Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀🌺🪷🌼🍓IVF Maj 🍓🌼🪷🌺🍀
Odpowiedz

🍀🌺🪷🌼🍓IVF Maj 🍓🌼🪷🌺🍀

Oceń ten wątek:
  • Sto_krotka Autorytet
    Postów: 1665 1790

    Wysłany: 16 maja 2023, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Niekoniecznie chcę. Bardziej on chce 😉 Ciągle szukam chętnych do zrobienia mi biopsji. I nikt nie chce 🫤

    Właśnie przed chwilą oddzwonił do mnie dr M.H. Kto z Bydgoszczy, może skojarzy. Powiem Wam szczerze, że się wzruszyłam. Chyba nigdy nie spotkałam się z tak szczerą, życzliwą i pełną zainteresowania oraz kultury rozmową z lekarzem. A już na pewno nie "za darmo". Co prawda nie zrobi mi biopsji, ale chyba widziałabym w nim swojego ginekologa, zwłaszcza jeśli się uda.
    I po tej rozmowie zdecydowałam, że z wszelkimi inwazyjnymi badaniami poczekam na wizytę w czerwcu. Teraz może zrobię sobie te z krwi.
    Jeszcze w temacie histeroskopii i biopsji i ogólnie tematu endometrium mogę polecić dr z Krakowa jakbyś chciała wycieczkę odbyć. Dziewczyny z forum do niego jeździły, bo też ceny mial do tej pory przystępne a i zna sie na rzeczy i nawet mailowo szło się z nim umówić i wysyłał fotki endometrium na maila.

    Mas, Kluska, Nimfadora lubią tę wiadomość

    2021 (4FET)💙
    2022 naturals 💔
    2023 (5FET)ostatni 💝 ❄ 3.1.2 🙏🍀
    3-7dpt II, 7dpt bhcg 83,32| 9dpt 267,7| 11dpt 626,6 🙏 | 17dpt 6006,0
  • Sto_krotka Autorytet
    Postów: 1665 1790

    Wysłany: 16 maja 2023, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FlowerPower wrote:
    Fajne te foteczki masz ♥️
    Kurcze moja blastka to 3.1.1 :( Mam nadzieję że się synuś przegryzie bez problemu :(
    3.1.1 to piękna blastka, top-top!

    FlowerPower lubi tę wiadomość

    2021 (4FET)💙
    2022 naturals 💔
    2023 (5FET)ostatni 💝 ❄ 3.1.2 🙏🍀
    3-7dpt II, 7dpt bhcg 83,32| 9dpt 267,7| 11dpt 626,6 🙏 | 17dpt 6006,0
  • Sto_krotka Autorytet
    Postów: 1665 1790

    Wysłany: 16 maja 2023, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Tak wiem wiem ja zawsze badam na czczo godzine po lekach i raz nie badalam na czczo i wyszedł niski
    Tak w ng, moj lekarz lubi jak jest min 45 wiec musze jutro znowu isc ale bete tez zrobie to sie uspokoje 🤣
    45, o rany 🙈
    Ja zakładam, że powyżej 30 to jest lux. Ale fakt, ja badam przed lekami. A kij, owulacje miałam swoją, więc liczę, że jak ma być dobrze to i proga organizm odpali ciążowego;-)

    Ale zbadam przed wizytą 🤪

    dallia lubi tę wiadomość

    2021 (4FET)💙
    2022 naturals 💔
    2023 (5FET)ostatni 💝 ❄ 3.1.2 🙏🍀
    3-7dpt II, 7dpt bhcg 83,32| 9dpt 267,7| 11dpt 626,6 🙏 | 17dpt 6006,0
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 16 maja 2023, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto_krotka wrote:
    45, o rany 🙈
    Ja zakładam, że powyżej 30 to jest lux. Ale fakt, ja badam przed lekami. A kij, owulacje miałam swoją, więc liczę, że jak ma być dobrze to i proga organizm odpali ciążowego;-)

    Ale zbadam przed wizytą 🤪


    Pewnie ze bedzie dobrze! 😍

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 maja 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulec wrote:
    Opłata jest za biopsję i później za badanie zarodków i cena za sztukę spada wraz z każdym kolejnym. Można pobrać biopsję i przebadać np. 3 a później kolejne. I tak uważam, że wychodzi taniej niż bezskuteczne transfery nieprzebranych zarodków (stresu, czasu i obciążenia organizmu hormonami nie liczę). Do badania jest jednak warunek. Że musi być rozprężony blastka.

    Dodatkowo przed transferem warto zrobić KIRy, Trombofilie, badanie receptywnosci i immunifenotyp.

    Wiadomo, że jednorazowo koszty są nie do udźwignięcia, ale i tak tyle czekamy, więc można rozłożyć badania w czasie.

    U mnie tylko receptywnosc i immunofenofyp wyszły ok.
    Nawet przy zdrowym zarodku bez heparyny, atosibanu i accofilu szanse by były marne.
    Też wychodzę z założenia, że wolę badać zarodki niż transferować nieprzebadane. Jeden transfer z lekami, wizytami przed, badaniem bet i proga kosztował nas koło 4 tys. Badanie 3 zarodków 8 tys. Dwa odpadły, za ich transfery poszloby 8 tys, a gdyby się zaimplantowal to jeszcze ból związany z poronieniem (a te dwa chore szły by jako pierwsze, bo były lepszej klasy).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2023, 18:54

    Mas, Sto_krotka, Krakowska, batka, Gosia Samosia lubią tę wiadomość

  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 16 maja 2023, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po jakim czasie od histeroskopii można współżyć ?

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto_krotka wrote:
    Jeszcze w temacie histeroskopii i biopsji i ogólnie tematu endometrium mogę polecić dr z Krakowa jakbyś chciała wycieczkę odbyć. Dziewczyny z forum do niego jeździły, bo też ceny mial do tej pory przystępne a i zna sie na rzeczy i nawet mailowo szło się z nim umówić i wysyłał fotki endometrium na maila.

    Eh, trochę daleka wycieczka. Chociaż pewno gdyby nie ivf, bylibyśmy w tym roku w Krakowie...
    Chyba spróbuje przegadać z moim dr A.
    No, chyba że jutro zmienię zdanie 😉 Jestem taka jakby lekko rozchwiana, jakby ktoś nie zauważył...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2023, 19:01

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Eh, trochę daleka wycieczka. Chociaż pewno gdyby nie ivf, bylibyśmy w tym roku w Krakowie...
    Chyba spróbuje przegadać z moim dr A.
    No, chyba że jutro zmienię zdanie 😉 Jestem taka jakby lekko rozchwiana, jakby ktoś nie zauważył...
    Masz prawo, kobieta zmienną jest 😅

    Mas lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Dziewczyny po jakim czasie od histeroskopii można współżyć ?
    Miałam kilka dni przed Tobą, ale w sumie nie pytałam o to dokładnie, bo nie mam męża przy sobie. Dostałam ze szpitala kartkę z zaleceniami i tam było napisane, że" w ciągu jednego tygodnia nie zaleca się współżycia przed wizytą kontrolną " czyli rozumiem to tak, że jeśli w ciągu tego tygodnia nic się nie wydarzyło to można 🤔 a jakbyś chciała wcześniej to skontrolować 🤔
    Rok temu jak miałam łyzeczkowanie diagnostyczne w 20dc to seksy mieliśmy zaraz po miesiączce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2023, 19:12

  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Miałam kilka dni przed Tobą, ale w sumie nie pytałam o to dokładnie, bo nie mam męża przy sobie. Dostałam ze szpitala kartkę z zaleceniami i tam było napisane, że" w ciągu jednego tygodnia nie zaleca się współżycia przed wizytą kontrolną " czyli rozumiem to tak, że jeśli w ciągu tego tygodnia nic się nie wydarzyło to można 🤔 a jakbyś chciała wcześniej to skontrolować 🤔
    Rok temu jak miałam łyzeczkowanie diagnostyczne w 20dc to seksy mieliśmy zaraz po miesiączce.

    U mnie już żadnego bólu ani plamienia nie ma. Jutro mija tydzień. 🤔

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    U mnie już żadnego bólu ani plamienia nie ma. Jutro mija tydzień. 🤔

    Jakby co to jutro jest środa 😅🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2023, 19:25

    izabelka90, dallia, KateM, Ann🔆, Baby.baby86, FlowerPower lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    U mnie już żadnego bólu ani plamienia nie ma. Jutro mija tydzień. 🤔
    Myślę, że na spokojnie już można.😉

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Jakby co to jutro jest środa 😅🤣🤣
    Aaa no ciekawe 😅

    kamisia, batka lubią tę wiadomość

  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Jakby co to jutro jest środa 😅🤣🤣

    😂😂 nie pytaj ile mi zajęło skumanie o co chodzi 😂😂🤦🏻‍♀️

    kamisia, izabelka90, Kluska, KateM, Baby.baby86, FlowerPower lubią tę wiadomość

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    😂😂 nie pytaj ile mi zajęło skumanie o co chodzi 😂😂🤦🏻‍♀️

    Oj tam 🤣

    Kluska lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój mąż sie tak smieje ze ja nie moge ale nikt nie powiedzial ze on nie może 😂

    izabelka90, Kluska, kamisia, Baby.baby86, bajkaa lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Dziewczyny po jakim czasie od histeroskopii można współżyć ?
    My się szybko do siebie dopadli -3 dni po 🙈 Dr nic nie mówił o celibacie, ale to histero diagnostyczna, więc może też inaczej wtedy niż zabiegowa....

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Oj tam 🤣

    Moje libido niestety upadło tak nisko, że nawet załapanie takich treści jest wyzwaniem 🙄😂🤦🏻‍♀️

    FlowerPower lubi tę wiadomość

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    To mój mąż sie tak smieje ze ja nie moge ale nikt nie powiedzial ze on nie może 😂
    Bo najlepsza baba to wlasna graba 😅

    PaniKaziukowa, dallia, Kluska, Baby.baby86, Krakowska lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    My się szybko do siebie dopadli -3 dni po 🙈 Dr nic nie mówił o celibacie, ale to histero diagnostyczna, więc może też inaczej wtedy niż zabiegowa....
    Bo Ty to jesteś Rakieta 🚀

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ