Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️💙IVF STYCZEŃ 2025💙☃️
Odpowiedz

☃️💙IVF STYCZEŃ 2025💙☃️

Oceń ten wątek:
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cavarathiel wrote:
    Dzisiejsze dziewczyny po punkcji - trzymam za całą trójkę mocno kciuki!! ❤️

    Ja już po swojej wizycie kontrolnej. Ruszyło aż 6 jajek, ale realnie wygląda jakby miały wystarczająco urosnąć trzy. Obawiałam się, że będzie gorzej, na razie jestem zadowolona! ☺️
    📅18.01 kolejny podgląd kurnika
    Przez to, że sama mam niskie amh to zdaje sobie sprawę, że każda komórka jest na miarę złota, więc będę trzymać kciuki bardzo, bardzo mocno <3

    Cavarathiel lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny help bo kupuje badania w diagnostyce i tam jest białko s wolne albo białko s aktywność

    Białko c jest jedno aktywność i skoro tu jest aktywność przy s też bym wzięła aktywność ale jednak wolę dopytać 😀

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Dziewczyny help bo kupuje badania w diagnostyce i tam jest białko s wolne albo białko s aktywność

    Białko c jest jedno aktywność i skoro tu jest aktywność przy s też bym wzięła aktywność ale jednak wolę dopytać 😀
    Białko S wolne i oporność na aktywne białko C :)

    Marz91 lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Białko S wolne i oporność na aktywne białko C :)

    Dziękuję dobra kobieto już bym źle kupiła 😀😘

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 970 1711

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy już razem z moją najpiękniejszą śnieżynką 3AA ❤️❄️

    📅 22.01 BHCG 7dpt ✊🏻


    Dzień transferu jest dla mnie zawsze taki magiczny, z jednej strony wiem że może zmienić się wszystko, ale może nie zmienić się też nic pomimo całego wysiłku który włożyło się w przygotowanie.. dziś pierwszy raz się wzruszyłam, biorę to jako dobry znak ❤️


    Trzymam kciuki za piękne zarodki dziewczyn które miały dziś punkcję ✊🏻

    Naadzieja, Cavarathiel, frankapzn, BangBang, nick nieaktualny, Dariana, domi_, LokaDesigner, Ketsi, Woczekiwaniu, Clausix, Mała M., Iwkaaa, Valie05, sylstaa, Karolidu, Roxanne, Karolaaas, Natka:), Puszkina, Tinka8.7, karo0olka lubią tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • Kesi 🙋🏻‍♀️ Autorytet
    Postów: 696 1563

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dziewczyny po punkcji … jak ja was podziwiam ! Jak przypomnę sobie moją punkcje , to aż chce mi się płakać , dla mnie to był ból jak skurcze do porodu 🫣 a nawet gorzej.

    Mam nadzieję że wasze zarodki będą TYMI ! Wiem że zawsze chcę się żeby chociaż ten 1 był dobry . Ale ja wiem że minie trochę czasu i ten 2 też fajnie jakby był 🥹

    Więc życzę wszystkim tych 2 ! Dwóch szczęśliwych blastocyst 🩷

    Piękno, BangBang, Herbatka96, Natka:), Puszkina lubią tę wiadomość

    IUI - 15.07.2020r
    🍀12 dp - ⏸️
    🍀13 dp - 39
    🍀15 dp - 110
    9 tc - zarodek, bez akcji serca
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2021 - punkcja, 26 🥚 5❄️❄️❄️❄️❄️

    05.05.2021 - crio 5AA
    🍀9 dpt - 348,7
    🍀 12dpt -1108
    poronienie 7/8tc. 💔brak akcji serca

    🍀02.08.2021 - crio 4AA -beta 2,26💔😔
    🍀03.12.2021 - Crio 5CA
    5dpt- ⏸
    12 dpt - 615,1 🙏🏻🥳
    14 dpt - 990.9 🙏🏻🥳 ( po 41 h )
    27 dpt- CRL 0,82cm + ❤️
    8tc4d- 2,11cm + ❤️ 176 HR 👶🏻
    14tc5d- 8,93cm Synuś😍💙
    💙15.08.2022 nagłe cc ,56 cm , 3020g Wojtuś💙

    06.2024 - NATURALS 😱😮 - szybki Biochem 😪

    🍀 05.11.24r - crio 3AB 💔
    8dpt - beta 0

    🍀31.12.24 crio 3BC
    5dpt ⏸️😮
    10dpt - 222.2
    12 dpt - 350, prog.16 😪
    14 dpt -838 🥹
    28 dpt- CRL 0,86cm +❤️
    29 dpt- krwawienie , krwiak +leki , ❤️ bije
    9+0 - 2,35 cm , 176❤️
    12+5 -prenatalne - syn 🩵
    🩵 12.09.2025 poród miednicowy (cc) Dawid 3570g , 51cm 🩵
  • Piękno Ekspertka
    Postów: 205 382

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaWitaminka wrote:
    Hej kochane, ja już odebrałam wyniki, specjalnie pojechałam do kliniki zrobić betę aby mieć wynik po godzinie. Panie z recepcji zdziwione ze tak wczesnie 6dpt i ze jeszcze moze nic nie wyjść, a tu miła niespodzianka, beta 35,3, progesteron 30 🥹❤️

    Czekam jeszcze na teleporade, bo kurde ciagle mam uczucie pieczenia po tym cyclogescie, piecze ok godzinę po i potem przestaje do kolejnej dawki. Nie wiem czy to uczulenie czy moze flora jest słaba i to nasila objawy infekcji 🥺 Chciałabym jednak zamienić ten lek na coś innego.

    Powodzenia dziewczyny na punkcji! 🤞🍀🥰
    Oraz dla kolejnych testujących! ❤️ w końcu sie musi udać.

    Super!

    🧘‍♀️ 84 👨‍🦰 81 + 🐩🐈‍⬛

    10.2024 poronienie 8 tydzień(szpital)
    04.2025 poronienie 9 tydzień
    07.2025 poronienie 8 tydzień
    09.2025 poronienie 5 tydzień cb

    Ciąże naturalne, żaden zarodek nie urósł poza 6 tydzień. Tylko raz bicie serca. Przyczyna: Przewlekłe Histiocytarne Zapalenie Międzykosmówkowe = kłopoty z tworzeniem się połączeń krwionośnych i łożyska między zarodkiem i macicą. Występuje w 6 na 10 000 (0,06%) ciąż. Ryzyko nawrotu bez leczenia: 70-100%. Diagnoza dzięki wykonaniu badania IPKoD.

    06.2026 poronienie 4 tydzień cb IVF

    Endometrioza, adenomioza, KIR AA, HLA C1/C2, allo 0%, cross match 40% —> 5% 🥰, zapalenie endometrium (wyleczone! 06.2026) i trochę słabe plemniki (w trakcie leczenia). Reszta ok lub super. Mikrobiota jamy macicy 98% lactobacillus ❤️.

    02.2025 punkcja
    Dwa ❄️ 2AA i 4AA

    03.26 histeroskopia dr Janowiec
    3 zastrzyki Diphereline
    08.06.2026 ❄️ 4AA ❌ biochem beta 24 8dpt -> beta 2 11dpt
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7dpt beta 11,6, więc jest jak jest… oczywiście do kontroli za dwa dni

    evcix84, Woczekiwaniu, Naadzieja, linka, Hannah Hoe lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Dziękuję dobra kobieto już bym źle kupiła 😀😘
    Co do białka S jestem pewna, a co do białka C to może niech ktoś się jeszcze wypowie, bo widzę, że w diagnostyce są różne :)

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Jesteśmy już razem z moją najpiękniejszą śnieżynką 3AA ❤️❄️

    📅 22.01 BHCG 7dpt ✊🏻


    Dzień transferu jest dla mnie zawsze taki magiczny, z jednej strony wiem że może zmienić się wszystko, ale może nie zmienić się też nic pomimo całego wysiłku który włożyło się w przygotowanie.. dziś pierwszy raz się wzruszyłam, biorę to jako dobry znak ❤️


    Trzymam kciuki za piękne zarodki dziewczyn które miały dziś punkcję ✊🏻
    Doskonale Cię rozumiem, też byłam mega wzruszona. Jeszcze następnego dnia robiłam rosół i jak zwykle przygotowałam miski z marchewką, makaronem i pietruszką do zalania wywarem. Przygotowałam i zalałam cztery porcje. Nas jest trójka 🥹 też wtedy się bardzo wzruszyłam i uznałam to za piękny znak.

    przyszłamama96, Natka:), Puszkina lubią tę wiadomość

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 966 936

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Jesteśmy już razem z moją najpiękniejszą śnieżynką 3AA ❤️❄️

    📅 22.01 BHCG 7dpt ✊🏻


    Dzień transferu jest dla mnie zawsze taki magiczny, z jednej strony wiem że może zmienić się wszystko, ale może nie zmienić się też nic pomimo całego wysiłku który włożyło się w przygotowanie.. dziś pierwszy raz się wzruszyłam, biorę to jako dobry znak ❤️


    Trzymam kciuki za piękne zarodki dziewczyn które miały dziś punkcję ✊🏻
    Ogromne kciuki 🤞 i wysyłam ogrom dobrej energii dla ❄️

    przyszłamama96 lubi tę wiadomość

    Ona : 36 🧡Hashimoto,adeno,mieśniak, mthfr oraz pai, KIR AA NK 44% Cross match - ujmeny, AMH 23'-2,8 24' -2,1 25'-3,6? On: 40 🧡obniżone parametry nasienia Kariotypy ok
    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I IVF 12/2023 , brak zarodków 😭
    II IVF 05/2024 ❄️❄️4AB ,4BC
    08/24 FET 4 AB 😿💔
    02/25FET 4 BC 😿
    III IVF 03/2025 ❄️❄️❄️! 05/2025 histeroskopia (usunięcie zrostów, cd138 ok, brak stanu zapalnego)
    06/25 FET 5 AA🍀 14 tc 💔👼
    02/26 FET ❤️ 🥹 🙏🌈
    12+1 Prenatalne , ryzyka niskie
    Felia - Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Jesteśmy już razem z moją najpiękniejszą śnieżynką 3AA ❤️❄️

    📅 22.01 BHCG 7dpt ✊🏻


    Dzień transferu jest dla mnie zawsze taki magiczny, z jednej strony wiem że może zmienić się wszystko, ale może nie zmienić się też nic pomimo całego wysiłku który włożyło się w przygotowanie.. dziś pierwszy raz się wzruszyłam, biorę to jako dobry znak ❤️


    Trzymam kciuki za piękne zarodki dziewczyn które miały dziś punkcję ✊🏻
    Teraz niech się śnieżynka ładnie zadomowi 🤞🏻🤞🏻

    przyszłamama96 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    U mnie 7dpt beta 11,6, więc jest jak jest… oczywiście do kontroli za dwa dni

    Może jeszcze się rozkręci to dopiero 7dpt
    Ściskam mocno ! 🤞

    Piękno lubi tę wiadomość

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    U mnie 7dpt beta 11,6, więc jest jak jest… oczywiście do kontroli za dwa dni
    🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Co do białka S jestem pewna, a co do białka C to może niech ktoś się jeszcze wypowie, bo widzę, że w diagnostyce są różne :)

    Właśnie są różne dlatego zgłupiałam. To poczekam jeszcze może ktoś się wypowie kto robił 🙂

    domi_ lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1907 4549

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Właśnie są różne dlatego zgłupiałam. To poczekam jeszcze może ktoś się wypowie kto robił 🙂
    Jest jeszcze wątek dr Jarosz - jeszcze tam możesz spróbować zapytać :)

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Właśnie są różne dlatego zgłupiałam. To poczekam jeszcze może ktoś się wypowie kto robił 🙂

    Wolne białko s, białko c aktywność

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Wolne białko s, białko c aktywność

    Dziękuję bardzo

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 966 936

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    U mnie 7dpt beta 11,6, więc jest jak jest… oczywiście do kontroli za dwa dni
    Musisz uzbroić się w cierpliwość i nie tracić nadzieji...wiem że jest z tym ciężko,ale w tym maratonie tak to już jest 🫂

    Ona : 36 🧡Hashimoto,adeno,mieśniak, mthfr oraz pai, KIR AA NK 44% Cross match - ujmeny, AMH 23'-2,8 24' -2,1 25'-3,6? On: 40 🧡obniżone parametry nasienia Kariotypy ok
    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I IVF 12/2023 , brak zarodków 😭
    II IVF 05/2024 ❄️❄️4AB ,4BC
    08/24 FET 4 AB 😿💔
    02/25FET 4 BC 😿
    III IVF 03/2025 ❄️❄️❄️! 05/2025 histeroskopia (usunięcie zrostów, cd138 ok, brak stanu zapalnego)
    06/25 FET 5 AA🍀 14 tc 💔👼
    02/26 FET ❤️ 🥹 🙏🌈
    12+1 Prenatalne , ryzyka niskie
    Felia - Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8dpt beta 48,1
    Chyba trochę mało

    evcix84, sailor89, Ladybug, SercePełneMarzeń, Muczylando, domi_, KasiaWitaminka, Kesi 🙋🏻‍♀️, Naadzieja, nick nieaktualny, Dariana, Awokado30, Clausix, Valie05, Ketsi, sylstaa, MaDi, LokaDesigner, Milagro ❤️‍🩹, Roxanne, Karolaaas, Annn90, Puszkina, linka, Hannah Hoe, Dzoana88 lubią tę wiadomość

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ