Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 27 stycznia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Spokojnie. Wiem, że łatwo powiedzieć. Ja w pierwszej ciąży też plamiłam. Zakończyło się szczęśliwie. Jaki masz poziom proga? Badałaś?

    No dziś rano byłam w labo - beta 25,1 prog 29,20

    niecierpliwa ... lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 27 stycznia, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Lekarz nie kazał dołożyć proga? Jakie masz dawki i ile razy dziennie?

    Mam dołożony Duphaston 3x2

    No i od początku utrogestran 300 3x1 i besins 200 3x1

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 27 stycznia, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie przetrzymali ale mam wynik 6dpt beta 50,1
    Gruuuubo warto było czekać !

    Agnes89, Rosołek123, Kropelka92, merci, Biedronka321, Muczylando, jabk0va, mrsshinigami, Mary27, Honorka, Butterfly_84, niecierpliwa ..., MoniaB, Paula., Ewelcia1605, Kingus 1, Yahu, Karolaaas, HopeHope, Iga89, GeNiOlKaa92, LoliM, Mln, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 27 stycznia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    No dziś rano byłam w labo - beta 25,1 prog 29,20


    A bierzesz proga dopochwowo? Czasami to plamienie może być po prostu podrażnieniem od leku

    Agnes kciuki ♥️

    Guśka piękny wynik 🥰

    Agnes89, Guśka21 lubią tę wiadomość

  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 27 stycznia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Ale mnie przetrzymali ale mam wynik 6dpt beta 50,1
    Gruuuubo warto było czekać !
    Piękny wynik, wystartowało z kopyta ✨❤️

    Guśka21 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 27 stycznia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Mam dołożony Duphaston 3x2

    No i od początku utrogestran 300 3x1 i besins 200 3x1


    Aaa ok, duphaston z tego co pamiętam nie wychodzi w badaniu krwi, więc poziom masz na pewno wyższy niż wskazują wyniki:) Jak się czujesz po besins? Nie masz zawrotów głowy?

  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 27 stycznia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Ale mnie przetrzymali ale mam wynik 6dpt beta 50,1
    Gruuuubo warto było czekać !

    Wow, o ktorej godzinie mialas transfer? 🤩

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 27 stycznia, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    A bierzesz proga dopochwowo? Czasami to plamienie może być po prostu podrażnieniem od leku

    Agnes kciuki ♥️

    Guśka piękny wynik 🥰

    Biorę cyclogest 2x dziennie dopochwowo ale biorę go przy każdym inv i pierwszy raz takie brązowe plamienie :(

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 27 stycznia, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Biorę cyclogest 2x dziennie dopochwowo ale biorę go przy każdym inv i pierwszy raz takie brązowe plamienie :(


    Wystarczy, że paznokciem zahaczyłaś niechcący. Skontaktuj się jutro z lekarzem dla swojej spokojnej głowy. Może coś jeszcze Ci dołoży albo doradzi od czego, ale nie każde plamienie oznacza coś najgorszego.

  • Tea88 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 27 stycznia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem załamana biorę estrofem na 3 sposoby wg zaleceń . Wartość 300 po 7 dniach i bardzo cienkie endometrium 6.9mm . Ratunku. Czy jeszcze mogę jakoś zadziałać ? Proszę o rady

  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 27 stycznia, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam dzisiaj piękne bety! Trzymam mocno kciuki za Was i Wasze kropeczki 🤞🤞

    Ja chyba miałam owulacje albo w sobotę z prawego lub/i dzisiaj rano z lewego jajnika 😅 oba balały identycznie, ale wiem że mi się często zdarzają podwójne, więc kto wie 🫣 jutro lecę na badanie prolaktyny i się stresuję 😅 a nie powinnam. Liczę na wynik w normie 🥹🥹 bo wtedy w lutym stymulacja 🥰 chociaż wyniki małża nie zachęcały ostatnio

    MoniaB co za zwroty akcji! Normalnie jak w kinie akcji! To musi być znak kochana 🤞🤞

    mrsshinigami, MoniaB, Yahu lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 27 stycznia, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny dostałam krwawienia. Tak po 16. Mąż jechał akurat z pracy. Położna kazała jechac na szpital.
    Przyjmował mnie moj ginekolog do ktorego chodziłam caly czas przed kliniką. Zrobił mi usg. Serduszko ladnie bije. On nic nie widzi. Ale mam zostać na oddziale dopóki nie przestanę krwawić. Odstawil mi neoparin i dolozyl dupka doustnie .
    Jutro mam miec badanie krwi.
    Mialam pozniej dzwonić do poloznej to powiedziala ze jutro bedzie akurat na dyżurze syn mojego gina z kliniki do ktorego tez chodziłam jak moj nie mogl mnie przyjąć.
    Trzymajcie kciuki za nas ❄️🍀


    Paula. lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 27 stycznia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tea88 wrote:
    Dziewczyny, jestem załamana biorę estrofem na 3 sposoby wg zaleceń . Wartość 300 po 7 dniach i bardzo cienkie endometrium 6.9mm . Ratunku. Czy jeszcze mogę jakoś zadziałać ? Proszę o rady
    7 dni brania to nie jest długo. Ja na wizytę na cyklu sztucznym chodzę 12-13dc
    na pierwszej stronie masz też ściągę jak można wspomóc wzrost endo

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 27 stycznia, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tea88 wrote:
    Dziewczyny, jestem załamana biorę estrofem na 3 sposoby wg zaleceń . Wartość 300 po 7 dniach i bardzo cienkie endometrium 6.9mm . Ratunku. Czy jeszcze mogę jakoś zadziałać ? Proszę o rady

    Pić wody dużo, trochę ruchu może pomóc, mi pomogło branie przez pół roku koenzymu Q10 .

    Teraz udaje mi sie wyciągnąć 10-12mm a tez mialam cienizny ale to nic do przejmowania.

    Mój lekarz mówi, że dla niego liczy się warstwowość endometrium a nie koniecznie grubość.
    Miałam robiony FET na 7-8mm endo i to było już wystarczająco dla niego.

    Kobiety w naturalnych ciążach nawet nie wiedzą jakie mają a nawet może się udać na 4-5mm więc nie ma to większego znaczenia chyba ❤️❤️❤️

    Robisz wszystko dobrze, wiem też że przerwy od leków pomagają. Stymulacja, przerwa cykl lub dwa i znowu stymulacja. Nie zawsze więcej leków to lepiej.

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 27 stycznia, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Wystarczy, że paznokciem zahaczyłaś niechcący. Skontaktuj się jutro z lekarzem dla swojej spokojnej głowy. Może coś jeszcze Ci dołoży albo doradzi od czego, ale nie każde plamienie oznacza coś najgorszego.

    Napisałam do niego maila i przyznałam się ze zrobilam bete - nie bedzie zadowolony 🫣

    Karze czekać z testowaniem do 12 dpt 🥹
    Biorę acard a on rozrzedza krew nie wiem czy go odstawić bo w sumie nie krwawie żywa krwia tylko jakas stara…

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 27 stycznia, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola94 wrote:
    Hej
    Chciałam wam sie pożalić a moze po prostu opisać jak sie czuje głupio....bo po prostu czuje ze to moja wina i mega no sie zdołowałam.
    Ogólnie na in vitro zdecydowaliśmy sie z powodu złych parametrów nasienia.
    Dwie procedury w tamtym roku nie udane, mało komórek, problem mogl dotyczyć mojego BMI wiec schudłam. Początek roku jedyny plan: Udane in vitro.

    Więc trzecią procedurem zaczęłam dlugim protokołem (dwa poprzednie nieudane krótkie prokokoly ).
    Trzy tygodnie na antykoncepcji, potem odstawiamy, rozpoczęłam zastrzyki gonapeptyl daily
    No i boom- maz grypa. Ja dalej bralam zastrzyki no bo
    nic mi nie bylo, dolaczylam Gonal .
    sSkupiłam sie na tym by nic mi nie bylo, bo to ja mam stymulacja ze nie pomyślałam by zadzownic do kliniki i powiedziec o moim mężui ze jest chory.
    4dni temu dostałam katar -nic wiecej żadnych innych dolegliwości.
    Dzis byłam na wizycie no i dr mnie uświadomił ze mogliśmy to przerwać zanim dołożyłam gonal bo no nasienie będzie jeszcze gorsze i nie wie czy bedzie ok. No I ze ja chora....no następna wizyta w piątek, mam wyzdrowieć by anestezjolog mnie znieczulil.
    Ogólnie jutro ide do lekarza rodzinnego, zobaczymy co mi powie mam nadzieje ze do piątku nie bede musiała chodzić do pracy i dojdę do siebie.
    Ale dzis chodze i płaczę cały czas ze tyle przygotowań, tyle starań i wszystko miało byc dobrze a tutaj wszystko znowu idzie zle.
    Mąż w czasie grypy bez gorączki, tylko uciążliwy kaszel. No ja teraz katar. No ogolnie - jestem złamana. Z drugiej strony wiem ze musze juz się podjąć punkcji która moze byc w poniedziałek albo we wtorek. Jestem zdołowana bo juz lekarz no nie miał tez innego wyjścia niz dalej w ta punkcję isc.
    Na wizycie 13 komórek, no fajnie byleby byc zdrowa i by parametry nasienia były dobre. Strasznie sie zdolowalam. Czuje ze znowu robię cos nie tak chociaż chce dobrze 😔😪😭😢


    Po pierwsze nie martw i nie obwiniaj się
    Po drugie skąd miałaś wiedzieć, uprzedził Cię o tym lekarz?
    Po trzecie do naturalnych poczęć dochodzi także jak ludzie mają temperaturę, kaszel i katar
    Trzymam kciuki



    Mamy podobnie tzn invitro z powodu słabszej jakości nasienia, pomogła nam w drugiej procedurze albo suplementacja męża albo wybór plemnika metodą PICSI, nie wiem co zadziałało ale mamy 6 mrozakow a po wcześniejszej procedurze nie było nic.
    Porozmawiaj o tym jak wybierają plemniki do zaplodnienia sa jeszcze bardziej skomplikowane o rygorystyczne reguły niż PICSI, może któraś z tych metod pomoże?

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 27 stycznia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Ale mnie przetrzymali ale mam wynik 6dpt beta 50,1
    Gruuuubo warto było czekać !


    No ładnie!
    Teraz zaczyna żałować że sama nie sprawdziłam bety

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 27 stycznia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Wow, o ktorej godzinie mialas transfer? 🤩
    O 13:30

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 27 stycznia, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki
    Estradiol
    2dpt 68 pg/ml
    5dpt 205 pg/ml wreszcie powyżej 200!!!!


    Progesteron
    2dpt 28,4 ng/ml
    5dpt 30,7 ng/ml

    Jest już ok czy wg Was powinno na tym etapie być jeszcze wyżej?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia, 21:48

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 27 stycznia, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    No ładnie!
    Teraz zaczyna żałować że sama nie sprawdziłam bety
    Jutro może będzie Twoj wielki dzień
    Musimy dozować emocje 🥹

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ