X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀🌞🌻 IVF MAJ '24 🌻🌞🍀
Odpowiedz

🍀🌞🌻 IVF MAJ '24 🌻🌞🍀

Oceń ten wątek:
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 3135 3039

    Wysłany: 4 maja, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    7dpt nic nie wyszlo na becie. To już koniec nie?

    Miałaś transferowaną 5-dniową blastkę?

    preg.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 276 190

    Wysłany: 4 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Miałaś transferowaną 5-dniową blastkę?
    Tak

    Hsg niedroznosc 1 jajowodu
    Mutacje acard
    Dr J. błędna diagnoza pcos I cała apteka suplementow które nic nie daly
    2 iui nieudane
    1 transfer swierzy ❌
    Histeroskopia i wykryty stan zapalny I dużo kom NK
    2 transfer ❄️ encorton neoparin
    11dpt beta 308
    25dpt pęcherzyk
    34dpt serduszko ledwo zipie
    42dpt ❌
    3 transfer ❄️ encorton neoparin cykl sztuczny 16dc ❌
  • Tigra Autorytet
    Postów: 640 715

    Wysłany: 4 maja, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,ale naprodukowałyście stron.Ja dziś zaliczyłam Ikeę.Przechodząc obok aranżacji dziecięcych zakręciła mi się łezka.

    Jak odsapnę to nadrobię,a teraz pyyanie do osób robiących zastrzyki w brzuch.Zawsze wszystko gladko szło,a dzis i wczoraj natrafiłam chyba na żyłę,bo trudno szło a po wyjęciu igły szła krew.Czy to normalne i zdarza się czesto?Jak tak dale pojdzie to bede miec brzuch w siniakach,a gdzie tam do 12 tygodnia ciąży.

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 3135 3039

    Wysłany: 4 maja, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Tak

    Zbadaj jeszcze dla pewności w poniedziałek, ale obawiam się, że niestety szanse są niewielkie. Przykro mi 🫂 Ten stan zapalny, o którym piszesz w stopce był wyleczony? Nie jestem specjalistką w dodatkowej diagnostyce, ale myślę, że warto ją poszerzyć. Z jaką obstawą podchodziłaś teraz do transferu? Dziewczyny na pewno Ci coś doradzą

    preg.png
  • dorkaaa Koleżanka
    Postów: 46 45

    Wysłany: 4 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Cześć dziewczyny,ale naprodukowałyście stron.Ja dziś zaliczyłam Ikeę.Przechodząc obok aranżacji dziecięcych zakręciła mi się łezka.

    Jak odsapnę to nadrobię,a teraz pyyanie do osób robiących zastrzyki w brzuch.Zawsze wszystko gladko szło,a dzis i wczoraj natrafiłam chyba na żyłę,bo trudno szło a po wyjęciu igły szła krew.Czy to normalne i zdarza się czesto?Jak tak dale pojdzie to bede miec brzuch w siniakach,a gdzie tam do 12 tygodnia ciąży.

    na zastrzyki nie ma reguły, ja już zrobiłam przy staraniach naturalnych ponad 300, raz się wylewają krwiaki, raz nie ma żadnego śladu. Mi od wczoraj skończyła się dobra passa po transferze i teraz codzienne krwiak, wcześniej myślałam, że już mam taką wprawę że nic już się nie wyleje

    Tigra lubi tę wiadomość

    endometrioza, adenomioza, macica mięśniakowata, MTHFR hetero i PAI homo, hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa

    1.03 - punkcja -> 20 pęcherzyków ->9 komórek -> 8 prawidłowych zapłodnionych ->❄️❄️❄️❄️4 x 4AA + ❄️ 4BB
    23.04 - FET blastki 4AA z embryoglue:
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 78,2, prog 13,38
    9dpt beta 372, prog 17
    13dpt beta 1676, prog 33
    15dpt beta 3269, prog 30
    20dpt beta 11771, prog 23
    20dpt -> doszczepienie APC 💉
    23dpt -> pierwsze USG😍 CRL=0,35cm+ migające💓
    8t0d - CRL 1,65cm 💓
    12t0d - prenatalne+nifty - niskie ryzyko, bedzie synek❣️
    23t3d - 607 g kawalera 💓

    preg.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1318 1481

    Wysłany: 4 maja, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Cześć dziewczyny,ale naprodukowałyście stron.Ja dziś zaliczyłam Ikeę.Przechodząc obok aranżacji dziecięcych zakręciła mi się łezka.

    Jak odsapnę to nadrobię,a teraz pyyanie do osób robiących zastrzyki w brzuch.Zawsze wszystko gladko szło,a dzis i wczoraj natrafiłam chyba na żyłę,bo trudno szło a po wyjęciu igły szła krew.Czy to normalne i zdarza się czesto?Jak tak dale pojdzie to bede miec brzuch w siniakach,a gdzie tam do 12 tygodnia ciąży.
    Robię zastrzyki clexane od 16tc i będę do końca ciąży i uwierz że później jeszcze trudniej złapać skórę do zastrzyku, przynajmniej u mnie bo byłam bardzo szczupła przed ciąża więc w tracie skóra napięta i nie raz już mi się zdarzyło trafić w miejsce gdzie zabolało czy po nim poleciała krew, przez co z każdym zastrzykiem jakoś mi trudniej ale trzeba dać radę 💪 z lewej strony brzucha ładnie mi idzie a z prawej mam przez to parę siniaków ale no zdarza się 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 21:23

    Tigra lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    💁‍♀️29
    Endometrioza I-II stopień
    Jajowody drożne
    💁‍♂️
    Badanie nasienia prawidłowe 😊
    4% -> 6%
    12.22r start w klinice niepłodności.
    Lametta przez 6 cykli, ciąży brak.Nie można wykluczyć podłoża owulacyjnego - LUF.
    Podjęliśmy decyzję o in vitro 😊
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1318 1481

    Wysłany: 4 maja, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Tak
    Niestety jak widać po mojej stopce przy pierwszym transferze robiłam betę 7dpt i jak wyszła negatywna to tak było, walcz dalej 💪

    Starania naturalne od 06.2019.
    💁‍♀️29
    Endometrioza I-II stopień
    Jajowody drożne
    💁‍♂️
    Badanie nasienia prawidłowe 😊
    4% -> 6%
    12.22r start w klinice niepłodności.
    Lametta przez 6 cykli, ciąży brak.Nie można wykluczyć podłoża owulacyjnego - LUF.
    Podjęliśmy decyzję o in vitro 😊
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    age.png
  • Mała3 Autorytet
    Postów: 350 656

    Wysłany: 4 maja, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vespa7 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie. Pierwszy raz jestem na cyklu naturalnym. Dziś 12 dc. (Jeszcze przed owu).

    Zbadałam hormony i wygląda to tak: lh 14, prog 0,18, estradiol 59 ☹️
    Byłam od 2dc na letrozolu przez 5 dni. Wiem, że on obniża estradiol, ale wg. mnie słabo to wygląda i już się martwię. Lekarka widziała wyniki, powiedziała, że ok.
    Co robić ? Da się to jakoś skorygować? Czy niski estradiol przełoży się na słabe Endo ?

    Vespa znalazłam takie info w necie: faza folikularna 12,5 – 166 pg/ml, owulacja 85,8 – 498 pg/ml, faza lutealna 43,8 – 211 pg/ml. Więc twój estradiol w odniesieniu do fazy cyklu jest ok. Chociaż ja przed transferem na cyklu sztucznym miałam 129 i moja gin marudziła, że za mało. Ale czy tak samo wygląda to na cyklu naturalnym? Nie wiem… a miałaś robione usg i mierzone endometrium?
    Estrofem podbiłby ci ten estradiol i pewnie endo by też urosło:)
    Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapytaj swojego lekarza. Za to im płacimy:)

    👱‍♀️ AMH 1,4 / TSH 1,25
    🧔‍♂️ oligo i teratozoospermia

    IVF 02.24 9 zapłodnionych
    mamy ❄️❄️ 3BB

    I transfer 03.24
    ⛄️3BB (z 6 doby) EG + AH + encorton, 7dpt <2,30 ❌

    wlew z accofilu
    II transfer 04.24
    ⛄️3BB (z 5 doby) EG + AH + encorton + Accofil
    6dpt ⏸️
    8dpt beta 49, prog. 24,5
    11 dpt beta 197, prog. 22,8
    14 dpt beta 1022, prog. 30,6
    18 dpt beta 4869, prog. 22,9
    24 dpt beta 17652, krwawienie
    26 dpt beta 24816, zarodek i 💖
    preg.png
  • Vespa7 Autorytet
    Postów: 450 713

    Wysłany: 4 maja, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała3 wrote:
    Vespa znalazłam takie info w necie: faza folikularna 12,5 – 166 pg/ml, owulacja 85,8 – 498 pg/ml, faza lutealna 43,8 – 211 pg/ml. Więc twój estradiol w odniesieniu do fazy cyklu jest ok. Chociaż ja przed transferem na cyklu sztucznym miałam 129 i moja gin marudziła, że za mało. Ale czy tak samo wygląda to na cyklu naturalnym? Nie wiem… a miałaś robione usg i mierzone endometrium?
    Estrofem podbiłby ci ten estradiol i pewnie endo by też urosło:)
    Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapytaj swojego lekarza. Za to im płacimy:)

    Dziękuję za odpowiedź 🙂 w poniedziałek wizyta. Będę rozmawiać. Ale się niepokoje, że to może już na wejściu spowodować problemy. U mnie w klinice nie patrzą na estradiol. Wcześniej też nie badałam. Teraz dostałam zalecenie, ale później będę badać na własną rękę. Zwykle w 3 dc miałam około 45. A teraz 12 dc i 59. Jakaś taka lipa jak dla mnie. Ale może to ten letrozol tak zaniża 😐

    Mała3 lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2019
    👩🏻34
    Hormony ✔️ amh 3,47 ✔️ drożność ✔️ tarczyca ✔️ kariotypy ✔️ trombofilia(pai-1 hetero) pcos ➕/➖ (w obrazie USG ❌) Immunologia:❓
    🧔🏻37
    Morfologia z 2% na 7 % ✔️ ruch postępowy ✔️ IO ❌

    10.2023 - start IVF/ICSI
    Protokół długi
    Mamy ❄️❄️

    27.12.2023: FET 4.1.1 ❤️
    9+6 poronienie chybione 💔🩷

    15.05.2024: FET 3.1.1
    Beta 6dpt <2,3 🍷
    14.06.2024: FET
    Beta 6dpt <2,3 🍷
  • Tigra Autorytet
    Postów: 640 715

    Wysłany: 4 maja, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorkaaa wrote:
    na zastrzyki nie ma reguły, ja już zrobiłam przy staraniach naturalnych ponad 300, raz się wylewają krwiaki, raz nie ma żadnego śladu. Mi od wczoraj skończyła się dobra passa po transferze i teraz codzienne krwiak, wcześniej myślałam, że już mam taką wprawę że nic już się nie wyleje
    Jeszcze łapie skórę,mam na bim troszkę tłuszczyku.



    dorkaaa wrote:
    na zastrzyki nie ma reguły, ja już zrobiłam przy staraniach naturalnych ponad 300, raz się wylewają krwiaki, raz nie ma żadnego śladu. Mi od wczoraj skończyła się dobra passa po transferze i teraz codzienne krwiak, wcześniej myślałam, że już mam taką wprawę że nic już się nie wyleje
    u mnie chyba też,a tak się cieszyłam,że nie mam siniaków.



    Pat87 wrote:
    No to tak, ja już po wizycie w klinice. Będzie trochę przydługo i bez radosnych wieści.😓
    Słusznie mnie niepokoiły moje przyrosty bety, która jak na 15 dpt powinna być o wiele wyższa.
    Na USG nie widać nawet śladu pęcherzyka ciążowego.
    I albo beta spadnie, leki do odstawienia i koniec.
    Albo będzie przyrastać pomału i istnieje wtedy podejrzenie cp.
    Albo beta skoczy kosmicznie do góry (lekarz stwierdził , że wciąż jest to możliwe) i na USG już będzie widać pęcherzyk ciążowy.
    I jeśli pęcherzyk będzie ok, to dalej biorę leki i monitorujemy dalszy rozwój. Jeśli będzie brzydki to odstawiamy leki.

    Najra88, wykreśl mnie proszę z kalendarza z 6.05,
    a zapisz na 7.05 beta 19dpt i USG📆

    Ogólnie weekend będzie chyba na smutno.
    Jeżeli cuda się zdarzają to niech będzie to jeden z nich🍀
    Poczekałabym do poniedziałku,czytałam,że z niskich bet też rodzą się dzieci.



    Ann🔆 wrote:
    Ale mnie zaskoczyli!😳
    Już mam! 411,8🥹😭 Przyrost 160% Chyba jest ok, co?🥺🙉 Rośnij maleństwo i zostań ze mną, błagam!🙏🏼♥️🍀🍀
    Piękne wyniki!


    Agula wrote:
    No to mi nic nie wyskoczyło 😂😡
    Tak, jadę do innego labu, ale mówią, żeby robić cały czas w tym samym żeby sprawdzania przyrostów było miarodajne...
    No ale chociaż w przybliżeniu będę wiedzieć... 🙄
    Nie sądzę,by była duża różnica.Ja trzecią roniłam w innym bo inaczej do pracy bym nie zdążyła.


    Agula wrote:
    U mnie dzisiaj wygląda na to, że bez bety 😡

    Okazało się, że sieć moich laboratoriów (i to wcale nie mała na Śląsku ☝️) postanowiła sobie dzisiaj zrobić wolne, nie informując nikogo o tym. Żeby było zabawniej, to nawet pan ochroniarz jednego z punktów nie wiedział, że dziś zamknięte 🤡

    Ale jestem wściekła....
    Widziałam info na internecie,29 kwietnia, że nie pracują ŚLA 4 maja,moze o nich mowa?
    Zapamietałam,bo szukałam wczesnie otwartego laba.


    Ann🔆 lubi tę wiadomość

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Mała3 Autorytet
    Postów: 350 656

    Wysłany: 4 maja, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vespa7 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź 🙂 w poniedziałek wizyta. Będę rozmawiać. Ale się niepokoje, że to może już na wejściu spowodować problemy. U mnie w klinice nie patrzą na estradiol. Wcześniej też nie badałam. Teraz dostałam zalecenie, ale później będę badać na własną rękę. Zwykle w 3 dc miałam około 45. A teraz 12 dc i 59. Jakaś taka lipa jak dla mnie. Ale może to ten letrozol tak zaniża 😐
    U mnie w klinice badają i właśnie ze względu na to, że miałam wg mojej doktor niski to przesuwała termin transferu i zwiększyła mi dawkę estrofemu. I przy pierwszym transferze podała mi słabszy zarodek, argumentując to właśnie tym słabo rosnącym estradiolem. Ale czy tak samo to wygląda na cyklu naturalnym to ciężko mi powiedzieć.
    Nie martw się, jeśli w poniedziałek wizyta to porozmawiaj i powiedz o swoich wątpliwościach:)

    Vespa7 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ AMH 1,4 / TSH 1,25
    🧔‍♂️ oligo i teratozoospermia

    IVF 02.24 9 zapłodnionych
    mamy ❄️❄️ 3BB

    I transfer 03.24
    ⛄️3BB (z 6 doby) EG + AH + encorton, 7dpt <2,30 ❌

    wlew z accofilu
    II transfer 04.24
    ⛄️3BB (z 5 doby) EG + AH + encorton + Accofil
    6dpt ⏸️
    8dpt beta 49, prog. 24,5
    11 dpt beta 197, prog. 22,8
    14 dpt beta 1022, prog. 30,6
    18 dpt beta 4869, prog. 22,9
    24 dpt beta 17652, krwawienie
    26 dpt beta 24816, zarodek i 💖
    preg.png
  • Ewlona Autorytet
    Postów: 333 459

    Wysłany: 4 maja, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja,
    Możecie mi jeszcze raz polecić witaminę d która polecacie ? W styczniu jak badałam miałam 34, dostałam 20k jednostek, na receptę. Oczywiście że bralam jeszcze ekstra 4k devitum i k..wa badam dziś 36.5 🤷 jaaaak?! Oczywiście po śniadaniu, z ekstra pigulam z omega. Bo wiem że usłyszę że mam normę wiec niech się pani cmoknie. Kiedys z 19 do prawie 60 udało mi się podbić a mam od roku jakiś problem. Nie wiem, nosem wciągać mam czy jak..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 00:16

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

    2 iui ❌
    2 ivf ❌
  • najra88 Autorytet
    Postów: 993 1811

    Wysłany: 5 maja, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was 🌞 Będzie trochę długi wpis i jak kogoś pominęłam to przepraszam 🌼


    Wilczka wrote:
    Hej, Otrzymaliśmy 1 raport po punkcji, z 8 pobranych oocytów, 5 od razu było niedojrzałych ;( 3 udało się zapłodnić i zapłodnili 1 niedojrzały ale nie wykazuje cech zapłodnienia. Bardzo się obawiam, żeby cokolwiek z tych 3 przetrwało do 5 doby 🥺
    Szczerze mówiąc myślałam że będzie więcej tych dojrzałych komórek, ale no z pustego to i Salomon nie naleje przy moim amh 0.85, czy miałyście może podobną sytuację ? Podzielcie się doświadczeniem ile miałyście pobranych ile udało się zapłodnić🥚 i przetrwało?

    Wilczka trzymam kciuki żeby przetrwały wszystkie trzy 🤞🌼


    Lusiaa22 wrote:
    Trzymam mocne kciuki żeby 3 przetrwały !! ☺️😘 Ja miałam pobrane 14 zapłodnilo się 6 a 2 przetrwały do 5 doby 🤷 nic na to kochana nie poradzisz ja też myślałam że będzie ich więcej no ale cóż ...tyle co się cieszymy z mężem że mamy 2 ogromne szanse na dzieciaczka i że jajca są z najwyższej grupy .

    Lusiaa22 co tam u Ciebie? Planujecie transfer w maju czy czekacie do czerwca?


    WannaBe wrote:
    Dziewczyny, u mnie po małych komplikacjach w końcu zielone światło na transfer! Jestem już na Estrofemie i równo za tydzień wizyta kontrolna na podgląd endo + ustalenie dokładnego terminu transferu. Prośba o wpisanie mnie na 10.05 na kontrole endo:)

    Powiedzcie proszę jeszcze - jak wygląda kwestia robienia paznokci hybrydowych/żelowych i przedłużania rzęs po transferze? Pod koniec miesiąca jedziemy na wesele 🙈 Paznokcie noszę nonstop, a rzęsy sporadycznie i zastanawiam się czy odwołać wizytę.

    WannaBe mam nadzieję że endo będzie pięknie rosło 😊🤞 Co do paznokci to hybryda i żele są ok, nie można akryli i to w dużej mierze ze względu na monomer którego się używa a raczej jego opary.


    LeniweJajniki25 wrote:
    Cześć dziewczyny- wróciłam niestety fatalne wieści z 8 komórek zapłodniło się 5 z czego do końca hodowli dotrwały tylko 2 transfer odroczony mamy 2❄️❄️z 5doby… a miało być tak pięknie

    LeniweJajniki25 2 to piękny wynik, to są dwie szanse na wyczekane maleństwo 🐞💗


    Mała3 wrote:
    Dziewczyny ja wczoraj wieczorem znowu plamiłam na jasnoróżowo Zestresowałam się strasznie. Będę zaraz pisała do mojego lekarza. Od czego to może być?

    Mała3 pamiętaj że zarodek nie implantuje się przez chwilę tylko to zajmuje trochę czasu jak „wgryza” się głębiej w endo, może być pęknięte naczynko przy tym albo od samego faktu że ona się rozrasta i rozciąga teraz. Jak bierzesz progesteron dopochwowo to może być od podrażnienia. Póki nie ma żywej krwi jest dobrze. Trzymaj się Kochana 💗🌻


    Ann🔆 wrote:
    Ale mnie zaskoczyli!😳
    Już mam! 411,8🥹😭 Przyrost 160% Chyba jest ok, co?🥺🙉 Rośnij maleństwo i zostań ze mną, błagam!🙏🏼♥️🍀🍀

    Ann🔆 wspaniałe wieści! 💗 Maluszku trzymaj się mamy 🍀🌼


    Nowa12344321 wrote:
    Hej, ja już po monitoringu. Wasze kciukasy pomogły! :) pęcherzyki wreszcie rosną, zostajemy na dawce 225j i faszerujemy się dalej. We wtorek kolejna wizyta, prośba o zapisanie na monitoring stymulacji - 07.05 📅

    Nowa12344321 bardzo się cieszę że pęcherzyki rosną, oby 🥚 były jak najlepszej jakości 🍀🤞


    Pat87 wrote:
    No to tak, ja już po wizycie w klinice. Będzie trochę przydługo i bez radosnych wieści.😓
    Słusznie mnie niepokoiły moje przyrosty bety, która jak na 15 dpt powinna być o wiele wyższa.
    Na USG nie widać nawet śladu pęcherzyka ciążowego.
    I albo beta spadnie, leki do odstawienia i koniec.
    Albo będzie przyrastać pomału i istnieje wtedy podejrzenie cp.
    Albo beta skoczy kosmicznie do góry (lekarz stwierdził , że wciąż jest to możliwe) i na USG już będzie widać pęcherzyk ciążowy.
    I jeśli pęcherzyk będzie ok, to dalej biorę leki i monitorujemy dalszy rozwój. Jeśli będzie brzydki to odstawiamy leki.

    Najra88, wykreśl mnie proszę z kalendarza z 6.05,
    a zapisz na 7.05 beta 19dpt i USG📆

    Ogólnie weekend będzie chyba na smutno.
    Jeżeli cuda się zdarzają to niech będzie to jeden z nich🍀

    Pat87 mam nadzieję że Twoje maleństwo to leniuszek i to jest powód wolno rosnącej bety i wszystko skończy się dobrze. Proszę o ten cud dla Ciebie 💗💗


    Ananans wrote:
    5dpt - 4.99
    7dpt- 27.00 :D

    Policzyłam dzisiaj że w ciągu 14 mscy w klinice pobrałam krew 46 razy.
    Kolejna betę zrobię 7.05 dla kliniki :)

    Ananans trzymam kciuki za dalsze przyrosty 🤞


    Agula wrote:
    Mam betę - 185,34 mIU/ml
    Niestety niewiele przyrosło w dwa dni 😔
    Co prawda robiłam w innym labie, ale mimo wszystko jest za mało..

    Agula przykro mi choć będę dalej trzymać kciuki za dobre zakończenie 🍀💗🤞


    Katikat wrote:
    7dpt nic nie wyszlo na becie. To już koniec nie?

    Katikat przytulam mocno 💗 Powtórz jeszcze badanie za dwa dni.


    Tigra wrote:
    Cześć dziewczyny,ale naprodukowałyście stron.Ja dziś zaliczyłam Ikeę.Przechodząc obok aranżacji dziecięcych zakręciła mi się łezka.

    Jak odsapnę to nadrobię,a teraz pyyanie do osób robiących zastrzyki w brzuch.Zawsze wszystko gladko szło,a dzis i wczoraj natrafiłam chyba na żyłę,bo trudno szło a po wyjęciu igły szła krew.Czy to normalne i zdarza się czesto?Jak tak dale pojdzie to bede miec brzuch w siniakach,a gdzie tam do 12 tygodnia ciąży.

    Tigra mnie czasem poszło trochę krwi i był mały siniak jak trafiłam w naczynko. Pamiętaj że robisz to dla swojego maleństwa 🌞🌼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 00:55

    Mała3, Ann🔆, Tigra, Wilczka lubią tę wiadomość

    🍀 Czekamy na Ciebie 🍀
    preg.png

    Starania od 2014 z przerwą w 2019 i 2023

    ♀️ PCOS; mięśniaki macicy; niedomoga lutealna; słaby lewy jajnik; 12/17 i 06/23 cb; 09/23 – miomektomia i cystektomia
    ♂️ 2018 - morfo 2%; 2023 - morfo 4%

    IVF 04/24; mamy 8❄️🥰

    🔸05/06/24 FET ❄️5AB🔸5dpt blade ⏸️🔸7dpt mocne ⏸️🔸12dpt beta 887🔸14dpt beta 1874🔸24dpt 6+1 silne krwawienie🔸26dpt 6+3 GS 2.3cm; YS 0.34cm; CRL 0.98cm z bijącym❤️🔸7+3 CRL 1.2cm🔸8+2 CRL 1.9cm🔸9+4 CRL 2.8cm🔸11+3 CRL 4.9cm; NIPT niskie ryzyka; synek 💙🔸13+5 CRL 8.3cm 🔸16+5 173g🔸18+5 283g🔸20+4
  • najra88 Autorytet
    Postów: 993 1811

    Wysłany: 5 maja, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 05.05. w kalenarzu pusto więc życzę każdej z Was spokojnej niedzieli. Odpocznijmy i pozbierajmy siły do dalszej walki 💗🌼🐞

    Mała3, Pat87, Różyczka91, Ann🔆, TęczowaJa, Annn90, Eve83, Luna_94🌛, Lusiaa22, Pysiek12, hope28, Tigra, #Aleksandra, Anoli88, Anoli88, MrsMuggels, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    🍀 Czekamy na Ciebie 🍀
    preg.png

    Starania od 2014 z przerwą w 2019 i 2023

    ♀️ PCOS; mięśniaki macicy; niedomoga lutealna; słaby lewy jajnik; 12/17 i 06/23 cb; 09/23 – miomektomia i cystektomia
    ♂️ 2018 - morfo 2%; 2023 - morfo 4%

    IVF 04/24; mamy 8❄️🥰

    🔸05/06/24 FET ❄️5AB🔸5dpt blade ⏸️🔸7dpt mocne ⏸️🔸12dpt beta 887🔸14dpt beta 1874🔸24dpt 6+1 silne krwawienie🔸26dpt 6+3 GS 2.3cm; YS 0.34cm; CRL 0.98cm z bijącym❤️🔸7+3 CRL 1.2cm🔸8+2 CRL 1.9cm🔸9+4 CRL 2.8cm🔸11+3 CRL 4.9cm; NIPT niskie ryzyka; synek 💙🔸13+5 CRL 8.3cm 🔸16+5 173g🔸18+5 283g🔸20+4
  • Atika Autorytet
    Postów: 1164 1229

    Wysłany: 5 maja, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewlona wrote:
    Heja,
    Możecie mi jeszcze raz polecić witaminę d która polecacie ? W styczniu jak badałam miałam 34, dostałam 20k jednostek, na receptę. Oczywiście że bralam jeszcze ekstra 4k devitum i k..wa badam dziś 36.5 🤷 jaaaak?! Oczywiście po śniadaniu, z ekstra pigulam z omega. Bo wiem że usłyszę że mam normę wiec niech się pani cmoknie. Kiedys z 19 do prawie 60 udało mi się podbić a mam od roku jakiś problem. Nie wiem, nosem wciągać mam czy jak..

    Mnie najlepiej podbiło z kilku źródeł, ale najlepsze są z APO 4000 i w kropelkach dla dzieci, tyle, że ja usuwałam kroplomierz i nalewałam sobie pół łyżeczki. Ważne, by witaminę d3 podawać z czymś tłustym.

    Aaa...., żeby podbić Wit D3 brałam bardzo dużo. Polecam przez tydzień nawet 40 000, kolejny 30 000, następne dwa tygodnie z 20 000. Po takich dawkach śmiało możesz brać 10 000 dziennie.

    Ja podbiłam prawie do 1000, ale oprócz APO, kropelek że miałam też w prenatalnych i miovelia pro.


    Milka33 wrote:
    Dziewczyny, a macie jakieś doświadczenia z Miovelia Nac? Moja gin zaleciła mi żebym brała po 1 dziennie, aż do dnia transferu.

    Ja mam swoje naturalne owulacje, ale powiedziała, że nie zaszkodzi.

    Brałam 3x1 mimo potwierdzonych co miesięcznych owulacji, oraz miovelia pro. Podbijają jajeczka.

    Do tego q10, brałam z 500 mg. dziennie.

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 1047 1179

    Wysłany: 5 maja, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff nadgoniłam Was😅
    Dziewczyny mega gratulacje i kciuki za betę ❤️❤️❤️ piękne wyniki ❤️
    Ja w końcu doczekałam się 🐒 z opóźnieniem przyszła ale jest. To najważniejsze. Za tydzień wizyta
    Muszę się dowiedzieć ile się czeka na wyniki z cytologii i biocenozy i dobrze wyliczyć kiedy pobrać:p bo u mnie najlepiej w 2 fazie bo wyniki ładne:D ale żeby zdarzyć do czerwcowego transferu ( jak lekarz się zgodzi:p )
    Słonecznej i leniwej niedzieli dziewczyny 🌸🌸

    Dzoana88, Różyczka91 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
    2024.05 wracamy
    2024.06.20 3transfer
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 3135 3039

    Wysłany: 5 maja, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Uff nadgoniłam Was😅
    Dziewczyny mega gratulacje i kciuki za betę ❤️❤️❤️ piękne wyniki ❤️
    Ja w końcu doczekałam się 🐒 z opóźnieniem przyszła ale jest. To najważniejsze. Za tydzień wizyta
    Muszę się dowiedzieć ile się czeka na wyniki z cytologii i biocenozy i dobrze wyliczyć kiedy pobrać:p bo u mnie najlepiej w 2 fazie bo wyniki ładne:D ale żeby zdarzyć do czerwcowego transferu ( jak lekarz się zgodzi:p )
    Słonecznej i leniwej niedzieli dziewczyny 🌸🌸

    Cytologia to 3-4 tygodnie. Na wynik biocenozy czekałam 1 dzień

    preg.png
  • natalina Przyjaciółka
    Postów: 105 82

    Wysłany: 5 maja, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vespa7 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź 🙂 w poniedziałek wizyta. Będę rozmawiać. Ale się niepokoje, że to może już na wejściu spowodować problemy. U mnie w klinice nie patrzą na estradiol. Wcześniej też nie badałam. Teraz dostałam zalecenie, ale później będę badać na własną rękę. Zwykle w 3 dc miałam około 45. A teraz 12 dc i 59. Jakaś taka lipa jak dla mnie. Ale może to ten letrozol tak zaniża 😐

    Kurcze no jest niski, może jest jakiś inny powód, którego nie znamy, dlaczego tak. Ale generalnie w okresie owulacyjnym estradiol powinien wynosić powyżej 200 jeśli pęcherzyk jest dojrzały. Miałaś już kiedyś cykl stymulowany letrozolem? Może potrzebuje jeszcze czasu, żeby podrosnąć.

    Mała3 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017 r.
    2 x IUI ❌

    2019 punkcja ❄️❄️❄️
    FET ✅

    Powrót po rodzeństwo
    FET 1 cb
    FET 2 ❌

    Przygotowania do nowej procedury.
  • Vespa7 Autorytet
    Postów: 450 713

    Wysłany: 5 maja, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalina wrote:
    Kurcze no jest niski, może jest jakiś inny powód, którego nie znamy, dlaczego tak. Ale generalnie w okresie owulacyjnym estradiol powinien wynosić powyżej 200 jeśli pęcherzyk jest dojrzały. Miałaś już kiedyś cykl stymulowany letrozolem? Może potrzebuje jeszcze czasu, żeby podrosnąć.

    Miałam u poprzedniego lekarza 3 cykle na letrozolu, wtedy starania naturalne. Na monitoringu zawsze piękne dojrzałe pęcherzyki. Ale estradiolu też nie kazał badać, więc nawet nie wiem jak to było.
    W grudniu pierwszy transfer udany, na cyklu sztucznym, estradiol nie badany, no ale wtedy był estrofem.
    Nie wiem na czym stoję i co się dzieje. Od początku miałam złe nastawienie do transferu na naturalnym. Martwię się, że coś mi się popsuło w organizmie po tym poronieniu. Aczkolwiek miesiąc temu owulacja była, potwierdzona monitoringiem., pomimo że jej nie czułam i nie miałam objawów.

    Starania od 07.2019
    👩🏻34
    Hormony ✔️ amh 3,47 ✔️ drożność ✔️ tarczyca ✔️ kariotypy ✔️ trombofilia(pai-1 hetero) pcos ➕/➖ (w obrazie USG ❌) Immunologia:❓
    🧔🏻37
    Morfologia z 2% na 7 % ✔️ ruch postępowy ✔️ IO ❌

    10.2023 - start IVF/ICSI
    Protokół długi
    Mamy ❄️❄️

    27.12.2023: FET 4.1.1 ❤️
    9+6 poronienie chybione 💔🩷

    15.05.2024: FET 3.1.1
    Beta 6dpt <2,3 🍷
    14.06.2024: FET
    Beta 6dpt <2,3 🍷
  • Silenka Autorytet
    Postów: 799 1013

    Wysłany: 5 maja, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vespa7 wrote:
    Miałam u poprzedniego lekarza 3 cykle na letrozolu, wtedy starania naturalne. Na monitoringu zawsze piękne dojrzałe pęcherzyki. Ale estradiolu też nie kazał badać, więc nawet nie wiem jak to było.
    W grudniu pierwszy transfer udany, na cyklu sztucznym, estradiol nie badany, no ale wtedy był estrofem.
    Nie wiem na czym stoję i co się dzieje. Od początku miałam złe nastawienie do transferu na naturalnym. Martwię się, że coś mi się popsuło w organizmie po tym poronieniu. Aczkolwiek miesiąc temu owulacja była, potwierdzona monitoringiem., pomimo że jej nie czułam i nie miałam objawów.
    Wszystko zależy od obrazu usg, ja na naturalnym cyklu do transferu z letrozolem w 16 dc mialam estradiol ok 380 i lh 10. I co do badania estradiolu, owszem jest mniej istotny ale już po transferze, dlatego nasza klinika nie zleca go badac, natomiast w cyklach stymulowanych i samym przygotowaniu do transferu jest istotny i temu doktor kazala Ci go zbadac 😜
    Więc jutro na wizycie na usg zobaczycie co i jak, dziś może być nisko a za 2 3 dni poszybuje 😜

    🩷💙

    preg.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ