Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 stycznia, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Moze ktoras z Was juz sie namyslila albo ma jakies wątpliwości pytania co do tej fuchy 😄
    Ja niezmiennie gorąco polecam ten etat 🍀
    Ja już tą fuchę odrobiłam na wątku grudniowym 🤪

    Paula. lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 26 stycznia, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-kUj6JJ08Yk
    Wysyłam Wam mój dzisiejszy test
    Transfer miałam 13:30 test zrobiłam o 8.
    Jutro pójdę na betę.
    Piękna kreska, gratulacje :)

    Guśka21 lubi tę wiadomość

  • Adaa123 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 26 stycznia, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    będę w lutym podchodzić do kolejnego transferu na cyklu sztucznym, ale w 3 dniu brania progesteronu mam zrobić sobie zastrzyk ovitrelle, aby poprawić receptywność endometrium. Czy któraś z Was tak robiła?

    🙋‍♀️30
    AMH 7,64
    MTHFR 1286A>C homozygota
    PAI-1 4G/5G heterozygota
    Kariotypy prawidłowe
    Cross-match 41,9%
    Czynnik V Leiden G/G
    Homocysteina 4,55
    ANA1, ANA2 ujemne
    ANA 3(PM-Scl - pozytywny)
    P/c. p. kardiolipinie w kl. IgG i IgM - ujemne
    Antykoagulant toczniowy - ujemny
    Mutacja 20210 G-A genu protrombiny - ujemny
    KIR AA
    Profil limfocytarny podstawowy (T, B, NK, T pom., T supr.) - wszystkie wyniki prawidłowe
    Jajowody obustronnie - niedrożne

    🙋🏻‍♂️ 30
    asthenoteratonecrozoospermia

    24.09 start stymulacji do procedury IVF w programie MZ
    02.10.2024 punkcja 4 ❄️(Gonal f 225, Pergoveris, Orgalutran, Gonapetyl daily)
    02.12.2024 transfer FET ❌ (Acard 150, Accofil, Cyclogest, Duphaston, Estrofem)
    💔 7dpt beta <0,2 mlU/ml
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 26 stycznia, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was robiła ostatnio cross match dla Jarosz w ALAB? Tez macie taki dziwny wynik z obrazkami? Zapewniono mnie, że ten wynik będzie robiony w APC, a okazało się, że badanie wykonał ALAB Warszawie. Wydaje mi się, że to laboratorium robi to badanie niepoprawnie, ponieważ cross match mam na poziomie 93,3%, więc jest to aż nie wiarygodne.

    Może wiecie gdzie w okolicach Trójmiasta można jeszcze zrobić badanie cross match z wysyłką do APC?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 26 stycznia, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Piękna kreska, gratulacje :)
    Oh dziękuję choć boję sie że to Ovitrelle nadal ..
    ale liczę na to że nie :)

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 26 stycznia, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Normalne, nie próbuj kichać 😃
    Kaszlnełam 2 dni temu w nocy to myślałam, że się wszystkie jajka wykluły 🤣

    Muczylando lubi tę wiadomość

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
  • Kasiopek Przyjaciółka
    Postów: 92 346

    Wysłany: 26 stycznia, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj odebrałam wyniki progesteronu, transfer był 23.01 o 11:50, czyli dzisiaj mamy 3 dpt i poziom wynosi 36,10 ng/mL Jest okej czy nie?

    Yahu, Mary27, Honorka, niecierpliwa ..., Karolaaas lubią tę wiadomość

    AMH-2,49
    Starania naturalne od 2021 roku
    Kwalifikacja do IVF 11.2024
    Start stymulacji 14.01.2025 (elonva, provera, menopur)
    27.01.2025 punkcja pobrano 12🥚zostały 3❄️
    01.04.2025 transfer ❄️poronienie zatrzymane
    genotyp: Bx Brakujące KIR: 2DL1, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1norm
    Allo-MLR: 21,10%
    gonapepty, neoparin, acard, accofil
    02.09.2025 transfer❄️ 8dpt beta <2,3 10dpt <0,1
    23.01.2026 3 transfer ❄️
    3dpt prog 36,10
    10dpt beta <2,3
    2.2026 kwalifikacji 2 procedura
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 26 stycznia, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Oh dziękuję choć boję sie że to Ovitrelle nadal ..
    ale liczę na to że nie :)
    Kiedyś czytałam na wątku nie pamiętam którym, dziewczyny sprawdzali do jakiego czasu utrzymuje się ovitrelle. U każdej wyszło 8-9 d po zastrzyku, u jednej w ogóle 7 dzień.

    Guśka21 lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 26 stycznia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Oh dziękuję choć boję sie że to Ovitrelle nadal ..
    ale liczę na to że nie :)
    Wg mnie za mocna kreska na Ovi. Powtorz jutro, ocenimy 😉

    Guśka21 lubi tę wiadomość

  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 26 stycznia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Dzisiaj odebrałam wyniki progesteronu, transfer był 23.01 o 11:50, czyli dzisiaj mamy 3 dpt i poziom wynosi 36,10 ng/mL Jest okej czy nie?
    Dobry poziom. A robiłaś na spadku? Ile minęło od momentu wzięcia leków?

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 26 stycznia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Czy któraś z Was robiła ostatnio cross match dla Jarosz w ALAB? Tez macie taki dziwny wynik z obrazkami? Zapewniono mnie, że ten wynik będzie robiony w APC, a okazało się, że badanie wykonał ALAB Warszawie. Wydaje mi się, że to laboratorium robi to badanie niepoprawnie, ponieważ cross match mam na poziomie 93,3%, więc jest to aż nie wiarygodne.

    Może wiecie gdzie w okolicach Trójmiasta można jeszcze zrobić badanie cross match z wysyłką do APC?
    Ja robjlam w grudniu, ale w Warszawie. Wynik z labu Alab. Dr J przyjęła, powiedziała, ze Alab to dobre laboratorium. Wcześniej tez pobierałam w Alab, ale mialam wynik z APC.

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3093 3870

    Wysłany: 26 stycznia, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Dzisiaj odebrałam wyniki progesteronu, transfer był 23.01 o 11:50, czyli dzisiaj mamy 3 dpt i poziom wynosi 36,10 ng/mL Jest okej czy nie?
    Bardzo dobry wynik. Zazdroszczę 🍀

    Kasiopek lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 26 stycznia, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update!

    9dpt - 91,7
    11dpt - 219,0

    🥹🤞💚

    Lajla87_87, Rosołek123, Kasiopek, Acmvj, Iga89, Marz91, Mq1991, sylstaa, Mary27, Onaaa30, merci, izabelka90, Fler, Ewelcia1605, Nowa31, KurkaZłotopiórka, Guśka21, Jagodziankaa1994, Estera95, letnia, Monixma, Kasiak89, Andzia, Muczylando, Paula., aga12345, LoliM, jabk0va, Totalnie_pogubiona, Adirella, Biedronka321, Liolia, Ishildur, just_a_girl, Hania2010, Honorka, GeNiOlKaa92, Biała_Konwalia, Valie05, Karolaaas, niecierpliwa ..., blaurita, Butterfly_84, Pozytywna_, Lidziorek, Ścigacz lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Kasiopek Przyjaciółka
    Postów: 92 346

    Wysłany: 26 stycznia, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Dobry poziom. A robiłaś na spadku? Ile minęło od momentu wzięcia leków?

    Leki brałam wczoraj koło 22:30-23 a badanie dzisiaj po godzinie 6

    AMH-2,49
    Starania naturalne od 2021 roku
    Kwalifikacja do IVF 11.2024
    Start stymulacji 14.01.2025 (elonva, provera, menopur)
    27.01.2025 punkcja pobrano 12🥚zostały 3❄️
    01.04.2025 transfer ❄️poronienie zatrzymane
    genotyp: Bx Brakujące KIR: 2DL1, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1norm
    Allo-MLR: 21,10%
    gonapepty, neoparin, acard, accofil
    02.09.2025 transfer❄️ 8dpt beta <2,3 10dpt <0,1
    23.01.2026 3 transfer ❄️
    3dpt prog 36,10
    10dpt beta <2,3
    2.2026 kwalifikacji 2 procedura
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 26 stycznia, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Update!

    9dpt - 91,7
    11dpt - 219,0

    🥹🤞💚
    Silnego masz Kropka 🥰pięknie 🥰

    Ja czekam na wyniki mają być po 15 :D

    Yahu, Guśka21, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 549 1097

    Wysłany: 26 stycznia, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też jestem po kolejnym usg 🙂
    10+1, człowieczek 3,8 cm 🙂 serduszko 164 uderzenia 🙂
    Mam rozpiskę jak zmniejszać dawki leków 🙂
    11 lutego mam badania prenatalne (prosze nie dopisywać do kalendarza) 😇, musze tez wybrac sie na sanco.
    Cieszę się bardzo i powoli do mnie dochodzi, że jestem w ciazy choć z tyłu głowy mam pełno obaw, ktore staram sie odganiać 🙂

    Trzymam za Was dziewczyny mocno kciuki i kibicuje każdej z osobna 🥰🥰

    Yahu, Malutka_111, sylstaa, Mary27, Iga89, Muczylando, Fler, Nowa31, Guśka21, Jagodziankaa1994, Monixma, Kasiak89, izabelka90, Paula., LoliM, jabk0va, Totalnie_pogubiona, Adirella, Ishildur, Honorka, GeNiOlKaa92, Karolaaas, niecierpliwa ..., blaurita, Butterfly_84, Pozytywna_, Ewelcia1605 lubią tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 26 stycznia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Czy któraś z Was robiła ostatnio cross match dla Jarosz w ALAB? Tez macie taki dziwny wynik z obrazkami? Zapewniono mnie, że ten wynik będzie robiony w APC, a okazało się, że badanie wykonał ALAB Warszawie. Wydaje mi się, że to laboratorium robi to badanie niepoprawnie, ponieważ cross match mam na poziomie 93,3%, więc jest to aż nie wiarygodne.

    Może wiecie gdzie w okolicach Trójmiasta można jeszcze zrobić badanie cross match z wysyłką do APC?
    O kurde, niemożliwe🙈
    ja kiedyś robiłam w Bocianie w Poznaniu z wysyłką do APC, to pewnie z Gdańska też wysyłają tam

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 26 stycznia, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Leki brałam wczoraj koło 22:30-23 a badanie dzisiaj po godzinie 6
    Czyli masz progesteron na spadku 36. Bardzo ładny, kropek ma luksusowe umowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 12:39

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 26 stycznia, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaa123 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    będę w lutym podchodzić do kolejnego transferu na cyklu sztucznym, ale w 3 dniu brania progesteronu mam zrobić sobie zastrzyk ovitrelle, aby poprawić receptywność endometrium. Czy któraś z Was tak robiła?
    Ja osobiście nie, nie jest to jeszcze częsta praktyka ale wpominały o tym dziewczyny na forum, że miały takie zalecenia

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 stycznia, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Update!

    9dpt - 91,7
    11dpt - 219,0

    🥹🤞💚
    Ale się rozpędził 🌟🥰😍🥳🤞

    Yahu lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ