☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Onaaa30 wrote:Dziewczyny u mnie beta 7dp 50 10dpt 133 a 12dpt 202.... oczywiscie powtorze jeszcze jutro w 14 dpt. Ale czemu te bety tak zwalniaja ostatnio ? Kolejne dni stresu
(
Trzymam za Ciebie kciuki, bo widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji ☹️
Za książkowy przyrost 🤞🤞🤞🍀👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Ja za Ciebie również 🥰🍀🍀🍀Yahu wrote:Trzymam za Ciebie kciuki, bo widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji ☹️
Za książkowy przyrost 🤞🤞🤞🍀
Oby nam ładnie kropeczki odbiły jutro. 🤞🤞🩷1transfer beta 0
2transfer udany
🩷2023 babygirl
Powrót po rodzeństwo 2025
3transfer beta 0
4transfer 01.2026 💔 podejrzenie cp finalnie łyżeczkowanie ;(
Został ❄️🍀
5 ostatni transfer 05 2026 bhcg 10dpt 245 12dpt 512 16dpt 2450
Usg 21dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
Usg 16.06 mamy serduszko 🩷 -
Mnie też nic nie pomagało. Dwa dni przed transferem dostałam wlew z accofil. Pomimo cienkiego endometrium 6 mm transfer się przyjął.mt30 wrote:Jestem w programie od niemal początku. Próbuję podejść tylko do transferu. Mam problem z endometrium, które dorasta do 5mm i się zatrzymuje. Nie działają stymulacje, estrogeny. Chodze regularnie co cykl na wizyty i odbijam się od ściany, pomysły się skończyły. Robiłam 2 histeroskopie, nic nie wyszło. Od tego roku są scisłe limity czasowe 3 miesiące. Lekarz mówił, że przekroczyliśmy czas i trzeba albo zrobić transfer albo wypadam z programu. Ciągłe cienkie endometrium nie jest ponoć wskazaniem do odraczania...
Z metod które próbowałam to suple, akupunktura. Cykl sztuczny tu było u mnie najsłabiej oraz cykl naturalny i naturalny wspomagany aromkiem i ovaleap. Był też scratching i histeroskopia. U mnie też transferowano na tym co jest. Bez wspomożenia się nie udało a po wlew z accofil beta była pozytywna.
Więc nie poddawaj się kombinuj z lekarzem lub zmieniaj w ramach kliniki bo warto.Starania od 2022 PCOS, AMH 9,41, cykle regularne z własną owulacją, cienkie endometrium
IUI 09.2023 💔 cb
IUI 10.2023 ❌ odwolane
IUI 11.2023 ❌
03.2024 start IVF, punkcja 12🥚zamrożonych , 12🥚zapłodnionych
Procedura 1.1 6x ❄️ PGTA ➡️1x❄️ OK
06.2024 -I FET ❌
Histeroskopia
07.2024 cd138 0/0,widoczny stan zapalny podczas histero - antybiotykoterapia
Procedura 1.2 08.2024 3x❄️
10 i 11.2024 FET odwołany
02.2025 II FET❌️
03.2025 FET odwołany
2 IVF 06.2025 punkcja pobrano 20🥚 8x❄️
4x ❄️ PGTA ➡️2x❄️ OK
08.2025 III FET + wlew accofil 6dpt 18.7 11dpt 9 💔 cb
09.2025 IV FET + wlew accofil, accofil, 6dpt 33 10dpt 257, 25dpt CRL 3mm ♥️

-
Od wczoraj boli mnie niemiłosiernie kręgosłup w dolnej części, do tego stopnia, że nie mogę chodzić i promieniuje mi do nóg 🤦♀️
Myślicie, że tylko paracetamol mogę wziąć ?
W jakiej dawce maksymalnej ?
Zaczynam sobie wkręcać, że to z ciążą coś nie tak 🙈
12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
27.06.20 - ET blastki 4BB 😥
30.09.20 - Start 2 IVF ✊
13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️
11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
10.12.24 FET blastki 4CB 👎
31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
29.05.25 biopsja kontrolna ✅
21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

-
nick nieaktualnyHej, dostałam wynik biopsji endometrium:
ROZPOZNANIE PATOMORFOLOGICZNE Fragmenty polipowato ukształtowanego endometrium we wczesnej fazie wydzielania. W badaniu IHC:- CD138: widoczne są pojedyncze skupienia komórek z dodatnim odczynem w całym widocznym materiale. Największe obejmuje 12 komórek na pole dużego powiększenia.
Jest źle rozumiem?
-
GeNiOlKaa92 wrote:Od wczoraj boli mnie niemiłosiernie kręgosłup w dolnej części, do tego stopnia, że nie mogę chodzić i promieniuje mi do nóg 🤦♀️
Myślicie, że tylko paracetamol mogę wziąć ?
W jakiej dawce maksymalnej ?
Zaczynam sobie wkręcać, że to z ciążą coś nie tak 🙈
Możesz paracetamol na spokojnie, chyba max 1000 mg dziennie, ale niech mnie ktoś poprawi , jeśli się mylę co do dawki
GeNiOlKaa92 lubi tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Yahu wrote:Możesz paracetamol na spokojnie, chyba max 1000 mg dziennie, ale niech mnie ktoś poprawi , jeśli się mylę co do dawki
Dziś już muszę wziąć, bo nie mogę wytrzymać z bólu 🤦♀️
Mam problemy z kręgosłupem, ale teraz to jakieś apogeum bólu 🤦♀️
Dzięki za odpowiedź 😊
12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
27.06.20 - ET blastki 4BB 😥
30.09.20 - Start 2 IVF ✊
13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️
11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
10.12.24 FET blastki 4CB 👎
31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
29.05.25 biopsja kontrolna ✅
21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

-
AgnieszkaLS wrote:Hej, dostałam wynik biopsji endometrium:
ROZPOZNANIE PATOMORFOLOGICZNE Fragmenty polipowato ukształtowanego endometrium we wczesnej fazie wydzielania. W badaniu IHC:- CD138: widoczne są pojedyncze skupienia komórek z dodatnim odczynem w całym widocznym materiale. Największe obejmuje 12 komórek na pole dużego powiększenia.
Jest źle rozumiem?
Z tego co rozumiem to jest zapalenie. Jak nie masz jutro wizyty u ginekologa to napisz sms-a z tym wynikiem i niech ci wystawi recepte albo niech Cię umówią na teleporade i niech ci wypisze recepte (ja miałam teleporade). Żal tracić czas a tak to byś już jutro wykupiła leki 😊Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Pierwsza dawka możesz wziąć 1g jednorazowo, a potem w razie potrzeby 500mg co 4-6h, dobowa dawka max 4g ale nie dłużej niż przez 5dniGeNiOlKaa92 wrote:Dziś już muszę wziąć, bo nie mogę wytrzymać z bólu 🤦♀️
Mam problemy z kręgosłupem, ale teraz to jakieś apogeum bólu 🤦♀️
Dzięki za odpowiedź 😊
GeNiOlKaa92, Yahu, MoniaB lubią tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm

-
merci wrote:Pierwsza dawka możesz wziąć 1g jednorazowo, a potem w razie potrzeby 500mg co 4-6h, dobowa dawka max 4g ale nie dłużej niż przez 5dni
Dzięki bardzo za odpowiedź 😊
12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
27.06.20 - ET blastki 4BB 😥
30.09.20 - Start 2 IVF ✊
13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️
11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
10.12.24 FET blastki 4CB 👎
31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
29.05.25 biopsja kontrolna ✅
21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

-
GeNiOlKaa92 wrote:Dzięki bardzo za odpowiedź 😊
Możesz letnie/ciepłe okłady na plecy żeby mięśnie rozluźniać i jak ból się zmniejsza to chodzimy i delikatnie się rozciągamy. Ale bez forsowania
GeNiOlKaa92 lubi tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm

-
nick nieaktualnyAndzia wrote:Z tego co rozumiem to jest zapalenie. Jak nie masz jutro wizyty u ginekologa to napisz sms-a z tym wynikiem i niech ci wystawi recepte albo niech Cię umówią na teleporade i niech ci wypisze recepte (ja miałam teleporade). Żal tracić czas a tak to byś już jutro wykupiła leki 😊
Dziekuje 😘 tak zrobię -
Mary27 wrote:Dziewczyny, mam pytanie.
Wrzescie (o 22 🤬) dostałam wyniki badaia, które wykonalam o 8-00.
Zgodnie zalecenia dr Jarosz musiałam zbadać progesteron na maksymalnym spadku. Biorę 1 prolutex o 8 rano i utrogestan 200x3 co 8godz. Badanie zrobiłam, kiedy od ostatniego prolutexa minęło 24godz, a utrogestan ostatni był 8,5 godz przed pobraniem.
Wynik: 15,66 NG/ml
Chyba jest ok? Przecież to spadek, po lekach będzie wyżej. Wysłałam wynik do Pani doktor, ale odpowiedź raczej tylko w poniedziałek otrzymam.
Mam w domu jeszcze kilka opakowań utrogestanu 300 i duphaston. Ale nie wiem, chyba nie trzeba dokładać?
Dla dr Jarosz progesteron powyżej 20 jest prawidłowy, więc może Ci coś jeszcze dołożyć.
Mary27 lubi tę wiadomość
Starania od 11.2018
🧔♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
👱♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.
I IVF 12/2023
🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
➡️II FET 28/01/2025
Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
➡️III FET 28/04/2025
Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
(5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
➡️IV FET 08.06.2026
BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔 -
Onaaa30 wrote:Dziewczyny u mnie beta 7dp 50 10dpt 133 a 12dpt 202.... oczywiscie powtorze jeszcze jutro w 14 dpt. Ale czemu te bety tak zwalniaja ostatnio ? Kolejne dni stresu
(
Nie wiem ale mam 31.01 iść na betę i powiem szczerze że się boję, chybanie odważę sprawdzić bety wcześniej
Trzyma kciuki
Poproszę też o zmianę w kalendarzu 📅 , beta dla kliniki ma być 31.01 a nie 30Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia, 11:27
👩🏻❤️👨🏼 '84 & '84
👧 2015 & 2021,
😭6 x💔 8-13 tydzień
__________
08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%
I procedura ❌
Gonal F, Menopur, Otrivelle
01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓
II piCSI 🙏
Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,
22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌
02.2026 nieprawidłowa biocenoza
03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
19.06.2026 transfer ❄️4AB -
Merci przy okazji zmienisz i mi bete na jutro ? 📆Butterfly_84 wrote:Nie wiem ale mam 31.01 iść na betę i powiem szczerze że się boję, chybanie odważę sprawdzić bety wcześniej
Trzyma kciuki
Poproszę też o zmianę w kalendarzu 📅 , beta dla kliniki ma być 31.01 a nie 30
Akurat jutro mam imieniny to liczę ze progesteron zrobi mi prezent i mnie zaskoczy 🍀
Beta moglaby tylko przyhamować bo czat sugeruje mi cały czas ciążę blizniacza 🫣🙈😀😀🤣
merci, Butterfly_84 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Hej hej 😊 proszę o wpisanie do kalendarza 📅 31.01 transfer 🍍🤩
Mary27, Paula., merci, niecierpliwa ..., Black_Angel, GeNiOlKaa92, Karolaaas, Adirella lubią tę wiadomość
Ona 90 & On 88
AMH= 1,3
Endometrioza III st
27.10 start Gonapeptyl
7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
21.11 punkcja -> 🥚🥚
26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
6.12 🎅 beta ujemna ❌️
31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️ -
merci wrote:Możesz letnie/ciepłe okłady na plecy żeby mięśnie rozluźniać i jak ból się zmniejsza to chodzimy i delikatnie się rozciągamy. Ale bez forsowania
Dziękuję za Wasze wszystkie rady 😘
Jutro rano zejdze do pracy i poproszę o pracę zdalną, bo nie mogę wysiedzieć dłużej niż 10 minut.
A jak się nie zgodzą to pójdę na urlop, nie będę pracować ponad siły w obecnej sytuacji 😊
Mary27, Ishildur lubią tę wiadomość

12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
27.06.20 - ET blastki 4BB 😥
30.09.20 - Start 2 IVF ✊
13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️
11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
10.12.24 FET blastki 4CB 👎
31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
29.05.25 biopsja kontrolna ✅
21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

-
Pękł sam pęcherzyk czy jednak zastrzyk?Pozytywna_ wrote:Hej hej 😊 proszę o wpisanie do kalendarza 📅 31.01 transfer 🍍🤩
Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia, 12:31
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm

-
Paula. wrote:Merci przy okazji zmienisz i mi bete na jutro ? 📆
Akurat jutro mam imieniny to liczę ze progesteron zrobi mi prezent i mnie zaskoczy 🍀
Beta moglaby tylko przyhamować bo czat sugeruje mi cały czas ciążę blizniacza 🫣🙈😀😀🤣
A może bliźniaki? 😉albo jeden super aktywny kropek co wziął się mocno do roboty
Ja też jutro idę proga oznaczyć przed transferemWiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia, 12:32
Paula. lubi tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm

-
Dziewczyny mam pytanko o Ubiqinol. Mam wyzszy poziom komorek NK a czytalam ze on moze zwiekszac. Teraz bede sie przygotowywac do punkcji i chcialam wdrozyc suplementacje przez 2-3msc. Myslicie ze warto go dodac czy pominac jednak?2020-2021 starania naturalne
2021-2022 program leczenia nieplodnosci IMiD
2022 2xinseminacja
2023 naturalna CP. Wyciety jajowod
2024 program in vitro. 2 blastki
2024 transfer. Zatrzymanie serduszka 8 tydz.
2025.12 transfer. 14dpt beta 289 walczymy dalej!
Leki do transferu:
Encorton, accofil, neoparin 60, acard, prolutex, cyclogest 3x1
Badania:
Nasienie ✅️
Kariotypy ✅️
Droznosc jajowodow ✅️
Biopsja endometrium z wycinkami cd 138 ✅️
Komorki NK 120 ❌️
Cross Match 23% ❌️✅️
KIR AA, HLAC 1,2 ❌️
Allo mlr 0%❌️
Uklad krzepniecia: pai hetero,mthfr hetero, antytrombina 78% ❌️✅️



