Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌸🌸🌸IVF Sierpień 🌸🌸🌸
Odpowiedz

🌸🌸🌸IVF Sierpień 🌸🌸🌸

Oceń ten wątek:
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 8d.p.t 60.9

    Majuta, ŁAsica, anulla91, AniaAnia1, SySia32, Marrie9, Dżuli, kamisia, Iseko, Daylight, Cyg_Anka, evvelosiq, Krysia23, Baby.baby86, Zielona87, Matyśka, Paula24, PannaNikt86, KateM, nick nieaktualny, Anka84, Przyjaciółka123, Kaśka Furiatka, nick nieaktualny, Nowa84, monester, Yoselyn82, Sarenka, Blossom, Kari_bu, Kluska, Mati W., AniMka, Reikja, Aniaaa, Iwi-1990, Gosia Samosia, Bunkierka, AgulaM, kasiek2620, klaudex89 lubią tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20618 21922

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Beta 8d.p.t 60.9

    No i pięknie.

    ........, Kaśka Furiatka, AniMka lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Beta 8d.p.t 60.9
    Idealnie przyrasta :) gratulacje😀

    ........ lubi tę wiadomość

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20618 21922

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnia1 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Dziś 16 dpt beta 13429

    8 dpt 287
    10 dpt 751
    14 dpt 5978

    Jutro wizyta 😊

    Rany, ale wyniki. Jak na bliźniaki 😅

    AniaAnia1, KateM, Kaśka Furiatka lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20618 21922

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Odważna jesteś - 4dpt- ale to lepiej idź na bete zamiast sikać
    To może i ja w sobote na bete pojadę....kusisz, bo też nie miałam ovitrela.

    co myślicie o becie w 5dpt? może coś już pokazać?

    Jasne, że może.

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Beta 8d.p.t 60.9
    Piękniusia ta beta. Gratki!!

    ........ lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • AniaAnia1 Autorytet
    Postów: 382 506

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Rany, ale wyniki. Jak na bliźniaki 😅
    Nooo ciekawe co będzie jutro widać, bo to dopiero 17 dpt.
    Podany był 1 zarodek 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2022, 12:22

    AgulaM lubi tę wiadomość

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 1298 1121

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2025, 19:53

    AniaAnia1 lubi tę wiadomość

    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    🍂19.11.24🍂 - transfer 4.1.1, cykl naturalny
    5 i 6dpt - II , 8dpt - 204, 10dpt - 486, 22dpt - 24 293 🔥 27dpt - 💗
    8t3d - 2cm, 176 bpm, 10t5d - 4cm 🍓,
    11t4d - 5,5cm 🍋‍🟩12t - prenatalne - wszystko OK 🩵 14t4d - 110g, 17t4d - 220g, 19t6d - II pren - zdrowy chłopczyk, 380g
    38tc - Jest już z nami nasz mały tęczowy cud 🌈
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20618 21922

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnia1 wrote:
    Nooo ciekawe co będzie jutro widać, bo to dopiero 17 dpt.
    Podany był 1 zarodek 😁

    A miałam pytać właśnie ile było podanych. No jest duża szansa na bliźniaki. Choć były tu takie bety i jeden maluszek. Czekamy na info.

    AniaAnia1 lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Beta 8d.p.t 60.9
    Piękności ❤️❤️

    ........ lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Rany, ale wyniki. Jak na bliźniaki 😅
    Też chciałam, u mnie 17dpt ponad 15 tys, a jest jeden bobo ❤️ ale może może...😉

    AniaAnia1 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIKA wrote:
    Z Waszego doświadczenia: w 13dc pęcherzyk 13mm, endo 8mm.
    Proba podejścia do transferu na cyklu naturalnym.
    Czy ten pęcherzyk ma jeszcze szanse dorosnąć, czy można to jakoś wspomoc?
    Zakładając że rośnie ok 2 mm na dobę to jutro będzie miał około 17. To w sumie i tak mało

    Jutro mam jeszcze jeden monitoring i decyzję czy jest transfer czy nie.

    A wiesz jakie naturalnie miałaś pecherzyki (jakiej wielkosci)?

    przy moich transferach nikt nie patrzyl na wielkosc pecherzyka - a na endo czy jest ladne :P Ale wiem ze co lekarz to sposob itp.

    MONIKA lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • MONIKA Autorytet
    Postów: 586 507

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    A wiesz jakie naturalnie miałaś pecherzyki (jakiej wielkosci)?

    przy moich transferach nikt nie patrzyl na wielkosc pecherzyka - a na endo czy jest ladne :P Ale wiem ze co lekarz to sposob itp.
    Ciężko stwierdzic jakie mialam naturalnie, bo ostatnio to bralam clo przed IUI, a jakie mialam wcześniej, to nie pamiętam...
    A mialas na naturalnym czy sztucznym cyklu?

    👱‍♀️29 lat
    Amh 1.12
    FSH 9.57
    Drożność OK
    👩‍🦲28
    Morfologia 1-2%
    Ilość i ruchliwość w normie
    Starania od stycznia 2021, W klinice od grudnia 2021
    3 x IUI (luty-kwiecień 2022)
    Maj 2022 - decyzja o IVF
    Maj/czerwiec 2022 początek stymulacji - bemfola, cetrotide
    15.06.2022 - transfer blastka 4.1.1 🍀💪💪
    Mamy jeszcze mrozaczki ❄️❄️
    1. Transfer - beta 0.
    2. Transfer - Ciąża biochemiczna
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1561 1700

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny siedzę przed gabinetem po punkcji. Jestem załamana. Na usg było widocznych ok 7-8 pęcherzyków rokujących plus drobnica. Podobno pobrali tylko 5 pęcherzyków. Jak to możliwe? Taką informację uzyskałam od położnej na sali. Niby była zapytać u embriologów

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susannah wrote:
    Facelle na wątku poronieniowym też ostatnio dawało fałszywie pozytywne testy.
    Mojej koleżance po transferze niestety też 😬😢

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIKA wrote:
    Ciężko stwierdzic jakie mialam naturalnie, bo ostatnio to bralam clo przed IUI, a jakie mialam wcześniej, to nie pamiętam...
    A mialas na naturalnym czy sztucznym cyklu?
    Monika jest ok, czekaj cierpliwie. :) endo piękne, pęcherzyk podrośnie i będzie pięknie! Kto Cię szykuje teraz do transferu?

    MONIKA lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • MONIKA Autorytet
    Postów: 586 507

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Monika jest ok, czekaj cierpliwie. :) endo piękne, pęcherzyk podrośnie i będzie pięknie! Kto Cię szykuje teraz do transferu?
    Dr P.
    W sobotę bylam tylko na monitoringu i doc Sz. Ale tam wgl wszystko było jeszcze małe.
    Endo od soboty do wczoraj wzrosło z 5 do 8, tylko te pecherzyki nieszczęsne z 8 do 13

    👱‍♀️29 lat
    Amh 1.12
    FSH 9.57
    Drożność OK
    👩‍🦲28
    Morfologia 1-2%
    Ilość i ruchliwość w normie
    Starania od stycznia 2021, W klinice od grudnia 2021
    3 x IUI (luty-kwiecień 2022)
    Maj 2022 - decyzja o IVF
    Maj/czerwiec 2022 początek stymulacji - bemfola, cetrotide
    15.06.2022 - transfer blastka 4.1.1 🍀💪💪
    Mamy jeszcze mrozaczki ❄️❄️
    1. Transfer - beta 0.
    2. Transfer - Ciąża biochemiczna
  • Susannah Autorytet
    Postów: 2441 3911

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczyny siedzę przed gabinetem po punkcji. Jestem załamana. Na usg było widocznych ok 7-8 pęcherzyków rokujących plus drobnica. Podobno pobrali tylko 5 pęcherzyków. Jak to możliwe? Taką informację uzyskałam od położnej na sali. Niby była zapytać u embriologów

    Pobrali 5 komórek, nie 5 pęcherzyków. Pozostałe pęcherzyki zapewne były puste. Nie każdy pęcherzyk ma komórkę.

    KateM, Bocianiątko, Daylight, Kluska lubią tę wiadomość

    Diagnoza: ciężki czynnik męski (90% nieruchomych plemników, wysoki stres oksydacyjny, pogarszająca się ilość).

    I procedura: 1 zarodek 4CC, beta 0.

    II procedura:
    I transfer 4aa: poronienie zatrzymane
    II transfer 4aa: jesteśmy razem! 👨‍👩‍👦
    III transfer 4aa: 7dpt: 101, 9dpt: 282

    Czeka na nas ❄
  • Majuta Przyjaciółka
    Postów: 82 87

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIKA wrote:
    Dr P.
    W sobotę bylam tylko na monitoringu i doc Sz. Ale tam wgl wszystko było jeszcze małe.
    Endo od soboty do wczoraj wzrosło z 5 do 8, tylko te pecherzyki nieszczęsne z 8 do 13

    Jesteś też w Gamecie W-wa? Ja też byłam u dr P. dzisiaj, wcześniej chodziłam do dr. G. i ona mi najbardziej pasowała i po jej odejściu dr. O. (neistety na urlopie teraz). Mój pęcherzyk w 15 dc miał 21 mm i najprawdopodobniej pękł takiej wielkości bo miałam tego dnia najwyższe LH. Mam mieć u dr P. transfer w piątek. Czy badałaś LH i progesteron z krwi? Na cyklu naturalnym transfer powinien być po owulacji więc to chyba musicie ustalić, kiedy ona będzie. Niby książkowo pęcherzyki pękają 21-24 mm. Może też być tak że transfer Ci wypadałby niedziela poniedziałek a wtedy klinika zamknięta...

    39 lat/ starania od 2019

    07.2022 r. pierwsze IVF, 11 komórek, 9 dojrzałych, 3 zamrożone zarodki
    12.08.2022 r. transfer blastki 4.1.1., 22.08.2022 10 dpt beta 0,2 😥

    badania: kariotypy ok, histeroskopia -usunięty polip, CD 138 ok, KIR brak kilku implantacyjnych, konsultacja dr Paśnik accofil do transferu

    22.12.2023 r.: transfer FET, 5dpt II, 6 dpt beta 56, 8 dpt beta 167, 11 dpt beta 869, 13 dpt beta 2531

    05.01.2023 r.- jest pęcherzyk
    19.01.2023 r. - jest serduszko i zarodek 8mm

    mamy jeszcze ❄
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczyny siedzę przed gabinetem po punkcji. Jestem załamana. Na usg było widocznych ok 7-8 pęcherzyków rokujących plus drobnica. Podobno pobrali tylko 5 pęcherzyków. Jak to możliwe? Taką informację uzyskałam od położnej na sali. Niby była zapytać u embriologów
    Poczekaj na to co powiedza embriolodzy, może ściągnęli tyle ile było a te 5 było pelnych? Ostatnio pani doktor mi mówiła że najlepiej sprawdzają czy są komórki a jakie to dopiero po oczyszczeniu ich , a wcześniej muszą poleżeć w jakimś preparacie. Mówiła mi że około godziny -dwie po punkcji leżą w preparacie zanim je oczyszcza a wcześniej tylko widzą że są w pęcherzykach pobranych

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ