X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF po IUI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaporaz2 nie!!!!!!!!!!!!!!Nie myśl tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tule mocno!!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka87, nie martw się! Beta wciąż piękna!!! Będzie dobrze!!!!:-*

  • do87 Autorytet
    Postów: 813 676

    Wysłany: 3 marca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaporaz2 poczekaj, jeszcze sie nie denerwuj. Zobaczymy jakoe bedą wyniki i wtedy trzeba bedzie działać. Wiem wiem ze łatwo mi mowić ale postaraj sie dla leosia

    Ninkali ka87 wcale mnie nie słucha:( nawet nie wiem jaj jej pomoc. Nic nie dociera bo sie martwi ze mało przyrosła. Ale cały cAs jej tłumacze ze dobrze ze rośnie a nie spada. Poza tym nadanie czwartkowe było robione w innym labo niz to dzisiejsze

    Starania od 05.2015
    hsg ok,hba87% IgA,IgG0%, fragmentacja dna 21%; nasienie ok
    I iui 23.11.2017 :(
    II iui 12.04.2018 :(
    III iui 06 i 07.06.2018 :(
    30.07.2018 laparoskopia
    IV iui 04.09.2018 :(
    V iui 27.10.2018 :(
    Szczepienia limfocytami
    IVF-3 transfery nieudane
    2021 ciąża naturalna
    2023 ciąża naturalna
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 3 marca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak było w innym lab to myślę że nie ma co porównywać, tylko się cieszyć że jest przyrost. Ka87, nie smutaj bo Anielka też będzie smutała, poczekaj do następnego badania i wtedy porównaj wyniki z tych samych laboratoriów.



    Mamaporaz2, z całych sił wysyłam Ci pozytywne fluidy żebyś znalazła się w tych 10%, i mimo złych markerów zmiany były niegroźne:*

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do87, eeee jak inne to że wynik może być inny! Spoooro takich wpisów już czytałam na forum! Serio!!! Dobrze że Ona ma Ciebie!
    Wszamanka ma właśnie rację! Przyrasta!

  • ka87 Autorytet
    Postów: 635 506

    Wysłany: 3 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam do87 że nie będę ryczala,ale cofam to, bo te łzy lecą same, nawet nie muszę mrugać.
    Wlazlam już do wanny z zapasem Rafaello i muszę z Anielka przebyć pierwszą poważną damską rozmowę.napase ją jej ulubionym smakolykiem, obiecam jej wszystko tylko niech mnie tak nie straszy więcej(hmmm tylko wyczuje gowniarka jedna,że będzie mogła ze mną robić co chce, ale trudno ;) )

    Plemniki-morfologia1%, liczba ok, hba83%
    14.02.2017 punkcja,11 pęcherzyków,7komorek,6 zaplodnionych
    19.02.2017 transfer1blastusi6dniowej4aa, (3krio6dn)
    4dpt5,76 5dpt13,6 7dpt32,45 9dpt69 10dpt134 12dpt214 14dpt462 16dpt983 21dpt4823
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 3 marca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka87 wuniki z roznych labo moga byc inne zwlaszcza ze przyrost i tak jest appry moze o 1 czy 2% nizszy niz teoretycznie poeinien byc no i do tego beta rianie skojowo wiec gidzina oddania krwi tez ma znaczenie ;) nie zamartwiaj sie na zapas chociaz wiem ze ciezko:*

    Ja swirowalam ostatnie dni wiec kupilam detektor tetna i co jakby nie usg 2 dni temu w szpitalu to zawalu bym dostala bo moje dziecko nie chce wspolpracowac i potrzeba bylo z 10 minut conajmniej zeby znalezc serce ktore dalo posluchac z 10 sekund i znow ucieklo i ciezko bylo znalezc wiec dalam sobie spokoj... a wydawaloby sie ze w 17tc juz bedzie latwo z jego korzystac

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 3 marca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Ka87 wuniki z roznych labo moga byc inne zwlaszcza ze przyrost i tak jest appry moze o 1 czy 2% nizszy niz teoretycznie poeinien byc no i do tego beta rianie skojowo wiec gidzina oddania krwi tez ma znaczenie ;) nie zamartwiaj sie na zapas chociaz wiem ze ciezko:*

    Ja swirowalam ostatnie dni wiec kupilam detektor tetna i co jakby nie usg 2 dni temu w szpitalu to zawalu bym dostala bo moje dziecko nie chce wspolpracowac i potrzeba bylo z 10 minut conajmniej zeby znalezc serce ktore dalo posluchac z 10 sekund i znow ucieklo i ciezko bylo znalezc wiec dalam sobie spokoj... a wydawaloby sie ze w 17tc juz bedzie latwo z jego korzystac
    U mnie maz robi za detektor tetna- słucha uchem ;)

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 3 marca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaPoraz2 współczuję Ci tych nerwów ale pamiętaj o swoim synku w brzuszku. Trzeba poczekać na wyniki.

    Ka wyniki w innym labie to nie ma co porównywać !!! Wyleż się w wannie uspokój, nie denerwuj Anielci :)

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • do87 Autorytet
    Postów: 813 676

    Wysłany: 3 marca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo widzę ze nic z tego nie bedzie. Ide do was. A Ty moja droga panno bedziesz miała pogawędkę z ciocia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 21:06

    Starania od 05.2015
    hsg ok,hba87% IgA,IgG0%, fragmentacja dna 21%; nasienie ok
    I iui 23.11.2017 :(
    II iui 12.04.2018 :(
    III iui 06 i 07.06.2018 :(
    30.07.2018 laparoskopia
    IV iui 04.09.2018 :(
    V iui 27.10.2018 :(
    Szczepienia limfocytami
    IVF-3 transfery nieudane
    2021 ciąża naturalna
    2023 ciąża naturalna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka słuchaj się mamy!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa, dobrze że wszystko ok! Czyli detektor jednak nie jest ok?

  • do87 Autorytet
    Postów: 813 676

    Wysłany: 3 marca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa, ninkali- teraz jest tyle bajerow dotyczących tematyki ciąży i dzieci ze wszystkie chciałoby sie mieć i oczywscie wszystkie sa potrzebne ;) elektroniczna niania by sie przydała, nie wiem jak ten sprzęt sie nazywa ale chodzi mi o taki czujnik oddechu, podobno jest ekspres do robienia mleka. No cuda wianki. Wystarczy mieć kasę i miejsce na przechowywanie tego wszystkiego:)
    A nie wiedziałam ze jest takie cudo do mierze ia tętna bobaska w brzuchu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 21:53

    Starania od 05.2015
    hsg ok,hba87% IgA,IgG0%, fragmentacja dna 21%; nasienie ok
    I iui 23.11.2017 :(
    II iui 12.04.2018 :(
    III iui 06 i 07.06.2018 :(
    30.07.2018 laparoskopia
    IV iui 04.09.2018 :(
    V iui 27.10.2018 :(
    Szczepienia limfocytami
    IVF-3 transfery nieudane
    2021 ciąża naturalna
    2023 ciąża naturalna
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 3 marca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka87 spokojnie nie stresuj się wszystko będzie dobrze!!
    Odpoczynek relaks to teraz postawa dla Ciebie i Anielki
    Głowa do góry kochana

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 4 marca 2018, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaporaz2 moj maz slyszy tylko moj puls... i jest to napewno moj puls bo roznia sie od siebie poza tym nic... moze jak dziecko bedzie wieksze...

    Ninkali ogolnie jest ok... ale jak viaza jest mloda a dziecko nie wspolpracuje to trzeba czasem sie naszukac tego bicia serca ze sie czlowiek zestresowac moze... ogolnie fajnie ze nie kupilam wczeaniej bo jak teraz jest mi ciezko znalezc bo dziecko ucieka to co by bylo wczesniej...
    Pewnie najlepiej i najlatwiej jest szukac jak juz dziecko wieksze ale wtedy czlowiek czuje tez ruchy wiec srednio widze sens w uzywaniu detektora...
    Tym bardziej ze nie sa one takie obojetne dla maluszka i nie powinno sie czesto uzywac max co dwa dni na krociutko... nawet ostatnio gdzies czytalam ze sluchanie serca w czasie usg jest bardziej szkodliwe jak samo usg bo bardziej malucha stresuje... moje dziecko podczas usg tez szaleje zazwyczaj jakby petarde w tylku mialo a ostatnio lekarz chcial pierwszy raz serca posluchac to po 3 uderzeniach uciekalo i po 3 probie lekarz sie poddal...
    Polecac polecam kazdemu kto sie mega zamartwia miedzy usg ale na pewno nie do wczesnej ciazy i jak dlugo nie mozna znalezc to tez bez stresu bo dziecko nie zawsze chce wspolpracowac...

    Do87 ja to bym stwierdzila ze masa tych bajerow kompletnie niepotrzebna ;) niania i monitor oddechu to wiadomo dla mnie must have... ale wiele innych cudow niekoniecznie... nawet wyparzacz do butelek okazuje sie czesto niewypalem bo tak naprawde dla 2-4 butelek czasem szkoda czasu na to odmierzanie wody ukladanie wlaczysz czekasz az sie wyparzy pozniej wyciagasz... rownie dobrze mozesz wieczorem po calym dniu robiac aobie herbate zalac je wrzatkiem po kilku minutach wode wylac odstawic na recznik papierowy do obciekniecia i wychodzi na to samo... wiec uzywa sie na poczatku samym przy pierwszym dziecku albo jak sie ma 10 butelek bo w ciagu dnia sie nie myje i nie uzywa znow tych samych co wczesniej ale dla po czasie robi sie to uciazliwe i czlowiek zaczyna szukac szybszych rozwiazan... tak jak robienie mm... o ile latwiej jak sie wleje troche wrzatku z termosu gdzie ma sie wrzatek dla dziecka i troche chlodnej przegotowanej dla dziecka i ostudzonej ktora sie trzyma w butelce malej po wodzie lub drugim termosie wsypie mm i gotowe zamiast czekac az sie po X czasie zagrzeje w podgrzewaczu np... a mozna trzymac termosy obok siebie zeby nie latac do kuchni w nocy...
    Ale masz racje ze te bajery kusza strasznie i chcialoby sie wszystkiego wyprobowac...
    Na cale szczescie u mnie w rodzinie sporo malych dzieci takze mialam czas na obserwacje i weryfikowanie co uwazam za przydatne dla siebie a co mniej...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • ka87 Autorytet
    Postów: 635 506

    Wysłany: 4 marca 2018, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,jedna z gorszych nocy za mną. Jeszcze tylko jedna nocka i powtórne wyniki krwi . Ja wiem,że panikuje, że kobiety mają dużo gorzej, że obecnie każdej z nas osobna jej problem jest ważniejszy (no mamaporaz2 czy cccierpliwej). Po prostu nic nie jest od samego początku (od pierwszego zastrzyku)zależne ode mnie,jakbym mogła coś zrobić i ja już swiruje.

    Plemniki-morfologia1%, liczba ok, hba83%
    14.02.2017 punkcja,11 pęcherzyków,7komorek,6 zaplodnionych
    19.02.2017 transfer1blastusi6dniowej4aa, (3krio6dn)
    4dpt5,76 5dpt13,6 7dpt32,45 9dpt69 10dpt134 12dpt214 14dpt462 16dpt983 21dpt4823
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    Inka mam torbiel endometrialną, małą 3 cm nikt nigdy nie chciał mi jej wyciąć bo twierdzili że za mała. Teraźniejszy mój dr też nie chciał właśnie że względu że AMH może spaść, mam na poziomie 2,7. Ale po nie udanej IUI stwierdził że zrobi mi laparo żeby zobaczyć co tam się we mnie kryje ale torbiele nie wyciął tylko zdrapał, ponakluwal. Nie wiem jaki stopień na wyniku histopatologicznym nic nie bylo napisane. W srode robiłam na nowo AMH i czekam na wynik.
    Halaszka daj znać koniecznie jaki jest wynik, ja startowo mam o połowę niższy, więc chyba ryzykować nie będę. Też się zastanawiam czy tam nie zajrzeć, bo byłam równiez na wątku o endometriozie i dziewczyny opowiadają tam, że endometrioza tez na jelitach, otrzewnej w odbycie :O to brzmi przerażająco.

  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 4 marca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Mamaporaz2 moj maz slyszy tylko moj puls... i jest to napewno moj puls bo roznia sie od siebie poza tym nic... moze jak dziecko bedzie wieksze...

    Ninkali ogolnie jest ok... ale jak viaza jest mloda a dziecko nie wspolpracuje to trzeba czasem sie naszukac tego bicia serca ze sie czlowiek zestresowac moze... ogolnie fajnie ze nie kupilam wczeaniej bo jak teraz jest mi ciezko znalezc bo dziecko ucieka to co by bylo wczesniej...
    Pewnie najlepiej i najlatwiej jest szukac jak juz dziecko wieksze ale wtedy czlowiek czuje tez ruchy wiec srednio widze sens w uzywaniu detektora...
    Tym bardziej ze nie sa one takie obojetne dla maluszka i nie powinno sie czesto uzywac max co dwa dni na krociutko... nawet ostatnio gdzies czytalam ze sluchanie serca w czasie usg jest bardziej szkodliwe jak samo usg bo bardziej malucha stresuje... moje dziecko podczas usg tez szaleje zazwyczaj jakby petarde w tylku mialo a ostatnio lekarz chcial pierwszy raz serca posluchac to po 3 uderzeniach uciekalo i po 3 probie lekarz sie poddal...
    Polecac polecam kazdemu kto sie mega zamartwia miedzy usg ale na pewno nie do wczesnej ciazy i jak dlugo nie mozna znalezc to tez bez stresu bo dziecko nie zawsze chce wspolpracowac...

    Do87 ja to bym stwierdzila ze masa tych bajerow kompletnie niepotrzebna ;) niania i monitor oddechu to wiadomo dla mnie must have... ale wiele innych cudow niekoniecznie... nawet wyparzacz do butelek okazuje sie czesto niewypalem bo tak naprawde dla 2-4 butelek czasem szkoda czasu na to odmierzanie wody ukladanie wlaczysz czekasz az sie wyparzy pozniej wyciagasz... rownie dobrze mozesz wieczorem po calym dniu robiac aobie herbate zalac je wrzatkiem po kilku minutach wode wylac odstawic na recznik papierowy do obciekniecia i wychodzi na to samo... wiec uzywa sie na poczatku samym przy pierwszym dziecku albo jak sie ma 10 butelek bo w ciagu dnia sie nie myje i nie uzywa znow tych samych co wczesniej ale dla po czasie robi sie to uciazliwe i czlowiek zaczyna szukac szybszych rozwiazan... tak jak robienie mm... o ile latwiej jak sie wleje troche wrzatku z termosu gdzie ma sie wrzatek dla dziecka i troche chlodnej przegotowanej dla dziecka i ostudzonej ktora sie trzyma w butelce malej po wodzie lub drugim termosie wsypie mm i gotowe zamiast czekac az sie po X czasie zagrzeje w podgrzewaczu np... a mozna trzymac termosy obok siebie zeby nie latac do kuchni w nocy...
    Ale masz racje ze te bajery kusza strasznie i chcialoby sie wszystkiego wyprobowac...
    Na cale szczescie u mnie w rodzinie sporo malych dzieci takze mialam czas na obserwacje i weryfikowanie co uwazam za przydatne dla siebie a co mniej...

    No na Twoim etapie ciazy to uchem nie ma szans usłyszeć.. ;) Mi wystają juz dupki, nóżki itd...klocek ma ok 1.5kg wiec z reguły słychać ;)
    Co do rzeczy dla dzieci to faktycznie pierdol jest milion, my póki co nie szalelismy żadnych sterylizatorow (mam thermomix z przystawka varoma wiec na parze spokojnie moge sterylizowac), jedyne co zaszalałam to fotelik z rozkładanym oparciem jak ske wepnie do wózka, no i mimo ze mamy u teściowej lozeczko po starszym tp kupiliśmy drewnianą kolyske (na pierwsze miesiące bo bardziej mobilna i mniej miejsca zajmuje). No mam tez zestaw butelek i laktator elektryczny ale po cc zwykle problemy z pokarmem wiec sie przyda. Ogladnelam z mężem wczoraj film, troche sie zresetowalam i chyba zaczynam sie godzić z sytuacja, nic wiecej nie zrobie, wyciac w czwartek i czekac na wynik hist pat.. A potem zobaczymy....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ka87 wrote:
    Wiecie co dziewczynki, jak tak was czytam to sobie uświadomiłam,że ja pół roku przed usunięciem endometriozy miałam amh 6,74 a jak robiłam w grudniu badania do ivf to miałam amh 2,86. To jest ogromny spadek jak na rok
    To tymbardziej przekonuje mnie, żeby tej gadziny nie usuwać tyko podchodzić do IVF, bo widzę, ze statsy co do AMH nie pozostawiają nadzieji, a raczej złudzeń.

    Dziewczyny z innej beczki, bo tak Was podczytuję narazie, ale widzę, że brałyście antyki. Jak to jestjak się zaczyna z IVF, najpierw przechodzi się właśnie na antyki, a potem stymulacja? wiem, że pytanie jest jakby banalne, ale ze mnie świeżak taki, a oczywiście lekarza nie spytalam, bo sie przejęłam ta endomendą i na tym się skupiłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka1985, ja dostałam je by wyciszyć jajniki i bym lepiej na stymulację zareagowała. Ja amh mam 1.29, w rok mi spadło z 1.67/3 jakoś tak. Miałam 3iui i brałam Lamette. A iui miałam mniej więcej obok siebie w czasie. Mam swoje owulki. I nikt nie wie co serio mi jest.

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ