Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️💙IVF STYCZEŃ 2025💙☃️
Odpowiedz

☃️💙IVF STYCZEŃ 2025💙☃️

Oceń ten wątek:
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Jaki test użyłaś?

    Pink superczuly a potem te zwykłe też pink

    Losowa1992 lubi tę wiadomość

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1109 1945

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BangBang wrote:
    Pink superczuly a potem te zwykłe też pink
    To u mnie dzisiaj 16:00 ten superczuly nic wgl nie pokazał 😭

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • KasiaWitaminka Ekspertka
    Postów: 222 444

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi proszę dziewczyny te które badały zarodki, czy po takich genetycznych badaniach macie informacje jaki zarodek jakiej jest płci? Z ciekawości pytam, gdyz w pl podobno nie można sobie wybierac płci na życzenie, jedynie w przypadku gdy jakaś płeć jest obciążona choroba genetyczna. Ale pamietam gdzieś mi mignęło ze dziewczyny w stopce mialy zaznaczone przy sniezynkach przebadanach płeć. Możne one w Czechach badały, ale nie pamietam już.

    👩🏻 (38)
    Amh - 0,58 fsh - 11
    hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, nawracające infekcje intymne
    naturalna owulacja ✅

    👨🏻 (40)
    nasienie - morfologia 4%

    🍇 🥑 dieta płodnościowa z niskim IG
    10.24r kwalifikacja do in-vitro klinika Bocian, Słaba odpowiedź jajników na stymulację
    12.11.24r 1 ET transfer 1 wczesnej blastocytki 🐣 7dpt → beta <2,3 😪
    12.24r Decyzja o KD
    09.01.25r 2 ET transfer blastosystki 4.1.1. Z KD🤞 3 śnieżynki ❄️❄️❄️ zamrożone
    15.01 ⏸️ 27.02.25 - serduszko przestało bić 💔 CRL 8mm poronienie zatrzymane (7t/9tc)
    06.25r 3 ET transfer z KD - nieudany

    07.25r przyjęliśmy do siebie niemowlaczka 2mc jako rodzice zastępczy 💕👧

    12.11 ⏸️ naturalny cud? ❤️ bhcg → 472, progesteron 37
    24.01 czekamy na potwierdzenie ciąży 🙏
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1109 1945

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaWitaminka wrote:
    A powiedzcie mi proszę dziewczyny te które badały zarodki, czy po takich genetycznych badaniach macie informacje jaki zarodek jakiej jest płci? Z ciekawości pytam, gdyz w pl podobno nie można sobie wybierac płci na życzenie, jedynie w przypadku gdy jakaś płeć jest obciążona choroba genetyczna. Ale pamietam gdzieś mi mignęło ze dziewczyny w stopce mialy zaznaczone przy sniezynkach przebadanach płeć. Możne one w Czechach badały, ale nie pamietam już.
    Ja miałam zawsze badane genetycznie zarodki i przy ciąży która się udała, poznałam płeć w dniu usłyszenia ❤️

    KasiaWitaminka, BangBang lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • KasiaWitaminka Ekspertka
    Postów: 222 444

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadzieja wrote:
    Ja nie sądzę, żeby się coś w tej kwestii zmieniło. Teraz u mnie to tylko wyczekiwanie na okres. Mam nadzieję że będę mogła podejść do kolejnego transferu już w lutym.

    Nadzieja Ty masz piękne blastki same 5AA wiec napewno któraś da ciaze 🥰

    Naadzieja, Piękno lubią tę wiadomość

    👩🏻 (38)
    Amh - 0,58 fsh - 11
    hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, nawracające infekcje intymne
    naturalna owulacja ✅

    👨🏻 (40)
    nasienie - morfologia 4%

    🍇 🥑 dieta płodnościowa z niskim IG
    10.24r kwalifikacja do in-vitro klinika Bocian, Słaba odpowiedź jajników na stymulację
    12.11.24r 1 ET transfer 1 wczesnej blastocytki 🐣 7dpt → beta <2,3 😪
    12.24r Decyzja o KD
    09.01.25r 2 ET transfer blastosystki 4.1.1. Z KD🤞 3 śnieżynki ❄️❄️❄️ zamrożone
    15.01 ⏸️ 27.02.25 - serduszko przestało bić 💔 CRL 8mm poronienie zatrzymane (7t/9tc)
    06.25r 3 ET transfer z KD - nieudany

    07.25r przyjęliśmy do siebie niemowlaczka 2mc jako rodzice zastępczy 💕👧

    12.11 ⏸️ naturalny cud? ❤️ bhcg → 472, progesteron 37
    24.01 czekamy na potwierdzenie ciąży 🙏
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Ja miałam na moim cień przy becie poniżej 10. Też myślałam, że żeby wyszedł test musi być powyżej 10 i się ucieszyłam a potem pojechałam na betę i byłam smutno zaskoczona, bo beta była 1.4. 🥲

    Porównujesz z 6 dpt z obecnego transferu? U mnie po czasie gdy test schły to kreski robiły się jaśniejsze. Wiem, że niektórym ciemnieją ale u mnie było na odwrót.


    Właśnie jak test z dziś wysechł, to kreska zrobiła się taka jak 6dtp nawet ciut ciemniejsza. Ale okey już się nie nakręcam, dzień na łzy już był teraz trzeba zebrać siły i działać dalej. Zarodki czekają ❤️❄️

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketsi wrote:
    Dr Jarosz dała jakieś nowe zalecenia ? Udało Ci się szybko dostać na konsultacje z racji że jesteś już pacjentka czy bylas zarejestrowana dużo wcześniej.

    U mnie była to wizyta „w ciągu tygodnia od potwierdzenia ciąży”, w dniu kiedy opłaciłam wizytę okazało się, że beta spada. Napisałam do Pani dr czy mimo wszystko mogłabym skorzystać z tej wizyty, Pani dr, że oczywiście i, że sobie wszystko omówimy…więc tak trochę szczęście w nieszczęściu. Mam podejść na tych samych zaleceniach, tylko od 1dc włączyć odrazu 2 x 5mg encorton, nie tak jak poprzednio od dnia transferu. Pani doktor mówiła, że obstawa pełna i mógł poprostu nie do końca zadziałać Accofil (byłam chwilę przed transferem przeziębiona w sumie) albo zarodek wadliwy. I właśnie tutaj się trochę zdziwiłam, bo był zbadany, ale Pani doktor mówiła, że przecież on się jeszcze dalej dzieli i mogą powstać w trakcie inne wady niż tylko te związane z chromosomami…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2025, 18:31

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Natka:) Autorytet
    Postów: 286 704

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka wrote:
    Ja na puregonie 450 dziennie - 3 🥚😅🫣

    Tu w klinice chcą nas wykończyć chyba 😂

    Nie martw sie ! Słyszałam, że często jak jest mniej 🥚 to są dobrej jakości i udaje się od strzała, także trzymam kciuki kochana ✊🏻✊🏻

    Moje punkcyjne siostry, kiedy macie transfery ? Ja niestety muszę się wstrzymać do marca, bo lecimy z mężem do Tajlandii w lutym i lekarze odradzali :(

    👩🏽30 🧔🏼‍♂️ 35

    Starania od 31.12.2023 z pełnym monitoringiem owulacji ✔️
    Badania w normie, nasienie w normie ✔️

    3.01.2025 rozpoczęcie stymulacji do in vitro w REPROFIT Ostrawa.

    15.01. Punkcja ✊🏻🙏🏼
    34🥚 12 zapłodnionych 🙏🏼
    2x 5BB 🥹

    31.03.25 - FET 5BB 5-dniowa
    3dpt- beta 3.1, 4 dpt- cień cienia na kilku testach, 5 dpt beta 15.20, 7 dpt beta 69.70, 9 dpt beta 162,4, 11 dpt beta 377,80, 14 dpt beta 1330,70, 17dpt beta 3310,
    6t2d serduszko ❤️CRL 0,4 cm 🥹proszę zostań
    7t5d - CRL 1,4 cm ❤️
    NIFT -ok, będzie synuś 🥹👦🏻
    Termin porodu: 17.12.2025.

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    U mnie była to wizyta „w ciągu tygodnia od potwierdzenia ciąży”, w dniu kiedy opłaciłam wizytę okazało się, że beta spada. Napisałam do Pani dr czy mimo wszystko mogłabym skorzystać z tej wizyty, Pani dr, że oczywiście i, że sobie wszystko omówimy…więc tak trochę szczęście w nieszczęściu. Mam podejść na tych samych zaleceniach, tylko od 1dc włączyć odrazu 2 x 5mg encorton, nie tak jak poprzednio od dnia transferu. Pani doktor mówiła, że obstawa pełna i mógł poprostu nie do końca zadziałać Accofil (byłam chwilę przed transferem przeziębiona w sumie) albo zarodek wadliwy. I właśnie tutaj się trochę zdziwiłam, bo był zbadany, ale Pani doktor mówiła, że przecież on się jeszcze dalej dzieli i mogą powstać w trakcie inne wady niż tylko te związane z chromosomami…

    Brzmi bardzo sensownie. Trzymam kciuki, żeby teraz się udało. 🤞🏻

    LoliM lubi tę wiadomość

  • linka Autorytet
    Postów: 1418 1699

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny help.
    Byłam na tym kontrolnym usg bo nie wytrzymałam i jestem w szoku, niby endometrium grube, widać że okres tuż tuż a tu nagle 3 piękne okrąglutkie jajka po ok 2 cm. Jestem 11 dni po punkcji, jak to możliwe? Miałyście taką sytuację? Ja tu liczyłam że jutro, ewentualnie w piątek przyjdzie okres po odstawieniu duphastonu a tu jajka jak przed owu. Lekarka w sumie nie udzieliła mi żadnej sensownej odpowiedzi. Czy zgłosić to do prowadzącej procedurę? Zgłupiałam, przysięgam

    2015 naturals 👧 🩷

    ❌️Amh: 06/2024 0,4 😢 07/2024 0,5 09/2024 0,6 01/2025 0,8 😀

    🍀Start IVF grudzień 2024🍀
    💉23.12.2024 puregon 450, orgalutran, ovitrelle, decapeptyl
    04.01.2025 Punkcja 3 🥚-> 2 dojrzałe komórki 🌞🌞 -> 1 zapłodniona -> 1 piękna blastka ❄️
    🌱27.02.2025 FET ❤️🤞🍀
    🍀Bhcg
    🍀7dpt 73 🍀9dpt 205 🍀11dpt 515 🍀13dpt 1201 🍀16dpt 4086 🍀19dpt 12671 GS 1,44 cm YS 0,38 cm i zarodek 🍀21dpt CRL 2,1mm i ❤️ 🍀25dpt CRL 3,6 mm i ❤️ 🍀28dpt CRL 7,6mm FHR 131 ❤️ 🍀35dpt CRL 1,51 cm ❤️ 🍀9w3d CRL 2,75 cm FHR 174 🥰 🍀10w3d CRL 3,98 cm FHR 171 🥰🍀11w3d CRL 5,03 cm FHR 151 🥰
    🍀12w2d prenatalne, papp-a i panorama ryzyka niskie i 🧒🩵💙🥰
    🍀38w2d 2820 g 57 cm szczęścia 🥰
    age.png
  • MaDi Autorytet
    Postów: 612 375

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka wrote:
    Dziewczyny help.
    Byłam na tym kontrolnym usg bo nie wytrzymałam i jestem w szoku, niby endometrium grube, widać że okres tuż tuż a tu nagle 3 piękne okrąglutkie jajka po ok 2 cm. Jestem 11 dni po punkcji, jak to możliwe? Miałyście taką sytuację? Ja tu liczyłam że jutro, ewentualnie w piątek przyjdzie okres po odstawieniu duphastonu a tu jajka jak przed owu. Lekarka w sumie nie udzieliła mi żadnej sensownej odpowiedzi. Czy zgłosić to do prowadzącej procedurę? Zgłupiałam, przysięgam

    😵 Wygląda jakby nie wszystko zostało pobrane? 🤔 Na pewno zgłoś doktorowi, może będzie miał dalszy plan.

    Starania od 2020
    Diagnoza: wodniak jajowodu
    ♀️ KIR AA
    ♂️ HLA-C - C2

    Gameta Gdynia od 2024
    08.2024-> laparoskopia,
    obustronne usunięcie jajowodów 😢

    10.2024 -> IVF
    26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
    orgalutran
    6.11-> Punkcja, 4 🥚
    11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
    12.12 ✨️-> FET 4.1.2
    8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
    02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
    6+5 -> accofil
    7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
    38+3-> 👶🎀🎉
    age.png
  • Ketsi Autorytet
    Postów: 803 853

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    U mnie była to wizyta „w ciągu tygodnia od potwierdzenia ciąży”, w dniu kiedy opłaciłam wizytę okazało się, że beta spada. Napisałam do Pani dr czy mimo wszystko mogłabym skorzystać z tej wizyty, Pani dr, że oczywiście i, że sobie wszystko omówimy…więc tak trochę szczęście w nieszczęściu. Mam podejść na tych samych zaleceniach, tylko od 1dc włączyć odrazu 2 x 5mg encorton, nie tak jak poprzednio od dnia transferu. Pani doktor mówiła, że obstawa pełna i mógł poprostu nie do końca zadziałać Accofil (byłam chwilę przed transferem przeziębiona w sumie) albo zarodek wadliwy. I właśnie tutaj się trochę zdziwiłam, bo był zbadany, ale Pani doktor mówiła, że przecież on się jeszcze dalej dzieli i mogą powstać w trakcie inne wady niż tylko te związane z chromosomami…
    Nie przestaje wierzyć w ten cykl, ale też nie nakręcam Cie. Apropo tego że w trakcie podziału mogą się zarodki "zepsuć", te z wadami rzekomo mogą ulec naprawie. Ta teoria ma sens jak dla mnie.

    LoliM lubi tę wiadomość

    IUI ❌❌❌❌❌
    INV #1
    Pick up 08.24 ( menopur 150)
    FET #1 09.24 CS❌ (cyclogest 3x2, prolutex 2x1, luteina 3x1, encorton 10)

    Immunosupresja 12.24➡️ equoral, encorton

    FET #2 01.25 CN ❌, 3 x 1 cyclogest

    INV #2
    Pick-up 05/25
    22 cumulusy, 12MII, 9 zapłodnionych, 1❄️

    Kariotypy✅
    Kir ✅
    Cross match 20,4%
    NK 8,8%
    Homocysteina 4,6
  • Ketsi Autorytet
    Postów: 803 853

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka wrote:
    Dziewczyny help.
    Byłam na tym kontrolnym usg bo nie wytrzymałam i jestem w szoku, niby endometrium grube, widać że okres tuż tuż a tu nagle 3 piękne okrąglutkie jajka po ok 2 cm. Jestem 11 dni po punkcji, jak to możliwe? Miałyście taką sytuację? Ja tu liczyłam że jutro, ewentualnie w piątek przyjdzie okres po odstawieniu duphastonu a tu jajka jak przed owu. Lekarka w sumie nie udzieliła mi żadnej sensownej odpowiedzi. Czy zgłosić to do prowadzącej procedurę? Zgłupiałam, przysięgam
    Cytuj, jestem w totalnym szoku, ale może takie rzeczy mają miejsce tylko rzadko kto po punkcji idzie jeszcze na USG. Bardzo ciekawe co powie lekarz prowadzący.

    IUI ❌❌❌❌❌
    INV #1
    Pick up 08.24 ( menopur 150)
    FET #1 09.24 CS❌ (cyclogest 3x2, prolutex 2x1, luteina 3x1, encorton 10)

    Immunosupresja 12.24➡️ equoral, encorton

    FET #2 01.25 CN ❌, 3 x 1 cyclogest

    INV #2
    Pick-up 05/25
    22 cumulusy, 12MII, 9 zapłodnionych, 1❄️

    Kariotypy✅
    Kir ✅
    Cross match 20,4%
    NK 8,8%
    Homocysteina 4,6
  • Kesi 🙋🏻‍♀️ Autorytet
    Postów: 696 1563

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    U mnie była to wizyta „w ciągu tygodnia od potwierdzenia ciąży”, w dniu kiedy opłaciłam wizytę okazało się, że beta spada. Napisałam do Pani dr czy mimo wszystko mogłabym skorzystać z tej wizyty, Pani dr, że oczywiście i, że sobie wszystko omówimy…więc tak trochę szczęście w nieszczęściu. Mam podejść na tych samych zaleceniach, tylko od 1dc włączyć odrazu 2 x 5mg encorton, nie tak jak poprzednio od dnia transferu. Pani doktor mówiła, że obstawa pełna i mógł poprostu nie do końca zadziałać Accofil (byłam chwilę przed transferem przeziębiona w sumie) albo zarodek wadliwy. I właśnie tutaj się trochę zdziwiłam, bo był zbadany, ale Pani doktor mówiła, że przecież on się jeszcze dalej dzieli i mogą powstać w trakcie inne wady niż tylko te związane z chromosomami…

    Ja też tak uważam, bo np. Mój przypadek niby z literą C według mojego lekarza szanse powodzenia są marne … a jakiś mój organizm TOP zarodki nie przyjął / były uszkodzone ?
    A z tym „C” jak widać w moim ciele one się chyba dobrze mają 😜

    Mój doktor cały czas mówi słowa : cud , szok na to że Wojtek jest z takiego zarodka i że ten teraz jest na takim etapie.
    Statystyka , a lekarze pewnie tym się kierują

    LoliM lubi tę wiadomość

    IUI - 15.07.2020r
    🍀12 dp - ⏸️
    🍀13 dp - 39
    🍀15 dp - 110
    9 tc - zarodek, bez akcji serca
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2021 - punkcja, 26 🥚 5❄️❄️❄️❄️❄️

    05.05.2021 - crio 5AA
    🍀9 dpt - 348,7
    🍀 12dpt -1108
    poronienie 7/8tc. 💔brak akcji serca

    🍀02.08.2021 - crio 4AA -beta 2,26💔😔
    🍀03.12.2021 - Crio 5CA
    5dpt- ⏸
    12 dpt - 615,1 🙏🏻🥳
    14 dpt - 990.9 🙏🏻🥳 ( po 41 h )
    27 dpt- CRL 0,82cm + ❤️
    8tc4d- 2,11cm + ❤️ 176 HR 👶🏻
    14tc5d- 8,93cm Synuś😍💙
    💙15.08.2022 nagłe cc ,56 cm , 3020g Wojtuś💙

    06.2024 - NATURALS 😱😮 - szybki Biochem 😪

    🍀 05.11.24r - crio 3AB 💔
    8dpt - beta 0

    🍀31.12.24 crio 3BC
    5dpt ⏸️😮
    10dpt - 222.2
    12 dpt - 350, prog.16 😪
    14 dpt -838 🥹
    28 dpt- CRL 0,86cm +❤️
    29 dpt- krwawienie , krwiak +leki , ❤️ bije
    9+0 - 2,35 cm , 176❤️
    12+5 -prenatalne - syn 🩵
    🩵 12.09.2025 poród miednicowy (cc) Dawid 3570g , 51cm 🩵
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1393 1985

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaWitaminka wrote:
    A powiedzcie mi proszę dziewczyny te które badały zarodki, czy po takich genetycznych badaniach macie informacje jaki zarodek jakiej jest płci? Z ciekawości pytam, gdyz w pl podobno nie można sobie wybierac płci na życzenie, jedynie w przypadku gdy jakaś płeć jest obciążona choroba genetyczna. Ale pamietam gdzieś mi mignęło ze dziewczyny w stopce mialy zaznaczone przy sniezynkach przebadanach płeć. Możne one w Czechach badały, ale nie pamietam już.
    Ja miałam przy wynikach PGTA podaną płeć zarodków, ale do transferu to lekarz decydował o kolejności podania.

    KasiaWitaminka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketsi wrote:
    Nie przestaje wierzyć w ten cykl, ale też nie nakręcam Cie. Apropo tego że w trakcie podziału mogą się zarodki "zepsuć", te z wadami rzekomo mogą ulec naprawie. Ta teoria ma sens jak dla mnie.

    Dlatego zbadałam 4 i więcej nie badam, mimo, że klinika zachęca. Fajnie, że miałam zdrowe zarodki i co z tego jak ciąży z nich brak, więc teraz zostają mi 2 niezbadane i jedna mozaika i niech się dzieje co chce 🙏 dodatkowo wzięłam wizytę u innego lekarza polecanego w Poznaniu w lutym, będę walczyć z każdego frontu, aż znajdę ten brakujący puzzel :)

    BangBang, Kingus 1, Ketsi, Piękno lubią tę wiadomość

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka:) wrote:
    Tu w klinice chcą nas wykończyć chyba 😂

    Nie martw sie ! Słyszałam, że często jak jest mniej 🥚 to są dobrej jakości i udaje się od strzała, także trzymam kciuki kochana ✊🏻✊🏻

    Moje punkcyjne siostry, kiedy macie transfery ? Ja niestety muszę się wstrzymać do marca, bo lecimy z mężem do Tajlandii w lutym i lekarze odradzali :(

    Ja już z zarodkiem na pokładzie ale mam trochę podobny problem ogólnie na in vitro zapisaliśmy się w sierpniu ale klinika ciągle wszystko przeciągała wiem że dla naszego dobra tylko że nam traciła się już cierpliwość i z początkiem października kupiliśmy bilety lotnicze na początek lutego bo jakoś nie wierzyliśmy że do tego momentu będziemy już na etapie „po transferze” z resztą w październiku mieliśmy mieć stymulację która przeciągnięto na listopad a potem na grudzien.

    Teraz nie wiem co z tym fantem zrobić, mamy ubezpieczenie od rezygnacji ale tylko w przypadku zagrożenia ciąży, ja nie mam ochoty na ten lot…

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2852 2216

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Wynik bety 6dpt - 59,6.

    Czy nie jest to jakiś kosmiczny wynik?!?!?! No tego to się nie spodziewałam!!! Przecież to nawet wykracza poza normy z tej słynnej tabeli.

    sailor89, Karolaaas, BangBang, Puszkina, KasiaWitaminka, Alesiamum, Roxanne, Naadzieja, Natka:), Kesi 🙋🏻‍♀️, MaDi, Muczylando, Ferox, Hope85, Dariana, Rafiki, Karolidu, nick nieaktualny, Malowybitna, Annn90, Valie05, Nadzieja. 1, Mała M., Kulka , LokaDesigner, Ketsi, LoliM, Milagro ❤️‍🩹, Tinka8.7, GeNiOlKaa92, evcix84, Cytrynka 123, Iwkaaa, sylstaa, Hannah Hoe, Piękno, Ladybug, Dzoana88, agnes175 lubią tę wiadomość

    preg.png

    age.png

    Starania od 2014 ,
    1 ICSI maj 2018, ❄️❄️❄️
    2 ICSI sierpień 2019, ❄️❄️❄️❄️❄️
    3 ICSI kwiecień 2021❄️❄️❄️
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED (podane 2 blastki 3BB i 2CC) - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200

    4 ICSI lipiec 2024- brak zdrowych zarodków
    5 ICSI wrzesień 2024 - ❄️❄️ (zdrowe po PGTA)

    11. transfer, beta<0,2
    12. transfer 09.01.25 beta 6dpt:59,6 , 8dpt:152, 11dpt: 1024, 13dpt:2630, 16dpt: 8693
    6+0 mamy ❤️
    Czekamy na Ciebie córeczko ... ❤️
    9.07- USG III trymestru- 1134 g.
    17.09 planowane cc
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    Dziewczyny. Wynik bety 6dpt - 59,6.

    Czy nie jest to jakiś kosmiczny wynik?!?!?! No tego to się nie spodziewałam!!! Przecież to nawet wykracza poza normy z tej słynnej tabeli.

    Gratulacje 🤞

    Jusia 82 lubi tę wiadomość

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • KasiaWitaminka Ekspertka
    Postów: 222 444

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    Dziewczyny. Wynik bety 6dpt - 59,6.

    Czy nie jest to jakiś kosmiczny wynik?!?!?! No tego to się nie spodziewałam!!! Przecież to nawet wykracza poza normy z tej słynnej tabeli.

    To moze bliźniaki będą? 😍
    Moje marzenie to mieć bliźniaki, ale niestety u mnie w klinice nie podaje sie 2 zarodków

    Gratuluje bety ❤️

    Jusia 82, LoliM, Piękno lubią tę wiadomość

    👩🏻 (38)
    Amh - 0,58 fsh - 11
    hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, nawracające infekcje intymne
    naturalna owulacja ✅

    👨🏻 (40)
    nasienie - morfologia 4%

    🍇 🥑 dieta płodnościowa z niskim IG
    10.24r kwalifikacja do in-vitro klinika Bocian, Słaba odpowiedź jajników na stymulację
    12.11.24r 1 ET transfer 1 wczesnej blastocytki 🐣 7dpt → beta <2,3 😪
    12.24r Decyzja o KD
    09.01.25r 2 ET transfer blastosystki 4.1.1. Z KD🤞 3 śnieżynki ❄️❄️❄️ zamrożone
    15.01 ⏸️ 27.02.25 - serduszko przestało bić 💔 CRL 8mm poronienie zatrzymane (7t/9tc)
    06.25r 3 ET transfer z KD - nieudany

    07.25r przyjęliśmy do siebie niemowlaczka 2mc jako rodzice zastępczy 💕👧

    12.11 ⏸️ naturalny cud? ❤️ bhcg → 472, progesteron 37
    24.01 czekamy na potwierdzenie ciąży 🙏
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ