X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF po IUI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wyobrażam sobie co możesz czuć... Jak wstałam dziś rano i zobaczyłam że wszystkie potencjalne objawy mi przeszły to też zaczęłam płakać... Nie widzę nadziei i nie mogę zrozumieć dlaczego tak długo się nie udaje...
    Może akurat Twoje Groszki rusza z kopyta :) ja idę na betę w sobotę ale nie nastawiam się na nic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Dziewczyny które podchodzą kilka razy....i wstydź sie przyznać ale zazdroszczę tym którzy maja na to pieniądze....cholera mnie bierze na mysl ze nas najnormalniej w świecie nie bedzie stać na kolejne próby ....

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy pieniądze przeznaczone na remont ale pojawił się inny wydatek i remont zostaje odlozony a wszystko ładujemy w in vitro...

  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 24 maja 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Nie ma nic zlego w tym ze ktos ma problem ze swoim wygladem pod warunkiem ze rozstrzyga te ptoblemy na odpowiednim forum ;) w tym wypadku powinno byc to jakies forum dotyczace problemow ze zgubieniem kg po ciazy a nie forum gdzie kobiety borykaja sie z nieplodnoscia czasem i latami i nawet 30kg sa w stanie przyjac na klate byle tylko sie udalo...

    Ja podczas staran od tych wszystkich lekow stymulacji itp przybralam 25kg i szczerze malo mnie to obchodzi najwazniejsze ze sie udalo i bede miala dziecko a waga zajme sie pozniej... no ale napewno nie bede roztrzasac tego tutaj tylko jak juz bede miala potrzebe taka zeby poradzic sie w tej sprawie to poszukam jakiegos forum ogólnego gdzie kobiety walcza o ppwrot do dawnej czy lepszej sylwetki a nie gdzie walcza o to zeby zostac mama...
    Bo chyba walka o ciaze ma jednak malo wspolnego z odchudzaniem sie po ciazy
    Nie chciałam polubić tylko cytować .... moje pytanie odnośnie tycia rok temu dotyczyło stymulacji do invitro ! Tycia podczas podawania hormonów i zachowanie organizmu podczas procedury ... po drugie nie napisałam nic obraźliwego ... lepiej przeczytaj jeszcze raz kto kogo zaczął obrażać pierwszy , a kwestia tycia po hormonach ... co w tym złego ? Chodzi o starania napisałaś wyżej ze przytyłaś Ok takiej informacji oczekiwałam od forumowiczek .... i tyle ? W jaki sposób to kogoś obraza ?? Ale jak ktoś ba forum pokazuje swoją niska kulturę i daje mi do zrozumienia ze jestem głupia i pisze mi to oficjalnie na forum to nikt nie reaguje .... to wtedy jest świetnie ja nikogo nie oceniam swoimi wpisami a tutaj owszem

  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 24 maja 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jakaś dziewczyna zastanawia nad invitro boi się czego Kolwiek związanego z procedura to chętnie odpowiem na priv , jeśli chodzi o Warszawę również mogę polecić klinikę i lekarza

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia, nie bez powodu watek, ktory zalozylas o "otylosci PO CIAZY metoda IVF ICSI" zostal usunięty. Bylas po prostu niemila, nietaktowna i obrazalas innych....

    Grosiaa, przykro mi. Wiem jakie to uczucie, gdy juz sie z gąską witasz. Jedyne co mogę napisać, to ze z czasem to uczucie blaknie.

    Jest tez druga strona, gdy kogos "stac", ciezko powiedziec "wystarczy".

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabcia watek byl o otylosci po ciazy a nie przed to raz ;) a dwa to tak czy inaczej mnie osobiscie w staraniach najmniej interesowala kwestia wagi to co mnie interesowalo to cel o jaki walcze i nawet przez mysl mi nie przeszlo ze przytyje albo nie...
    Przytylam ale nie przez ivf a w ogolnym czasie staran stymulacji pod naturalne starania gonandotropinami stymulacji do iui przez tarczyce i setki innych czynnikow w trakcie leczenia... samo ivf nie mialo zadnego wiekszego znaczenia juz dla mojej wagi... i jak mowie nawet o tym raz nie pomyslalam...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadałam sobie kontrolnie poziom kwas foliowego, gdyż od 2 miesięcy przyjmuję folian firmy Jarrow i z wyniku wyjściowego 19 ng/ml podskoczył mi do 31!!! Co jest nie tak? Poziom homocysteiny mam w normie - 6,50.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza przyznaj się że Bete też dzisiaj robiłaś ;)

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Iza przyznaj się że Bete też dzisiaj robiłaś ;)
    To wyniki z wczoraj:) Dopiero dziś je dostałam. Na betę dziś się nie odważyłam, ale nie ukrywam, że zrobiłam rano test i biel Vizira... :( Na betę wybieram się już oficjalnie w sobotę. Brzuch boli jak na okres, cycki jak flaczki... Nie mam złudzeń...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 15:22

  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Żabcia, nie bez powodu watek, ktory zalozylas o "otylosci PO CIAZY metoda IVF ICSI" zostal usunięty. Bylas po prostu niemila, nietaktowna i obrazalas innych....

    Grosiaa, przykro mi. Wiem jakie to uczucie, gdy juz sie z gąską witasz. Jedyne co mogę napisać, to ze z czasem to uczucie blaknie.

    Jest tez druga strona, gdy kogos "stac", ciezko powiedziec "wystarczy".
    Obraziłas to ty mnie dając do zrozumienia ze jestem głupia a otyłość tyczyła się tak jak mowię stymulacji hormonalnej bo organizm jest stymulowany zarówno przed ciaza w trakcie procedury jak i po zapłodnieniu , w przypadku invitro sztucznego zapłodnienia jest to konieczne aby donosić ciąże ... wiec logiczne jest fakt ze ciaza po invitro a naturalna nosi ze sobą pewne obciążenia dla organizmu często powodujące zatrzymanie się wody zwiększenie masy ciała itp czy jest to reguła oczywiście nie natomiast dbam o siebie interesuje mnie to na co się decyduje chce być świadoma skutków ubocznych , kiedyś byłam otyła z powodu zaburzeń gospodarki hormonalnej to ciężki temat gdy ciagle byłam zmęczona zasapana .. i miałam obrzęki , teraz jako mama wciąż zwracam uwagę na swój wygląd ale priorytety są inne wiadomo nie mniej jednak zdecydowałam się świadomie tak by nie mieć pózniej pretensji do całego świata ze mam kilka kilo tu czy tam , jestem szczęśliwa ze cała procedura i tony tabletek nie odbiły się na moim zdrowiu i wyglądzie , nie wiem czy kogoś tym obrażam ?!?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia bolace wielkie opuchnięte cycuszki o niczym nie świadczą, możesz wierzyć mi na słowo, nie mieszczę się w połowę bluzek...hihihi ;) Do tego jak to kiedyś określiła moja przyjaciółka będąc w ciąży "zalewam się śluzem" I to niby też objaw ciążowy. Ciąży z całą pewnością brak. Te wszystkie objawy to pic na wodę, ja myślę że to po prostu efekt brania leków i nie można sie tym sugerować. I nie martw się Ka testy sikanie na początku też bardzo długo nie wychodziły a bete miała już dosyć wysoką :). Nie martw sie nic jeszcze nie jest przesądzone :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 15:37

    izabel_ka, ka87, do87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Izunia bolace wielkie opuchnięte cycuszki o niczym nie świadczą, możesz wierzyć mi na słowo, nie mieszczę się w połowę bluzek...hihihi ;) Do tego jak to kiedyś określiła moja przyjaciółka będąc w ciąży "zalewam się śluzem" I to niby też objaw ciążowy. Ciąży z całą pewnością brak. Te wszystkie objawy to pic na wodę, ja myślę że to po prostu efekt brania leków i nie można sie tym sugerować. I nie martw się Ka testy sikanie na początku też bardzo długo nie wychodziły a bete miała już dosyć wysoką :). Nie martw sie nic jeszcze nie jest przesądzone :)
    Tak bym chciała Kochana, żeby to była prawda, ale niestety co miesiąc mam tak samo: najpierw bolą, potem nagle przestają i przychodzi przeklęty okres... Najbardziej boli mnie to, że nie zamroziliśmy sobie komórek i teraz będę musiała przechodzić od nowa stymulację i tą okropną punkcję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i może jestem drażliwa bo właśnie nie wyszło mi in vitro, ale fajnie by było gdyby temat odchudzania został już zakończony. Nie wchodzę tu po to żeby czytać o awanturach jakiś totalnie mało ważnych głupotach.Dla każdej zdrowej rozsądnej osoby wiadomo że temat grubniecia przy invitro w obliczu całej procedury i tego jak ważny i bolesny jest to dla nas temat, a zwłaszcza dla osób które utyly , zrobiły in vitro i do tego im się nie powiodło czy jakiekolwiek każde inne narzekanie z tytułu udanego in vitro, czyli efektów ciąży późniejszego porodu itd. jest mega wkurwiające. Z drugiej strony hejtowanie takich osób i ciśnięcie im za to że mają takie problemy bo nie mają już większych jest tez bez sensu. Niektórych rzeczy po prostu lepiej nie komentować miejmy tu miła serdeczna atmosferę tak jak to było do tej pory.
    Miałam nic nie pisać w tym temacie stosując się do własnej rady ale jak już wcześniej napisałam być może jestem drażliwa bo jestem właśnie po nieudanym in vitro i btw utylam qrwa 10 kg ;-)

    izabel_ka, ka87, do87, Aśka32, gosia1992, Motylek1313, tolerancyjna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które leczą się w Krakowie - powiedzcie gdzie się leczycie i czy jesteście zadowolone. Chcę zmienić klinikę ale nie chce wpaść z deszczu pod rynne

  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 972

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokojnie, bo dziwnie się tu zaczyna robić ;) Mnie akurat tematy o odchudzaniu nie drażnią (swoją drogą, podczas stymulacji przytyłam 8 kg, kurka wodna), ale rozumiem, że komuś to może przeszkadzać. I też mam nadzieję, że pisząc o swojej ciąży i ciesząc się nią nikomu nie robię przykrości... Po 3 nieudanych IUI lubiłam czytać o tym, że komuś się jednak udało :) I jakoś nie chce mi się jeszcze przenosić na fioletową stronę.

    Miałam dziś pierwsze usg, mały ma 6 mm i jest już serducho :) <3 :)

    do87, Aśka32, ka87, Grosiaa, Bella93, Halszka112, Klara Wysocka, Jasiaaa, tolerancyjna, Gaja88 lubią tę wiadomość

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka2707 wrote:
    Dziewczyny, spokojnie, bo dziwnie się tu zaczyna robić ;) Mnie akurat tematy o odchudzaniu nie drażnią (swoją drogą, podczas stymulacji przytyłam 8 kg, kurka wodna), ale rozumiem, że komuś to może przeszkadzać. I też mam nadzieję, że pisząc o swojej ciąży i ciesząc się nią nikomu nie robię przykrości... Po 3 nieudanych IUI lubiłam czytać o tym, że komuś się jednak udało :) I jakoś nie chce mi się jeszcze przenosić na fioletową stronę.

    Miałam dziś pierwsze usg, mały ma 6 mm i jest już serducho :) <3 :)
    Gratuluję ❤️

    inka2707 lubi tę wiadomość

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabel_ka wrote:
    Dziewczyny które leczą się w Krakowie - powiedzcie gdzie się leczycie i czy jesteście zadowolone. Chcę zmienić klinikę ale nie chce wpaść z deszczu pod rynne

    Ja leczę się w Krakowie. Parę stron wcześniej Ci pisalam i pytałam gdzie Ty się leczysz ale nie odpowiedziałaś.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skórka co u Ciebie? Jak sie czujecie? :)

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Skórka co u Ciebie? Jak sie czujecie? :)

    Grosia u mnie w porządku, dziękuję;)

    Mimo że rzadko coś piszę to staram się regularnie śledzić wątek, jestem z Wami myślami w każdej sytuacji i wszystkim dziewczynom kibicuję.

    Ja otrzymałam tutaj od dziewczyn bardzo dużo wsparcia i dobrej energii dlatego przykro mi że pojawiają się tu osoby, które powodują zupełnie niepotrzebne nieporozumienia.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ