Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 23 stycznia, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Yahu trzymaj się 🫂🫂 weszłam, żeby zoabczyć wynik. Przytulam mocno 🫂 i trzymam kciuki 🤞🤞

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 23 stycznia, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filiżanka8 wrote:
    A ja mam pytanie natury psychologicznej do Was.

    Z natury jestem realistką z nutą czarnowidztwa. Starania, niepowodzenia wiadomo to pogłębiają.
    Wierzę bardzo w to że najbliższy transfer się uda. Mam różne wizje co by się stało gdyby się udało, daty, sytuacje, całe scenariusze mi siedzą w głowie, nowy pokoik, remont, plany wakacyjne itp. Ale cholernie się boję że jak się nie uda to moje wizualizacje mnie zepchną w czarna odchłań. Trzeba myśleć dobrze, mieć dobre wizualizacje no ale drugą strona jest podkopująca.
    Oprócz wsparcia w najbliższych czy to partnera/rodziny czy przyjaciół często terapia i psycholog też są konieczne. Właśnie po to żeby umieć przepracować te najgorsze momenty, czuć to co czujesz ale żeby cię to nie załamało

    Filiżanka8 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Nova1941 Ekspertka
    Postów: 149 50

    Wysłany: 23 stycznia, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Oprócz wsparcia w najbliższych czy to partnera/rodziny czy przyjaciół często terapia i psycholog też są konieczne. Właśnie po to żeby umieć przepracować te najgorsze momenty, czuć to co czujesz ale żeby cię to nie załamało

    A masz moze do polecenia jakiegos psychologa? Ja po stracie w tamtym roku chodzilam do traumatologa ale totalnie nie moj klimat, mialam sobie wyobrazac jakis pokoj, latajace konie etc

    2020-2021 starania naturalne
    2021-2022 program leczenia nieplodnosci IMiD
    2022 2xinseminacja
    2023 naturalna CP. Wyciety jajowod
    2024 program in vitro. 2 blastki
    2024 transfer. Zatrzymanie serduszka 8 tydz.
    2025.12 transfer. 14dpt beta 289 walczymy dalej!

    Leki do transferu:
    Encorton, accofil, neoparin 60, acard, prolutex, cyclogest 3x1

    Badania:
    Nasienie ✅️
    Kariotypy ✅️
    Droznosc jajowodow ✅️
    Biopsja endometrium z wycinkami cd 138 ✅️
    Komorki NK 120 ❌️
    Cross Match 23% ❌️✅️
    KIR AA, HLAC 1,2 ❌️
    Allo mlr 0%❌️
    Uklad krzepniecia: pai hetero,mthfr hetero, antytrombina 78% ❌️✅️
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 23 stycznia, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova1941 wrote:
    A masz moze do polecenia jakiegos psychologa? Ja po stracie w tamtym roku chodzilam do traumatologa ale totalnie nie moj klimat, mialam sobie wyobrazac jakis pokoj, latajace konie etc
    Niestety nie, ja chodziłam u siebie w miejscowości stacjonarnie ale to akurat jeszcze przed rozpoczęciem invitro. I mimo że już rok bez terapii i pierwsze duże dołki za nami to widzę dalej efekt tej terapii.
    Są przeróżne nurty psychoterapii, więc trzeba też wyczuć co dla ciebie się sprawdzi i złapać trochę „vibe” z terapeutą. U mnie na przykład głównie psychoanaliza z częściowym nurtem poznawczo-behawioralnym. Daje to zawsze jakieś narzędzia do radzenia sobie z różnymi stresami i też z akceptacją rzeczy na które nie ma się wpływu

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 316 421

    Wysłany: 23 stycznia, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Ja brałam wizyty popołudniowe i wieczorne, bo pracuję tylko rano więc na plus. Ale na punkcję, transfery brałam normalnie L4.
    Też należę do wycieczkujacych przez całą PL. Do nadchodzącego podglądu we wtorek wezmę dzień L4, ale zaległości w pracy będę nadrabriać jako nadgodziny. "Międzyczas" do punkcji planuję pracować na zdalnej, już na południu Polski, żeby aż tak dużo nie jeździć. I też daty punkcji nie znam, więc trudno cokolwiek planować.
    Mam w pracy możliwość wybierania nadgodzin, więc nieobecności z powodu L4 kryję nadgodzinami w innych terminach. Robota zrobiona, więc nikt się nie czepia na razie, odpukać!

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Liolia Autorytet
    Postów: 1262 1916

    Wysłany: 23 stycznia, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Niestety nie, ja chodziłam u siebie w miejscowości stacjonarnie ale to akurat jeszcze przed rozpoczęciem invitro. I mimo że już rok bez terapii i pierwsze duże dołki za nami to widzę dalej efekt tej terapii.
    Są przeróżne nurty psychoterapii, więc trzeba też wyczuć co dla ciebie się sprawdzi i złapać trochę „vibe” z terapeutą. U mnie na przykład głównie psychoanaliza z częściowym nurtem poznawczo-behawioralnym. Daje to zawsze jakieś narzędzia do radzenia sobie z różnymi stresami i też z akceptacją rzeczy na które nie ma się wpływu

    Bardzo popieram to, co Merci mówi. Na samym początku swojej drogi trafiłam na taką grupę wsparcia która prowadziła pani psycholog przy Invimed Warszawa, ona też robiła warsztaty bardzo fajne i dla par i dla samych kobiet. To akurat było w ramach jakiegoś projektu i nie płaciliśmy nic. Bardzo dużo to daje wsparcia i zrozumienia jak z tym wszystkim dalej żyć.

    Po skończeniu warsztatów już szukałam psychologa który oryjentuje się w temacie staraniowym, bo inaczej dużo czasu idzie na tłumaczenie różnych ważnych dla nas staraczek detali. Mnie akurat trafila się specjalistka z nurtu poznawczo-behawioralnego i bardzo mnie to pasuję, ale warto poszukać swojego człowieka 🙏🙏🙏

    merci lubi tę wiadomość

    44 l., bardzo niskie AMH, endometrioza, kir aa, nk 23%, trombofilia
    💥Novum
    💫 2018-2019 4 ICSI, 3 transfery w 2-3 dobie, bhCG zerowe
    💥Kriobank
    💫 2019-2020 zmiana podejścia na ultra długie protokoły z HW i hodowla do blastek => 2cb (*) oraz zdrowa ciąża
    7-9.2020 - ICSI ultra długi, 5d 2BB. ET - 7dpt-40, 9-90, 11-140, 13-249, 15-543, 18-1574, 21-3910, 25-13539, 29 - ❤ 05.2021👶 synek
    💫2022 powrót po rodzeństwo 3 ICSI 1 transfer, nie udało się
    12.2022 - natural cb(*)
    Zmiana planu KD
    💫4.2025 -KD FET 4AA cb(*)
    💫9.2025 -KD FET 4AA :(
    💥Reprofit
    💫12.2025. KD 13 kom- 2 blastki, ET 4AA, 6dpt- 16.4, 10- 85.6, 12- 160, 14- 286, 16- 590, 19- 2157, 23-7434, 29- 🩷 będzie 👧 cudo trwaj 🙏
    ❄5BB

    preg.png[/url]
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 23 stycznia, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 24 stycznia
    Międzynarodowy Dzień Edukacji - Na świecie w XXI wieku ok. 750 mln dzieci nie umie czytać i pisać. To przerażające dane. Międzynarodowy Dzień Edukacji ma zwracać uwagę ludzi na to, że nadal są regiony świata, gdzie edukacja w ogólnie nie istnieje, albo jest na niskim poziomie. W tym dniu są m.in. organizowane zbiórki przyborów szkolnych dla dzieci z Afryki i kampanie uświadamiające społeczeństwo o tym problemie.
    Dzień Wiedzy o Zespóle Möbiusa - Zespół Möbiusa to rzadka choroba, która powoduje że nie można się uśmiechać, marszczyć brwi, mrużyć oczu i poruszać nimi. Dzień Wiedzy o Zespole Möbiusa ma na celu podnoszenie świadomości na temat choroby, ale i upamiętnia rocznice urodzin Paula Juliusa Möbiusa, który jako pierwszy ją opisał.

    🎼Tove Lo - Sweettalk my Heart 🎼
    https://youtu.be/boTlu-k-FTY?si=_27FR-U9gCeR8iq6

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Mary27 - transfer 🍍


    Ogłoszenie - poszukiwana chętna osoba do prowadzenia kolejnego wątku miesięcznego jako że zbliżamy się do końca miesiąca ✨ nie jest to taka straszna robota, trochę tylko sumienności potrzeba 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 23:25

    niecierpliwa ..., Adirella, Malutka_111, Pozytywna_, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Larnaka Przyjaciółka
    Postów: 103 56

    Wysłany: 23 stycznia, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova1941 wrote:
    A masz moze do polecenia jakiegos psychologa? Ja po stracie w tamtym roku chodzilam do traumatologa ale totalnie nie moj klimat, mialam sobie wyobrazac jakis pokoj, latajace konie etc


    Wydaje mi się, że Valletta kiedyś polecała psycholog Małgorzatę Orzeł.

    preg.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 24 stycznia, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larnaka wrote:
    Wydaje mi się, że Valletta kiedyś polecała psycholog Małgorzatę Orzeł.

    Ja też polecam - przeszłam z panią Małgorzatę poronienie, a potem cały czas starań o kolejną ciążę aż po narodziny. Wspaniała kobieta, wizyty on-line i specjalność to m.in. niepłodność, teraz widzę że też wsparcie dla kobiet z endometriozą. ❤️

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3096 3872

    Wysłany: 24 stycznia, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 24 stycznia
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Mary27 - transfer 🍍


    Ogłoszenie - poszukiwana chętna osoba do prowadzenia kolejnego wątku miesięcznego jako że zbliżamy się do końca miesiąca ✨ nie jest to taka straszna robota, trochę tylko sumienności potrzeba 😉
    Mary27 trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    Polecam tę fuchę. Co prawda tu na IVF nie prowadziłam, ale na starajacych sie ogólnie. No i krąży taka legenda jak "klątwa prowadzącej". Ta co prowadzi wątek niedługo zachodzi w ciążę 🍀
    U mnie sie tak sprawdziło, ze prowadziłam wrześniowy i na września mam termin ❄️

    Takze polecam gorąco i zachęcam do prowadzenia 😀

    Mary27 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 24 stycznia, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Mary27 trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    Polecam tę fuchę. Co prawda tu na IVF nie prowadziłam, ale na starajacych sie ogólnie. No i krąży taka legenda jak "klątwa prowadzącej". Ta co prowadzi wątek niedługo zachodzi w ciążę 🍀
    U mnie sie tak sprawdziło, ze prowadziłam wrześniowy i na września mam termin ❄️

    Takze polecam gorąco i zachęcam do prowadzenia 😀
    To prawda z ta klątwa. Zachęcam do prowadzenia wątku.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2427 4287

    Wysłany: 24 stycznia, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia! :) 💚🤞

    Mary27 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 24 stycznia, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Mary27 - transfer 🍍


    Powodzenia 🤞🥰

    Mary27 lubi tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1805

    Wysłany: 24 stycznia, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Tak tak , w poniedziałek beta już dla kliniki,a Ty powtarzasz jeszcze ?:)

    Ja dziś byłam rano na becie, dr mówiła, że mogę już dziś zrobić dla nich jak będę miała gdzie.
    W poniedziałek też zrobię i wtedy wyśle do kliniki wszystkie wyniki 😊
    Ja będę powtarzać do 1000 tak jak poprzednim razem, a potem jak wszystko będzie dobrze to będę czekać na wizytę 😊

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 24 stycznia, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Ja dziś byłam rano na becie, dr mówiła, że mogę już dziś zrobić dla nich jak będę miała gdzie.
    W poniedziałek też zrobię i wtedy wyśle do kliniki wszystkie wyniki 😊
    Ja będę powtarzać do 1000 tak jak poprzednim razem, a potem jak wszystko będzie dobrze to będę czekać na wizytę 😊
    To tak samo jak ja , później wizyta i się okaże ,trzymam za nas kciuki 🤞🤞🤞🤞💪💪💪💪💪

    GeNiOlKaa92 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 24 stycznia, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liolia wrote:

    Po skończeniu warsztatów już szukałam psychologa który oryjentuje się w temacie staraniowym, bo inaczej dużo czasu idzie na tłumaczenie różnych ważnych dla nas staraczek detali. Mnie akurat trafila się specjalistka z nurtu poznawczo-behawioralnego i bardzo mnie to pasuję, ale warto poszukać swojego człowieka 🙏🙏🙏
    Liolia, a możesz zdradzić, co to za pani psycholog? Możesz na priv jak wolisz

    Liolia lubi tę wiadomość

  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 24 stycznia, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką macie/miałyście rozpiskę badań po transferze?
    Ja mam:
    - 2 dzień progesteron +estradiol(estradiol miałam niski przed transferem) - wypadło dzisiaj
    - 5 dzień progesteron
    - 10 dzień progesteron

    - 10 dzień beta
    - 13 dzień beta

    Mam wrażenie że Wy macie zaleconą betę częściej niż ja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 12:17

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 24 stycznia, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w moim kierunku, doceniam ogromnie Wasze wsparcie♥️

    Moje wyniki i status w stopce. Ciężko się nastawiać na powodzenie, ale może gwiazdy do mnie się uśmiechną

    Iga89, merci, niecierpliwa ..., just_a_girl, GeNiOlKaa92, Honorka, izabelka90 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 24 stycznia, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w moim kierunku, doceniam ogromnie Wasze wsparcie♥️

    Moje wyniki i status w stopce. Ciężko się nastawiać na powodzenie, ale może gwiazdy do mnie się uśmiechną
    Ciągle wierzę, że będzie dobrze, bo nie umiem przyjąć innej opcji ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 12:46

    Yahu lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 24 stycznia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w moim kierunku, doceniam ogromnie Wasze wsparcie♥️

    Moje wyniki i status w stopce. Ciężko się nastawiać na powodzenie, ale może gwiazdy do mnie się uśmiechną

    Trzymamy kciuki cały czas 🤞🏼🤞🏼

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ