Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍄🍂🌰 IVF PAŹDZIERNIK 2025 🍄🍂🌰
Odpowiedz

🍄🍂🌰 IVF PAŹDZIERNIK 2025 🍄🍂🌰

Oceń ten wątek:
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 19 października 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka wrote:
    Powodzenia dziewczyny ❤️

    Ale fajna grafika na dziś! Akurat wczoraj z mężem robiliśmy dżemik że śliwek 😊 ale wyszedł przepyszny 😊 trochę poczułam takiej jesiennej normalności w tych staraniach, stresach etc. Ostatnio niemalże każdy dzień wygląda tak samo, miła to była odmiana. ❤️

    Ja polecam bardzo takie celebrowanie dnia codziennego, bardzo mi to pomaga w staraniach. Ostatnio z koleżankami urządziłyśmy sobie jesienne warsztaty z gotowania. Zrobiłyśmy ciasto ze śliwkami, upiekłyśmy dynie, zrobiłyśmy tarteletki z kurkami i kozim serkiem. Było ekstra ❤️

    Mimi7, Estera95, MałaStokrotka, Karo_27, Malowybitna, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 19 października 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Hej dziewczyny.
    Tak pokrótce.

    Czekałam na okres żeby zacząć antykoncepcję.
    Od tygodnia brzuch pobolewa, ale okresu nie ma.
    Zrobiłam dziś z głupa test, który zalegał chyba od pół roku w szafce.

    I cyk... 2 kreski
    Pojechałam do całodobowej po kolejne dwa, i też pokazują wynik pozytywny

    https://zapodaj.net/plik-89rbUzDQpg

    Dziewczyny, czy los sobie że mnie kpi?
    Jutro rano lecę na krew

    Czy myślicie, żeby dzisiaj coś wziąć? Mam w domu progesteron besins

    Trochę mnie brzuch pobolewa
    Boje się w, że to biochem
    Jabkova ❤️❤️❤️ Ale historia, kreska jest maga wyraźna.
    Trzymam mocno kciuki żeby to było to!
    Ja bym tego proga wzięła, nie zaszkodzi a może pomóc.

    MoniaB, Mary27 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1078 2864

    Wysłany: 19 października 2025, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Super 😍 oby beta jutro była piękna 😘
    Jak cie brzuch pobolewa to zażyj magnez


    Magnez już wzięłam ✅

    Boje się dziewczyny, bo przy menopauzie też mogą wychodzić fałszywie dodatnie testy 😭

    A przy moim amh to już może być to
    Chyba umrę do jutra 😭

    Czy jak wezmę progesteron 100mg na noc to mogę jutro zbadać z krwi?

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Pyniek90 Autorytet
    Postów: 251 368

    Wysłany: 19 października 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Hej dziewczyny.
    Tak pokrótce.

    Czekałam na okres żeby zacząć antykoncepcję.
    Od tygodnia brzuch pobolewa, ale okresu nie ma.
    Zrobiłam dziś z głupa test, który zalegał chyba od pół roku w szafce.

    I cyk... 2 kreski
    Pojechałam do całodobowej po kolejne dwa, i też pokazują wynik pozytywny

    https://zapodaj.net/plik-89rbUzDQpg

    Dziewczyny, czy los sobie że mnie kpi?
    Jutro rano lecę na krew

    Czy myślicie, żeby dzisiaj coś wziąć? Mam w domu progesteron besins

    Trochę mnie brzuch pobolewa
    Boje się w, że to biochem

    Trzymam mocno kciuki! Wydaje mi się, że beta musi być dość wysoka bo kreski są bardzo wyraźne 😁. Pamiętam, że leczyłaś się w Katowicach. Jeśli chciałabyś się widzieć jakie masz wyniki już natychmiast (ja jestem niecierpliwa więc pewnie bym chciała XD) to z tego co wiem to w Centrum Pediatrii w Sosnowcu na Zapolskiej 3 w Diagnostyce robią badania krwi nawet w niedzielę, ale za dodatkową opłatą. Na 100% nie jestem pewna, ale koleżanka mi kiedyś mówiła, zawsze można zadzwonić 😁.

    Starania od 2022 roku
    Klinika niepłodności od 2024

    35 💃
    AMH 4,5
    Drożność jajowodów ✅
    TSH 1,3
    Wit. D 42 ng/ml
    Ferrytyna 70,36 ng/ml
    Kariotyp ✅
    Biopsja endometrium ✅
    Corss match negatywny ✅
    Endobiom endometrium ✅
    Test Era ✅
    Histeroskopia ✅
    Allo-MLR 74.9%
    Kir AA ❌
    Test Ipla ⏳

    35 🕺
    Wszystkie parametry nasienia w normie
    Kariotyp ✅
    Hcl-a c1c2 ❌

    1️⃣ procedura IVF 11 oocytów-> 9 dojrzałych -> 3 zapłodnione -> 1 zarodek 5BB
    Beta
    5dpt 6.6, 7dpt 8.4, 9dpt 5.5 😥

    2️⃣ procedura IVF 18 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych-> 5 zarodków -> PGT-A ✅-> 4AA x❄️❄️ zdrowe
    FET 1 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest)
    Beta
    6 dpt <2,3
    FET 2 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest, Atosiban)
    5dpt 1,2 😥
    3️⃣ procedura IVF 14 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych -> 2 zarodki -> PGT-A ✅ -> ❄️ 4AA
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1078 2864

    Wysłany: 19 października 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyniek90 wrote:
    Trzymam mocno kciuki! Wydaje mi się, że beta musi być dość wysoka bo kreski są bardzo wyraźne 😁. Pamiętam, że leczyłaś się w Katowicach. Jeśli chciałabyś się widzieć jakie masz wyniki już natychmiast (ja jestem niecierpliwa więc pewnie bym chciała XD) to z tego co wiem to w Centrum Pediatrii w Sosnowcu na Zapolskiej 3 w Diagnostyce robią badania krwi nawet w niedzielę, ale za dodatkową opłatą. Na 100% nie jestem pewna, ale koleżanka mi kiedyś mówiła, zawsze można zadzwonić 😁.

    No już myślałam, żeby gdzieś dziś zajechać, ale za chwilę się zbieramy na urodziny mojego Taty i już nie ogarnę tego czasowo.

    Na szczęście u mnie w labie wyniki są do 12:00 więc już tyle do jutra wytrzymam 🤭

    Jak się okaże, że moje wygasające jajniki splatały mi takiego figla to się załamię 🤯

    Pyniek90 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • juuula Koleżanka
    Postów: 41 54

    Wysłany: 19 października 2025, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj dopadło załamanie..
    We wtorek wizyta w klinice w 8dc transferowego ale jak ma się udać, skoro:
    1. Wczoraj TSH mimo już dwukrotnie zwiększonej dawki Euthyrox wynosi 3,4 - odp lepsza? Easy, nie ma to znaczenia.
    2. Nie dostałam wyciszenia adenomiozy. Dlaczego? Prowadzący twierdzi że nie nie mam, a dr Janowiec wymyśla.
    3. Mam bolesne miesiączki, może mam endometriozę tak w zasadzie.
    4. Cd56 dodatnie, widziałam że immunolodzy dają dwa sterydy i to też w cyklu poprzedzającym. Ja mam „tylko” encorton 7,5mg
    5. Boli mnie gardło, czuję, że będzie z tego coś więcej 🙈


    Sooooooory, musiałam to z siebie wyrzucić. Ile można płakać w poduszkę ?! 😵‍💫

    Starania od 2020r
    👩29l. 🧔‍♂️ 33l.

    I procedura: ❄️❄️ ❄️❄️
    I transfer: 10.2025?

    06.2025r. histeroskopia - adenomioza, cd138 (+)


    🙎‍♀️ Niedoczynność tarczycy, IO, adenomioza, zapalenie endometrium, cd56 (+)
  • Pyniek90 Autorytet
    Postów: 251 368

    Wysłany: 19 października 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    No już myślałam, żeby gdzieś dziś zajechać, ale za chwilę się zbieramy na urodziny mojego Taty i już nie ogarnę tego czasowo.

    Na szczęście u mnie w labie wyniki są do 12:00 więc już tyle do jutra wytrzymam 🤭

    Jak się okaże, że moje wygasające jajniki splatały mi takiego figla to się załamię 🤯

    Dawaj znac jutro 😁 trzymam mocno kciuki!

    Starania od 2022 roku
    Klinika niepłodności od 2024

    35 💃
    AMH 4,5
    Drożność jajowodów ✅
    TSH 1,3
    Wit. D 42 ng/ml
    Ferrytyna 70,36 ng/ml
    Kariotyp ✅
    Biopsja endometrium ✅
    Corss match negatywny ✅
    Endobiom endometrium ✅
    Test Era ✅
    Histeroskopia ✅
    Allo-MLR 74.9%
    Kir AA ❌
    Test Ipla ⏳

    35 🕺
    Wszystkie parametry nasienia w normie
    Kariotyp ✅
    Hcl-a c1c2 ❌

    1️⃣ procedura IVF 11 oocytów-> 9 dojrzałych -> 3 zapłodnione -> 1 zarodek 5BB
    Beta
    5dpt 6.6, 7dpt 8.4, 9dpt 5.5 😥

    2️⃣ procedura IVF 18 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych-> 5 zarodków -> PGT-A ✅-> 4AA x❄️❄️ zdrowe
    FET 1 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest)
    Beta
    6 dpt <2,3
    FET 2 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest, Atosiban)
    5dpt 1,2 😥
    3️⃣ procedura IVF 14 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych -> 2 zarodki -> PGT-A ✅ -> ❄️ 4AA
  • Cień Autorytet
    Postów: 1422 1551

    Wysłany: 19 października 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Magnez już wzięłam ✅

    Boje się dziewczyny, bo przy menopauzie też mogą wychodzić fałszywie dodatnie testy 😭

    A przy moim amh to już może być to
    Chyba umrę do jutra 😭

    Czy jak wezmę progesteron 100mg na noc to mogę jutro zbadać z krwi?


    Hejka

    Zrobiłaś mi dzień tymi testami. Śliczne kreseczki 🤩🙌
    A czemu o menopauzie wspomniałaś? To raczej nie ten wiek, a amh też chyba jeszcze nie menopauzalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2025, 13:22

    Mary27 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Pyniek90 Autorytet
    Postów: 251 368

    Wysłany: 19 października 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juuula wrote:
    Mnie dzisiaj dopadło załamanie..
    We wtorek wizyta w klinice w 8dc transferowego ale jak ma się udać, skoro:
    1. Wczoraj TSH mimo już dwukrotnie zwiększonej dawki Euthyrox wynosi 3,4 - odp lepsza? Easy, nie ma to znaczenia.
    2. Nie dostałam wyciszenia adenomiozy. Dlaczego? Prowadzący twierdzi że nie nie mam, a dr Janowiec wymyśla.
    3. Mam bolesne miesiączki, może mam endometriozę tak w zasadzie.
    4. Cd56 dodatnie, widziałam że immunolodzy dają dwa sterydy i to też w cyklu poprzedzającym. Ja mam „tylko” encorton 7,5mg
    5. Boli mnie gardło, czuję, że będzie z tego coś więcej 🙈


    Sooooooory, musiałam to z siebie wyrzucić. Ile można płakać w poduszkę ?! 😵‍💫

    A nie ma opcji żeby jednak przełożyć ten transfer? Ja bym chyba na twoim miejscu poszła jeszcze do innego lekarza z kliniki na konsultację.

    MałaStokrotka lubi tę wiadomość

    Starania od 2022 roku
    Klinika niepłodności od 2024

    35 💃
    AMH 4,5
    Drożność jajowodów ✅
    TSH 1,3
    Wit. D 42 ng/ml
    Ferrytyna 70,36 ng/ml
    Kariotyp ✅
    Biopsja endometrium ✅
    Corss match negatywny ✅
    Endobiom endometrium ✅
    Test Era ✅
    Histeroskopia ✅
    Allo-MLR 74.9%
    Kir AA ❌
    Test Ipla ⏳

    35 🕺
    Wszystkie parametry nasienia w normie
    Kariotyp ✅
    Hcl-a c1c2 ❌

    1️⃣ procedura IVF 11 oocytów-> 9 dojrzałych -> 3 zapłodnione -> 1 zarodek 5BB
    Beta
    5dpt 6.6, 7dpt 8.4, 9dpt 5.5 😥

    2️⃣ procedura IVF 18 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych-> 5 zarodków -> PGT-A ✅-> 4AA x❄️❄️ zdrowe
    FET 1 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest)
    Beta
    6 dpt <2,3
    FET 2 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest, Atosiban)
    5dpt 1,2 😥
    3️⃣ procedura IVF 14 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych -> 2 zarodki -> PGT-A ✅ -> ❄️ 4AA
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1078 2864

    Wysłany: 19 października 2025, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hejka

    Zrobiłaś mi dzień tymi testami. Śliczne kreseczki 🤩🙌
    A czemu o menopauzie wspomniałaś? To raczej nie ten wiek, a amh też chyba jeszcze nie menopauzalne.

    Ahh w styczniu było 0,25 a potem już 0,14.
    Teraz już pewnie ciora po dnie 🥲

    Poza tym trzy ostatnie cykle miałam po 15-18 dni więc byłam maks rozlegulowana..

    Więc zdaje sobie sprawę, że te pozytywne testy to mogą być tylko moje rozlegulowana hormony.

    Ale jak człowiek widzi pierwszy raz w życiu dwie kreski, to jak tu się nie cieszyć???
    Może przez łzy, ale jednak...

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 19 października 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Hej dziewczyny.
    Tak pokrótce.

    Czekałam na okres żeby zacząć antykoncepcję.
    Od tygodnia brzuch pobolewa, ale okresu nie ma.
    Zrobiłam dziś z głupa test, który zalegał chyba od pół roku w szafce.

    I cyk... 2 kreski
    Pojechałam do całodobowej po kolejne dwa, i też pokazują wynik pozytywny

    https://zapodaj.net/plik-89rbUzDQpg

    Dziewczyny, czy los sobie że mnie kpi?
    Jutro rano lecę na krew

    Czy myślicie, żeby dzisiaj coś wziąć? Mam w domu progesteron besins

    Trochę mnie brzuch pobolewa
    Boje się w, że to biochem
    Ojeju ❤️ trzymam mocno kciuki 🤞

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1422 1551

    Wysłany: 19 października 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ahh w styczniu było 0,25 a potem już 0,14.
    Teraz już pewnie ciora po dnie 🥲

    Poza tym trzy ostatnie cykle miałam po 15-18 dni więc byłam maks rozlegulowana..

    Więc zdaje sobie sprawę, że te pozytywne testy to mogą być tylko moje rozlegulowana hormony.

    Ale jak człowiek widzi pierwszy raz w życiu dwie kreski, to jak tu się nie cieszyć???
    Może przez łzy, ale jednak...


    Ciesz się każdą chwilą! 😊 A czemu nie! Kurczę, mnie cieszą te twoje kreski!

    MałaStokrotka, Mary27 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 19 października 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Ja polecam bardzo takie celebrowanie dnia codziennego, bardzo mi to pomaga w staraniach. Ostatnio z koleżankami urządziłyśmy sobie jesienne warsztaty z gotowania. Zrobiłyśmy ciasto ze śliwkami, upiekłyśmy dynie, zrobiłyśmy tarteletki z kurkami i kozim serkiem. Było ekstra ❤️
    Brzmi pięknie i przesmacznie ❤️ u nas ostatnio ciężko coś w grafik wcisnąć, dni składają się głównie z zastrzyków, jazdy do kliniki, odpracowania wyjścia z pracy czyli praca do wieczora, obiadku, drzemki, jazdy do apteki i znów zastrzyków. 😅 a potem to już jest wieczór 🤪 od jutra pójdę raczej już na l4, czuję się z każdym dniem gorzej, szybko się męczę, łapią mnie zawroty głowy i brzuch coraz częściej boli. Chyba już czas odpocząć. Mój brzuch wygląda jak w ciąży 🙈

    Dziś za to trafiła się piękna, słoneczna pogoda i wybraliśmy się na spacerek. Ale się umęczyłam! A to były tylko 3 km 🙈😹

    Mam nadzieję, że też macie piękna pogodę i korzystacie ☀️ 😊

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 19 października 2025, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juuula wrote:
    Mnie dzisiaj dopadło załamanie..
    We wtorek wizyta w klinice w 8dc transferowego ale jak ma się udać, skoro:
    1. Wczoraj TSH mimo już dwukrotnie zwiększonej dawki Euthyrox wynosi 3,4 - odp lepsza? Easy, nie ma to znaczenia.
    2. Nie dostałam wyciszenia adenomiozy. Dlaczego? Prowadzący twierdzi że nie nie mam, a dr Janowiec wymyśla.
    3. Mam bolesne miesiączki, może mam endometriozę tak w zasadzie.
    4. Cd56 dodatnie, widziałam że immunolodzy dają dwa sterydy i to też w cyklu poprzedzającym. Ja mam „tylko” encorton 7,5mg
    5. Boli mnie gardło, czuję, że będzie z tego coś więcej 🙈


    Sooooooory, musiałam to z siebie wyrzucić. Ile można płakać w poduszkę ?! 😵‍💫
    Hm a może lepiej odwołać transfer? Masz możliwość konsultacji z innym lekarzem? Zmiany prowadzącego?

    Mocno ściskam 🫂 i zdrówka!

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 19 października 2025, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Ciesz się każdą chwilą! 😊 A czemu nie! Kurczę, mnie cieszą te twoje kreski!
    Popieram! Ja w moim cb, jak już domyślałam, że tracę tą ciążę (zaczęłam krwawić), miałam powtórzyć betę, pamiętam do dziś jak mi moja gin powiedziała "jest pani w ciąży". 🥹 powtarzała mi, że dopóki nie ma powtórki z krwi, nic nie jest przesądzone, wszystko może się zdarzyć, a ja na ten moment jestem w ciąży. Mimo że następnego dnia już oficjalnie nie byłam, bo beta zleciała do pon. 5, pamiętam do dziś te słowa, brzmiały tak pięknie 🥹

    Mam nadzieję, że każda z nas je usłyszy ❤️

    Cień lubi tę wiadomość

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • juuula Koleżanka
    Postów: 41 54

    Wysłany: 19 października 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka wrote:
    Hm a może lepiej odwołać transfer? Masz możliwość konsultacji z innym lekarzem? Zmiany prowadzącego?

    Mocno ściskam 🫂 i zdrówka!


    Niekoniecznie. U mnie mija już pół roku od punkcji i lekarz naciska na transfer. Poza tym jego zdaniem, jestem super przygotowana 🥹 On jest też endokrynologiem 🙈

    Będę musiała dopiero po nieudanym transferze pójść w dalszą diagnostykę.. Na pewno usg endometriozy i immunologia - myślę o dr Jarosz. Byłam u Paśnika ale nie jestem przekonana do szczepień a na immunoglobuliny nas nie stać 🥺

    Starania od 2020r
    👩29l. 🧔‍♂️ 33l.

    I procedura: ❄️❄️ ❄️❄️
    I transfer: 10.2025?

    06.2025r. histeroskopia - adenomioza, cd138 (+)


    🙎‍♀️ Niedoczynność tarczycy, IO, adenomioza, zapalenie endometrium, cd56 (+)
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 19 października 2025, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka wrote:
    Brzmi pięknie i przesmacznie ❤️ u nas ostatnio ciężko coś w grafik wcisnąć, dni składają się głównie z zastrzyków, jazdy do kliniki, odpracowania wyjścia z pracy czyli praca do wieczora, obiadku, drzemki, jazdy do apteki i znów zastrzyków. 😅 a potem to już jest wieczór 🤪 od jutra pójdę raczej już na l4, czuję się z każdym dniem gorzej, szybko się męczę, łapią mnie zawroty głowy i brzuch coraz częściej boli. Chyba już czas odpocząć. Mój brzuch wygląda jak w ciąży 🙈

    Dziś za to trafiła się piękna, słoneczna pogoda i wybraliśmy się na spacerek. Ale się umęczyłam! A to były tylko 3 km 🙈😹

    Mam nadzieję, że też macie piękna pogodę i korzystacie ☀️ 😊

    Takie gotowanie z ploteczkami to z 5h nam zajęło, to nie do ogarnięcia w tygodniu fakt 😁

    Ja bardzo korzystam z pogody, pozdrawiam z Karkonoszy, łącznie wyjdzie 45km tras w cały weekend ❤️❤️❤️ cudny moment, bo niżej jest jesień, wyżej trochę zimy, a po takim zmęczeniu ciepła zupa w schronisku smakuje jak nic nigdy 😁

    MałaStokrotka lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Wiosna3000 Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 19 października 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 6dpt beta 33 a w 8dpt 155 czy to dobrze aż taki przyrost?

    Honorka, Mary27 lubią tę wiadomość

  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 19 października 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosna3000 wrote:
    Hej dziewczyny 6dpt beta 33 a w 8dpt 155 czy to dobrze aż taki przyrost?
    Normalny, zdrowy, piękny przyrost początkowych niskich bet.

    Cień lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1953 5813

    Wysłany: 19 października 2025, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ahh w styczniu było 0,25 a potem już 0,14.
    Teraz już pewnie ciora po dnie 🥲

    Poza tym trzy ostatnie cykle miałam po 15-18 dni więc byłam maks rozlegulowana..

    Więc zdaje sobie sprawę, że te pozytywne testy to mogą być tylko moje rozlegulowana hormony.

    Ale jak człowiek widzi pierwszy raz w życiu dwie kreski, to jak tu się nie cieszyć???
    Może przez łzy, ale jednak...

    Jak masz w domu proga to zapodaj sobie tabletkę dziś, jutro przed pobraniem nie bierz, tylko ewentualnie po. A razem z beta zbadaj też poziom progesteronu. No i wiadomo, zero alkoholu, surowego mięsa, niepasteryzowanych rzeczy itd do odwołania (oby dopiero za 9+ miesięcy). Absolutnie nie chcę Cię nakręcać ale wiem jaka miałam betę przy testach nawet nie takich ciemnych jak Twoje ☺️ Zaciskam mocno kciuki i będę śledzić jutro rozwoj sytuacji! 🤞🤞🤞

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ