Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️💙IVF STYCZEŃ 2025💙☃️
Odpowiedz

☃️💙IVF STYCZEŃ 2025💙☃️

Oceń ten wątek:
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BangBang wrote:
    8dpt beta 48,1
    Chyba trochę mało

    No co Ty, ważne jak przyrośnie :) jest ładnie

    BangBang, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Kesi 🙋🏻‍♀️ Autorytet
    Postów: 696 1563

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BangBang wrote:
    8dpt beta 48,1
    Chyba trochę mało

    Ważny przyrost !

    IUI - 15.07.2020r
    🍀12 dp - ⏸️
    🍀13 dp - 39
    🍀15 dp - 110
    9 tc - zarodek, bez akcji serca
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2021 - punkcja, 26 🥚 5❄️❄️❄️❄️❄️

    05.05.2021 - crio 5AA
    🍀9 dpt - 348,7
    🍀 12dpt -1108
    poronienie 7/8tc. 💔brak akcji serca

    🍀02.08.2021 - crio 4AA -beta 2,26💔😔
    🍀03.12.2021 - Crio 5CA
    5dpt- ⏸
    12 dpt - 615,1 🙏🏻🥳
    14 dpt - 990.9 🙏🏻🥳 ( po 41 h )
    27 dpt- CRL 0,82cm + ❤️
    8tc4d- 2,11cm + ❤️ 176 HR 👶🏻
    14tc5d- 8,93cm Synuś😍💙
    💙15.08.2022 nagłe cc ,56 cm , 3020g Wojtuś💙

    06.2024 - NATURALS 😱😮 - szybki Biochem 😪

    🍀 05.11.24r - crio 3AB 💔
    8dpt - beta 0

    🍀31.12.24 crio 3BC
    5dpt ⏸️😮
    10dpt - 222.2
    12 dpt - 350, prog.16 😪
    14 dpt -838 🥹
    28 dpt- CRL 0,86cm +❤️
    29 dpt- krwawienie , krwiak +leki , ❤️ bije
    9+0 - 2,35 cm , 176❤️
    12+5 -prenatalne - syn 🩵
    🩵 12.09.2025 poród miednicowy (cc) Dawid 3570g , 51cm 🩵
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7023 5830

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannah Hoe wrote:
    Można się rejestrować bez wiedzy lekarza, czy jednak on musi dać skierowanie do psychologa z programu?

    Nie musi dawać skierowania, opieka psychologa przysługuje w ramach programu, więc normalnie mnie Pani w rejestracji zapisała ;)

    Nadzieja. 1 lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BangBang wrote:
    8dpt beta 48,1
    Chyba trochę mało
    🤞🏻🤞🏻 Za przyrosty

    BangBang lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1109 1945

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BangBang wrote:
    8dpt beta 48,1
    Chyba trochę mało
    Ja bym się cieszyła 🥹😍
    Testy kupione na jutro. Wybijcie mi pomysł z testowaniem dzisiaj 🤣 kusi

    BangBang lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam psychikę tak skrzywiona że wszystko mnie martwi 😅😩🫣🤯

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Ja bym się cieszyła 🥹😍
    Testy kupione na jutro. Wybijcie mi pomysł z testowaniem dzisiaj 🤣 kusi

    Ja test zrobiłam 5dpt z rana a kolejnego dnia wieczorem drugi bo ten z 5dpt był meeega blady 🫣😆

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Ja bym się cieszyła 🥹😍
    Testy kupione na jutro. Wybijcie mi pomysł z testowaniem dzisiaj 🤣 kusi

    Ja z tych wcześnie testujących (najchętniej jeszcze przed transferem) więc na mnie nie licz 😂

    evcix84, domi_, BangBang, Hania2010, Clausix, Patty23, agnes175 lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Kesi 🙋🏻‍♀️ Autorytet
    Postów: 696 1563

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Ja bym się cieszyła 🥹😍
    Testy kupione na jutro. Wybijcie mi pomysł z testowaniem dzisiaj 🤣 kusi

    To już 6 dpt - statystycznie powinno już coś być 🙂

    IUI - 15.07.2020r
    🍀12 dp - ⏸️
    🍀13 dp - 39
    🍀15 dp - 110
    9 tc - zarodek, bez akcji serca
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2021 - punkcja, 26 🥚 5❄️❄️❄️❄️❄️

    05.05.2021 - crio 5AA
    🍀9 dpt - 348,7
    🍀 12dpt -1108
    poronienie 7/8tc. 💔brak akcji serca

    🍀02.08.2021 - crio 4AA -beta 2,26💔😔
    🍀03.12.2021 - Crio 5CA
    5dpt- ⏸
    12 dpt - 615,1 🙏🏻🥳
    14 dpt - 990.9 🙏🏻🥳 ( po 41 h )
    27 dpt- CRL 0,82cm + ❤️
    8tc4d- 2,11cm + ❤️ 176 HR 👶🏻
    14tc5d- 8,93cm Synuś😍💙
    💙15.08.2022 nagłe cc ,56 cm , 3020g Wojtuś💙

    06.2024 - NATURALS 😱😮 - szybki Biochem 😪

    🍀 05.11.24r - crio 3AB 💔
    8dpt - beta 0

    🍀31.12.24 crio 3BC
    5dpt ⏸️😮
    10dpt - 222.2
    12 dpt - 350, prog.16 😪
    14 dpt -838 🥹
    28 dpt- CRL 0,86cm +❤️
    29 dpt- krwawienie , krwiak +leki , ❤️ bije
    9+0 - 2,35 cm , 176❤️
    12+5 -prenatalne - syn 🩵
    🩵 12.09.2025 poród miednicowy (cc) Dawid 3570g , 51cm 🩵
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1109 1945

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha , nie pomagacie 🥲🥹🤣 za chwilę test w ruch

    Kesi 🙋🏻‍♀️, BangBang lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Kesi 🙋🏻‍♀️ Autorytet
    Postów: 696 1563

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu czekam na zdjęcia tych testów 😅

    domi_ lubi tę wiadomość

    IUI - 15.07.2020r
    🍀12 dp - ⏸️
    🍀13 dp - 39
    🍀15 dp - 110
    9 tc - zarodek, bez akcji serca
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2021 - punkcja, 26 🥚 5❄️❄️❄️❄️❄️

    05.05.2021 - crio 5AA
    🍀9 dpt - 348,7
    🍀 12dpt -1108
    poronienie 7/8tc. 💔brak akcji serca

    🍀02.08.2021 - crio 4AA -beta 2,26💔😔
    🍀03.12.2021 - Crio 5CA
    5dpt- ⏸
    12 dpt - 615,1 🙏🏻🥳
    14 dpt - 990.9 🙏🏻🥳 ( po 41 h )
    27 dpt- CRL 0,82cm + ❤️
    8tc4d- 2,11cm + ❤️ 176 HR 👶🏻
    14tc5d- 8,93cm Synuś😍💙
    💙15.08.2022 nagłe cc ,56 cm , 3020g Wojtuś💙

    06.2024 - NATURALS 😱😮 - szybki Biochem 😪

    🍀 05.11.24r - crio 3AB 💔
    8dpt - beta 0

    🍀31.12.24 crio 3BC
    5dpt ⏸️😮
    10dpt - 222.2
    12 dpt - 350, prog.16 😪
    14 dpt -838 🥹
    28 dpt- CRL 0,86cm +❤️
    29 dpt- krwawienie , krwiak +leki , ❤️ bije
    9+0 - 2,35 cm , 176❤️
    12+5 -prenatalne - syn 🩵
    🩵 12.09.2025 poród miednicowy (cc) Dawid 3570g , 51cm 🩵
  • Kesi 🙋🏻‍♀️ Autorytet
    Postów: 696 1563

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Haha , nie pomagacie 🥲🥹🤣 za chwilę test w ruch

    Mi po południu zawsze jakoś wyraźniej wychodziło niż z rana 😂 nie że nakręcam czy coś , ale … popcorn gotowy 😁😁

    IUI - 15.07.2020r
    🍀12 dp - ⏸️
    🍀13 dp - 39
    🍀15 dp - 110
    9 tc - zarodek, bez akcji serca
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2021 - punkcja, 26 🥚 5❄️❄️❄️❄️❄️

    05.05.2021 - crio 5AA
    🍀9 dpt - 348,7
    🍀 12dpt -1108
    poronienie 7/8tc. 💔brak akcji serca

    🍀02.08.2021 - crio 4AA -beta 2,26💔😔
    🍀03.12.2021 - Crio 5CA
    5dpt- ⏸
    12 dpt - 615,1 🙏🏻🥳
    14 dpt - 990.9 🙏🏻🥳 ( po 41 h )
    27 dpt- CRL 0,82cm + ❤️
    8tc4d- 2,11cm + ❤️ 176 HR 👶🏻
    14tc5d- 8,93cm Synuś😍💙
    💙15.08.2022 nagłe cc ,56 cm , 3020g Wojtuś💙

    06.2024 - NATURALS 😱😮 - szybki Biochem 😪

    🍀 05.11.24r - crio 3AB 💔
    8dpt - beta 0

    🍀31.12.24 crio 3BC
    5dpt ⏸️😮
    10dpt - 222.2
    12 dpt - 350, prog.16 😪
    14 dpt -838 🥹
    28 dpt- CRL 0,86cm +❤️
    29 dpt- krwawienie , krwiak +leki , ❤️ bije
    9+0 - 2,35 cm , 176❤️
    12+5 -prenatalne - syn 🩵
    🩵 12.09.2025 poród miednicowy (cc) Dawid 3570g , 51cm 🩵
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na okres, ale mam mega zonk…kurde 9dpt beta 47; 11 dpt spadkowa 23 czyli spadło o połowę, a dziś 13 dpt a test dalej wyszedł pozytywny, a wydaje się, że beta powinna być już poniżej 10 i test nie powinien nic pokazać.

    Sprawdziłam czy zbladła ta kreska, a ona jest praktycznie taka sama może nawet ciemniejsza niż 6 dpt…
    Odstawiłam już leki, jestem po kolejnej konsultacji u dr Jarosz do następnego transferu.

    Ile czekałyście za okresem po cb ? Bo świruje, że lab mnie w konia zrobił…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2025, 15:46

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Tulipaan Koleżanka
    Postów: 36 16

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadzieja wrote:
    Przyjmujesz progesteron i on takie rzeczy wyprawia. Ja test zrobiłam wczoraj 5dpt i niestety negatywny. Zakładam, że muszę się szykować do kolejnego transferu. Kiedy planujesz zrobić betę?

    Betę zrobię w sobotę. Zobaczymy. Mam nadzieję, że zrobiłam za wcześniej test i wynik bety poprawi mi humor. A Ty kiedy planujesz ?

    starania od września 2021 roku..
    PCOS 😧
    05/2024 - 11/2024 stymulacja owulacji (letrozol + fertistim)

    05.12.2024 punkcja - pobrane 19🥚zapłodnione 9 🤞, 6 zarodków
    09.01.2025 FET ❄️ ❌
    💔 9dpt beta <0,2 mIU/ml
    13.02.2025 FET ❄️❌️
    💔 10dpt beta <0,2 mIU/ml
    18.03.2025 FET ❄️❤️❤️
    10tc [*] 💔💔
  • Tulipaan Koleżanka
    Postów: 36 16

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Czy jakieś dziewczyny transferujące 8-9.01 już testowały po cichu?
    Ja dziś jadę do rossmana. Ale jutro sikne z rana, żeby być spokojną w trakcie oczekiwania na wynik. Chociaż czy napewno „spokojna”? 🥲

    Transfer 9.01 - test pink z Rossmanna negatywny

    starania od września 2021 roku..
    PCOS 😧
    05/2024 - 11/2024 stymulacja owulacji (letrozol + fertistim)

    05.12.2024 punkcja - pobrane 19🥚zapłodnione 9 🤞, 6 zarodków
    09.01.2025 FET ❄️ ❌
    💔 9dpt beta <0,2 mIU/ml
    13.02.2025 FET ❄️❌️
    💔 10dpt beta <0,2 mIU/ml
    18.03.2025 FET ❄️❤️❤️
    10tc [*] 💔💔
  • Sarenka2023 Autorytet
    Postów: 727 845

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Haha , nie pomagacie 🥲🥹🤣 za chwilę test w ruch

    Zrób! Trzymam kciuki 🐣🍀

    Naturalne starania od 14r
    Aktualnie endometrioza, nasienie ok
    4 stymulacje IVF, 6 transferów
    Mamy 3 mrozaki bardzo dobrych klas 🥰🥳
    20.05.2024 transfer FET 4.1.2
    4dpt-cień na teście
    5dpt-3 pozytywne testy, beta 16,1
    6dpt-dwie widoczne krechy
    7dpt-beta 80,2
    8dpt-beta 145 🚀🍀 prog 34,80
    9dpt-beta 308🚀🚀🍀🍀
    11dpt-beta 851,2 🤞🤞
    14dpt-beta 3346 ♥️🍀🚀
    16dpt-beta 8064,3 🍀🤞
    18dpt-beta 12706 + pęcherzyk ciążowy i żółtkowy ♥️🍀🤞
    23dpt- jest Kropek CRL 0,37cm i serduszko ❤️ 37dpt - kropek 2,1cm 🥰😍
    Nifty pro-zdrowy chłopiec ♥️😍🥰
    USG prenatalne-ok 🍀
    Czekamy na Ciebie Maksiu ♥️🥰

    preg.png
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipaan wrote:
    Betę zrobię w sobotę. Zobaczymy. Mam nadzieję, że zrobiłam za wcześniej test i wynik bety poprawi mi humor. A Ty kiedy planujesz ?
    Też w sobotę. Wynik będzie już raczej jednoznaczny i będę mogła odstawić leki. Nie wiem jaka jest praktyka, czy jak beta nie wyjdzie to lekarz będzie kazał robić powtórkę czy na tym się skończy.

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipaan wrote:
    Transfer 9.01 - test pink z Rossmanna negatywny
    Jedziemy na tym samym wózku.

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Tulipaan Koleżanka
    Postów: 36 16

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadzieja wrote:
    Ja testowałam, ale to już wiesz. 5dpt negatywny. Pink Rossmann. Mam nadzieję, że u Ciebie chociaż będzie pozytywny. 🙂

    Też kupilam pink w rossmanie i też negatywny. Transfer miałam 9.01. Może za wcześnie zrobiłyśmy?

    starania od września 2021 roku..
    PCOS 😧
    05/2024 - 11/2024 stymulacja owulacji (letrozol + fertistim)

    05.12.2024 punkcja - pobrane 19🥚zapłodnione 9 🤞, 6 zarodków
    09.01.2025 FET ❄️ ❌
    💔 9dpt beta <0,2 mIU/ml
    13.02.2025 FET ❄️❌️
    💔 10dpt beta <0,2 mIU/ml
    18.03.2025 FET ❄️❤️❤️
    10tc [*] 💔💔
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 970 1711

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Ja czekam na okres, ale mam mega zonk…kurde 9dpt beta 47; 11 dpt spadkowa 23 czyli spadło o połowę, a dziś 13 dpt a test dalej wyszedł pozytywny, a wydaje się, że beta powinna być już poniżej 10 i test nie powinien nic pokazać.

    Sprawdziłam czy zbladła ta kreska, a ona jest praktycznie taka sama może nawet ciemniejsza niż 6 dpt…
    Odstawiłam już leki, jestem po kolejnej konsultacji u dr Jarosz do następnego transferu.

    Ile czekałyście za okresem po cb ? Bo świruje, że lab mnie w konia zrobił…


    Po każdej CB w 4 dniu po odstawieniu leków miałam już okres

    LoliM lubi tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ