok
    Wrzesień, październik, listopad 2019 cykle stymulowane clo + ovitrell
    Sukces 13 sierpnia 2020r urodziła się córeczka❤️
    .......................................................
    Od roku starania o rodzeństwo bezskuteczne...
    Czerwiec 2024r kwalifikacja do programu MZ
    I procedura
    Lipiec- punkcja (22 komórki 1 zarodek 4BB)
    16.08 transfer nr 1❄️ ❌️
    II procedura
    08.10 histeroskopia ✅️
    21.12 -start stymulacji Menopur 150j
    04.01 punkcja > pobrano 22 komórki z czego 8 dojrzałych
    Mamy 2 ❄️❄️
    05.02 transfer nr 2❄️
    9 dpt - beta 15,39 cb ❌️
    13.03 transfer nr 3 ❄️
    9 dpt beta 0,5 ❌️
    III procedura
    26.05.25r - start stymulacji
    07.06. - punkcja-pobrano 50 komórek z czego 18 dojrzałych
    Mamy 2 ❄️
    08.08 - transfer nr 4 ❄️❌️
  • linka Autorytet
    Postów: 1418 1699

    Wysłany: 4 lutego 2025, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malcia wrote:
    Po 8 rano
    Ja też 😅

    2015 naturals 👧 🩷

    ❌️Amh: 06/2024 0,4 😢 07/2024 0,5 09/2024 0,6 01/2025 0,8 😀

    🍀Start IVF grudzień 2024🍀
    💉23.12.2024 puregon 450, orgalutran, ovitrelle, decapeptyl
    04.01.2025 Punkcja 3 🥚-> 2 dojrzałe komórki 🌞🌞 -> 1 zapłodniona -> 1 piękna blastka ❄️
    🌱27.02.2025 FET ❤️🤞🍀
    🍀Bhcg
    🍀7dpt 73 🍀9dpt 205 🍀11dpt 515 🍀13dpt 1201 🍀16dpt 4086 🍀19dpt 12671 GS 1,44 cm YS 0,38 cm i zarodek 🍀21dpt CRL 2,1mm i ❤️ 🍀25dpt CRL 3,6 mm i ❤️ 🍀28dpt CRL 7,6mm FHR 131 ❤️ 🍀35dpt CRL 1,51 cm ❤️ 🍀9w3d CRL 2,75 cm FHR 174 🥰 🍀10w3d CRL 3,98 cm FHR 171 🥰🍀11w3d CRL 5,03 cm FHR 151 🥰
    🍀12w2d prenatalne, papp-a i panorama ryzyka niskie i 🧒🩵💙🥰
    🍀38w2d 2820 g 57 cm szczęścia 🥰
    age.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1353 1782

    Wysłany: 4 lutego 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Dziewczyny proszę o pomoc.
    Dr przepisał mi wykonanie badań CBA (cytokiny - panel niepłodnościowy) w diagnostyce znalazłam w badania, 1 - Profil cytokin pro i przeciwzapalnych - test CBA kod badania 3557, ale z forum coś kojarzę że większość robi to badanie Ocena cytokin krążących Th1, Th2 oraz Th1/Th2 kod 3458 czy się myle, doradzcie proszę

    Ja robiłam właśnie te drugie ocena cytokin krążących. W opisie badania jest na końcu podane: "Do oceny stężeń cytokin Th1/Th2 wykorzystano metodę cytometrii przepływowej, CBA (ang. Cytometric Bead Array)." Może o to chodziło lekarzowi. Bo właśnie te cytokiny są pod zakładką zaburzenia płodności, poronienia.
    A Profil cytokin pro i przeciwzapalnych - test CBA jest pod zakładką Immunoglobuliny, składniki dopełniacza i inne białka, odporność. I w opisie jest, że przydatne w: ocenie ciężkości zakażeń i stanów zapalnych czy ryzyka odrzucenia przeszczepu. Także raczej nie to.
    Tylko pamiętaj że te wyniki z diagnostyki mogą być takie jak u niektórych z nas, że: "wyliczenie wskaźnika nie było możliwe i wszystko zależy od interpretacji lekarza".

    Iwkaaa, Hania2010, Aksandra lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • OlkaO Ekspertka
    Postów: 242 115

    Wysłany: 4 lutego 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyati wrote:
    Dlaczego? Autorka pisze o swoich odczuciach, Ty wiesz lepiej jakich ludzi ona spotyka na swojej drodze i jakie ma przemyślenia na ten temat?
    Czyli rozumiem że to działa w jedną stronę, ludzie wierzący mogą swoje dyrdymały głosić innym ale odpowiedzieć już im nie wolno bo co? Śmieszne.

    Każdy może głosić co chce, nie macie prawa oceniać i tyle. A już wrzucanie wszystkich do jednego worka to jakieś zaburzenie.

    starania od listopada 2023r.
    AMH 5,0 ✅
    hsg ✅
    witaminy ✅
    hashimoto 🛑
    kariotypy ✅
    KIR AA 🛑 HLA-C: C1,C2 / partner C1, C2
    homocysteina 7,3
    ANA ✅
    ASA ✅
    mutacja Leiden ✅
    układ heterozygotyczny 🛑 - heparyna
    adenomioza (łagodna) 🛑 - dieta przeciwzapalna
    biopsja endometrium 🛑 przewlekłe zapalenie endometrium -> CD138 -> wyleczone ✅ 5/10 -> antybiotyk, NK CD56 ✅
    krzywa glukozowa/insulinowa ✅
    hemoglobina glikowana ✅
    prolaktyna w obciążeniu metoklopramidem 🛑 -> dostinex ✅
    pasożyty ✅
    subpopulacja limfocytów ✅
    białko C i S ✅
    cytokiny ✅

    punkcja grudzień 2024
    hiperstymulacja, transfer odroczony
    22 jajeczka, 6 zamrożonych, 6 zapłodnionych: 5-dniowe 4AA, 3AA i 7-dniowa 3BB

    I FET styczeń 2025r.
    5-dniowa blastocysta 4AA
    9dpt beta nie drgnęła

    II FET 08.02.2025r.
    5-dniowa blastocysta 3AA
    estrofem, metypred, acard, luteina, duphaston
    7dpt beta nie drgnęła

    III FET 03.07.2025r.
    7-dniowa 3BB
    🤞
    🩷💙
  • OlkaO Ekspertka
    Postów: 242 115

    Wysłany: 4 lutego 2025, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Dziewczyny. W sobote dostalam 🐒. Sobota niedziela normalne krwawienie a wczoraj to juz jeden tampon na dzien by wystarczyl... dzis tez... czy to liczyc jako normalną 🐒? Bo ja od niedzieli juz wstrzykuje bemfole I sie zastanawiam czy to moze od tego 🤷‍♀️ przed rozpoczeciem stymulacji Pani doktor robila usg zeby sprawdzic czy mozemy zaczac I data zielone swiftly.

    A co do tematu o ludziach co są anty in vitro.- dziewczyny swiata nie zbawimy i wszystkich nie uczynimy szczęśliwymi- dbajmy o swoje szczęście i to nie tylko w kwestii in vitro ale wszystkiego ☺️
    Ja nie jestem jakos pobozna ale moj maz jest i to bardzo ale nigdy nic zlego nie powiedzial na temat in vitro- wrecz cieszy sie ze jest taka metoda ktora moze nam pomóc 😉

    A dla tekstu "Bog tak chcial" to odpowiadam chamsko- ' jak bedziesz miec raka to nie ustawiaj sie w kolejce po chemie bo przecież Bog tak chcial"

    Zgadzam się z Tobą. Ja uważam, że ta metoda została wymyślona za przyzwoleniem Tego u góry skoro wnosi tyle dobrego. Jestem wierząca i niestety nie pozwolę obrażać chrześcijan. Ja tego nie robie. Szanujmy się.

    starania od listopada 2023r.
    AMH 5,0 ✅
    hsg ✅
    witaminy ✅
    hashimoto 🛑
    kariotypy ✅
    KIR AA 🛑 HLA-C: C1,C2 / partner C1, C2
    homocysteina 7,3
    ANA ✅
    ASA ✅
    mutacja Leiden ✅
    układ heterozygotyczny 🛑 - heparyna
    adenomioza (łagodna) 🛑 - dieta przeciwzapalna
    biopsja endometrium 🛑 przewlekłe zapalenie endometrium -> CD138 -> wyleczone ✅ 5/10 -> antybiotyk, NK CD56 ✅
    krzywa glukozowa/insulinowa ✅
    hemoglobina glikowana ✅
    prolaktyna w obciążeniu metoklopramidem 🛑 -> dostinex ✅
    pasożyty ✅
    subpopulacja limfocytów ✅
    białko C i S ✅
    cytokiny ✅

    punkcja grudzień 2024
    hiperstymulacja, transfer odroczony
    22 jajeczka, 6 zamrożonych, 6 zapłodnionych: 5-dniowe 4AA, 3AA i 7-dniowa 3BB

    I FET styczeń 2025r.
    5-dniowa blastocysta 4AA
    9dpt beta nie drgnęła

    II FET 08.02.2025r.
    5-dniowa blastocysta 3AA
    estrofem, metypred, acard, luteina, duphaston
    7dpt beta nie drgnęła

    III FET 03.07.2025r.
    7-dniowa 3BB
    🤞
    🩷💙
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny właśnie dostałam wyniki KIR i jest tak jak czułam, mam AA.
    https://zapodaj.net/plik-bj9OZc4vcF

    Oczywiście najpierw wjechała załamka, ale muszę się ogarnąć i zawalczyć o ostatnią ❄️.
    Czy może mi ktoś teraz wyjaśnić co dalej? Bo jak rozumiem muszę się umówić do dr Jarosz na konsultacje, jakie badania dorobić?
    Nie robiłam HLA, bo jak rozmawiałam z babeczką z testdna i usłyszała że korzystamy z dawcy nasienia to powiedziała że to nie będzie miarodajne 🤷‍♀️

    Accofil na to od Jarosz do kolejnych transferów i tak, badanie hlac nic nie wniesie jeśli masz dawstwo, musiałabyś badać dawcy hlac.

    Milagro ❤️‍🩹, Nadzieja. 1, nick nieaktualny, Aksandra lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2568 2118

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny właśnie dostałam wyniki KIR i jest tak jak czułam, mam AA.
    https://zapodaj.net/plik-bj9OZc4vcF

    Oczywiście najpierw wjechała załamka, ale muszę się ogarnąć i zawalczyć o ostatnią ❄️.
    Czy może mi ktoś teraz wyjaśnić co dalej? Bo jak rozumiem muszę się umówić do dr Jarosz na konsultacje, jakie badania dorobić?
    Nie robiłam HLA, bo jak rozmawiałam z babeczką z testdna i usłyszała że korzystamy z dawcy nasienia to powiedziała że to nie będzie miarodajne 🤷‍♀️


    Nie załamuje się. Jest wiele pozytywnych historii u osób, które mają kir AA.

    Dr zaleca takie badania: pakiet na trombofilię, białko C, białko S, homocysteinę, ocenę cytokin i subpopulacje limfocytów. To na taki początek. Ja u niej byłam tylko z wynikami kiriow i hla-c, mieliśmy jeszcze zrobiony pakiet na trombofilię, kariotypy i homocysteinę. Pozostałe badania musiałam dorobić i to właśnie były te badania które wcześniej wymieniłam. My z mężem mieliśmy zrobione hla-c, ale ona powiedziała, że jeśli mam kir AA to i tak przepisze accofil.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2025, 20:11

    Milagro ❤️‍🩹, Aksandra lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • pyati Autorytet
    Postów: 617 624

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlkaO wrote:
    Każdy może głosić co chce, nie macie prawa oceniać i tyle. A już wrzucanie wszystkich do jednego worka to jakieś zaburzenie.
    Autorka napisała „jakich spotykam”, gdzie tu wrzucanie wszystkich? I powtórzę, „głoszenie” działa w dwie strony.

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    KIR AA 🙄
    Cross match 25,0 %
    ANA 1:320 SS-A silnie dodatnie
    APS
    Endometrioza
    i może 🍟do tego?
    Nasienie fragmentacja ✔ HBA ❌
    AMH 4,92 ✔

    IVF styczeń 2025 Klinika Bocian
    1 stymulacja- menopur 200, orgalutran
    estradiol 1466 -> 3147-> 4688
    27.01 punkcja
    pobrane 15 🥚 13 dojrzałych, 10 zapłodnionych, 9 zapłodniło się prawidłowo PICSI
    finalnie ❄❄❄❄❄
    Po PGT-A tylko ❄❄ prawidłowe...
    27.02 FET 5.1.1 🍀
    3.03 beta 2,65; 4,19- 4dpt; 4.03 beta 7,49- 5 dpt
    5.03 beta 16,5- 6dpt; 6.03 beta 27,2- 7dpt
    7.03 beta 44,4- 8dpt; 8.03 beta 67,1- 9dpt
    10.03 beta 139- 11dpt; 11.03 beta 217- 12dpt
    13.03 beta 560- 14dpt 14.03 beta 985- 15dpt
    18.03 beta 3912- 19dpt; 20.03 beta 6530- 21dpt
    20dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🤎🤎
    23dpt wizyta w klinice CRL 2,2 mm
    01.04 jest 🤎

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjakMarta trzymam mocno kciuki za kropeczka niech się ładnie zagnieżdza i zostanie z Toba na 9m-cy✊🙂

    Loka bardzo Ci współczuje, tego co doświadczyłaś wczoraj😞 z każdym dniem upewniam się, że pastelova bardzo słabo wypada na tle klinik w Poznaniu. Nie wiem u jakiego lekarza się leczyłaś, ale te spadki proga słabo o nim świadczą, powinnien Ci dorzucić leki już dawno. Ja byłam w zeszłym roku w pastelovej na konsultacji u dr.D. i jakoś mnie zbytnio nie przekonał do siebie.
    Aktualnie leczę się w Eneidzie u dr. H. z całego serca polecam doktorka i przemiły personel w klinice, bo przede wszystkim mają szacunek do pacjenta, a kontakt z lekarzem jest o każdej porze, wszystko to co powinno być zagwarantowane w innych klinikach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2025, 20:12

    MjakMarta, LokaDesigner lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1425 2020

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Nie załamuje się. Jest wiele pozytywnych historii u osób, które mają kir AA.

    Dr zaleca takie badania: pakiet na trombofilię, białko C, białko S, homocysteinę, ocenę cytokin i subpopulacje limfocytów. To na taki początek. Ja u niej byłam tylko z wynikami kiriow i hla-c, mieliśmy jeszcze zrobiony pakiet na trombofilię, kariotypy i homocysteinę. Pozostałe badania musiałam dorobić i to właśnie były te badania które wcześniej wymieniłam. My z mężem mieliśmy zrobione hla-c, ale ona powiedziała, że jeśli mam kir AA to i tak przepisze accofil.
    Trombofilę, homocysteinę mam. Resztę spiszę i dorobię.
    Czy to, że jestem na diphereline i nie miałam 🐒 od ponad 2 mc ma jakiś wpływ na moment wykonania reszty badań?

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • kamilja Autorytet
    Postów: 420 504

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w 5dpt można wziąć nospe przy bólach brzucha? Nie zaszkodzi?

    Starania od 2021
    👩🏼 30 🧔🏻 28

    12.2024- kwalifikacja do rządowego IVF
    15.01 poczatek stymulacji
    17.01 I monitoring (lewy jajnik 6 🥚, prawy 2🥚)
    20.01 II monitoring 6l🥚, 5p🥚
    23.01 III monitoring
    25.01 punkcja: pobrano 13🥚
    30.01 transfer świeży 🍀

    preg.png
  • Mila111 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    MjakMarta trzymam mocno kciuki za kropeczka niech się ładnie zagnieżdza i zostanie z Toba na 9m-cy✊🙂

    Loka bardzo Ci współczuje, tego co doświadczyłaś wczoraj😞 z każdym dniem upewniam się, że pastelova bardzo słabo wypada na tle klinik w Poznaniu. Nie wiem u jakiego lekarza się leczyłaś, ale te spadki proga słabo o nim świadczą, powinnien Ci dorzucić leki już dawno. Ja byłam w zeszłym roku w pastelovej na konsultacji u dr.D. i jakoś mnie zbytnio nie przekonał do siebie.
    Aktualnie leczę się w Eneidzie u dr. H. z całego serca polecam doktorka i przemiły personel w klinice, bo przede wszystkim mają szacunek do pacjenta, a kontakt z lekarzem jest o każdej porze, wszystko to co powinno być zagwarantowane w innych klinikach.

    Tutaj padło pytanie o prowadzenie ciąży.co do leczenia niepłodności nie wypowiadam się natomiast jako położnika nie polecam straciłam przez Niego dziecko nie wykrył w porę zagrożenia więc w kwestii prowadzenia ciąży zdecydowanie nie polecam .

  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlkaO wrote:
    Zgadzam się z Tobą. Ja uważam, że ta metoda została wymyślona za przyzwoleniem Tego u góry skoro wnosi tyle dobrego. Jestem wierząca i niestety nie pozwolę obrażać chrześcijan. Ja tego nie robie. Szanujmy się.


    Ale tez nie ma co stawac w obronie wszystkich chrzescijan bo niejeden wierzacy potrafil sprawic przykrosc blizniemu swemu 🙂
    Moj dziadek (jak chyba 99procent dziadkow) jest wierzacy ale jak on potrafi ublizac ludziom bo nie maja takich pogladow jak on to aż mnie głowa boli i kloce się z nim.
    Jeśli Ty jesteś wierzącą ale szanujesz druga osobę i nie krytykujesz ich wyborów to super bo taki powinien być chrześcijanin. Ale jeśli słyszę że obrońca Boga zacznie mi mówić że usmażę się w piekle albo że in vitro to produkcja na życzenia no to sory ale taki chrześcijanin to dla mnie kawał ch*ja 😊

    Yahu, Nowa2024, Nowa1990_, pyati, OlkaO, Ladybug, Dariana lubią tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2061

    Wysłany: 4 lutego 2025, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja robiłam właśnie te drugie ocena cytokin krążących. W opisie badania jest na końcu podane: "Do oceny stężeń cytokin Th1/Th2 wykorzystano metodę cytometrii przepływowej, CBA (ang. Cytometric Bead Array)." Może o to chodziło lekarzowi. Bo właśnie te cytokiny są pod zakładką zaburzenia płodności, poronienia.
    A Profil cytokin pro i przeciwzapalnych - test CBA jest pod zakładką Immunoglobuliny, składniki dopełniacza i inne białka, odporność. I w opisie jest, że przydatne w: ocenie ciężkości zakażeń i stanów zapalnych czy ryzyka odrzucenia przeszczepu. Także raczej nie to.
    Tylko pamiętaj że te wyniki z diagnostyki mogą być takie jak u niektórych z nas, że: "wyliczenie wskaźnika nie było możliwe i wszystko zależy od interpretacji lekarza".

    Po opisie też tak myślałam ale wolałam się upewnić.
    Na pierwszej stronie forum jest napisane żeby nie robić w Synevo ale że w diagnostyce też zły opis yo nie wiedziałam, czyli co najlepiej w alab?

    Ostatnio miałam z nimi przeboje jak robiłam kir i hlac... Nie wydali nam zgód na badania ( bo to genetyczne a pani w rejestracji nie wiedziała że trzeba) a jak tak czekałam i czekałam aż w końcu zadzwoniłam o co chodzi i wówczas dostałam info że muszę uzupełnić zgody więc poszłam z mężem ale dalej nie było wyników, więc znowu dzwonię no i okazało się że nasze zgody zaginęły gdzieś podczas wysyłki do Wa-wy więc po miesiącu w końcu mamy wyniki, wyszło nam haplotyp Bx, Hlac 01 w C1 i 02 w C2 u mnie, u męża 02 w C2 i 12 w C1

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ