Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 26 stycznia, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Mln - podgląd przed transferem 👀🩺
    ✨Totalnie_pogubiona - usg 🩺
    ✨ Cbag -transfer 🍍
    ✨ GeNiOlKaa92 - beta 💉🩸
    ✨Paula. - beta 💉🩸


    Powodzenia dzisiaj 🥰

    Paula., Cbag lubią tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 26 stycznia, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Kurcze dobijają mnie juz te tabletki dowcipne. Popołudniu jak sobie aplikowałam je to cos mnie pozniej zabolało tam. A teraz niedawno bielizna wybrudzona w tej mazi po tabletce tylko jakby z kapką krwi albo nie wiem co bo znów kolorystycznie taka kawa z mlekiem jak juz kiedys bylo.
    Tak sobie tłumaczę ze to od tabletek, ale stres juz jest oczywiście yhh 🤯
    Nie dziwię Ci się, dla mnie to chodzenie non stop z wkładką przez wpływający lek, to katorga 😟 próbowałam negocjować z lekarzem czy mogę jednak ten doustny zamiast tego dopochwowego, to powiedział mi, że w ciągu dnia to ok, ale na noc mimo wszystko nalega na dopochwowy. Bo dopochwowo jest łatwiej utrzymać stężenie leku na w miarę stałym poziomie w surowicy krwi, a do tego dzięki podaniu dopochwowym, to stężenie w samej macicy jakby miejscowo, to jest wieksze.
    Reasumując, dla kropka to musimy to znieść, a te wydzieliny kawy z mlekiem to niestety najczęściej podrażnienie szyjki 😫
    Trzymam kciuki za Twoje wyniki i Kropeczka 🤞❤️

    Paula., Biedronka321 lubią tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 26 stycznia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ja wiem juz raz tez tak mialam. Teraz drugi raz. Ale za każdym razem to mega stresuje

    Oj tak, z tym strachem niestety nic nie da się zrobić.
    Ale przetrwamy ! 😊😊😊

    Paula. lubi tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 26 stycznia, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś jest mój 5dpt i zrobiłam i wyszedł 🥹 jasny bo jasny ale jest ! Chciałabym wam pokazać ale nie wiem ja to zrobić 🤷🏼‍♀️

    Paula., Biedronka321, Mary27, Iga89, merci, Monixma, letnia, MoniaB, Biała_Konwalia, Kasiak89, GeNiOlKaa92, niecierpliwa ..., Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Onazlipca Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 26 stycznia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć chciałam się zapytać czy po ujemnej becie mogę w nowym cyklu podchodzić do transferu z nowu na cyklu sztucznym. Czy muszę znowu odczekać miesiąc i wtedy dopiero podchodzić. Napisałam do kliniki i czekam za wiadomośćia. Może od was się dowiem szybciej

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 26 stycznia, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onazlipca wrote:
    Cześć chciałam się zapytać czy po ujemnej becie mogę w nowym cyklu podchodzić do transferu z nowu na cyklu sztucznym. Czy muszę znowu odczekać miesiąc i wtedy dopiero podchodzić. Napisałam do kliniki i czekam za wiadomośćia. Może od was się dowiem szybciej
    U mnie gin po biochemie po pierwszym transferze od razu podszedł do stymulacji. Jednak moj organizm sobie zrobil sam przerwę. Bo najpierw nic nie chciało rosnąć a pozniej uroslo 😀 ale nie to co potrzeba bo torbiel . .ale gdyby nie to to bym miała transfer odrazu w następnym cyklu

    Mała mi lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 26 stycznia, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny help, dziś 6dc i 5 dzień stymulacji. Śluzu mam totalnie dużo, no dosłownie się leje. Czy to nie za wcześnie? Wizyta kontrolna w środę.. a ja już panika..

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 26 stycznia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mam pytanie, bo widzę że Tobie też wyszedł test w 5 PDT czat gpt mówi ze to mogą byc pozostałości po zastrzyku dzis mija 12 dni od Ovitrelle. Tak bardzo sie ucieszyłam a teraz to nie wiem sama czy mogę się cieszyć.

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 26 stycznia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Paula mam pytanie, bo widzę że Tobie też wyszedł test w 5 PDT czat gpt mówi ze to mogą byc pozostałości po zastrzyku dzis mija 12 dni od Ovitrelle. Tak bardzo sie ucieszyłam a teraz to nie wiem sama czy mogę się cieszyć.
    Tylko ze ja nie brałam ovitrelle teraz ani nic podobnego.
    Jak mialam wczesniej cykle stymulowane z ovi to test potrafił mi wyjsc cień i 8 dpo.
    Musisz powtarzać testy i sprawdzać jak sie bede zachowywać.

    Edit
    Moze beta by rozwiala wątpliwości. Próbuje sobie przypomnieć ale wydaje mi sie ze u mnie 12 dni po zastrzyku to juz chyba śladu nie bylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 10:25

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 26 stycznia, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-kUj6JJ08Yk
    Wysyłam Wam mój dzisiejszy test
    Transfer miałam 13:30 test zrobiłam o 8.
    Jutro pójdę na betę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 10:27

    merci, Honorka lubią tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 stycznia, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu 🤞🙏💚

    Yahu lubi tę wiadomość

  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 26 stycznia, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    Nie dziwię Ci się, dla mnie to chodzenie non stop z wkładką przez wpływający lek, to katorga 😟 próbowałam negocjować z lekarzem czy mogę jednak ten doustny zamiast tego dopochwowego, to powiedział mi, że w ciągu dnia to ok, ale na noc mimo wszystko nalega na dopochwowy. Bo dopochwowo jest łatwiej utrzymać stężenie leku na w miarę stałym poziomie w surowicy krwi, a do tego dzięki podaniu dopochwowym, to stężenie w samej macicy jakby miejscowo, to jest wieksze.
    Reasumując, dla kropka to musimy to znieść, a te wydzieliny kawy z mlekiem to niestety najczęściej podrażnienie szyjki 😫
    Trzymam kciuki za Twoje wyniki i Kropeczka 🤞❤️

    Dla mnie to też męczarnia … to zastyga w taką skorupę czy mam wkładkę czy nie. Czuję się z tym bardzo niekomfortowo, biorę progesteron 3 razy dziennie dopochwowo i 3 razy duphaston.
    Ja miałam wysoki progesteron w dniu transferu- 30 z krwi.

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 26 stycznia, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-kUj6JJ08Yk
    Wysyłam Wam mój dzisiejszy test
    Transfer miałam 13:30 test zrobiłam o 8.
    Jutro pójdę na betę.
    Ja 12 dni po nie miałam już śladu kreski , a tu naprawdę ładna kreska jest :)
    Zrób będę jutro i powtórz po dwóch dniach , będzie wiadomo na 100%:)

    Guśka21 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 26 stycznia, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poszukiwana prowadząca !!!!’

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 26 stycznia, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onazlipca wrote:
    Cześć chciałam się zapytać czy po ujemnej becie mogę w nowym cyklu podchodzić do transferu z nowu na cyklu sztucznym. Czy muszę znowu odczekać miesiąc i wtedy dopiero podchodzić. Napisałam do kliniki i czekam za wiadomośćia. Może od was się dowiem szybciej
    Można podchodzić cykl po cyklu, na sztucznym też

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 26 stycznia, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onazlipca wrote:
    Cześć chciałam się zapytać czy po ujemnej becie mogę w nowym cyklu podchodzić do transferu z nowu na cyklu sztucznym. Czy muszę znowu odczekać miesiąc i wtedy dopiero podchodzić. Napisałam do kliniki i czekam za wiadomośćia. Może od was się dowiem szybciej
    Jeśli nie robisz diagnostyki lub nie ma innych przeciwwskazań to można. Ja tak transferowałam cykl za cyklem na sztucznym.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 26 stycznia, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    Dziewczyny help, dziś 6dc i 5 dzień stymulacji. Śluzu mam totalnie dużo, no dosłownie się leje. Czy to nie za wcześnie? Wizyta kontrolna w środę.. a ja już panika..
    Normalne, nie próbuj kichać 😃

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 stycznia, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Paula mam pytanie, bo widzę że Tobie też wyszedł test w 5 PDT czat gpt mówi ze to mogą byc pozostałości po zastrzyku dzis mija 12 dni od Ovitrelle. Tak bardzo sie ucieszyłam a teraz to nie wiem sama czy mogę się cieszyć.
    Jak podchodziłam na naturalnym z ovi to u mnie już 4dpt nie było śladu,ale robiłam testy i sprawdzałam jak te kreski wyglądają.
    powodzenia, żeby to był kropek 🤞💚

    Guśka21 lubi tę wiadomość

  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 26 stycznia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Jak podchodziłam na naturalnym z ovi to u mnie już 4dpt nie było śladu,ale robiłam testy i sprawdzałam jak te kreski wyglądają.
    powodzenia, żeby to był kropek 🤞💚
    Dziękuję :)

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 26 stycznia, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny poszukiwana prowadząca !!!!’
    Moze ktoras z Was juz sie namyslila albo ma jakies wątpliwości pytania co do tej fuchy 😄
    Ja niezmiennie gorąco polecam ten etat 🍀

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ