Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 24 stycznia, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które stosują Agolutin, podpowiedzcie czy badacie poziom przed zastrzykiem? Dostałam zalecenia z kliniki żeby badać 2h po podaniu i po posiłku. Miałyście podobne zalecenia ?

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 103 171

    Wysłany: 24 stycznia, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi w czasie konsultacji przed punkcja omawiacie ilość zaplodnionych komorek (chodzi mi tu o uzyskanie mniejszej liczby zarodków np 4, jesli juz macie dzieci a nie chce się na nadliczbowych zarodkow) . Jak to u Was wyglada ?
    Tak, chyba dwa albo trzy razy przed samą punkcja rozmawialiśmy o tym z lekarzem. Nie bylo przeciwskazań ze strony lekarza by zapladniac np 4 komórki

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • Larnaka Przyjaciółka
    Postów: 103 56

    Wysłany: 24 stycznia, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Jestem w programie od niemal początku. Próbuję podejść tylko do transferu. Mam problem z endometrium, które dorasta do 5mm i się zatrzymuje. Nie działają stymulacje, estrogeny. Chodze regularnie co cykl na wizyty i odbijam się od ściany, pomysły się skończyły. Robiłam 2 histeroskopie, nic nie wyszło. Od tego roku są scisłe limity czasowe 3 miesiące. Lekarz mówił, że przekroczyliśmy czas i trzeba albo zrobić transfer albo wypadam z programu. Ciągłe cienkie endometrium nie jest ponoć wskazaniem do odraczania...

    U mnie lekarka mówiła o przygotowaniu cyklu transferowego stosując Menopur. Zapytaj lekarza.
    Przez kilka cykli odwoływałyśmy transfer. Ja miałam bardzo cienkie endometrium 5/6 mm i na estrofemie i progesteronie dopochwowym słabo rosło.
    W cyklu w którym naturalnie zaszłam w ciążę piłam bardzo dużo wody z ACC optima (ok 1000-1200 dawki), brałam dużo NAC, koenzymu Q10, L-arganiny,L-karnityny, witaminy d3, melatoniny, magne b6 forte, omega 3 z alg. Nie wiem jak grube było endometrium, ale może warto spróbować tych rzeczy.

    preg.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1803

    Wysłany: 24 stycznia, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w moim kierunku, doceniam ogromnie Wasze wsparcie♥️

    Moje wyniki i status w stopce. Ciężko się nastawiać na powodzenie, ale może gwiazdy do mnie się uśmiechną

    Ładnie urosła od wczoraj 😊
    Trzymam mocno kciuki, za szczęśliwe zakończenie tej historii ✊✊✊

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1803

    Wysłany: 24 stycznia, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik Bety 123 ! 😍

    Ładnie rośnie, oby tak dalej ✊✊✊

    Proszę o wpis na📆 poniedziałek na powtórna betę 😊

    krakowiankq, merci, niecierpliwa ..., mt30, Mary27, blaurita, Ewelcia1605, Honorka, Iga89, Karolaaas, Pozytywna_, Yahu, izabelka90, Biedronka321, jabk0va, Kluska, MoniaB, Paula., Black_Angel, sylstaa, Nowa31, Lajla87_87, Monixma, Liolia lubią tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Liolia Autorytet
    Postów: 1262 1916

    Wysłany: 24 stycznia, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Liolia, a możesz zdradzić, co to za pani psycholog? Możesz na priv jak wolisz

    Hej, Cara,
    Bardzo bym chętnie podzieliła się kontaktem ale pracuję z nią w innym języku 🤷‍♀️

    Jednak ta pani która prowadziła grupę wsparcia oraz warsztaty w Invimedzie też jest bardzo fajna i bardzo dobrze zna się na temacie- Dorota Gawlikowska.

    Cara lubi tę wiadomość

    44 l., bardzo niskie AMH, endometrioza, kir aa, nk 23%, trombofilia
    💥Novum
    💫 2018-2019 4 ICSI, 3 transfery w 2-3 dobie, bhCG zerowe
    💥Kriobank
    💫 2019-2020 zmiana podejścia na ultra długie protokoły z HW i hodowla do blastek => 2cb (*) oraz zdrowa ciąża
    7-9.2020 - ICSI ultra długi, 5d 2BB. ET - 7dpt-40, 9-90, 11-140, 13-249, 15-543, 18-1574, 21-3910, 25-13539, 29 - ❤ 05.2021👶 synek
    💫2022 powrót po rodzeństwo 3 ICSI 1 transfer, nie udało się
    12.2022 - natural cb(*)
    Zmiana planu KD
    💫4.2025 -KD FET 4AA cb(*)
    💫9.2025 -KD FET 4AA :(
    💥Reprofit
    💫12.2025. KD 13 kom- 2 blastki, ET 4AA, 6dpt- 16.4, 10- 85.6, 12- 160, 14- 286, 16- 590, 19- 2157, 23-7434, 29- 🩷 będzie 👧 cudo trwaj 🙏
    ❄5BB

    preg.png[/url]
  • mt30 Autorytet
    Postów: 2493 774

    Wysłany: 24 stycznia, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larnaka wrote:
    U mnie lekarka mówiła o przygotowaniu cyklu transferowego stosując Menopur. Zapytaj lekarza.
    Przez kilka cykli odwoływałyśmy transfer. Ja miałam bardzo cienkie endometrium 5/6 mm i na estrofemie i progesteronie dopochwowym słabo rosło.
    W cyklu w którym naturalnie zaszłam w ciążę piłam bardzo dużo wody z ACC optima (ok 1000-1200 dawki), brałam dużo NAC, koenzymu Q10, L-arganiny,L-karnityny, witaminy d3, melatoniny, magne b6 forte, omega 3 z alg. Nie wiem jak grube było endometrium, ale może warto spróbować tych rzeczy.
    Miałam dwa razy stymulowany cykl i nie rosło. Po prostu zatrzymuje się i nie rośnie dalej. Mam zamiast normalnych okresów, dwudniowe plamienia

  • aga12345 Autorytet
    Postów: 1122 2070

    Wysłany: 24 stycznia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w moim kierunku, doceniam ogromnie Wasze wsparcie♥️

    Moje wyniki i status w stopce. Ciężko się nastawiać na powodzenie, ale może gwiazdy do mnie się uśmiechną
    Cześć, rzadko się odzywam na forum, ale mam nadzieję, że moja historia choć trochę da Ci wiary w swojego Kropka. Trzymam kciuki, żeby skończyła się podobnie 🍀🤞🏼Poniżej moje bety:
    "5 dpt - 4,52; 6 dpt - 16,8; 9 dpt - 72,06; 11 dpt - 86,1; 12 dpt - 107,7; 15 dpt - 233,3; 19 dpt - 1195;
    21 dpt - 2380; 25 dpt - 7600 jest ❤️"

    Iga89, Liolia, Mln, Karolaaas, Pozytywna_, Yahu, Mary27, izabelka90, Biedronka321, Black_Angel, sylstaa, Monixma, LoliM lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    Powrót po ostatnią ❄️
    FET 6D 4.1.1
    6 dpt- 20,5
    8 dpt- 50,4
    10 dpt- 120
    13 dpt- 500 🍀💚
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 24 stycznia, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w moim kierunku, doceniam ogromnie Wasze wsparcie♥️

    Moje wyniki i status w stopce. Ciężko się nastawiać na powodzenie, ale może gwiazdy do mnie się uśmiechną
    Ale się dzieje 😍🥹 Ten kropek jednak chce być z Tobą!!! Kciuki dalej na pokład 🥹💚🤞🌈

    Jakieś USG? Możę krwiak się pojawił i opróżnia.

  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 24 stycznia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie.
    Wrzescie (o 22 🤬) dostałam wyniki badaia, które wykonalam o 8-00.
    Zgodnie zalecenia dr Jarosz musiałam zbadać progesteron na maksymalnym spadku. Biorę 1 prolutex o 8 rano i utrogestan 200x3 co 8godz. Badanie zrobiłam, kiedy od ostatniego prolutexa minęło 24godz, a utrogestan ostatni był 8,5 godz przed pobraniem.
    Wynik: 15,66 NG/ml
    Chyba jest ok? Przecież to spadek, po lekach będzie wyżej. Wysłałam wynik do Pani doktor, ale odpowiedź raczej tylko w poniedziałek otrzymam.
    Mam w domu jeszcze kilka opakowań utrogestanu 300 i duphaston. Ale nie wiem, chyba nie trzeba dokładać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 22:05

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 24 stycznia, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liolia wrote:
    Hej, Cara,
    Bardzo bym chętnie podzieliła się kontaktem ale pracuję z nią w innym języku 🤷‍♀️

    Jednak ta pani która prowadziła grupę wsparcia oraz warsztaty w Invimedzie też jest bardzo fajna i bardzo dobrze zna się na temacie- Dorota Gawlikowska.
    Dzięki:)

    Liolia lubi tę wiadomość

  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 24 stycznia, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 25 stycznia
    Dzień Sekretarki i Asystentki - Święto obchodzone w wielu krajach w ostatnią środę kwietnia (w Polsce również w styczniu) – ma na celu docenienie pracy pracowników biurowych, takich jak sekretarki, asystentki czy recepcjonistki. Sam pomysł pojawił się w już w latach 50. ubiegłego wieku, kiedy amerykański rynek pracy boleśnie odczuwał brak wykwalifikowanych pracowników administracyjnych.
    Dzień Kryptologii - Przy okazji święta warto pogimnastykować swój umysł. Na początek wypadałoby dowiedzieć się czym jest kryptologia. To dziedzina wiedzy o przekazywaniu informacji w sposób zabezpieczony przed niepowołanym dostępem. Dzieli się na kryptografię (utajnianie wiadomości) oraz kryptoanalizę (przełamywanie zabezpieczeń i deszyfrowanie wiadomości). Współczesną kryptologię zalicza się do kilku dziedzin: w pierwszej kolejności jest to matematyka i informatyka, ponadto jest powiązana z teorią informacji, inżynierią oraz bezpieczeństwem komputerowym. Kryptologia ma zastosowanie zarówno w kwestiach bezpieczeństwa kart bankomatowych, handlu elektronicznego oraz haseł komputerowych, jak i w wojskowości i dyplomacji. W tych dziedzinach używa się najbardziej zaawansowanych funkcji i protokołów kryptograficznych.Wszelkiego rodzaju zabawy umysłowe, krzyżówki, szarady, rebusy, układanie kostki Rubika - to dobry pomysł na „własny” Dzień Kryptologa. Warto też lepiej poznać historię Enigmy i losy trójki polskich geniuszy. Dziś w dobie internetu, telewizji ich osiągniecie byłoby znane na całym świecie, a oni sami gwiazdami. Stało się niestety inaczej, dlatego warto pamiętać o ich osiągnięciu i promować je jak tylko się da.
    Dzień Gracza LOTTO - Dzień Gracza LOTTO ustanowiono, by dobra energia i uśmiech szczęścia dotarły wszędzie. To święto wszystkich, którzy lubią gry LOTTO, dobrą zabawę i radość wygrywania.

    🎼Troye Sivan - Strawberries & Cigarettes 🎼
    https://youtu.be/Mw5mAozjC6M?si=YsEUll6b_ZrxRLxb

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺

    ✨przypominam o poszukaniu prowadzącej na kolejny miesiąc ✨

    sylstaa, krakowiankq, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3872

    Wysłany: 25 stycznia, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 25 stycznia
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺

    ✨przypominam o poszukaniu prowadzącej na kolejny miesiąc ✨
    Powodzenia Pozytywna 🍀🍀🍀

    ❄️Ja jutro powtórka badań, ciekawe czy ten progesteron wreszcie ruszy 🤔🫣

    Yahu, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 25 stycznia, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺
    Powodzenia

    ✨przypominam o poszukaniu prowadzącej na kolejny miesiąc ✨
    ⁉️jest ktoś chętny?? Luty krótki szybko zleci 🤪

    Pozytywna_ lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 25 stycznia, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie.
    Wrzescie (o 22 🤬) dostałam wyniki badaia, które wykonalam o 8-00.
    Zgodnie zalecenia dr Jarosz musiałam zbadać progesteron na maksymalnym spadku. Biorę 1 prolutex o 8 rano i utrogestan 200x3 co 8godz. Badanie zrobiłam, kiedy od ostatniego prolutexa minęło 24godz, a utrogestan ostatni był 8,5 godz przed pobraniem.
    Wynik: 15,66 NG/ml
    Chyba jest ok? Przecież to spadek, po lekach będzie wyżej. Wysłałam wynik do Pani doktor, ale odpowiedź raczej tylko w poniedziałek otrzymam.
    Mam w domu jeszcze kilka opakowań utrogestanu 300 i duphaston. Ale nie wiem, chyba nie trzeba dokładać?
    Przy transferach, które prowadziła mi dr Jarosz mając na spadku proga o wartości 19, chciała żebym koniecznie coś dołożyła.

    Mary27 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 25 stycznia, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ale się dzieje 😍🥹 Ten kropek jednak chce być z Tobą!!! Kciuki dalej na pokład 🥹💚🤞🌈

    Jakieś USG? Możę krwiak się pojawił i opróżnia.

    Przy takiej becie to wiadomo, że na USG nic nie widać, a to krwawienie teraz bardziej jest plamieniem i to raz jest, a raz nie ma.
    Pozostaje wierzyć, że teraz ruszy Kropek z kopyta i jutrzejsza beta da trochę więcej nadziei 🥺 oby przyrost był prawidłowy 🙏

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 25 stycznia, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie.
    Wrzescie (o 22 🤬) dostałam wyniki badaia, które wykonalam o 8-00.
    Zgodnie zalecenia dr Jarosz musiałam zbadać progesteron na maksymalnym spadku. Biorę 1 prolutex o 8 rano i utrogestan 200x3 co 8godz. Badanie zrobiłam, kiedy od ostatniego prolutexa minęło 24godz, a utrogestan ostatni był 8,5 godz przed pobraniem.
    Wynik: 15,66 NG/ml
    Chyba jest ok? Przecież to spadek, po lekach będzie wyżej. Wysłałam wynik do Pani doktor, ale odpowiedź raczej tylko w poniedziałek otrzymam.
    Mam w domu jeszcze kilka opakowań utrogestanu 300 i duphaston. Ale nie wiem, chyba nie trzeba dokładać?

    Moim zdaniem na spadku OK.

    W mojej stopce możesz zobaczyć moje wyniki progesteronu na spadku i 2 h po lekach.
    A z leków biorę:
    Utrogestan 300 mg 3x1
    Progesteron Besins 200 mg 3x1

    Później z uwagi na krwawienie dr dołożyła Duphastron 3x2, ale on i tak nie wychodzi we krwi

    Mary27 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 25 stycznia, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Przy takiej becie to wiadomo, że na USG nic nie widać, a to krwawienie teraz bardziej jest plamieniem i to raz jest, a raz nie ma.
    Pozostaje wierzyć, że teraz ruszy Kropek z kopyta i jutrzejsza beta da trochę więcej nadziei 🥺 oby przyrost był prawidłowy 🙏
    Tak tak, bardziej chodzi mi żeby znaleźć przyczynę tych krwawień,bo ewentualne krwiaki możnaby zobaczyć.
    Ufff 🙏 niech to się uspokaja🤞
    W poniedziałek pewnie beta? 🌟

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 25 stycznia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Tak tak, bardziej chodzi mi żeby znaleźć przyczynę tych krwawień,bo ewentualne krwiaki możnaby zobaczyć.
    Ufff 🙏 niech to się uspokaja🤞
    W poniedziałek pewnie beta? 🌟

    Tak🥺

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Onaaa30 Ekspertka
    Postów: 126 105

    Wysłany: 25 stycznia, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie beta 7dp 50 10dpt 133 a 12dpt 202.... oczywiscie powtorze jeszcze jutro w 14 dpt. Ale czemu te bety tak zwalniaja ostatnio ? Kolejne dni stresu :((

    1transfer beta 0
    2transfer udany
    🩷2023 babygirl
    Powrót po rodzeństwo 2025
    3transfer beta 0
    4transfer 01.2026 💔 podejrzenie cp finalnie łyżeczkowanie ;(
    Został ❄️🍀
    5 ostatni transfer 05 2026 bhcg 10dpt 245 12dpt 512 16dpt 2450
    Usg 21dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    Usg 16.06 mamy serduszko 🩷
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ