Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍄🍂🌰 IVF PAŹDZIERNIK 2025 🍄🍂🌰
Odpowiedz

🍄🍂🌰 IVF PAŹDZIERNIK 2025 🍄🍂🌰

Oceń ten wątek:
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 22 października 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Ja mam igły 0.4x20mm. Mnie wkłucia i wprowadzanie zastrzyku wcale nie boli. Dopiero po chwili, jak się lek rozprowadza to zaczyna się i trwa aż do kolejnego wkłucia.
    A Ty jakie masz igły? Może możesz na mniejsze zamienić, żeby chociaż te wkłucie było łagodniejsze? 😊

    To ja mam 0,45x16 o ile się nie mylę 🤔 to właśnie mnie boli wkłucie ale jak już właśnie wprowadzą lek to już nic nie czuje 🫣
    Już mężowi napisałam że jak będzie wracał z pracy żeby zajechał do apteki i kupił jednak mniejsze

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 22 października 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kurde odebrałam wyniki TSH. 2,4 a za tydzień transfer. Biorę euthyrox 25. Jutro wizyta u lekarza. Wiem że najlepiej żeby TSH było pomiędzy 1-2.

    Wystarczy że zwiększysz dawkę i do transferu już powinno być dobrze :) ja sobie dawki modyfikuje :)

    EwelaKrk86 lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 22 października 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiaj! ✊️ Szczególnie powtórki bet @Jabkova @Mimi! ❤️✊️🍀

    Czy komuś również po Prolutexie piecze i boli przy ruchu i dotyku duży obszar wokół wkłucia? Nie jest to nie do wytrzymania, ale zastanawiam się poprostu, czy tak może być, czy wszystko ok 😊. Utrzymuje się około 24h do kolejnego zastrzyku.


    U mnie było to samo. Po jakiś kilkunastu minutach pojawiał się ból po wkłuciu, który utrzymywał się do kolejnego dnia. Bywało tak, że spodnie mnie uwierały i musiałam kombinować, aby pasek spodni był lżej zapięty i nie przylegał do tego miejsca i tak jak u Ciebie utrzymywał się do kolejnego zastrzyku. 🫤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2025, 13:25

    Julia24 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 22 października 2025, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Wystarczy że zwiększysz dawkę i do transferu już powinno być dobrze :) ja sobie dawki modyfikuje :)
    Jutro mam wizytę przed transferem to poproszę lekarza o modyfikacje

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • EwelaKrk86 Autorytet
    Postów: 432 587

    Wysłany: 22 października 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po usg 😁
    Jest serduszko 💓
    Normalnie nadal niewierze 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2025, 13:47

    Black_Angel, sylstaa, Melania94, jabk0va, Julia24, MałaStokrotka, just_a_girl, Mimi7, Karo_27, Monixma, Puszkina, melody92, Hope85, Kesja, Muczylando, Estera95, -polanka-, evcix84, krakowiankq, Honorka, Nowa31, Lubiemisiowezelki, domi_, Nina94, Czarna_owieczka, Adirella, Andzia, Mary27, Cień, Kat84, Annn90, Karolaaas, Cavarathiel, letnia, Dewelka, DarUlka lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r
    Endometrioza 3 st.
    Niedrożny jajowód.
    Hashimoto.
    3xlaparoskopia, 2xhisteroskopia
    I ivf -> 5 🥚 -> brak zapłodnienia 😢
    Kariotypy- ✅
    10.2024 - histeroskopia/ polip
    11.2024 - start II stymulacja
    30.11.2024- punkcja- zero komorek
    2025 r
    Styczeń 2025- Decyzja o KD
    5 z 6 zapłodnione- 3 doba - brak rozwoju.
    26.03 - Transfer odwołany ⛔
    04.2025. II podejscie do KD
    05.2025 Leczymy stan zapalny
    16.06 - jest jeden zarodek 5 doba 🍀
    16.06 TRANSFER ❌
    06.2025 Decyzja o AZ
    24.09.2025 transfer 🤞🤞
    7 dpt - 47 prog 21.42
    Test - ⏸️
    9 dpt - 104 prog 19.32
    11 dpt - 295 prog 21.33
    14 dpt - 794 prog 20.64
    16 dpt - 2172 prog 18.17
    19 dpt - 7293 prog. 18.56
    21 dpt - I usg CRL 2,1 mm ☺️
    28 dpt - II usg CRL 6,7 mm ☺️ jest 💓
    4.12- I prenatalne 🤞
    CRL 66,4 mm 💓 155ud/min
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 22 października 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Juz po usg 😁
    Jest serduszko 💓
    Normalnie nadal niewierze 🤭
    Super. Gratulacje.

    EwelaKrk86 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1080 2871

    Wysłany: 22 października 2025, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Juz po usg 😁
    Jest serduszko 💓
    Normalnie nadal niewierze 🤭

    Super ☘️☘️🤞
    Teraz już z górki 😜🥳

    EwelaKrk86 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Melania94 Ekspertka
    Postów: 229 523

    Wysłany: 22 października 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Juz po usg 😁
    Jest serduszko 💓
    Normalnie nadal niewierze 🤭
    Cudownie 💖
    Ja mam jutro badanie USG i mam nadzieję że usłyszę serduszko 🤞 ale stresuję się 😬

    EwelaKrk86, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👩 31 lat
    PCOS, brak jajowodu, badania ✅ badania immuno : Interleukina 1 lekko podwyższona ✅
    👨32 lata
    badania ✅

    2020 👶 Amelia - naturalnie 2cs

    08/22 początek starań o rodzeństwo
    06/23 c. pozamaciczna
    01/25 start Invitro
    02/25 Punkcja: 22 komórki> 11 zamrożone, 11 zapłodnione > 5 zarodków
    02/25 1 FET ❌
    03/25 2 FET ❌
    04/25 histeroskopia z biopsją ✅
    05/25 3 FET ❌
    06/25 histeroskopia ze screatchingem endometrium
    06/25 4 FET c. b. ❌
    07/25 5 FET ❌
    08/25 rozmrożenie komórek > 5 zarodków
    08/25 6 ET c. b. ❌
    09/25 histeroskopia ze scratchingem
    30.09 7 FET 🤞
    4dpt 1,1 bhcg, 7dpt 49,8 bhcg, 9 dpt 181,9 bhcg , 11 dpt 637, 13 dpt 1472 bhcg, 15dpt 3442 bhcg, 23dpt jest serduszko 🤞🤞🍀 💖
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 22 października 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    ja niedoświadczona (pierwszy raz mam rokującą betę), więc przychodzę po radę. Dziś 19dpt- beta wyniosła 8163, w 17dpt - 5706. Czy jest się czym martwić- czy to może oznaczać coś, czego bardzo bym nie chciała? 🥺

    Bardzo proszę o jakieś info od bardziej doświadczonych staraczek. Czy jeszcze może być pięknie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2025, 14:21

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1957 5821

    Wysłany: 22 października 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Super ☘️☘️🤞
    Teraz już z górki 😜🥳

    Byłaś na becie? Bo ja pół dnia na forum siedzę jak na szpilkach i już chyba wszystkie możliwe tematy roztrząsam na Zimowych Mamach (które są zimowo-wiosennymi mamami), ale w międzyczasie odświeżam tu watek i zaciskam kciuki najmocniej jak się da ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2025, 14:23

    Monixma, evcix84, just_a_girl, Cień, Karolaaas lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1957 5821

    Wysłany: 22 października 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_27 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    ja niedoświadczona (pierwszy raz mam rokującą betę), więc przychodzę po radę. Dziś 19dpt- beta wyniosła 8163, w 17dpt - 5706. Czy jest się czym martwić- czy to może oznaczać coś, czego bardzo bym nie chciała? 🥺

    Bardzo proszę o jakieś info od bardziej doświadczonych staraczek. Czy jeszcze może być pięknie?

    Beta powyżej 1000 niekoniecznie rośnie już tak samo jak na początku. A dlaczego jeszcze w ogóle robisz betę? Miałaś USG lub kiedy masz zaplanowane?

    Karo_27, MoniaB lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1080 2871

    Wysłany: 22 października 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Byłaś na becie? Bo ja pół dnia na forum siedzę jak na szpilkach i już chyba wszystkie możliwe tematy roztrząsam na Zimowych Mamach (które są zimowo-wiosennymi mamami), ale w międzyczasie odświeżam tu watek i zaciskam kciuki najmocniej jak się da ☺️

    Byłam... Dalej czekam na wynik ☘️🤞
    Zaraz zniosę jajko 😅

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 22 października 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Beta powyżej 1000 niekoniecznie rośnie już tak samo jak na początku. A dlaczego jeszcze w ogóle robisz betę? Miałaś USG lub kiedy masz zaplanowane?

    Mam zaplanowane USG serduszkowe na poniedziałek.

    Robię betę, ponieważ pojawiła się u mnie wczoraj szaro/brązowawa/może trochę różowawa (głównie szara) wydzielina po aplikacji leków dopochwowych (wydzielina trwa do dziś), no i zaczęłam się martwic, czy wszystko w porządku. Robię to dla spokoju ducha, żeby mieć pewność, że nic złego się nie dzieje z maleństwem i nie zwariować do poniedziałku.

    Ciężko wyłączyć myślenie...

    Dzięki wielkie za odpowiedź, trochę mi lżej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2025, 14:34

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1110 2910

    Wysłany: 22 października 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Byłam... Dalej czekam na wynik ☘️🤞
    Zaraz zniosę jajko 😅

    To czekamy dalej z Tobą 🤞🤞

    Puszkina, Cień lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1957 5821

    Wysłany: 22 października 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_27 wrote:
    Mam zaplanowane USG serduszkowe na poniedziałek.

    Robię betę, ponieważ pojawiła się u mnie wczoraj szaro/brązowawa/może trochę różowawa (głównie szara) wydzielina po aplikacji leków dopochwowych (wydzielina trwa do dziś), no i zaczęłam się martwic, czy wszystko w porządku. Robię to dla spokoju ducha, żeby mieć pewność, że nic złego się nie dzieje z maleństwem i nie zwariować do poniedziałku.

    Ciężko wyłączyć myślenie...

    Dzięki wielkie za odpowiedź, trochę mi lżej :)

    Rozumiem, ale pamiętaj że beta jest głównie żeby potwierdzić ciążę początkowymi przyrostami. Na tym etapie wysokości bety niewiele mówią niestety, wszystko wyjdzie na USG, wiem że to może kiepskie pocieszenie i trudno nie myśleć i po prostu przeczekać, ale spróbuj ☺️ Chyba że pojawiłoby się plamienie albo bardzo nie mogłabyś wytrzymać - możesz próbować przyspieszyć USG, przy becie powyżej 1000 będzie widać choćby pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    A jeśli poczekasz do poniedziałku - pamiętaj że dla ciąży najlepiej jest jak postarasz się być spokojna i nie będziesz się martwić na zapas, nie stresuj kropeczki! ☺️

    Karo_27 lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 566 1027

    Wysłany: 22 października 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Byłam... Dalej czekam na wynik ☘️🤞
    Zaraz zniosę jajko 😅
    My tak samo😍

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • dom Koleżanka
    Postów: 54 32

    Wysłany: 22 października 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam pytanko, czy u Was dzień po punkcji też powiększył się brzuch ? Czuję się taka pełna, jak coś zjem jest tylko gorzej :/ to była moja pierwsza punkcja, więc kompletnie nie wiem czego się spodziewać w najbliższych dniach czy powinnam iść na kontrolne USG czy poczekać jak objawy miną ?

    MoniaB lubi tę wiadomość

    📌09.2009 - ciąża i poronienie zakończone łyżeczkowaniem
    📌11.2020 - starania
    📌11.2022 - laparoskopia - endometrioza I/II st.
    📌06.2024 - histeroskopia - stan zapalny 9/mm2 - Metronidazol+ Tarivid 14 dni
    📌11.2024 - histeroskopia - stan zapalny 3/mm2 - Unidox 10 dni (doleczenie)
    📌01.2025 IUI - nieudane
    📌04.2025 IUI - nieudane
    📌06.2025 IUI - nieudane
    📌09.2025 - start stymulacja IVF
    📌12.2025 - transfer 4BB - beta negatywna
    📌01.2026 - transfer 4BB - beta negatywna
    📌04.2026 - histeroskopia - obraz stanu zapalnego - 12/mm2
    📌04.2026 - rozpoznanie Helicobacter Pyroli
    📌05.2026 - leczenie Pylera 10 dni
    📌15.06.2026 - histeroskopia obraz ok
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 22 października 2025, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    To czekamy dalej z Tobą 🤞🤞


    Dokładnie tak. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, ale to wciąga jak dobry serial 🩷.

    Monixma lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • -polanka- Przyjaciółka
    Postów: 118 238

    Wysłany: 22 października 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_27 wrote:
    Mam zaplanowane USG serduszkowe na poniedziałek.

    Robię betę, ponieważ pojawiła się u mnie wczoraj szaro/brązowawa/może trochę różowawa (głównie szara) wydzielina po aplikacji leków dopochwowych (wydzielina trwa do dziś), no i zaczęłam się martwic, czy wszystko w porządku. Robię to dla spokoju ducha, żeby mieć pewność, że nic złego się nie dzieje z maleństwem i nie zwariować do poniedziałku.

    Ciężko wyłączyć myślenie...

    Dzięki wielkie za odpowiedź, trochę mi lżej :)

    Na tym etapie kluczowe jest USG. Początkowo beta się podwaja, później te przyrosty już nie są takie duże. Myślę że musisz się uzbroić w cierpliwość ;) i zrobić USG. Co do plamien, też mam takie o których piszesz. Też schizuje, ale lekarz mi mówił że póki są takie to nie ma się co martwić. Ważne żeby nie było obfitych i żywej krwi. Trzymam kciuki :) Ja mam USG w piątek i też już przebieram nogami.

    Karo_27, Honorka lubią tę wiadomość

    👩‍🦳40🧔🏻47
    10.09.2025 – Transfer
    Leki: Accofil, Smoflipid, Encorton, Ovitrelle
    β-hCG 6dpt 42,80, 8 dpt 76,50, 10 dpt 182,30, 12 dpt 530, 14 dpt 1532,50 16dpt 3181,80 19 dpt 7619
    06.10.2025 5mm i 🩷
    24.10.2025 2,27 cm 🩷
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 22 października 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Juz po usg 😁
    Jest serduszko 💓
    Normalnie nadal niewierze 🤭


    Pięknie!
    Uwierz w to!🥰

    Monixma lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ