Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍄🍂🌰 IVF PAŹDZIERNIK 2025 🍄🍂🌰
Odpowiedz

🍄🍂🌰 IVF PAŹDZIERNIK 2025 🍄🍂🌰

Oceń ten wątek:
  • agusia91 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 16 października 2025, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich
    Czy któraś z was miała torbiel z nie pękniętego pęcherzyka przy owulacji? Jeśli tak to czy długo się wchłaniał i czy coś dostaliście na szybsze wchłanianie? Ja dostałam estrofem i mam brać do następnej miesiączki

  • Sheisingoodmood Ekspertka
    Postów: 179 338

    Wysłany: 16 października 2025, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi_** wrote:
    Niestety beta <2,3. Odstawiam leki. I nie wiem co dalej. Pękło mi serce 💔
    Meggi współczuję, ja jutro zrobię betę, ale tak jak Ty jestem załamana. Widzę że in vitro to też żmudna droga. Najgorsze, że to się tak ciągnie w czasie ... Trzymam za Ciebie kciuki, nie łam się 😗

    88'
    09.2023 - 21 tc. 💔
    19.03.2025 - punkcja 14🥚➡️9 zapłodnionych ➡️2 ❄️5.1.1 i 4.1.2
    21.05.2025 - transfer 4.1.2
    26.05.2025 - progesteron 22.91 ng/ml- 8 dpt beta: 37,8 mIU/ml; 10 dpt beta: 59,2 mlU/ml; 12 dpt beta: 80,mlU/ml; 14 dpt beta: 116 mlU/ml; 17 dpt beta: 347 mlU/ml; 19 dpt beta: 905 mlU/ml 💔
    07.10.2025 - transfer 5.1.1 🍀 -10 dpt: <2.3mlU/ml ❌

    AMH 2,88
    ferrytyna 57
    prolaktyna ➡️dostinex ✅
    Niedoczynność tarczycy tsh - 1.5➡️euthyrox ✅
    Insulinooporność - glukoza - 88, insulina 10➡️glucophage + dieta ✅
    wit.D3 - 50✅
    B12 - 512✅
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 16 października 2025, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia91 wrote:
    Witam wszystkich
    Czy któraś z was miała torbiel z nie pękniętego pęcherzyka przy owulacji? Jeśli tak to czy długo się wchłaniał i czy coś dostaliście na szybsze wchłanianie? Ja dostałam estrofem i mam brać do następnej miesiączki
    Parę razy w czasach starań naturalnych. Dostawałam wtedy orgametril i czopki distreptaza, następny cykl już było czysto jeśli dobrze pamiętam.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 16 października 2025, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi_** wrote:
    Niestety beta <2,3. Odstawiam leki. I nie wiem co dalej. Pękło mi serce 💔
    Bardzo mi przykro 🫂💔

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • Marta111 Ekspertka
    Postów: 125 418

    Wysłany: 16 października 2025, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi_** wrote:
    Niestety beta <2,3. Odstawiam leki. I nie wiem co dalej. Pękło mi serce 💔

    Trzymaj się, jesteśmy sercem z Tobą 😥

    🧑 30
    🧒 35
    Starania od 06.22
    04.25 kwalifikacja do in vitro
    14.08.25 - 25.08.25 stymulacja Mensinorm 225 + orgalutran + decapeptyl
    27.08.25 - punkcja, pobrano 13 🥚-> MII 6 🥚 -> 4❄️ (5BA, 5AC, 4BB, 4BB)
    01.10.25 - transfer + embryoglue + AH
    6dpt - beta 10.7
    8 dpt - beta 19.8
    10 dpt - beta 46
    12 dpt - 126 🥹
    15 dpt - 664,7 😍
    20 dpt - 4889 🥰
    26 dpt 27.10 - USG jest ❤️
    Czekamy na córeczkę 🩷
    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 737 1489

    Wysłany: 16 października 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi_** wrote:
    Niestety beta <2,3. Odstawiam leki. I nie wiem co dalej. Pękło mi serce 💔

    Bardzo mi przykro 😢🫂

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 37+4 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 737 1489

    Wysłany: 16 października 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia91 wrote:
    Witam wszystkich
    Czy któraś z was miała torbiel z nie pękniętego pęcherzyka przy owulacji? Jeśli tak to czy długo się wchłaniał i czy coś dostaliście na szybsze wchłanianie? Ja dostałam estrofem i mam brać do następnej miesiączki

    Miałam przed stymulacją, dostałam duphaston i torbiel wchłonęła się. Mogliśmy rozpocząć stymulację w kolejnym cyklu.

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 37+4 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • juuula Koleżanka
    Postów: 41 54

    Wysłany: 16 października 2025, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Ja mam adeno i endo III stopnia. Miesiączki są w porządku, wcale nie jakieś bolesne, żadnych plamień w trakcie cyklu.
    Zaczyk po usg prawie załamał ręce. Wpisal III stopnia ale powiedział, że 10 lat temu miałam już III/IV (na podstwie opisu torbieli z tamtego czasu). Natomiast mój gin uważa, że zmiany są "subtelne".

    Bardzo współczuję 🥹
    To straszne choroby a walka z nimi w klinkach które uważają że to „moda” strasznie wyczerpuje.
    Ja niby „tylko” mam adeno na przedniej ścianie ale dolegliwości mam masakryczne.. 😞
    Do tego dochodzi fakt, że jestem przeciwna leków p/bólowym więc w miesiączki cierpię ale nic nie biorę 🙈

    Starania od 2020r
    👩29l. 🧔‍♂️ 33l.

    I procedura: ❄️❄️ ❄️❄️
    I transfer: 10.2025?

    06.2025r. histeroskopia - adenomioza, cd138 (+)


    🙎‍♀️ Niedoczynność tarczycy, IO, adenomioza, zapalenie endometrium, cd56 (+)
  • juuula Koleżanka
    Postów: 41 54

    Wysłany: 16 października 2025, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Mam bardzo bolesne miesiączki. Obecnie jestem na zastrzykach z ketonalu i czopkach Diclac – oba leki stosuję w dawkach znacznie wyższych i częściej, niż zaleca ulotka. Zdarzało mi się mdleć z bólu. Dr Jacko zdiagnozowała u mnie endometriozę otrzewnową oraz adenomiozę. I… na tym właściwie koniec.

    W klinice Bocian lekarze nie uznają tej diagnozy. Twierdzą, że to "modna" przypadłość, którą rozpoznają tylko lekarze z Instagrama.

    Jak zwykle pacjentka zostaje zostawiona sama sobie.


    Bardzo mi przykro ! 😞
    Niby dwie diagnozy ale takie, że zwalają z nóg 🥺
    A próbowaliście z wyciszeniem? Ja będę się upierała na to..

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 2020r
    👩29l. 🧔‍♂️ 33l.

    I procedura: ❄️❄️ ❄️❄️
    I transfer: 10.2025?

    06.2025r. histeroskopia - adenomioza, cd138 (+)


    🙎‍♀️ Niedoczynność tarczycy, IO, adenomioza, zapalenie endometrium, cd56 (+)
  • agusia91 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 16 października 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi7 wrote:
    Miałam przed stymulacją, dostałam duphaston i torbiel wchłonęła się. Mogliśmy rozpocząć stymulację w kolejnym cyklu.
    Ja też mam mieć w kolejnym cyklu stymulację i martwię sie czy wchłonie się, tylko ja właśnie mam estrofem na to brać . Mam nadzieję że nie trzeba będzie przekładać stymulacji

  • Honorka Autorytet
    Postów: 1110 1455

    Wysłany: 16 października 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny, ściskam 🫂

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Aaaaapap Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 16 października 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem 8 dni po transferze.
    Beta wyszła 86,1 więc chyba jest dobrze :)
    Zastanawiam się nad progesteronem, wyszedł mi 11,869 ng/ml (37,800 nmol/l) i zastanawiam się czy nie jest za niski? Macie doświadczenie w tym temacie i podpowiecie? :)

    melody92, Mary27, jabk0va, evcix84 lubią tę wiadomość

    👩31, pcos, brak owulacji
    👱🏼‍♂️32, zle wyniki nasienia, morf 0%
    Kariotypy u obydwojga - ok
    Badania na trombofilie- ok

    11/2024: stymulacja
    12/2024: transfer ✅
    02/2025: poronienie zatrzymane w 12 tyg 💔

    07/2025 stymulacja. 7 zarodków: pgt-a: 4 zdrowe
    08.10.2025 transfer 4.A.A ✅
    8 dpt: beta 86,1 / prog 11,8 🙏🏻
    10 dpt: beta 195
    12 dpt: beta 373
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 16 października 2025, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.

    Proszę o wpisanie mnie na jutro na transfer :)

    EwelaKrk86, just_a_girl, Hope85, jabk0va, Mimi7, Dewelka lubią tę wiadomość

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1421 1549

    Wysłany: 16 października 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juuula wrote:
    Bardzo mi przykro ! 😞
    Niby dwie diagnozy ale takie, że zwalają z nóg 🥺
    A próbowaliście z wyciszeniem? Ja będę się upierała na to..


    Mamy zobaczyć, jak będzie po tej grudniowej histeroskopii. Lekarka wspominała, że wtedy można będzie to rozważyć. Ostatnio implantacją się powiodła bez wyciszenia,ale ostatecznie nie utrzymałam ciąży.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1413 4016

    Wysłany: 16 października 2025, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Bardzo ładnie, cieszę się ☺️

    Mnie też to cieszy :)
    Dzwonił lekarz - oczywiście pytanie kto mi kazał badać progesteron😆 ale mówi że faktycznie niski i dał mi prolutex

    Muczylando lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Aaaaapap Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 16 października 2025, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Mnie też to cieszy :)
    Dzwonił lekarz - oczywiście pytanie kto mi kazał badać progesteron😆 ale mówi że faktycznie niski i dał mi prolutex

    A jaki wyszedł Ci progesteron? :)

    👩31, pcos, brak owulacji
    👱🏼‍♂️32, zle wyniki nasienia, morf 0%
    Kariotypy u obydwojga - ok
    Badania na trombofilie- ok

    11/2024: stymulacja
    12/2024: transfer ✅
    02/2025: poronienie zatrzymane w 12 tyg 💔

    07/2025 stymulacja. 7 zarodków: pgt-a: 4 zdrowe
    08.10.2025 transfer 4.A.A ✅
    8 dpt: beta 86,1 / prog 11,8 🙏🏻
    10 dpt: beta 195
    12 dpt: beta 373
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 16 października 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaapap wrote:
    Cześć, jestem 8 dni po transferze.
    Beta wyszła 86,1 więc chyba jest dobrze :)
    Zastanawiam się nad progesteronem, wyszedł mi 11,869 ng/ml (37,800 nmol/l) i zastanawiam się czy nie jest za niski? Macie doświadczenie w tym temacie i podpowiecie? :)
    Mamy spore doświadczenie, ale musisz napisać jaki masz cykl, czy bierzesz leki, jeśli jak to jakie w jakich dawkach, o której przyjęłaś ostatnie dawki i o której badałaś :) to ma znaczenie

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1413 4016

    Wysłany: 16 października 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi_** wrote:
    Niestety beta <2,3. Odstawiam leki. I nie wiem co dalej. Pękło mi serce 💔

    Przykro mi:(

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1413 4016

    Wysłany: 16 października 2025, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaapap wrote:
    Cześć, jestem 8 dni po transferze.
    Beta wyszła 86,1 więc chyba jest dobrze :)
    Zastanawiam się nad progesteronem, wyszedł mi 11,869 ng/ml (37,800 nmol/l) i zastanawiam się czy nie jest za niski? Macie doświadczenie w tym temacie i podpowiecie? :)

    Gratuluję pozytywnej bety !
    Ja 9dpt miałam proga 11 , w klinicie powiedzieli że ok (ale nie było mojego lekarza)
    Powtórzyłam we wtorek a tam 9,5 . Dziś udało mi się skontaktować z lekarzem , bo wczoraj go nie było i dołożył mi prolutex bo stwierdził że faktycznie jest niski ten progesteron.
    A co bierzesz?

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 452 707

    Wysłany: 16 października 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi_** wrote:
    Niestety beta <2,3. Odstawiam leki. I nie wiem co dalej. Pękło mi serce 💔


    Przykro mi moja droga <3 Sciskam!

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ