X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF po IUI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Ja leczę się w Krakowie. Parę stron wcześniej Ci pisalam i pytałam gdzie Ty się leczysz ale nie odpowiedziałaś.
    Przepraszam, musiałam przeoczyć.

  • Motylek1313 Autorytet
    Postów: 1413 555

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia przykro mi:-(

    Inka2707 gratuluje:-)

    inka2707 lubi tę wiadomość

    3jvzzbmhlt3lv9mr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odszukalam ten post :) Skórka ja leczę się w Parens. Jesteś zadowolona z Macierzyństwa?

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza możliwe że tak było;)

    Ja z Macierzyństwa a Ty?

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oczywiście jestem zadowolona. A Ty dlaczego myślisz o zmianie kliniki? Ja niestety o Parens nie słyszałam. Natomiast wiem że jest jeszcze Artvimed.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Ja oczywiście jestem zadowolona. A Ty dlaczego myślisz o zmianie kliniki? Ja niestety o Parens nie słyszałam. Natomiast wiem że jest jeszcze Artvimed.
    3 nieudane iui, prawdopodobnie nie udane in vitro.. Myślę czy by się nam zmiana nie przydała... Może inny lekarz spojrzy na nas z innej perspektywy. A do jakiego lekarza chodzisz?

  • Motylek1313 Autorytet
    Postów: 1413 555

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skórka a jak maluszek i krwiak?
    Ciesze się że wszystko w porządku:-)

    3jvzzbmhlt3lv9mr.png
  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem możliwe że masz rację.
    Ja w Macierzyństwie jestem od lutego 2017, było trochę niepowodzeń niestety. Ale w październiku zmieniłam lekarza i to był mój bardzo dobry wybór. Kliniki nie zmieniałam bo miałam tam zamrożone 10 komórek jajowych.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Całkiem możliwe że masz rację.
    Ja w Macierzyństwie jestem od lutego 2017, było trochę niepowodzeń niestety. Ale w październiku zmieniłam lekarza i to był mój bardzo dobry wybór. Kliniki nie zmieniałam bo miałam tam zamrożone 10 komórek jajowych.
    A mogę wiedzieć do jakiego lekarza chodziłaś?

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek1313 wrote:
    Skórka a jak maluszek i krwiak?
    Ciesze się że wszystko w porządku:-)
    Motylku we wtorek mam prenatalne to wszystkiego się mam nadzieję dowiem.

    Motylek1313 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej chodziłam do dr Anny Knafel (jej już w klinice nie ma, ma urlop szkoleniowy). Teraz chodzę do dr Mirockiego i to był mój bardzo dobry wybór. Ale pamiętaj ilu pacjentów, tyle opinii.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Wcześniej chodziłam do dr Anny Knafel (jej już w klinice nie ma, ma urlop szkoleniowy). Teraz chodzę do dr Mirockiego i to był mój bardzo dobry wybór. Ale pamiętaj ilu pacjentów, tyle opinii.
    Ja słyszałam dobre opinie o Przybycieniu chyba właśnie z Macierzyństwa. Ja leczę się i dr Janeczko ale narazie bez efektów...

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u niego raz na wizycie zastępczej więc nic Ci o nim nie mogę powiedzieć. Wiem że przyjmuje też w Tarnowie. Natomiast słyszałam że wcześniej był właśnie w Parens ale nie wiem czy to prawda, nie interesowałam się opiniami z racji że do niego nie chodzę.
    Jesteś z Krakowa? Ja dojeżdżam do kliniki ok. 130 km.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Byłam u niego raz na wizycie zastępczej więc nic Ci o nim nie mogę powiedzieć. Wiem że przyjmuje też w Tarnowie. Natomiast słyszałam że wcześniej był właśnie w Parens ale nie wiem czy to prawda, nie interesowałam się opiniami z racji że do niego nie chodzę.
    Jesteś z Krakowa? Ja dojeżdżam do kliniki ok. 130 km.
    Jedni mówią że robi cuda, inni że jest chamski i niemiły...ciężko powiedzieć tak naprawdę nie sprawdzając na własnej skórze. Ja też mam do kliniki ponad 120 km :)

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie był bardzo miły i uprzejmy ale byłam u niego tylko raz. Jak jest z tymi cudami to nie wiem, wydaje mi się że dużo zależy od problemu pary. My mieliśmy ciężki czynnik męski i dopiero klinika i ivf nam pomogło, natomiast mojej siostrze kilka lat temu wystarczyła stymulacja clo u "zwykłego" ginekologa.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabel_ka wrote:
    Ja słyszałam dobre opinie o Przybycieniu chyba właśnie z Macierzyństwa. Ja leczę się i dr Janeczko ale narazie bez efektów...
    Ja leczylam sie u Przybycienia od lutego 2017. Sierpień pierwsze i udane icsi. Leo na świecie i cztery mrozaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 21:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Dla mnie był bardzo miły i uprzejmy ale byłam u niego tylko raz. Jak jest z tymi cudami to nie wiem, wydaje mi się że dużo zależy od problemu pary. My mieliśmy ciężki czynnik męski i dopiero klinika i ivf nam pomogło, natomiast mojej siostrze kilka lat temu wystarczyła stymulacja clo u "zwykłego" ginekologa.
    U nas też podobno miała pomoc iui bo u mnie wszystko książkowo (poza mutacjami) a u męża nasienie na pograniczu normy więc też tragedii nie ma.. A jakoś te 3 iui się nie udały... I chyba teraz in vitro też nie. Z naszymi zarodkami nie było szału bo z 6 zostali 2 i to jeden słaby

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Męczyłaś się"?

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa i Jurek jest super, wyluzowany, pomocny, nie raz oddzwaniał jak miałam jakis problem przy procedurzr. Człowiek oddany swojej pracy

  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    "Męczyłaś się"?
    Słownik ) poprawilam

‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ